Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 3. 2008 6:41

Kamčatka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 3667

Pštrosí maso

Mátě někdo nějaký osvědčený recept, jak připravit pštrosí maso??? Zkuste poradit, díky. smile

Není tady

 

#2 7. 3. 2008 18:47

Sally
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 246

Re: Pštrosí maso

Pštrosí maso se hodně podobá srnčímu a telecímu, tedy ho upravu buď jako minutku ( steaky, čína a pod) nebo jako dušené. Můžeš ho naložit do směsí koření a grilovat, můžeš ho dusit v různých omáčkách, na víně a podobně. Tedy radím, vezmi svůj osvědčený recept na srnčí nebo telecí a udělej tak pštrosa wink

Není tady

 

#3 7. 3. 2008 20:17

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Pštrosí maso

Já jak vidím slovo "maso", musím se zapojit do debaty big_smile.
Omlouvám se, že neporadím ohledně pštrosího, naopak bych se chtěla zeptat, jestli jste někdo zkoušel připravit krokodýlí maso. Viděla jsem ho v Makru a zaujalo mě, jak je krásně světlounké, skoro jako drůbeží... Vzhledem k poměrně velkému kusu masa, vysoké ceně a neznalosti jakéhokoli receptu jsem nákupu odolala, ale prosím, máte někdo zkušenosti?

Není tady

 

#4 7. 3. 2008 20:55

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Pštrosí maso


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#5 8. 3. 2008 0:13

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Pštrosí maso

Jééé, Oxi, moc děkujíííí! tummenupp S autorkou receptu se dokonce netově znám tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů