Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 3. 2008 23:03

Judita23
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 54

Neodeslané dopisy

Ahoj R,
je večer chvilku před půlnocí a já tu sedím na posteli, čtu staré smsky a přemýšlím o nás dvou. Teď po delší době jsem se rozhodla, že Ti zase napíšu i když vím, že dopis nikdy neodešlu.....ale je to taková moje malá soukromá terapie, která mi pomáhá zachytit a utřídit si myšlenky. Nedávno jsem si četla staré dopisy, krásné dopisy plné lásky, vyznání a legračních komentářů, které jsem Ti psala na vojnu asi před 13 lety. Je to hrozně dlouhá doba..........najednou mi to připadá jako kdyby se to, co je tam napsáno odehrávalo v nějakém mém minulém životě. Hodně se mi po tom minulém životě stýská... Až teď, kdy si silně uvědomuji, že nᚠvztah prochází krizí, vidím a vzpomínám jaký jsme měli krásné zážitky, nezatížené běžnými starostmi, stereotypem,únavou z práce, kolotočem kolem dětí, stresem ze všech nesplněných úkolů a pohledávek......
Poslední měsíce skoro pořád přemýšlím o nás dvou, o našem vztahu o tom, jak jsme mohli dopustit, že jsme se dostali až sem.......jak jsme se jeden druhému mohli tak vzdálit a ztratit? Moc mě vše, co se teď děje bolí..... Vím, že rozhodnutí o naší budoucnosti je stále na Tobě a mně nezbývá nic jiného než Tvoje rozhodnutí, až padne, přijmout. Přeju si, abys nám dvěma dal šanci, abys nezahazoval něco, co bylo po většinu doby pohodové a spokojené. Nejsme už jen my dva, ale jsme rodina a já mám v sobě obrovskou touhu bojovat za to, aby se nerozpadla....
Poslední měsíce mám pocit, že žiju v jakémsi omámení, dívám se na vše jako by z nadhledu. Občas ale na mě dolehne plná tíha kruté reality a slyším Tě říkat:"nemůžu Ti teď dávat svoji lásku,... něco se ve mně zlomilo....cítím ji k ní....".........
To, s čím jsem 14 vstávala a usínala, najednou není. A já se ptám: Je to pryč navždy? Najednou si připadám jako loď, které se utrhla kotva a ona je silným větrem vláčena z přístavu na otevřené rozbouřené moře...... A já se bráním, nestojím o tu nabízenou volnost a svobodu, to širé volné a pro mě zároveň nebezpečné moře. Chci zpátky do přístavu.... Tuším, že někde v dálce jsou i jiné přístavy, kde by bylo možné, až se bouře utiší,  znovu zakotvit, ale o ty já nestojím. Chci zpátky.....Život po Tvém boku mi hodně dal, poznala jsem velkou lásku, která u mě byla rok od roku silnější...Hodně si mi jako člověk dal, byl si mi velkou oporou, nejlepší přítel, který vždy stojí při mně...Cítím obrovský smutek, že se to teď zmněnilo a zároveň v sobě stále ještě chovám naději, že se nᚠvztah uzdraví, že procitneš a vrátíš se ke mně. Až do této krize jsem o našem vztahu příliš nepřemýšlela. Měli jsme se rádi a tak jsem nic neřešila. Všechny ty plíživé příznaky nemoci jsem přehlížela nebo je nevnímala jako ohrožující.... Teď už vím,  že to byla chyba. Na vztahu a vzájemné dlouhodobé a trvalé lásce se musí pracovat, právě proto, aby zůstala a neodešla.....

Není tady

 

#2 3. 3. 2008 5:36

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Neodeslané dopisy

Judito, to je moc hezky napsáno. Smutné, to ano.
Kdyby to manžel četl, jistě by ho to dojalo, není snadné zahodit 14 let života.
Ale obávám se, že lítost je na další život málo.Jestli našel ten "přístav" už jinde, těžko už něco změníš.
Je mi to líto. Jsem v manželství stejně dlouho, jako vy. A může se nám to stát taky. Kdykoliv. sad

Není tady

 

#3 3. 3. 2008 7:35

majkafa
Host

Re: Neodeslané dopisy

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:55)

 

#4 3. 3. 2008 20:49

bylinkax
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 104

Re: Neodeslané dopisy

Vis, byla jsem v hodne podobne situaci. Taky jsem si behem jednoho mesice uvedomila, kde delam chyby a zaprisahla se, ze uz budu hodna a budu se chovat jinak. Neplnim to tak zcela:(
U starych dopisu plnych lasky a toho, koho miluju vzdy brecim a snazim se prijit na to, kam ti dva lide zmizeli..........jako lode odpluly na ocean........
Ja ho mam zpet, ale brecim po pul roce znovu. ach jo.........

bohuzel-bohudik, vzdy vzpominame jen na ty krasne veci a zapominame, co bylo spatne. Proto to tolik boli..........vybavuji se nam ty krasne okamziky, co jsme byli spolu jko rodina.......

hodne sil..............

Není tady

 

#5 3. 3. 2008 20:54

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Neodeslané dopisy

majkafa napsal(a):

Jak je mi vše, cos napsala, Judito, známé. Jako bys to psala o nás. Jen s tím rozdílem, že my jsme byli spolu 21 let.
Zdá se mi, že už to ani není pravda. Že to bylo v minulém životě. Že můj bývalý muž nikdy neexistoval, jenom jsem si ho vysnila.
Přes rok mi bylo krásně.
Teď jsem se vrátila o krok zpět ke stavu - chci, aby se vše vrátilo, chci zpět svou rodinu. sad Nᚠdům, v něm maminku, tatínka a naše děti. sad Ztratili jsme se sobě. Navždy? Proooooooooooooooooooooooooč? grater
Miláčku, tak strašlivě moc mi chybíš.

pussapussapussa

Proč je to všude tak stejné. sad

Není tady

 

#6 3. 3. 2008 20:56

petra72
Host

Re: Neodeslané dopisy

majkafa napsal(a):

Jak je mi vše, cos napsala, Judito, známé. Jako bys to psala o nás. Jen s tím rozdílem, že my jsme byli spolu 21 let.
Zdá se mi, že už to ani není pravda. Že to bylo v minulém životě. Že můj bývalý muž nikdy neexistoval, jenom jsem si ho vysnila.
Přes rok mi bylo krásně.
Teď jsem se vrátila o krok zpět ke stavu - chci, aby se vše vrátilo, chci zpět svou rodinu. sad Nᚠdům, v něm maminku, tatínka a naše děti. sad Ztratili jsme se sobě. Navždy? Proooooooooooooooooooooooooč? grater
Miláčku, tak strašlivě moc mi chybíš.

hjarta hjarta hjarta  pussa pussa pussa pussa pussa pussa

Majko, krásně napsáno.... Tohle ti už opravdu věřím, tohle jsou skutečná slova z tvého nitra. pussa pussa hjarta hjarta  hjarta

Posílám ti pohlazení.....

Upravil(a) petra72 (3. 3. 2008 20:56)

 

#7 3. 3. 2008 21:04

xkisek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 299

Re: Neodeslané dopisy

kdysi jsem si koupila tričko s nápisem: " vždycky znovu ztroskotám" , kdybych tehdy věděla jak se to jednou stane pravdou....pořád ho nosím... 5 let po rozvodu, pořád je pro mě BM můž s velkým M, akorát že už tu rodinu tvoří s jinou a já jsem zvědavá, jestli ještě někdy potkám někoho, s kým si budu rozumět tak jako s ním.....


Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. (Ota Pavel)

Není tady

 

#8 3. 3. 2008 22:11

Judita23
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 54

Re: Neodeslané dopisy

Už několik měsíců tady brouzdám a pokaždé mě udiví, jak si je spousta situací, pocitů a reakcí podobná.... Už půl roku se v tom plácám.... Nedokážu to pochopit a zatím ani přijmout. Můj muž prožívá obrovské dilema, zamiloval se .... nerozumí sám sobě, stalo se to během jednoho měsíce, kdy se na nás navalila spousta starostí a já bohužel místo toho, abych popustila páru dřív, jsem mu v hádce vyčetla, že je egoista  a další věci. Z mé strany to ale bylo zároveň zoufalé volání o pomoc, byl hrozně málo doma, je pracovně hodně vytížený a já měla pocit, že jsem na hodně věcí sama a přitom taky chodím do práce.... Chtěla jsem  jen, abychom jako rodina trávili více času pohromadě, ale ten čas se díky jeho práci neustále zmenšoval. Ta hádka a slova , které v ní padly se ho dotkly tak, že se stáhnul a v tu samou dobu sblížil s kolegyní... Věděla jsem, že je to průšvih, znám ho a sám mi řekl, že to není o sexu ale o citech.....Zkusili se před Vánocemi rozejít, ale po novém roce, podle jeho chování ,se vztah mezi nimi obnovil, poznám to, je někde jinde, ta láska je nyní u ní... I když je to láska nebo jenom zamilovanost??? Copak nechápe, že časem také přijdou problémy, stereotyp a možná i výčitky?. Můj muž je hodně zásadový a férový člověk a já se teď paradoxně bojím té jeho věrnosti k ní.....Je to pro mě obrovské rozčarování, protože jsem si myslela, že aby k tomuto došlo, by nᚠvztah musel projít mnohem delší a vážnější krizí, prostě nemůžu uvěřit tomu, že by nᚠdosavadní život zahodil a vrhnul se do nového a nejistého. Myslela jsem, že nᚠvztah stojí na  pevnějších základech a hrozně mě bolí jeho nerozhodnost....Nechci na něj tlačit, porovnám to s našimi začátky a vím, že to touhle dobou byla obrovská euforie.....Vím, že se musí rozhodnout sám, chtěla bych to nějak ovlivnit, ale nemám téměř žádnou šanci, je pořád v práci a teď momentálně už třetí týden na služební cestě v cizině s ní.....

Není tady

 

#9 3. 3. 2008 22:19

majkafa
Host

Re: Neodeslané dopisy

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:55)

 

#10 3. 3. 2008 22:30

Judita23
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 54

Re: Neodeslané dopisy

xkisek napsal(a):

kdysi jsem si koupila tričko s nápisem: " vždycky znovu ztroskotám" , kdybych tehdy věděla jak se to jednou stane pravdou....pořád ho nosím... 5 let po rozvodu, pořád je pro mě BM můž s velkým M, akorát že už tu rodinu tvoří s jinou a já jsem zvědavá, jestli ještě někdy potkám někoho, s kým si budu rozumět tak jako s ním.....

Xkisku, tak to co jsi napsala, je pro mě děsivá noční můra....přesně jako ty se bojím, pokud dojde k rozchodu, že už nikdy nepotkám někoho, s kým budu na stejné vlně tak, jako jsem byla donedávna s mým mužem.........Dříve se mi občas zdávaly sny, ve kterých si můj muž užíval s jinou a po ránu přišla úleva - byl to jen sen a i se smíchem jsem si pak o těch "nevěrných zážitcích" společně vyprávěli. A i teď se mi zdají sny, ale o tom jak se usmíříme, padneme si do náručí s tím, že chceme jít dál životem spolu..... a po probuzení je to pak rána palicí do hlavy...........stav nezměněn, pořád 50:50. žaludek na vodě a chu někam zalíst a nebejt.....

Není tady

 

#11 3. 3. 2008 22:57

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Neodeslané dopisy

Jojo holky.... Je to stejné asi všude... Ani mých (tedy našich..) 16 let se nedá zapomenout a hodit jen tak za hlavu.. Nejde mi to.. Chu někam zalízt a nebejt - to už jsem cítil déle než před rokem a dnes se asi začínám zahrabávat do práce... Je mi vlastně snad i jedno do jaké práce, hlavně, že do nějaké.. Nestál jsem o hořkou svobodu, která mi nic nepřináší... A přístavy... Možná by snad i byly nějaké k mání, ale .... ale.......... Nechci... Zatím ne, zatím určitě ne... A ani nevím, zdali kdy ještě ano.....


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#12 4. 3. 2008 0:30

Judita23
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 54

Re: Neodeslané dopisy

Ano. Mně můj muž taky nastavil laku příliš vysoko. sad Takový jako on, je jenom jediný na světě. A s takovým si stále přeji žít, stejně jako před dvaceti lety a jako pořád. I když se někdy snažím namluvit si něco jiného.


Majko, cítím to úplně stejně jako Ty. Nedávno jsem při rozhovoru s kamarádkou použila i stejná slova......i můj muž mi nastavil hodně vysokou laku. Mohla bych tady napsat celý výčet jeho kladných vlastností, našly by se samozřejmě i ty horší, ale nemůžu si pomoct, ty kladné jasně převažují......o to víc mě mrzí, že se to takhle pokazilo a já o něj možná přijdu......za celou dobu trvání našeho manželství - 10 let - jsem nepotkala chlapa, který by se mu v mých očích vyrovnal, vždycky mi připadalo, že nad všemi, díky svým povahovým vlastnostem, tak nějak ční...... Neumím si a ani nechci představit po svém boku někoho jiného. Myslela jsem, že to tak má podobně (a hodně dlouhou dobu i měl) a že by tak lehce nepodlehl a nemazal mě ze svého srdce.  Začínali jsme spolu před lety jako kamarádi a postupně to přerostlo ve velkou lásku. Teď přemýšlím o tom, že  možná zase jako kamarádi skončíme..... Jenomže to bolí, chci ho jako svého muže.......Jeden na to ale nestačí....

Upravil(a) Judita23 (4. 3. 2008 0:32)

Není tady

 

#13 4. 3. 2008 7:28

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Neodeslané dopisy

Judito, máte děti ?

Není tady

 

#14 4. 3. 2008 7:40

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Neodeslané dopisy

Ano Judit krásné psaní, a hodně radostné. Uvědomit si, že jsme to pohnojili je radost sama o sobě a to co jste krásného prožili je také radostné.
Moc teď dumám o všem možném, o tom jaké jsou ženy "bestie" a muži "zlotřilci" a tak /prosím berte to jako ad absurdum smile/. A víš došel jsem dnes v noci k závěru, že je nejlepší v každém vztahu večer nabourat a ráno to dát do opravny a společně to zas každé ráno úmorně opravovat a dávat dokupy, abych večer v plné rychlosti to napral do nejbližší postele zboural dosavadní život a ráno volný a svobodný to zas spolu s...(partnerem) začal zas stavět... a bylo to pořád nové vzrušující bolestné a úžasné......

Upravil(a) Pisatel (4. 3. 2008 7:58)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#15 4. 3. 2008 7:54

majkafa
Host

Re: Neodeslané dopisy

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:56)

 

#16 4. 3. 2008 8:01

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Neodeslané dopisy

majkafa napsal(a):

Pisateli, už se vzpamatuj s těmi tvými .... dumbomofftopic

Koukám, že mᚠproblém .....vissla


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#17 4. 3. 2008 9:26

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Neodeslané dopisy

xkisek napsal(a):

kdysi jsem si koupila tričko s nápisem: " vždycky znovu ztroskotám" , kdybych tehdy věděla jak se to jednou stane pravdou....pořád ho nosím... 5 let po rozvodu, pořád je pro mě BM můž s velkým M, akorát že už tu rodinu tvoří s jinou a já jsem zvědavá, jestli ještě někdy potkám někoho, s kým si budu rozumět tak jako s ním.....

5 let? Ježiši, to je hrozný. :-( To budu truchlit ještě tak dlouho? Říká se, že se člověk léčí z rozchodu polovinu času, co strávil s tím člověkem. Doufám, že to neplatí.

Není tady

 

#18 4. 3. 2008 9:30

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Neodeslané dopisy

majkafa napsal(a):

xkisek napsal(a):

kdysi jsem si koupila tričko s nápisem: " vždycky znovu ztroskotám" , kdybych tehdy věděla jak se to jednou stane pravdou....pořád ho nosím... 5 let po rozvodu, pořád je pro mě BM můž s velkým M, akorát že už tu rodinu tvoří s jinou a já jsem zvědavá, jestli ještě někdy potkám někoho, s kým si budu rozumět tak jako s ním.....

Ano. Mně můj muž taky nastavil laku příliš vysoko. sad Takový jako on, je jenom jediný na světě. A s takovým si stále přeji žít, stejně jako před dvaceti lety a jako pořád. I když se někdy snažím namluvit si něco jiného.
Nechám to být. Tak, jak to je. Nebudu se bránit. Poslední týdny ráno vstávám a je mi tak strašně smutno, cítím se tolik opuštěná. Chybí mi náruč. Mého muže? Jakákoliv? Já nevím. Vím jen, že toho, kdo mě bude milovat a já jeho. Chvilku jsem myslela, že jsem ho potkala.
Co když je kdokoliv jiný jenom náhražka?
Já chci a chci a chci svého muže a svou rodinu, žít s ním, aby se děti mohly vracet ke svým vlastním rodičům a vnoučátka ke svým vlastním prarodičům a aby ti rodiče žili stále spolu a milovali se a měli se spolu krásně až dokud neumřeli a zazvonil zvonec a pohádce byl konec.)
Já nechcííííííííííííí konec!
Chci zpět svou rodinu. Celou. Teď hned! dumbomlol

Ali, tys to v těch kartách viděla. Matka rodu. To jsem já. I tam je to napsáno. Udělám téměř cokoliv pro zachování naší rodiny. A stejně je mi to houby platné. Protože sama ji NIKDY nezachovám takovou, aby v ní byl vlastní otec a vlastní máma vlastních dětí. sad

Kurnik, to se v tom zase plácám.
Zahrabu se do práce.

Majko, broučku..... Jak já Ti rozumím. Už to nikdy nebude stejné jako dřív. Ale to neznamená, že to nebude lepší. A Tvoje oblíbené: "Volej k nebi přání a všechno bude k mání...", to určitě platí. Nespadněme do toho zase. ... :-)

Není tady

 

#19 4. 3. 2008 9:31

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Neodeslané dopisy

Judita23 napsal(a):

xkisek napsal(a):

kdysi jsem si koupila tričko s nápisem: " vždycky znovu ztroskotám" , kdybych tehdy věděla jak se to jednou stane pravdou....pořád ho nosím... 5 let po rozvodu, pořád je pro mě BM můž s velkým M, akorát že už tu rodinu tvoří s jinou a já jsem zvědavá, jestli ještě někdy potkám někoho, s kým si budu rozumět tak jako s ním.....

Xkisku, tak to co jsi napsala, je pro mě děsivá noční můra....přesně jako ty se bojím, pokud dojde k rozchodu, že už nikdy nepotkám někoho, s kým budu na stejné vlně tak, jako jsem byla donedávna s mým mužem.........Dříve se mi občas zdávaly sny, ve kterých si můj muž užíval s jinou a po ránu přišla úleva - byl to jen sen a i se smíchem jsem si pak o těch "nevěrných zážitcích" společně vyprávěli. A i teď se mi zdají sny, ale o tom jak se usmíříme, padneme si do náručí s tím, že chceme jít dál životem spolu..... a po probuzení je to pak rána palicí do hlavy...........stav nezměněn, pořád 50:50. žaludek na vodě a chu někam zalíst a nebejt.....

Přesně, přesně. Taky takové sny a taky jsme se jim smáli. A teď o tom usmíření... :-(

Není tady

 

#20 4. 3. 2008 9:55

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Neodeslané dopisy

Nabuko napsal(a):

xkisek napsal(a):

kdysi jsem si koupila tričko s nápisem: " vždycky znovu ztroskotám" , kdybych tehdy věděla jak se to jednou stane pravdou....pořád ho nosím... 5 let po rozvodu, pořád je pro mě BM můž s velkým M, akorát že už tu rodinu tvoří s jinou a já jsem zvědavá, jestli ještě někdy potkám někoho, s kým si budu rozumět tak jako s ním.....

5 let? Ježiši, to je hrozný. :-( To budu truchlit ještě tak dlouho? Říká se, že se člověk léčí z rozchodu polovinu času, co strávil s tím člověkem. Doufám, že to neplatí.

...také doufám,že to neplatí...truchlit 15let,šílená představa.

Není tady

 

#21 4. 3. 2008 11:47

xkisek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 299

Re: Neodeslané dopisy

teda já jsem nepsala, že truchlím, jsem smířená s tím, že manžel má novou rodinu, mám z něj nyní kamaráda a pořád je to táta mých dětí a staráme se o ně tak nějak společně, i když bydlí se mnou. Asi bych ho ani už zpátky nechtěla, žijeme každý teď  dost jiným životem a já jsem v tom svém spokojená. Dělám to co mě baví a žiju tím. Občas jsem unavená a je mi smutno, občas se mi trochu zasteskne, ale to je asi tak všechno. Spíš mám problém vydržet s někým jiným, zatím od rozvodu žiju s druhým přítelem a vždycky když pomine ta zamilovanost zjišuji že mi něco na tom druhém  dost vadí a mám chu jít dál. Prostě tomu srovnávání se nedokážu ubránit.

Upravil(a) xkisek (4. 3. 2008 11:49)


Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. (Ota Pavel)

Není tady

 

#22 4. 3. 2008 11:48

xkisek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 299

Re: Neodeslané dopisy

S BM jsme spolu žili 10 let a další 3 roky "ve třech", kdy to bylo střídavě oblačno.


Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. (Ota Pavel)

Není tady

 

#23 4. 3. 2008 12:07

Judita23
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 54

Re: Neodeslané dopisy

vera napsal(a):

Judito, máte děti ?

Vero, máme dvě děti ve věku 8 a 5 let. Zatím nejsem ve fázi si realisticky připustit, že opravdu odejde, i když vím, že o tom uvažuje.....Rodina a  děti byli u něho na prvním místě, proto teď tak zírám...Copak ta chemie je všemocná?

Není tady

 

#24 4. 3. 2008 12:25

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Neodeslané dopisy

Jé xkiseku, já taky hodně srovnávám. Jen asi malinko jinak. Mi můj nový přítel v některém chování připomíná BM a já se tak bojím, že se všechno bude opakovat. Že mi zase někdo ublíží. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem vzdala ten boj, abych se do něj zamilovala a asi mi i hodně dlouho bude trvat, než vezmu fakt, že to není můj BM. A tak mi taky tak samo nemusí ublížit a já bych se konečně měla přestat bát.

Není tady

 

#25 4. 3. 2008 12:34

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Neodeslané dopisy

Judita23 napsal(a):

Rodina a  děti byli u něho na prvním místě, proto teď tak zírám...Copak ta chemie je všemocná?

Můj BM to měl tak samo. Rodina a syn na prvním místě. Nevěru u svých kamarádů s rodinou odsuzoval. Pak se najednou zamiloval a bác. Ano, kvůli rodiny se vrátil...ale já časem pochopila, že to dělá jenom kvůli tomu. On nebyl šastný. Tak to asi nakonec dopadlo, tak jak mělo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů