Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Právní
  •  » jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???

#51 6. 3. 2008 7:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#52 6. 3. 2008 9:19

sýkorkas
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 9. 2007
Příspěvky: 245

Re: jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???

Ju, 3. a 4. odkaz zhora  jsou opravdu kalkulátory (ale ne na výši HN).

Co se týče HN:
Tu wwwstránku o PnB jsem našla už minule když jsi mi poradila "www penize.cz", a když zadám dřívější hodnoty tak mi opravdu vychází ta výše co jsem dříve pobírala.
kapitulation ale jde mi o kalkulátor PnŽ fuckyou ,
popisy PnŽ jsou, ale ten veřejně dostupný KALKULÁTOR PnŽ HLEDÁM.
Heluš, prosímtě, je vůbec veřejný? (tak jak ty dva kalkulátory ve 3. a 4. odkazu zhora)

Není tady

 

#53 7. 3. 2008 7:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???

Hele, sýkorko, četlas to vůbec? Na PnŽ budeš kalkulačku těžko hledat, maximálně si můžeš udělat rámcový přehled podle situace.

Nárok na příspěvek na živobytí vzniká osobě či rodině, pokud po odečtení přiměřených nákladů na bydlení nedosahuje příjem této osoby či rodiny částky živobytí. Částka živobytí je stanovena pro každou osobu individuálně, a to na základě hodnocení její snahy a možností. Pro stanovení živobytí rodiny se jednotlivé částky živobytí osob sčítají. Částka živobytí se odvíjí od částek životního a existenčního minima. Částka živobytí u osoby, která není zaměstnána nebo jinak výdělečně činná po dobu delší než 12 měsíců, činí částku existenčního minima. Toto neplatí u osoby, která dosáhla věku 55 let nebo je poživatelem částečného invalidního důchodu nebo je rodičem osobně pečujícím o dítě ve věku do 12 let. Výše příspěvku na živobytí se stanovuje jako rozdíl mezi živobytím osoby či rodiny a jejich příjmem, od kterého se odečtou přiměřené náklady na bydlení. (Přiměřené náklady na bydlení jsou náklady na bydlení, maximálně však do výše 30 %, v Praze 35 %, příjmu osoby či rodiny).


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#54 7. 3. 2008 12:16

sýkorkas
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 9. 2007
Příspěvky: 245

Re: jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???

helena napsal(a):

Hele, sýkorko, četlas to vůbec? Na PnŽ budeš kalkulačku těžko hledat, maximálně si můžeš udělat rámcový přehled podle situace.

Nárok na příspěvek na živobytí vzniká osobě či rodině, pokud po odečtení přiměřených nákladů na bydlení nedosahuje příjem této osoby či rodiny částky živobytí. Částka živobytí je stanovena pro každou osobu individuálně, a to na základě hodnocení její snahy a možností. Pro stanovení živobytí rodiny se jednotlivé částky živobytí osob sčítají. Částka živobytí se odvíjí od částek životního a existenčního minima. Částka živobytí u osoby, která není zaměstnána nebo jinak výdělečně činná po dobu delší než 12 měsíců, činí částku existenčního minima. Toto neplatí u osoby, která dosáhla věku 55 let nebo je poživatelem částečného invalidního důchodu nebo je rodičem osobně pečujícím o dítě ve věku do 12 let. Výše příspěvku na živobytí se stanovuje jako rozdíl mezi živobytím osoby či rodiny a jejich příjmem, od kterého se odečtou přiměřené náklady na bydlení. (Přiměřené náklady na bydlení jsou náklady na bydlení, maximálně však do výše 30 %, v Praze 35 %, příjmu osoby či rodiny).

Ano, ale chce to čas to podle toho textu dopočítat.
ŠKODA ŽE TAM TEN
KALKULÁTOR PnŽ
není tak názorně jako ty ostatní

Ale díky za trpělivost a snahu smile

Není tady

 

#55 7. 3. 2008 12:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???

Koukám, že je to zbytečný... Jak chceš proboha zkalkulovat "individuální hodnocení snahy a možností"? Jinak když znᚠúdaje, tak je to počítání na 5 minut pro žáka vyšší třídy ZŠ.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#56 7. 3. 2008 22:27

sýkorkas
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 9. 2007
Příspěvky: 245

Re: jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???

helena napsal(a):

Koukám, že je to zbytečný... Jak chceš proboha zkalkulovat "individuální hodnocení snahy a možností"? Jinak když znᚠúdaje, tak je to počítání na 5 minut pro žáka vyšší třídy ZŠ.

Heli,
psala jsem, že mám zájem o KALKULÁTOR do kterého dosadím předepsané hodnoty a vyjde mi PnŽ
(takový kalkulátor jako je DOSTUPNÝ i na jiné dávky)

Napsalas mi (cca 8 okýnek zpět):
__________ 
"helena napsal(a):

Sýkorko, tady je článek i kalkulačka:
http://www.penize.cz/18784-davky-v-hmot … em-nestaci
ale zároveň si přečti, co tam píšou:
"Zákonná ustanovení o dávkách v hmotné nouzi jsou p...."
___________

Heli,
teď už je jasné, že tys od ZAČÁTKU věděla, že tam žádný KALKULÁTOR PnŽ NENÍ dumbom !!,
ty jsi věděla že je tam pouze TEXT, rada jak PnŽ vypočítat.
Ale přesto jsi mi ten odkaz na TEXT stále posílala spolu s jinými KALKULÁTORY,
až jsem si začínala myslet že mi dobře nefachá prohlížeč, když jsem ti psala,
že tam žádný KALKULÁTOR nevidím.

hmm Měla jsi nějaký důvod k tomu abychom tímto "omylem"
(já o KALKULÁTORU a ty o TEXTU),
vyplýtvaly zde místo zabírající 8 okýnek? -asi jo reta


Protože to co ty Heli rozčíleně píšeš, tak to je přece ta MOJE otázka:
"Jak chceš proboha zkalkulovat "individuální hodnocení snahy a možností"?",
kterou jsem zde položila
a na ni by dalo odpověď právě to, co by bylo napsáno u KOLONEK toho KALKULÁTORU  PnŽ

Mě to přece taky zajímá, jak to zkalkulují.

Takže dávkařka na socce na to má "tajný" program, kterej veřejnost nemá znát ? cool
(ale přitom na ty ostatní dávky I NA DŮCHODY I NA NEMOCENSKOU, ATD. .. na internetu KALKULÁTORY jsou).
Tím pádem si nikdo z klientů (nejen já), nemá kde dávku PnŽ ověřit skurt
ani co do V݊E
ani co do KRITÉRIÍ těch položek INDIVIDUÁLNÍHO POSUZOVÁNÍ

------------------
vissla snad jen ti, kteří jsou CHYTŘEJŠÍ JAK PÁÁK

Upravil(a) sýkorkas (7. 3. 2008 22:31)

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Právní
  •  » jak z bytu LEGÁLNĚ VYŠTVAT náhlou "návštěvu" ???
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů