Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 4. 3. 2008 8:20

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: anonymni sms

Ere ono určitě závisí na tom jaký jsou u tebe v práci lidi. Pokud jsou tam její dobré kamarádky, tak bych se asi pravdu bála, že z tebe může blbce udělat. Ale jestli jsou neutrální, tak bych toho moc nebála.
Nebo  taky můžeš přijít mezi ty holky a říct: Hele, přišla mi taková blbá smska z čísla, které neznám - píše se tady tohle a musím říct, že mě to docela dostalo, co byste si o tom myslely a neznáte náhodou někdo to číslo, ze kterého to přišlo. Tak můžeš udělat vola prozměnu z toho, kdo to poslal. A pokud by se situace vyvinula tak, že bys tom mluvila s tou kolegyní co si myslíš, že to poslala, tak se snaž pokládat otázky ty, nenechat se natlačit do pozice, že budeš muset odpovídat. A takové otázky, aby nešlo odpovědět ano nebo ne. "Nerozumím, proč jsi mi to poslala, vysvětli mi to prosím tě." "Je něco co ti na mě vadí, když mᚠtu potřebu mi tímhle ublížit?"
Ale jak jsem už psala, radši bych to nechala plavat a neužírala bych se tím. Pošle jednu, dvě nebo deset a bude klid napořád..

Není tady

 

#127 4. 3. 2008 8:43

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: anonymni sms

Kdyz ji tu sms ukazu tak se me akorad vysmeje a udela ze me blbce a pobavi tim sve spolupracovnice.Je zajimave,ze i kdyz jsme spolu na jedne dilne tak se nam nepodarilo se celych pul roku se setkat treba na WC.Vcera jsem se tam s ni setkala 2x.Ona me vylozene sleduje nevim co tim zamysli

možná blbej nápad, ale nejede ona po tobě ?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#128 4. 3. 2008 9:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: anonymni sms

Frigo napsal(a):

Kdyz ji tu sms ukazu tak se me akorad vysmeje a udela ze me blbce a pobavi tim sve spolupracovnice.Je zajimave,ze i kdyz jsme spolu na jedne dilne tak se nam nepodarilo se celych pul roku se setkat treba na WC.Vcera jsem se tam s ni setkala 2x.Ona me vylozene sleduje nevim co tim zamysli

možná blbej nápad, ale nejede ona po tobě ?

Ne nejde:D,to opravdu ne jen nedokaze skounout,ze nase kamaradstvi je davno pryc


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů