Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Psychologická
  •  » Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

#1 8. 3. 2008 18:17

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Ahojky, na základě debat na jiných vláknech jsem došla k názoru, že je potřeba trošku si spravit náladu a třeba si tu vypsat, za co máme naše partnery rádi, proč s nimi zůstáváme, co dobrého pro nás dělají... Jste pro?

Není tady

 

#2 8. 3. 2008 18:31

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Ten můj mi právě napsal sms, že mi posílá pusu...:-) Takhle si na mě vzpomene často a taky mě často rozveselí nebo mi nabídne rameno k vybrečení se a jen tak mě objímá a hladí po vlasech:-) Je úžasnej a citlivej a pak si to zase něčím pokazí a pak zas udělá něco úžasnýho a tak pořád dokola  smile

hjarta


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#3 8. 3. 2008 18:37

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Ten muj vychovava dve deti, ktere nejsou jeho, nahradil jim uplne jejich vlastniho tatu a za to ho miluju hjarta Kduz je mi spatne nebo hodne pracuju ci se ucim, dokaze se postarat i o celou domacnost. Jen s prackou neumi. Loni v lete si vzal na 3 tydny dovolenou, travil ji s detma a me poslal do cech k mame, abych si odpocinula. Proste zlaticko pussa


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#4 8. 3. 2008 18:43

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Umí potěšit nebo utěšit, když je třeba, umí říct ta správná slova ve správný čas (když se zadaří dumbom ), dokáže pobavit... dokonce si zvládá po sobě uklidit tummenupp o sdílení nejsoukromnějších chvilek nemluvě...a mohla bych ještě pokračovat - no joooo, jsem ještě mladá, noooo gloria ale ptali jste se na to pozitivní wink

A zapomněla jsem, za co si ho vážím? Za to, kolik toho dokáže, umí a zvládá, aniž by měl příliš vysoké sebevědomí, za jeho názory a postoje a taky za jeho neuvěřitelné charisma...

hjarta

Upravil(a) XYZ (8. 3. 2008 18:46)


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#5 8. 3. 2008 18:49

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

XYZ napsal(a):

Umí potěšit nebo utěšit, když je třeba, umí říct ta správná slova ve správný čas (když se zadaří dumbom ), dokáže pobavit... dokonce si zvládá po sobě uklidit tummenupp o sdílení nejsoukromnějších chvilek nemluvě...a mohla bych ještě pokračovat - no joooo, jsem ještě mladá, noooo gloria ale ptali jste se na to pozitivní wink

Jééé, já jsem zapomněla: přítel po sobě ráno ustele a uvaří nám oběma čaj (trávíme spolu akorát část víkendu, nebydlíme spolu) a odpadky dá rovnou do koše. Fakt se mi to nezdá jako samozřejmost, po minulým vztahu-soužití.. Taky když spolu vyrazíme někam na výlet, tak je to neskutečně pohodovej výlet, vyrazíme včas, ale pak se nikam nespěchá, všechno si v pohodě prohlídneme a prošmejdíme, když někam šplháme do kopce, tak zmírní tempo a vezme mě za ruku a klidně mě trošku táhne nahoru...určitě je toho vícsmile


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#6 8. 3. 2008 19:29

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Je tady vždycky, když potřebuju. Pro mně i pro děti. Miluje nás. Vím, že se na něj můžu spolehnout i v těch chvílích, kdy se třeba zrovna zlobí. Když mám nějaký problém, pomůže jak nejlíp to jde. Není zlý, pomstychtivý, zákeřný ani lakomý. Nikdy se ke mně nebo k dětem nechová neslušně. Nejdřív myslí vždycky na děti a na mně a až pak na sebe. Rád nám připraví drobné překvapení, nějakou malou radost. Je toho tolik, proč ho miluju a vážím si ho! Nejvíc ze všeho proto, že JE. hjarta


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 8. 3. 2008 19:50

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Že je se mnou, i přesto, že jsem někdy hysterická a nepříjemná, prostě to se mnou nemá jednoduchý. Ale nevzdává to :-)

Není tady

 

#8 8. 3. 2008 20:13

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Martinka1 napsal(a):

Že je se mnou, i přesto, že jsem někdy hysterická a nepříjemná, prostě to se mnou nemá jednoduchý. Ale nevzdává to :-)

tak pod tohle bych se mohla podepsat i já wink


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#9 8. 3. 2008 20:17

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Hezké téma, jsem ráda, že vzniklo. Jsem ráda, že můžu napsat, jak se teď mám hezky, jsem ráda, že se nemusím cítit poněkud nepatřičně, když poslední dobou jsem tak šastná a nemusím řešit problémy ve vztahu. Jsem ráda, že spokojených a šastných partnerských vztahů je víc, jak tady čtu.


Já si svého muže nejen vážím, já ho i miluju. Nebývalo to tak ale vždy. Dělala jsem chybu, že jsem ho sice milovala, ale nevážila si ho.  A stejnou chybu dělal i on. Museli jsme si sice projít krizí, abychom oba zjistili, jak je důležité si toho druhého vážit.

Je to často o úhlu pohledu. To, co můj muž pro mě dělá, můžu brát jako samozřejmost a nebo si ho za to můžu vážit. Naučila jsem se všechno pěkné, co mi od něj přichází jako samozřejmost nebrat.

A za co si ho třeba vážím? Třeba za to, že ho baví i po téměř dvaceti letech pro mě vymýšlet romantické chvíle. Nebo že v krizi je na něj spoleh. Nebo že žádná domácí práce pro něj není problém. Nebo že je schopen zabezpečit rodinu. Nebo za to, že má o mě starost. Nebo že mě obskakuje, když jsem unavená. Že má pro mě pochopení. Že mě povzbudí, když ztrácím naději. Že zabaví děti, když jsem unavená a potřebuju se vyspat. Nebo že ačkoliv dnes musí být v práci, neváhal mi před chvilkou zavolat, a vyjdu před dům, jenom proto, aby mi mohl dát pusinku, když jel kolem a nemusel...

Přeju všem, aby si taky mohli svých protějšků vážit.

Není tady

 

#10 8. 3. 2008 20:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

smile holky to je tak moc hezký smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 8. 3. 2008 20:48

shiden
Host

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Vtip:

Víte čeho si váží 80 letá žena na svém partnerovi nejvíce?

Že mu při jídle nevypadávají zuby a trefí se do mísy... lol

 

#12 8. 3. 2008 21:47

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Jsem šastná, že prostě je.  Nedovedu si představit svůj život bez něho.  Táhneme to spolu už téměř dvacet let, ne vždy svítilo sluníčko, ale zatím nás všechny starosti  spíše posílily, tak doufám, že spolu budeme šastni ještě hrozně dlouho.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#13 8. 3. 2008 21:52

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Tohle je fakt krásně založené téma stolt  tak nějak mi to přidává na optimismu, vidět, že ne všechna manželství končí blbě par


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#14 9. 3. 2008 0:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

XYZ: "Tohle je fakt krásně založené téma stolt  tak nějak mi to přidává na optimismu, .."

Holky, díky za vaše psaní. Jste fantastické, moc fajn baby! Přesně tohle jsem měla odpoledne na mysli - trošku odhodit ten pesimismus a vyhrabat všecky ty pozitivní věci, abychom na všem neviděli jen ty minusy. Když si vzpomeneme na něco hezkého, hned je nám líp tummenupp
Já pořád říkám, že život je sinusoida (aniž bych byla dobrý matematik) big_smile, takže když víme, že existují hnusná období, tak proč si naopak ty dobré momenty pořádně neuvědomit a neužít si jich, že jo... tummenupp

Není tady

 

#15 9. 3. 2008 2:31

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Taky bych za tohle téma chtěla poděkovat. Ačkoliv jsem momentálně sama, tak mě poslední dobou chytala opravdu depka z toho, co jsem slyšela. Obešla jsem všechny svoje zadané kamarádky a jediné, co jsem slyšela byly stížnosti na jejich partnery. A mě se celou dobu honila hlavou myšlenka, proč setrvávaji ve těchto vztazích... A nejhorší na tom všem bylo, že možná ti jejich kluci neuklízejí ponožky, nechávají bordel, nestaví se věcem čelem ale přesto by zjevně za své partnerky dýchlali (mluvila jsem s některými z nich). A holky si stejně pořád stěžovaly a stěžovaly. Tohel téma je jak svěží vítr tummenuppgodlike

Upravil(a) taurus (9. 3. 2008 2:32)


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#16 9. 3. 2008 10:37

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

třeba maličkosti.......dostala jsem  kytičku k MDŽ gloria

Není tady

 

#17 9. 3. 2008 10:52

x256987
Host

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Sice mě trochu dráždí některá slovní spojení (jako "za co" ho mám ráda), ale to bude nejspíš mou vášní pro slovíčkaření big_smile Můj partner je rovný, poctivý chlap, je to člověk se zdravým kořínkem, od přírody otevřený, zvídavý, pracovitý, má v sobě něco, co ho nenechá hnít na místě. Když řekne A, myslí A, je v určitém smyslu slova bezelstný, a to mi velmi vyhovuje. Je velice vnímavý, i když se to někdy dozvím až se značným odstupem big_smile (je schopný po dvou měsících nadhodit debatu "víš, jak jsi tenkrát říkala, já jsem o tom přemýšlel...") Jde svou cestou a svým tempem, což je k zulíbaní stejně jako k zbláznění. Je ochotný učit se ke mně ten "návod k použití", respektuje moje nálady, umí mi nabídnout rameno. Nikdy nevytahuje staré křivdy, naučil se - stejně jako já - řešit případná ublížení hned. Netváří se jako ředitel zeměkoule. Milujeme se a v tuhle chvíli jsme jeden pro druhého to pravé, to je celé smile

 

#18 9. 3. 2008 10:58

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Jsem hrozně kritická a vidím i co na jiných vidět nechci.

Pokud mám psát o svém partnerovi, co je mi na něm milé, a proč s ním jsem,
tak to je určitá tolerance, podobná životní filozofie, jeho osoba celá se vším všudy.
Nejsem se svým mužem náhodou, a vím, že si máme leccos co vracet a "zrcadlit" (teď si zrovna nevzpomenu na přijatelnější význam stejného významu),


ale HLAVNĚ si na svém muži vážím  toho, že mi dopřál zažít lásku. Lásku, tu největší lásku.
Sice už jsme spolu mnoho let, ale díky za to, že jsem si to mohla prožít...

Není tady

 

#19 9. 3. 2008 11:01

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Je na mě hrozně hodnej a milej, večer mě drbe na zádech, protože to mám ráda, podporuje mě v tom co chci dělat a snaží se mi plnit všechna přání, která jsou v jeho moci. Stará se o finance a složenky, protože já to k smrti nesnáším (a zasvobodna jsem platila účty jednou za čtvrt roku, protože m to nebavilo) wink

Pomáhá mi v domácnosti.
Když je mi ouvej, drží mě nad vodou. Moc mi pomohl v době nemoci.
Má rád moji rodinu, i když jsme všichni ulítlí.

A je vtipnej, má moc hezkej humor a dokáže mě rozesmát! hjarta
I když není romantik a nedělá romantická gesta, vím, že mě má rád a dělá mě šastnou.
Neměnila bych.

Není tady

 

#20 9. 3. 2008 15:23

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Cim dele jsem se svym partnerem a cim vice ho poznavam, tim jsem si jistejsi, ze my dva jsme "SoulMates" a hledali jsme se tak dlouho az jsme se nasli. Kdyz jsem s nim jsem proste DOMA, protoze je tam on, at jsme kdekoliv.
Obdivuji jeho uzasny smysl pro humor, otevrenost a odvahu vsemu novemu, ochotu mluvit i o vecech neprijemnych.
Je prizpusobivy, umi byt velice spolecensky, ale rodina je pro neho # 1. Dobre se stavi k domacnosti a vychove moji (ted nasi) dcery.
Umi vydelat penize a donest je domu smile.
Libi se mi jak projevuje lasku a naklonnost, jak na verejnosti, tak i v soukromi wink
Je citlivy, problemy druhych mu nejsou lhostejne. Ma rad deti a zvirata.
V obdobi krizi a mracku, nas drzi nad vodou. Dokaze priznat chybu.
Miluji ho a jsem milovana!

Není tady

 

#21 9. 3. 2008 16:12

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Holky, to je krásné téma! Taky bych chtěla někdy potkat někoho, na koho bych mohla pět tolik chvály! Mě to tak dojalo, až jsem se u toho rozbrečela...! grater hjarta
Četla jsem článek, že jen 3-4 procenta párů jsou tzv. "soulmates"-kéž bych se do těch 3-4 procent také dostala! hjarta

Není tady

 

#22 9. 3. 2008 16:21

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Judita napsal(a):

Můj partner je rovný, poctivý chlap, je to člověk se zdravým kořínkem, od přírody otevřený, zvídavý, pracovitý, má v sobě něco, co ho nenechá hnít na místě. Když řekne A, myslí A, je v určitém smyslu slova bezelstný, a to mi velmi vyhovuje. Je velice vnímavý, i když se to někdy dozvím až se značným odstupem big_smile (je schopný po dvou měsících nadhodit debatu "víš, jak jsi tenkrát říkala, já jsem o tom přemýšlel...") Jde svou cestou a svým tempem, což je k zulíbaní stejně jako k zbláznění. Je ochotný učit se ke mně ten "návod k použití", respektuje moje nálady, umí mi nabídnout rameno. Nikdy nevytahuje staré křivdy, naučil se - stejně jako já - řešit případná ublížení hned. Netváří se jako ředitel zeměkoule. Milujeme se a v tuhle chvíli jsme jeden pro druhého to pravé, to je celé smile

Judito, to je moooc krásné, co jsi napsala... !!!

Přesně tohle já mohu napsat o své dnešní partnerce. Má mě OPRAVDU ráda. A taky ji miluji za to, že když řekne A, tak myslí A, a nikoli a,B,C,D... a já nevím co ještě?! .... (to bylo u BM fakt k zbláznění! - jakl po mně furt chtěla, aby mi nemusela všechno říkat, abych si to prý domyslel...).

Není tady

 

#23 9. 3. 2008 18:03

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Taky me mrzi, ze nemam, koho bych tu pochvalila... hmm ale je dobre videt, ze to funguje a doufat, ze se mi treba.... nekdy.... podari potkat toho spravneho....


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#24 9. 3. 2008 18:43

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Mě těší, že se můžu přidat k těm ženám, které svého partnera milují a on miluje je.
Život je pak mnohem jednodušší, starosti se lépe řeší, člověk si užívá více radosti a pohody   hjarta hjarta par


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#25 9. 3. 2008 19:17

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???

Holky a máte nějaký recept na šastná manželství, partnerství apod?:-) Popřípadě, kde sehnat takové super chlapy, jako máte vy hjarta. I když vím, že to je dost individuální, kdo komu jak sedne, musí se najít prostě 2, co se doplňují a vyhovují si..

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Psychologická
  •  » Co pro nás naši partneři dělají dobrého, za co si jich vážíme???
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů