Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 2. 3. 2008 17:02

ajaE
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 8. 2007
Příspěvky: 713

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Ahojky babci!Ja si snad zivotbez ridicaku ani neumim predstavit.Nakupovat jezdim zasadne sama,ten muj nabere tu nujkratsi cestu a smer a davaj!!Jak jde se mnou tak jsme zas tak rychle venku ,no hruza to neni nic pro mne.Vsak to znate,no nektere baby jsou vsechny stejne!!Tak preji jeste hezky zbytek nedele.

Není tady

 

#52 2. 3. 2008 18:00

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Počasí je děsné, už jsem 2 x na vycházce se psem promokla. V parku popadalo plno velkých větví starých stromů, dokonce to vyrvalo vysokou borovici i s kořeny. Opět mě rozčílil můj doma nejhodnější NO, v parku jsem ho pustila jen na chvilku a hned honil malého pejska. Má 14 měsíců a cloumá s ním puberta.
Trochu radosti mi udělala dcera, přestože je neustále pod vlivem toho manipulátora (psala mail v noci, aby to nevěděl), začala se starat alespoň o toho nejmladšího. Bylo mu 15 a začal chodit za školu. Já to nechápu, pořád uklízí, kupuje nábytek, přestavuje byt a děti ji nezajímají.

Není tady

 

#53 3. 3. 2008 13:54

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Ahojky sluníčka,všem přeju krásný týden.teď jsem přišla z práce-mírně vytočená-ale to se srovná.Tady jen prší-vítr už je pryč.Kousek od nás to sundalo kus střechy- to musí být radost.Mám trochu starost-mužovi se zvýšil krevní tlak-tak ho ženu k doktorovi-je jak malej kluk.Prej to přejde-tak jsem halekala,že určitě-v rakvi už žádný tlak mít nebude.Takže-jestli ho zítra vezmu za pacičku a dovedu ho tam-nebo tam dojde sám.Budu referovat.dumbom

Není tady

 

#54 3. 3. 2008 13:59

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

ahoj babči, tak jsem o víkendu trošku trucovala - v sobotu jsem polehávala, nebylo mi moc dobře ... přečetla knížku, viděla fiml na DVD - stejně jsem stihla uvařit i naplnit tři pračky a následně pověsti ...
začínám "nový život" nejsem ta ochotná, nabízející se a okolo všech poskykující hodná ivča

Není tady

 

#55 3. 3. 2008 14:23

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Ivčo, já už taky ne, mám sice méně práce, ale nic moc se nezměnilo. Už jsem dva dny nebyla nakoupit, dochází mléko, nejsou oblíbené hrušky, neběhám každý den pro čerstvou čtvrtku chleba, když manžovi z pekárny nechutná... Ještě to nějaký den vydržím. Zrovna jsem přišla se psem z vycházky a on si honem pustil víc televizi, abychom ho nerušili a pes ho neotravoval, tak jsem mu zavřela dveře. Kde je ten mužský, co jsem si ho brala.
Sovino, vysoký tlak není legrace. Pozorně si přečti leták od léku, co mu předepíší. Můj muž po něm děsně nabral, byl pořád unavený, protivný. Pak jsem zjistila, že je to tím práškem, dává se obvykle krátkodobě po infarktu, on ho bral několik let.

Není tady

 

#56 3. 3. 2008 18:45

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Jasně Ituško-já jsem stará čarodějnice-takže to víš že si to ohlídám.Naštěstí má moc dobrou doktorku a já mám tlakoměr doma-tak budu jak hlídací pes.

Není tady

 

#57 3. 3. 2008 23:49

verkakou
♥------
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 17

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Ahoj holky, jsem už taky -sátka, v červnu  mi bude 53. Mám 3 dcery, 2 krásné malé vnuky (1rok a 4,5roku), a skoro půlročního pejska - tedy vlastně holku labradorku. Doufám, že mě taky vezmete mezi sebe.  Nemám ani chalupu ani manžela, ale to snad není tělesná vada, že ne.

Není tady

 

#58 4. 3. 2008 8:49

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

sovino,stránky jsou úžasné,jsi šikovná,dívala jsem se na ně několikrát,jsou pohlazením po duši.Jen tak dál.

Není tady

 

#59 4. 3. 2008 12:10

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Verko, jsi zde vítána. Tu labradorku Ti závidím, mám puberáka tvrdohlavého NO. Fenky jsou hodnější, poslušnější. Když mi odešel můj první NO (jbyl nalezenec a hrozně hodný), nemohla jsem bez psa být, je mým společníkem celý den, muže vidím chvíli večer. Našla jsem si chovnou stanici a manžel souhlasil, leda když to bude zase pes. Teď už jsem i slyšela, že "pes půjde z domu" (okousal třásně na peršáku). To bych šla s ním, ten pes mě má určitě raději.
A bude MDŽ, už leta ho s přítelkyněmi slavíme. Alespoň si připomeneme, že máme svátek.

Není tady

 

#60 4. 3. 2008 12:28

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Když přijdete o jakékoliv zvířátko,nejenom o pejska,jako byste ztratili člena rodiny.Naši měli takovou "pouliční směsku"spoustu let,bez pejska neudělali ani krok.Když se musel dát utratit, byl hodně starý,vypadaly mu zuby,krmili ho stříkačkou,neviděl,nechtějte ani vědět,jak to s našima zamávalo.Ale dalšího pejska nechtějí,zajedno jim je 8O a za další,prý mají v srdci jen jednoho....

Není tady

 

#61 4. 3. 2008 12:42

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Taky na něj nikdy nezapomenu, odpočívá na zahradě mezi kytičkama, ale co bych sama pořád dělala? Takhle musím 3 x denně na vycházku (za každého počasí). Chatu máme 3 km za dědinou u lesa, tam bych se bez velkého psa bála. Když vidím, co to ještě dá nervů, než to dračisko vychovám, asi by byl vhodnější dospělý pes z útulku. Toho prvního jsme našli už dospělého, tak jsem vůbec netušila, co to je, vychovat štěně.
Už předpěstovávám papriky a v receptáři je reklama na nějaké skvělé odrůdy rajčat z Italie. Asi si je objednám.

Není tady

 

#62 4. 3. 2008 14:48

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

moje pejsková má už třináct, vychovala jsem ji od šesti neděl - nedovedu si představit až odejde
ale zároveň si nedovedu představit výchovu dalšího, já v práci, dcera v práci ...někdy je to dost dobrodružné

Není tady

 

#63 4. 3. 2008 14:49

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Ahojky dušinky.mám nervy v kýblu.Musela jsem koupit nový bojler,muž ho přidělával a utrhl trubku.Takže havárie-jsme bez vody.Instalatér přišel-samozřejmně bez vercajku,prohlédl to a prý přijde až zítra.Bezvadný.Budu se mejt v minerálce-já bych ho nejraději vzala kladivem.
K těm pejskům-vždycky jsme měli čistokrevné-ale když umřel poslední- tak jsme šli do útulku.Přivezli jsme si malinkou černou holčičku-kříženec knírače a jezevčíka.Je to veliká láska-ale už je jí dvanáct a tak se taky pomalu chystám,že to nastane.Trpí epilepsií a tak se jí srdíčko oslabuje-ale budeme spolu do konce.A hned si musím pořídit dalšího-abych nebrečela,jak uvidím pejska-jsem taková psí máma.

Není tady

 

#64 4. 3. 2008 14:50

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

vlavlavla napsal(a):

sovino,stránky jsou úžasné,jsi šikovná,dívala jsem se na ně několikrát,jsou pohlazením po duši.Jen tak dál.

Díky sluníčko-nějak sinto musím všechno v sobě uzavřít-pokud budeš mít čas-mám ještě jedny-je tam na ně odkaz-Esoterická čajovna.hjarta

Není tady

 

#65 4. 3. 2008 15:57

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Pro vlavlavla-teď si uvědomuju,že ně ně je web.adresa u profilu.Tak dole je odkaz na další stránky.Dlouho jsem přemýšlela,jestli se do nich dám, ale nějak uzavírám některé kapitoly života a tak jsem se chtěla podělit.

Není tady

 

#66 4. 3. 2008 16:35

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

verkakou napsal(a):

Ahoj holky, jsem už taky -sátka, v červnu  mi bude 53. Mám 3 dcery, 2 krásné malé vnuky (1rok a 4,5roku), a skoro půlročního pejska - tedy vlastně holku labradorku. Doufám, že mě taky vezmete mezi sebe.  Nemám ani chalupu ani manžela, ale to snad není tělesná vada, že ne.

Vítám taky novou babču interneandu-podle mne jsi bez vady a rádi tě uvidíme,.
Snad si tady budeme moci popovídat tak, aby nám bylo dobře.hjarta

Není tady

 

#67 4. 3. 2008 21:18

ajaE
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 8. 2007
Příspěvky: 713

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

hojky mile babci! Obracim se na Vas vsechny o radu.Moje svagrova ma pristi mesic 50,no a nas vetsina tady ji
mame jiz za sebou,nemate nekdo nejaky napad darek-nebo nejakou psinu co jste sami u teto prilezitosti zazili?????
Predem dekuji za Vase pisnuti!

Není tady

 

#68 4. 3. 2008 21:41

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Neznám její záliby. K padesátinám buď něco  trvalého osobního nebo legraci - těch je plno. Taky třeba předplatné, zájezd, poukázku na kosmetiku, masáž, fitko...

Není tady

 

#69 4. 3. 2008 21:53

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Sovi, tvoje stránky mám v oblíbených, jsou krásné, ve volných chvílích budu studovat.
Tak jsem byla dnes navštívit tchýni, je jí 90, stěžovala si na svého syna, (mého muže) že za ní nezajde, že ho asi nezajímá. Takže můj problém je asi ve všech generacích - taky mám někdy pocit, že jsem dětem ukradená. Zajímavé, že děti z rodin, kde se rodiče nestarají, případně jsou na ně zlí, své rodiče milují. 
Sovi, tchýni jsme před lety pořídili oříška z útulku, už má 17 let, je hluchý a skoro slepý, ale běhá a tchýně je šastná, že není sama, kříženci se dožívají vyššího věku než čistokrevní.

Není tady

 

#70 4. 3. 2008 22:50

verkakou
♥------
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 17

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Ahoj babči, k padesátinám mi moje dcery vymyslely skvělý dárek. Už jsem byla chvíli po rozvodu, ale stále jsem spala v původním prostředí, ve stejné manželské posteli atd. Moje děti za spolupráce mých rodičů a mé švagrové vyhodily manž. postel, dodaly válendu, přěstavěly nábytek, koupily látku, našily závěsy a na dveře daly velkou mašli jako na zabalený balíček. O ničem jsem neměla tušení a moje překvapení bylo tak velké, že jsem se rozbrečela nad jejich nápadem a vzájemnou souhrou. Měla jsem fakt velkou radost.........Jiný dárek ke svým padesátinám dostala moje švagrová - její děti jí věnovaly let horkovzdušným balonem - byla nadšená...

Není tady

 

#71 5. 3. 2008 10:17

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

ahoj babči, já jsem měla padesátku předloni a dostala jsem od dětí poukázku na masáže
jinak ostatní dárky byly po vzájemné dohodě, takže nebyla překvapení ve formě hrnečků a skleniček s "vtipnou" padesátkou apod....

Není tady

 

#72 5. 3. 2008 13:29

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Jo souhlasím s vámi.Já dostala poukaz na dovču-bylo to bez chyby.Jinak hlásím-už máme vodu-to byla radost večer při mytí-litr minerálky-ohřátý a v tom jsem se myla.Ale už je  všechno v pořádku.Tady sněží a svítí sluníčko-už by si to počasí mohlo vybrat nějaký stálý stav.
Přeju všem krásný zbytek dne.tongue

Není tady

 

#73 5. 3. 2008 13:38

sovina
♥♥♥----
Místo: Děčín
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 121
Web

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

ita napsal(a):

Sovi, tvoje stránky mám v oblíbených, jsou krásné, ve volných chvílích budu studovat.
Tak jsem byla dnes navštívit tchýni, je jí 90, stěžovala si na svého syna, (mého muže) že za ní nezajde, že ho asi nezajímá. Takže můj problém je asi ve všech generacích - taky mám někdy pocit, že jsem dětem ukradená. Zajímavé, že děti z rodin, kde se rodiče nestarají, případně jsou na ně zlí, své rodiče milují. 
Sovi, tchýni jsme před lety pořídili oříška z útulku, už má 17 let, je hluchý a skoro slepý, ale běhá a tchýně je šastná, že není sama, kříženci se dožívají vyššího věku než čistokrevní.

Víš Ituško,s dětmi je to někdy potíž.Ale když si vzpomenu na sebe-v době,kdy to nejvíc potřebovali,já dělala kariéru,studovala vysokou školu,měla děti a nezbývalo mi moc času na nic.teď je mi to líto-tenkrát jsem nechápala,proč bych měla chodit na návštěvu-jsem naživu,tak co.
Můj syneček zaplapánbůh cítí potřebu se mnou komunikovat neustále-někdy se v duchu zlobím-ale jasně že mi to dělá dobře.Na Internetu,mobil,návštěvy a to bydlí kousek od nás.Nestydím se mu říkat jak ho mám ráda a on si pro pohlazení chodí i teď,když je dospělej chlap.Sice naoko o to nestojí-ale drží jak naše Bára/ to je pejska/.prostě-jsou to miláčkové v dobrém i ve zlém.hjarta

Není tady

 

#74 5. 3. 2008 16:19

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

někdy si připadám jako že opravdu asi budu ženská :-)  tj. nevím co chci
když mne vytěžovali, že jsem padala na ústa tak to bylo špatně
teď se mnou ta starší dcera - matka vnučky - skoro nekomunikuje - bydlíme v jedné ulici a mně to taky vadí
nějaká zlatá střední cesta, kdyby byla
ale včera jsem viděla v divadle hru Cesta dlouhého dne do noci, teda to byla síla
excelentní výkon Z. Bydžovské a J. Bartošky, téma narušené vztahy v rodině ...řekla jsem si, zlatý moje problémy - a že jich bylo !!!!

Není tady

 

#75 5. 3. 2008 17:59

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

sovina napsal(a):

Pro vlavlavla-teď si uvědomuju,že ně ně je web.adresa u profilu.Tak dole je odkaz na další stránky.Dlouho jsem přemýšlela,jestli se do nich dám, ale nějak uzavírám některé kapitoly života a tak jsem se chtěla podělit.

Sovi, to nemá chybu,jen mi holka zlatá řekni,kde na to bereš čas.Já mám co dělat,abych nakoukla alespoň občas a přitom bych si tak ráda s vámi se všemi popovídala a zapojila do diskuzí.Spíš si v rychlosti přečtu co s děvčaty řešíte,popř.něco málo přihodím svého a zase běžím....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů