Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 2. 2008 20:34

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Rozhodla jsem se s Váma podělit o kus svého života a byla bych také ráda za Vᚠnázor. nějak ještě nestčím projít všechna témata zde.
S manželem jsme spolu celkem 10 let,  Máme jedno dítě .Před 3 mi lety jsme prošli první krizí kdy měl nejakou "kamarádku" a kamarády a vznikly rozpory i kvůli jeho práci,Chodil často do barů. Odstěhoval se .. loni, přišla jsem mu na to, že někoho má. Známý má známého a tak se mi i potvrdila moje doměnka .
Dále se choval i podezřele jinak, jezdil v týdnu na "kafíčka, za "kamarádama", pátky nebo  soboty (pivo atd).
takhle to šlo do předvánoc, kdy jsme vše neustále řešili, hlavně z mé strany. Přiznal se jen tím, že přiznává svoji vinu, řekl, že zůstane, ale pak se zase rozhodl, že bude lepší, když se odstěhujeVánoce, silvestra jsme trávili spolu. . Bohužel komunikace vázne z jeho strany snaha není žádná. Jen si plánuje kam a kdy pujde a nejlépe sám - s kamarádama na pivko, nebo na kapelu, nebo jen tak na pokec,  Pro rodinu a společně nic! Co nenavrhnu já, tak to není. Ani když máme hlídání, tak nepřijde s tím, že  můlžeme vyrazit někam společně nebo jen tak být doma. mě to trápí. nechci ho mít u nohy, ale ne abych byla pořád aktivní já.

Upravil(a) Kerrin (2. 5. 2008 20:47)

Není tady

 

#2 26. 2. 2008 22:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

To by som tiež chcela ma tak zariadené ako on - nechceš ma diea aj so mnou(nemyslím fyzicky, som žena, to by ani nešlo - ale ako že mi ho vychováš...?). Keď chce je u mamky, keď chce je u teba, väčšinou s parákmi... Bože, vie si to niekto zariadi pekný život... ale - je to naozaj partnerstvo? Mne to tak nepripadá...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 26. 2. 2008 23:07

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

kolikrát jsem si říkala, jestli není lepší žít s babou (kamarádkou) .....
Ještě chci doplnit, že to není tak úplně, že byse doma om nic nestaral a byl líný, či nešikovný. Pravda je, že hlavně se mu musí chtít.... stará se o dům, zahradu a vše spíše po venku. Dceru miluje  a také se jí věnuje.To mu zase nechci křivdit.

Není tady

 

#4 26. 2. 2008 23:25

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Kerrin, zkus se chovat, jako bys byla sama...
Zrovna jsem si znovu přečetla knižku: Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet, napsala: Sherry Argovová...
Tam by se možná dal najít návod, jak na to...
:-)
Z toho co píšeš vypadá, že manžel už prostě zájem nemá. Proč by se snažil, když Tě má jistou?
Já bych se s ním nerozcházela, ale dala bych mu najevo, že jsem nezávislá žena, která na něm nevisí (jakto žes mě nevzal do kina? jakto že si dovolíš chodit s kamarádama na pivo? jakto že nevymyslíš nic na víkend - jsme přece rodina! - a tak dál)... tohle ho od Tebe odhání.

Zařiď se sama, vyraž s dítětem na výlet - bez něho, když si Tebou nebude tak jistý, divila bych se, kdyby se nezačal víc snažit on.

Prostě zkus si přečíst tu knížku :-)

Není tady

 

#5 26. 2. 2008 23:38

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Martinko1, určitě ns tom , co píšeš něco bude. Je si mnou jistý až až.
Třeba minulý týden jsem vzala dceru na 2 dni na hory, on byl 3 dny mino domov za prací, tak jsme se vlastně viděli celkově jen 2 dny v týdnu v PO a Ne.  Tuto sobotu jsem byly na karnevale celé odpol
asi si to tak musím přecvaknout v hlavě. mám  obavy z toho, že jemu to vyhovuje, když vypadnu.
Začnu na tom pracovat bez predsudků. Asi dělám další chybu, že mu sděluji naše činnosti, co děláme behem dne a tak, když se neptá. tak to také nechám plavat.

Není tady

 

#6 26. 2. 2008 23:41

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Kerrin napsal(a):

Martinko1, určitě ns tom , co píšeš něco bude. Je si mnou jistý až až.
Třeba minulý týden jsem vzala dceru na 2 dni na hory, on byl 3 dny mino domov za prací, tak jsme se vlastně viděli celkově jen 2 dny v týdnu v PO a Ne.  Tuto sobotu jsem byly na karnevale celé odpol
asi si to tak musím přecvaknout v hlavě. mám  obavy z toho, že jemu to vyhovuje, když vypadnu.
Začnu na tom pracovat bez predsudků. Asi dělám další chybu, že mu sděluji naše činnosti, co děláme behem dne a tak, když se neptá. tak to také nechám plavat.

Jo jo, na tom něco bude, neříkej mu podrobnosti kam se chystáš, a neví, a a se pídí sám! :-)

Není tady

 

#7 27. 2. 2008 11:12

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Ještě jsem chtěla doplnit, že já sama namám problém jít do společnosti, nezakazuje mi to a spíš rekne, at si jdu. Občas také někam vyrazím a o  mužskou část nouzi nemám v žádném případě. Byla jsem i několikrát nevěrná v průběhu 5 let(úlet na jednu noc - nic víc). takže můj názor na nevěru.............nevěru neodsuzuji.
Když už mi byl manžel  nevěrný, tak to prostě na něm je znát a to fest.
Já jsem nikdy do žádného mimomanželského vztahu nešla intenzivně.prostě když už něco bylo, tak aby to druhého neranilo a neptrápilo. Hlavně ale vím, že si bourat rodinu nechci a najít si milence taky ne. To radji vše ukončím a začít s čistým štítem.

Není tady

 

#8 27. 2. 2008 11:15

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

A nyní se nacházíme v té fázi, že já vlastně nevím zda jěště nějaký ten kontakt s nekým udržuje nebo ne. A nekomunikace, mlčení. Tak jak někdo už psal, že někdy se opravdu nedá pohovořit o problému a co a jak dál.

Není tady

 

#9 27. 2. 2008 11:18

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Kerrin napsal(a):

A nyní se nacházíme v té fázi, že já vlastně nevím zda jěště nějaký ten kontakt s nekým udržuje nebo ne. A nekomunikace, mlčení. Tak jak někdo už psal, že někdy se opravdu nedá pohovořit o problému a co a jak dál.

Přečti si tu knížku co jsem psala včera... dá se z ní hodně pochopit, jak vztahy fungují. Speciálně si myslím že pro Tebe by ta knížka mohla být přínosem :-)

Není tady

 

#10 27. 2. 2008 11:50

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Taky jsem se v tom plácala,ale myslím si,že čim víc manžel ví jak tě má jistou tim víc toho zneužívá.Ty vlastně ani nevíš co tvůj manžel chce.Jestli chce být s Vámi,nebo s maminkou,nebo s kamarádkami.Já ale vím,že kdyby řešil problémi tím způsobem,že by utekl k mamince tak bych mu asi zbalila tašku a řekla bych mu at tam zůstane.Dobré by taky bylo,aby on byl s dcerou doma a ty si vyrazila a ne,že on si řekne,že opůjde někam s kamarádkama a tebe nechá doma.On tě posílá at si jdeš,když máte hlídání,protože on si jde taky.Ale něco jiného je ,když on bude doma a ty půjdeš.A jestli už toho mᚠsama dost tak mu řekni co vůbec chce at ti k tomu něco řekne,nebo že takový vztah nemá smysl.

Není tady

 

#11 27. 2. 2008 12:19

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Romin, tak nějak. Jen vím, že raději uteče k mamince (ta je přešastná, že ho tam má - svého syna) ,předemnou tchyně říkala, že at je doma - u rodiny, že ho tam u sebe nechce a bla bla bla, ale když je tam byt jen na návštěvě, tak by nejdraději, aby tam byl s ní.
Vím a dá se říct, že jsem si jistá, že by se k žádné milence nenastěhoval.

martinko1, jdu sehnat tu knížku, díky.

Není tady

 

#12 27. 2. 2008 12:21

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

také pohlídá dceru, ale poslední dobou vycházelo hlídání a¨ž moc často - tedy dcera chtěla k babičkám.tak bud jsem seděla doma, nebo šla já sama s někým a vyjímečně spolu - když jsem se dožádala.

Není tady

 

#13 27. 2. 2008 12:35

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Tak si tedy myslíš,že má milenku.No tomu věřím,že by se tam nenastěhoval,jim takový vztah vyhovuje,doma mít manželku a děcko-zázemí,vypráno atd.A užívat si vedle.Já navim,mě manžel taky podvedl,ale nikam nechodí občas za kamarádem.Na pivoi vůbec prostě se nikde necourá.Promin,že to tak říkám,ale potom co udělal by měl sedět doma s váma na zadku a být co nejvíce s vámi a kort,když je celý den v práci a ne při prvním volnu jít s KAMARADKAMA na pivo.Řekla jsi mu vůbec co by jsi chtěla a co ti vadí?A to ti nevadí,že chodí s kamarádkama?Normální by bylo jako chlap chodit na pivo s kamarádama.

Není tady

 

#14 27. 2. 2008 22:33

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Romi, řekla jsem mu co mi vadí, že se pořád někde courá, pri pátku nebo sobotě. To ví už dlouho
V týdnu sem tam na kafe. ty kamarádky jsem myslela v uvozovkách..... neřekne mi nikdy, že jde s kamarádkama.... jen s klukama.prostě důvod si vždy najde. Taky , že je celý den v právi a aby trávil čas s náma a zašli jsme někam také společně. To aby převažovalo a ne obráceně.
Už se mi pořád nechce se ho na něco ptát , sám nepřijde.

Upravil(a) Kerrin (23. 4. 2008 22:30)

Není tady

 

#15 11. 3. 2008 12:14

Rizzie
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 7. 2007
Příspěvky: 158

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

To KERRIN:  Jedna moje kamarádka říká grater to samé, co tady od tebe čtu...  prostě kamarádi a on, a pak je rodina a on, prostě "separé". Vzhledem k tomu ,že má s ním dvě děti, z toho jeden je ještě kojenec, je dost na prášky kapitulation . Prožila si taky jeho několikeré nevěry, ale ne nárazovky, ale opravdu třeba 2-3  6měsíční vztahy s milenkama, a to jsou spolu manželé 5(!) let:dumbom: . Ona ho miluje ,a jí připadá, že je s ní ze zvyku, což on nepotvrzuje ,ale ani nevyvrací, prostě si jenom tak nějak žije dál svůj svobodnej život. Když mu přišla na nevěru, snažila se to s ním řešit, ale on jí řekl, že to je život! a že chlapi to mají tak nastavený. !!!!(Je pravda, že ta moje kamarádka má problém, kterej asi není hned řešitelný, ale měli by na něm pracovat oba partneři - manžel je dost pohlavně vyvinut a má rád sex a ona byla dříve tak jako že jo, "sem tam", a po druhém porodu je téměř frigidní, prostě jí to ani nenapadne, a notabene když vidí, jak se chová on jako manžel a otec, tak nemá ani chu mu nějak dělat dobře...).Všechny kamarádky to s ní rozebíráme, pořád, ona je ale na něj nezdravě fixovaná a až nekriticky na něm visí. My jsme toho názoru, že by ho měla kopnout do pr..., ale to ona nedokáže, a on to ví,  proto se tak chová. Jestli ten tvůj si opravdu není tebou moc jistej. Jestli ti stojí za to, měla bys opravdu jeho zájem vyburcovat tím, že se začneš víc věnovat sobě a ignorovat ho, popřípadě mu fakt dát natvrdo vybrat, jestli jsi tak statečná.... Good luck. styrka

Není tady

 

#16 11. 3. 2008 12:36

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Rizzie, prostě on nepotvrzuje ani nevyvrací...o to je to horší, o nevěře ví, ale nebavíme se o tom, co jak kdo spolu. Řekla jsem mu, že když druhý chce tak to udělá a já mu v tom nezabráním. Po stránce intimní musím ríct, že jsme nikdy žádné neshody neměli.
Určitě je pravda to, že si je se mnou moc jistěj. je to takový , že v sobě hodně věcí skrývá  a chcá se jakoby nic. Já ho ráda mám, chci s ním být, chci pro to udělat max, ale obávám se, žer jsem v tom sama.

Není tady

 

#17 11. 3. 2008 18:04

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Jak říká Rizzi,jestli ho nechceš poslat k ledu a to asi nechceš tak se věnuj sama sobě.Kup si nový věci,zajdi si ke kadeřnici,na manikůru prostě mu dej najevo,ne,že někohgo máš,ale at se chytne za nos co,že najednou mᚠvše nové a jak ti to sluší at taky trochu přemýšlí nad tím,že neni jedinej.A nebo nůž na krk co vlastně chce,že už tě toto manželství o ničem nebaví.Já si myslím,že chlap začne řešit tohle téma až,když uvidí,že mu opravdu teče do bot.Podle mě jestli chceš opravdu vědět jestli pro něj ještě něco znamenᚠtak mu navrhni rozchod bud se začnew snažit a nebo odejde tudíš uvidíš,že jsi mu volná.Akorát chci podotknout jestli on k tomu nemá důvod proč to dělá.Jestli se nehádáte jestli to něni něco z čeho by mohl on tebe obvinit a tím ti dát důvod proč se tak chová a jestli to třeba není opravdu ta podstata

Není tady

 

#18 11. 3. 2008 22:35

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Romin napsal(a):

Jak říká Rizzi,jestli ho nechceš poslat k ledu a to asi nechceš tak se věnuj sama sobě.Kup si nový věci,zajdi si ke kadeřnici,na manikůru prostě mu dej najevo,ne,že někohgo máš,ale at se chytne za nos co,že najednou mᚠvše nové a jak ti to sluší at taky trochu přemýšlí nad tím,že neni jedinej.A nebo nůž na krk co vlastně chce,že už tě toto manželství o ničem nebaví.Já si myslím,že chlap začne řešit tohle téma až,když uvidí,že mu opravdu teče do bot.Podle mě jestli chceš opravdu vědět jestli pro něj ještě něco znamenᚠtak mu navrhni rozchod bud se začnew snažit a nebo odejde tudíš uvidíš,že jsi mu volná.Akorát chci podotknout jestli on k tomu nemá důvod proč to dělá.Jestli se nehádáte jestli to něni něco z čeho by mohl on tebe obvinit a tím ti dát důvod proč se tak chová a jestli to třeba není opravdu ta podstata

Snažím se najít odpověd na poslední tvou větu.......  tak nejak prohlásil, že nemá svobodu......... a kde má ta svoboda hranice? Přitom se snažím at si jde na pivo, s kamarádama, Občas remcám.....jenže když šel třebas jednou za týden a když ted chodí 1-2 x týdne na kafíčko nebo na pivko a pak se k tomu pridá jiz dva něsice v kuse patek i sobota  a někdy pokračuje až do ráns, tak to uz je na me moc. Vidim ten rozdil, že drive to bylo , ale ne tak casto a pak do toho i ta zena v tom. Jenze to jue porad neco pro nekoho jineho.......kamarad chgce abych se za nimstavil, tenhle mi volal at prijdu, jedu od matky a musim se stavit za timhle atd.....
jenze vím, ze když mlcim, tak to vyhovuje a kdyz se ozvu to se zase nelibi. Ja si můzu jit kam chci...........vsak mi to porad rika at jdu, ze mi nic nezakazuje, ale i vyuzije toho a umi mi vpalit, ze jdu take sama terba s holkama se pobavi..... tak se veci maji.....dumbom je to nabudku

Není tady

 

#19 11. 3. 2008 23:23

petra72
Host

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Kerrin -můj BM také tvrdil, že se cítil svázaný a nesvobodný - a to OPAKUJI: pravidelně chodil 3x na karate, 1x aikido, 2x posilovna, a o víkendu motorkářské výjezdy.

Fakt - když mi to napsal, abych měla přehled,  kdy jako tatíka můžeme zastihnout doma, tak jsem se smála. Ještě teď - po 4 letech - ten papír mám z nostalgie schovaný.
Dost manželkám z našeho okolí jsem byla trnem v oku - páč mě pánové používali doma jako příklad při výčitkách :  Podívej Petra, ten její se má a ona neremcá jako ty.... lol

A já jsem při jeho prvním odchodu slyšela : Cítil jsem se v manželství svázaný a nesvobodný.

KECY, KECY, KECY - jen výmluvy. Alespoň u nás. Potřeboval okusit svobodu a teď po 4 letech touží /alespoň to tak říká/ po klidném rodinném zázemí.... 

lol

 

#20 12. 3. 2008 10:54

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

petra72 napsal(a):

Kerrin -můj BM také tvrdil, že se cítil svázaný a nesvobodný - a to OPAKUJI: pravidelně chodil 3x na karate, 1x aikido, 2x posilovna, a o víkendu motorkářské výjezdy.

Fakt - když mi to napsal, abych měla přehled,  kdy jako tatíka můžeme zastihnout doma, tak jsem se smála. Ještě teď - po 4 letech - ten papír mám z nostalgie schovaný.
Dost manželkám z našeho okolí jsem byla trnem v oku - páč mě pánové používali doma jako příklad při výčitkách :  Podívej Petra, ten její se má a ona neremcá jako ty.... lol

A já jsem při jeho prvním odchodu slyšela : Cítil jsem se v manželství svázaný a nesvobodný.

KECY, KECY, KECY - jen výmluvy. Alespoň u nás. Potřeboval okusit svobodu a teď po 4 letech touží /alespoň to tak říká/ po klidném rodinném zázemí.... 

lol

big_smile To mě rozesmálo. Můj manžel 3x týdně fotbal (někdy i 4x), 1x floorbal a ještě občas k tomu něco dalšího. Téměř po každém sportu šel ještě do hospody. Vracel se mnohdy třeba až ve tři ráno. Před rokem a půl říkal, jak je rád, že mě má, že ho neprudím, že jsem tolerantní apod. Teď už říká, jak jsem ho celou dobu prudila a nenechala dělat, co chce on. Teď letí z práce rovnou domů, do hospody prakticky nechodí a na sport jen v přítomnosti milenky, resp. už oficiálně přítelkyně.

Není tady

 

#21 12. 3. 2008 13:07

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Volnosti ažaž, furt budou brečet.............. říkám zkrátit řetěz!!!dumbom

Není tady

 

#22 12. 3. 2008 15:12

Koi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 257

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Víte co mi jednou řekla psycholožka(a to jsem tam byla jen jednou). Zvládáte toho moc sama. Chlapy mají rádi takové ty trochu ukňourané křehule, co nic neumí. Řekla mi, abych se naučila říkat, že mi tohle nejde, tohle je moc těžký, tohle nezvládnu,..... a tak.  Prostě měl moc času na sebe. Když na to přišlo doma nemusel nic dělat.
Sice je to otrava, ale dnes přemýšlím nad tím jak nachystat i uklízení na dobu, kdy bude doma. Prostě, aby pomohl alespoň s jednou věcí.  Když jedu pryč moc jídla "na ohřátí" nechystám.

Měla pravdu, že mají vše naservírované v plném komfortu pod nos, běžné domácí starosti nejsou jejich a pak taková nešikovně roztomilá "krasavice" potřebuje jejich pomoc, něco nezvládne,připadají si potřební a navíc pak pochoválení.  Když zvládneme téměř vše samotné je těžké je chválit za něco co neudělali. Něco na tom je.  Začít nezvládat věci, které běžné uděláme 10x rychleji a kdy je potřeba.  Časem jsme M nachystali tolik volného času, který tráví pouze dle vlastních představ a v těch horších případech i nějakou jinou.


Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

 

#23 12. 3. 2008 16:49

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

To je fakt, že jsme vše zvládaly, ale ona každá ta situace, potřebovala řešení, a tak nějak asi na to M. přišel dřív, že tohle neumí, tohle by pokazil, kdyby mi pomohl. děti ze školky nevyzvedl-bylo to asi cílené, abych se naštvala a dělala to sama. A v jejich rodině je to normál, že žena zvládne své a maká ještě s ním.My starým pomáhali a od práce je odsunovali, mladí tam dnes jezdí na relax a vše se točí kolem nich... Měla jsem domácnost, 2 děti, abičku s dědou na sterosti-s nákupem vařením, senem ze zahrady, slepicema atd. , chlpa, co rychle ujel z domu po práci, abych se s ním nepotkala, zahrádku, u jeho rodičů zahradu-hrabání, stříhání, věčné zavařování a vykrajování- a zvířectvo, kterému jsme pomáhali shánět obživu-seno ze dvou zahrad,a 2 luk, brambory, kterých se přebíraly valňáky, řepu,která se okopávala, kroužila a odvážela...kopali jsme za všechny tetičky a babičky povinný díl cukrovky, aby měly pak levněší cukr,...doma mi nikdo nevypral ani nevyžehlil, zahrádku nezalil a neokopal... myslím, že jsme byli zapřažení všichni dost a stejně si ten mužský najde čas na lži a podvody s "kamarádkama". Když nepřišel domů, nebylo kam dát děti a nebylo kam jít, ani jet-nebylo čím. Když jsem mu to řekla a chtěla něco změnit-bez výčitek a emocí:No, ty chudinko-tak ještě si stěžuj ! Po revoluci  nám ještě k chalupě vrátili les-takže čištění od kůrovce, od ostružin, kácení pro novou výsadbu, sekání trávy, zalévání několika set nových stromků, před zimou natírání proti okusu....Nemám doma z toho ani třísku-to má v příbuzenstvu kde kdo, jen my máme vše staré a nevo z lamina...CO S NÍM ? Nepochopil nikdy, že to dělám s ním ráda, ale že je tak trochu i využíván ze strany rodiny, že hnízdo si založil nové se mnou a že rozhodovat o těchto pracech bychom měli už oba a ne jen on se ségrou...Já byla postavena před hotovou věc a okamžitě se měnily naše společné plány...JAK  z tohohle ven ?
Když jsem zjistila, že má tu poslední milenku, uvedomila jsem si, že je to  o něčem jiném, než dříve a přestala mu dělat tu levnou pracovní sílu u rodičů, začala snadněji zvládat svou domácnost, přestali jsme žít na cestách a ve spěchu.M, využíval hlavně nepřehlednost svých přesunů-pracovních i soukromých, rodiče byli rádi, že tam pořád je a že tam podle jejich plánu jednou bude bydlet a já byla  za nafoukanou a línou... Oni měli pořád babičky , které se staraly o děti dál na plný úvazek, já to vše zvládala sama. jen mi přišlo, že je M. vytížený taky dost. Pak přišlo jeho podnikání a mobil, na který z nás nikdo nesměl sahat, pak jsem přišla na to, že u pevné linky je o jeden drát víc a zjistila, že je to takový špicl, kam kdo z domu voláme....pak to bylo o jeho lakomství a schovávání peněz před námi...to nebyla jen milenka....každý by ho koupil na první pohled, ale jen JÁ ho znala...Chodil taky hrát  fotbal, pak ho organizoval, na dovolenou jsem to taky jednou za rok zařídila, jinak by  děti neměly nic... Nežilo se nám špatně, ale ta důvěra k člověku nejbližšímu-ty chyběla a moc...pak se člověk lituje, hledá odpovědi na své otázky.... a z Anděla je Hysterka jak vyšitá...

A dost !
To máte  jako odstrašující příklad a buďte chytřejší !!

Upravil(a) Mikulenka (12. 3. 2008 16:53)

Není tady

 

#24 12. 3. 2008 17:11

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Myslela jsem tím to, jestli není třeba v tobě nějaká vina nemyslím to špatně,ale on si to i třeba člověk mnohdy neuvědomí.A jestli jsi si jistá,že ty za jeho chování neneseš žádnou vinu tak mu dej ten nůž na krk jinak nikdy nezjistᚠna čem jsi.A víš,že chodí opravdu tam kam ti říká?A co si o tom myslíš ty,že už tě nechce,nebo ,že mu to tak vyhovuje,že tě má rád a nechce tě opustit.J8 nevim to je těžký,když ho člověk nezná,to by jsi měla asi vytušit co se mu honí hlavou.Nebo jak by zareagoval,kdyby jsi mu řekla zbal se a jdi.Bojoval by o tebe?

Není tady

 

#25 12. 3. 2008 22:25

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Jsme spolu pod jednou střechou, ale....

Ahoj Romin: Mám toho v hlavě tolik a tak doufám, že odpovím ně nějak zmateně. Docela měla i trefný příspěvek Mikulenka a s tím se i také ztotožňuji........ženská, co si umí poradit, vše zařídí, udělá, tak vlastně chlap ani pak nemá potřebu něco dělat, zařizovat....

Romin 1) Před 3,5 lety jsme od sebe byli odstěhovaní - jeden rozchod a návrat už mám za sebou......nebojoval, nechával to být. Vrátili jsme se k sobě po pul roce (behem té doby jsme se ale vídali skoro denně), dítko si bral na víkendy, v týdnu atd.
2) po roce a pul se objevila ta nevěra a už to jelo, výmluvy - jdu tam a tam, musím si zajet tam, stavit se tady a blalalala. není těžké poznat změnu, když se to táhne např 2-3 mes a začal mít tendenci jít a být pryč.  Doma udelá práci, ale přestal být aktivní jako dřív a to byly ty změny, čehož jsem si začínala všímat.
Několikrát jsem se zmínila, že už si připadám, že jsem na všechno sama. Od vyřizování papírů, účty, složenky, práce doma, výchova dítěte, někam vzít, obstarávat a zařizovat různé oslavy narozenin, svátků, když on měl peoblém a přišel, že potrebuje zavolat, zařídit a zajet třeba behem dne někam, tak jsem mu pomohla a brala jsem to jako samozřejmé, taky jsem si neuvědomovala, že svlastně vždy přijde k hotovémui. byl potřeba truhlář.... sehnala jsem - přece já mám známého, atrd., těch věcí je podstatně víc.
Dále vždy jsem zařizovala dovolenou - shodli jsme se kam, ale dál to bylo na mě od zaplacení až po finální přípravu a myslet na vše. tedy pokud jsem se zeptala co tohle a tohle, tak byl činný. Třeba letos mi řekl, že nikam na dovolenou nepojede....vlastně to nedělá jen kvůli nám, ale i prckovi, který se na to těší.  Finanční problémy nemáme.To raději at si jedu sama s dcerou - opět bych mu uvolnila místo a získal by "svůj" volný čas a já uhoněná jako k...., Jenže když mᚠněkoho rád, tak toužš jet s ním a ne s kamarádkama. A taky prcek nechce vidět jen mámu, chce tam mít i toho tátu a o to si i řekně!
No a tak když jsem se zmínila, že může někdy dítě vzít ráno do skolky, tak proč by to dělal, když to mám při cestě a jedu dýl. někdy i vyluxoval, dříve se tomu nebránil, ale ted rovnou řekne, že to dělat nebude. Pak třeba jiná domácí práce...... řekl mi : udělám to jednou a budu to dělat "pořád", že prý bych si na to zvykla.dumbom tak to mi občas nestačil rozum stát. Třeba co se týče zahrady, tak tam práci udělá, ale nějak se do toho poslední dobou nežene - nejdříve u tchýně a pak doma u nás. Tam je to vždy přednější. Dává si na čas a udělá to až když se mu chce  .... nebo nejdříve má zábavu a pak až zbyde čas.
Tak ráda bych na něj přenesla nějakou mou práci, ale on se prostě nedá. Když mu neuvařím, nevyperu -postará se jeho mátka, takže mu o nic vlastně nejde.

Jetli vím, že opravdu chodí, kam mi říká?   Občas pochybuju, někdy vím na 100%,
Co se mu honí hlavou..........je tajnůstkář!
Když mu řeknu zbal se a vypadni, tak  asi pujde už nadobro. A jestli by bojoval.........doted nic nedělá, snahu nevidím. \při naší debatě víc mluvím já a ani na jednoduchou krátkou otázku (abych nebyla unavující svým momologem) neodpoví nebo neví.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů