Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 24. 4. 2008 7:58

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

terci........jojo....jenom chlap

Není tady

 

#52 24. 4. 2008 10:10

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

jenže takovýhle život mi leze na mozek.
co dodat, pořád se to vleče a k ničemu, tak to už chci vyřešit, třeba i za něj.  ........ at má klid, má co chce a a já  taky. Možná to zní drsně, ale než se takhle trápit, člověk je víc strhanej, unavenej, bez energie.

To je přesně ono - Kerrin. Někdy už prostě příjdeš do fáze, kdy není cesty zpět ani dopředu. Kdy je načase to skončit. A není vyloučeno (viz třeba Petra72), že to za čas může být všechno úplně jinak.

Po svých zkušenostech musím konstatovat, že jsem to všechno měla ukončit dřív než jsem se dostala na kolena úplně. Ve chvíli kdy to skončilo je každým dnem lépe a lépe. Samozřejmě ... tisíckrát radši bych byla, kdybychom byli normální rodina s mamkou, takou a synáčkem .... Ale prostě to tak být nemělo.

Není tady

 

#53 24. 4. 2008 11:55

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Tak vem tašku zbal mu věci a vyřeš to za něj až příde tak mu řekni,že končíš,tady má věci a vyhod ho ven.Jestli na to máš.Protože já úplně slyším jakým způsobem mu to říkᚠaby odešel a pak se snim vyspíš tak co od něj čekáš,že on půjde,když s tebou spí?On si myslí,že ty ,že mu říkᚠat jde nemyslíš vážně.Pochop to.On se nerozhodne asi nikdy bud to skonči nebo si zvykni na život ve třech.

Není tady

 

#54 24. 4. 2008 12:13

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

hm, tak přemýšlím, jestli na to mám.............

Není tady

 

#55 24. 4. 2008 12:16

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Nabuko napsal(a):

jenže takovýhle život mi leze na mozek.
co dodat, pořád se to vleče a k ničemu, tak to už chci vyřešit, třeba i za něj.  ........ at má klid, má co chce a a já  taky. Možná to zní drsně, ale než se takhle trápit, člověk je víc strhanej, unavenej, bez energie.

To je přesně ono - Kerrin. Někdy už prostě příjdeš do fáze, kdy není cesty zpět ani dopředu. Kdy je načase to skončit. A není vyloučeno (viz třeba Petra72), že to za čas může být všechno úplně jinak.

Po svých zkušenostech musím konstatovat, že jsem to všechno měla ukončit dřív než jsem se dostala na kolena úplně. Ve chvíli kdy to skončilo je každým dnem lépe a lépe. Samozřejmě ... tisíckrát radši bych byla, kdybychom byli normální rodina s mamkou, takou a synáčkem .... Ale prostě to tak být nemělo.

tak ten poslední odstavec jsem mohla napsat i já,nakonec jsem mu řekla jdi,nevyhodila ho,ale řekla jdi  a jsem sama je smutno,ale klid,mu je taky smutno a má nervy s milenkou ,děckem,naším děckem a vztahy mezi nimi atd. a já mám klid a čím dál se mi líbí,že jsem tu bez něho


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#56 24. 4. 2008 12:19

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

kerrin,taky jsem na to neměla,ale když on nechtěl být jen se mnou,tak co,dívala bych se stále na ulhaného,protivného a stále prchajícího chlapa,mám klid a ted se na něj dívá milenka a taky není štastný,ani ona pokud se dovídám a slyším


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#57 24. 4. 2008 12:34

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Pochop Kerrin,že pokud on ještě nepochopil,že ty to myslíš vážně to aby šel,jestli to teda myslíš vážně tak nic dělat nebude.Možná,že kdyby jsi mu opravu ale opravdu dala konečně ten nůž na krk tak by jsi se možná divila.Jsou dvě možnosti jemu se rosvítí a dojde mu,že tě nechce ztratit až pozná,že už to myslíš vážně a nebo naopak,ale ty konečně budeš vědět na čem jsi.

Není tady

 

#58 24. 4. 2008 12:49

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Několikrát mi řekl něco v tom smyslu, že vyhrožuju a jestli mě pochopil nebo ne, to je jeho boj. Jen od toho předevčíra už určitě tuší, že jde do "tuhého". A to pujde.

Není tady

 

#59 24. 4. 2008 12:57

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Ano to je ono,že ty jen vyhrožuješ.On až bude v tuhym tak se sebere a půjde to je jejich hrdost,ale,když o tebe bude stát tak se vrátí a ,když se nevrátí tak víš co mᚠdoma.On ví,že ty mᚠstrach z toho,že odejde.Měj taky nějakou hrdost proboha.Jaký je vůbec vᚠvztah v tomhle tom.Podle toho tak on tě má jistou-to taky neni dobrý.Ty už jsi tohle měla udělat dávno on je si ted akorát jistej,že ty ho strašně miluješ a zneužívá toho.Moc dobře ví,že nechceš,aby šel.Bud chce být s milenkou a je mu tě líto a pořád to odkládá to ,že odejde.Nebo nemá kam jít a chce milenku.A nebo tě vůbec nechce opustit,ale ty už s tím žiješ dost dlouho a tak si nechá obě.

Není tady

 

#60 24. 4. 2008 19:08

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

kerrin.romin má pravdu,já vím,že to bolí,ale co se dá dělat,nechtěla jsem to udělat,čekala jsem ROK,a ted mi je dobře,smutno,ale fajn,absták odchází,absták po něm a pořád je to muž mého života a nej


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#61 25. 4. 2008 8:04

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Jak to dopadlo? už dál nechce být v našem vztahu, že prý to dobré nebude........je konec.

Není tady

 

#62 25. 4. 2008 9:08

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Ahoj je mi to líto a je to definitivní?On už odešel?Není jedinej chlap pod sluncem,neboj tase bude líp.

Není tady

 

#63 25. 4. 2008 9:20

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

ještě neodešel, řekl, že chce odejit, že to tak bude lepší pro nás oba.

Není tady

 

#64 25. 4. 2008 9:44

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Tak ho Karrin nechej jít. Opravdu to tak bude lepší pro oba. Teď to nevidíš, protože to moc bolí. Ale neboj, ono to přebolí. A z vlastní zkušenosti vím, že je lepší být bez toho, koho milujeme než s ním a koukat na to, jak on tě nemiluje. jak by byl nejraději u někoho jiného.

Tak totiž dostaneš novou šanci na život. Krásný, bez těhle hnusných dní i nocí plných nervů hjarta hjarta hjarta hjarta

Není tady

 

#65 25. 4. 2008 11:02

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Přesně jak píše Kuřátko - je lepší být bez toho, koho miluješ, než s tím, kdo miluje někoho jiného. Fakt to bolí míň. Kerrin, držím pěsti, to nejhorší mᚠza sebou. A teď už děj se vůle boží.

Upravil(a) Nabuko (25. 4. 2008 11:03)

Není tady

 

#66 28. 4. 2008 9:54

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Tak jsem pořád tam, kde jsem byla. Neodešel, je stále s náma. Komunikace chvíli žádná, je protivnej, podrážděnej. Pak se zase na pul pusy se baví.Ale spíš nemá o ničem.Jinak práci doma dělá. nemůžu říct, že by ležel a nehnul prstem.

Co teda dělat? jak se mám vubec chovat? mlčet........ nevšímat si ničeho? To mě snad dodělává ještě víc.Svoje zájmy mám, takže doma taky permanentně nejsem.

Už tomu fakt nerozumím, nčejhorší je to , že spolu máme dosti společných věcí i pracovních a tomu se nedá vyhnout. takže babo rad!normálně bych ho už něčím křápla po palici!!!!

Zažili jste to taky takhle? úplně nesnáším doma tu napjatou atmosféru, nemluvení, chodit kolem sebe. dát sikafe a čumět do blba.........?Co se vněm dje, tak sakra, když se rozhodnu, že něco chci, jako v jeho případě můj M, tak proč je to takhle?

dá se vůbec něco dělat? asi ne, že?

Upravil(a) Kerrin (28. 4. 2008 9:55)

Není tady

 

#67 28. 4. 2008 10:08

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Kerrin, když to nechceš dál snášet a on to rozseknout nechce, tak už ti nezbývá nic jiného, než abys to rozsekla ty - podej žádost o rozvod a dej mu lhůtu do kdy se musí vystěhovat. Já vím, že bys chtěla, aby to zase bylo jako dřív, to ale už nikdy nebude. Takže podle mého názoru je rozvod jediné řešení.

Není tady

 

#68 28. 4. 2008 10:11

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Ještě mě napadlo, že pokud mᚠstrach, že budeš sama, tak hledej jiného partnera a zatím šetři svoje penízky. Až budeš mít ke komu odejít, možná to bude lehčí.

Není tady

 

#69 28. 4. 2008 10:29

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

já odcházet nemusím.

Není tady

 

#70 28. 4. 2008 10:29

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Kerrin napsal(a):

Zažili jste to taky takhle? úplně nesnáším doma tu napjatou atmosféru, nemluvení, chodit kolem sebe. dát sikafe a čumět do blba.........?Co se vněm dje, tak sakra, když se rozhodnu, že něco chci, jako v jeho případě můj M, tak proč je to takhle?

dá se vůbec něco dělat? asi ne, že?

Ano, zažila jsem to, než byla vyřčena slova o rozvodu, asi 3 měsíce. A pak dalších 9 měsíců, než jsem si zařídila bydlení a mohla se odstěhovat. Nejhorší období. Dvakrát za den "ahoj", "ahoj", jinak se dívat na jeho odchody, příchody, postupně si od ní vozil vyžehlené prádlo, občas uvařené jídlo. Poslouchat jejich dlouhé telefonní hovory, vědět že si píší do noci na pc, nacházet různé účty od věcí, co jí kupoval, platby za jejich pobyty, dovolené, v pc její neustále doplňované fotky..... To byla naprosto zoufalá doba. Ta bolest, jak mi to může dělat, jak se to mohlo všechno tak změnit.
A pak ta obrovská úleva, když jsem byla ve svém, sice rozvedená a sama, ale bez každodenního stresu, co zase bude.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#71 28. 4. 2008 10:35

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Salen napsal(a):

Kerrin napsal(a):

Zažili jste to taky takhle? úplně nesnáším doma tu napjatou atmosféru, nemluvení, chodit kolem sebe. dát sikafe a čumět do blba.........?Co se vněm dje, tak sakra, když se rozhodnu, že něco chci, jako v jeho případě můj M, tak proč je to takhle?

dá se vůbec něco dělat? asi ne, že?

Ano, zažila jsem to, než byla vyřčena slova o rozvodu, asi 3 měsíce. A pak dalších 9 měsíců, než jsem si zařídila bydlení a mohla se odstěhovat. Nejhorší období. Dvakrát za den "ahoj", "ahoj", jinak se dívat na jeho odchody, příchody, postupně si od ní vozil vyžehlené prádlo, občas uvařené jídlo. Poslouchat jejich dlouhé telefonní hovory, vědět že si píší do noci na pc, nacházet různé účty od věcí, co jí kupoval, platby za jejich pobyty, dovolené, v pc její neustále doplňované fotky..... To byla naprosto zoufalá doba. Ta bolest, jak mi to může dělat, jak se to mohlo všechno tak změnit.
A pak ta obrovská úleva, když jsem byla ve svém, sice rozvedená a sama, ale bez každodenního stresu, co zase bude.

Hm, hustý Salen. Jo čeho se člověk nedočká.
Zatím mi ještě říká kam jede a jde. Jinak v týdnu byl pryč jen jednou, jinak je doma, sem tam skočí na pivo, ale za hodku je zpet.
On  předemnou nepíše, nevolá, přes pc nekomunikuje, jídlo atd vše jen doma.

Není tady

 

#72 28. 4. 2008 21:09

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Ahoj Kerrin nechci být hnusná,ale ty to rozseknout nechceš tak s nim prostě zůstan.On má milenku ty to víš a stejně s ním spíš a jsi s ním pod jednou střechou už jakou dobu tak v  tom holt takhle žij,ale od něj změnu nečekej.Já nevim na co jsi teda ztěžuješ víš o té vaší situaci dost dlouho a jediné co jsi udělala bylo ,že jsi mu řekla odejdi.Kdyby mu šlo o tebe tak s tim něco dělá tak asi nejspíš nemá kam jít a nebo to s milenkou uhasíná a tak co by se namáhal odcházet.Pořád lepší zůstat než být sám s tebou má aspon ten sex,když už nic jinýho.

Není tady

 

#73 29. 4. 2008 8:02

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Romin, ok.

Není tady

 

#74 29. 4. 2008 8:45

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Karrin, zažila jsem to. Nemluvil se mnou a když ano, tak hodně stroze. Odpovědi typu ANO/NE. Taky s ní přede mnou netelefonoval, nepsal, ale věděla jsem, že když jsem v práci jezdí za ní. Bylo to strašně náročné na psychiku. Hodně mě to ničilo, ale byla jsem v tom asi 3 měsíce. Pak jsem si řekla už dost a požádala jej aby odešel. Každý den chodil a říkal zítra. Došla mi trpělivost, spakovala mu věcí a řekla, že až přijdu z práce, chci aby byl pryč. Opravdu to udělal. Ještě asi tak týden měl bágly schované ve sklepě, ale pak zmizely a on už se nevrátil. Zabolelo to, pobrečela jsem si, ale taky se mi hodně ulevilo. Konečně jsem mohla zase dýchat.

Není tady

 

#75 29. 4. 2008 8:49

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Jak píše Kuřátko ... odchod bolí, ale pořád méně než ta permanentní bolest. Neexistovalo, že by manžel volal přede mnou. Ani sms neposílal obvykle. Ale věděla jsem, že ona je a že se potkávají. Utíkal ode mě. Bylo těžké sledovat každý den, jak člověk, kterého miluji, miluje někoho jiného. Spal se mnou v jedné posteli, přitulil se a přesto byl tak daleko, s ní.

Po jeho odchodu je to opravdu lepší. Bolí to, ale už ne tak intenzivně.

Pokud je někde napsáno, že se má vrátit, vrátí se. Ale nejdřív musel odejít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů