Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#4376 8. 12. 2012 13:17

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Dobré poledne děvčata, u nás bylo dnes ráno - 15. Ale pořád se mi to zdá lepší než v létě téměř 40.
Marviko, naši ajáci takové nesmysly dělali taky. Dokonce to řešilo vedení, protože to dělali dost často. Potom nám  to
museli hlásit předem. Člověk by si myslel, že jsou to lidé natolik inteligentní, aby to pochopili sami. dumbom
Dneska odpoledne bych měla dožehlit a udělat polevu na další cukroví. Vůbec se mi nechce, jsem v poslední době hrozně líná, ale jak tak koukám po svých dětech, taky se zrovna nepřetrhnou. Spíš po večerech posedíme, pokecáme (hlavně o tom, co všechno ještě musíme udělat a jak se nám nechce). stolt Oni teď pořád čekají, co se ode mne dozví o tom  kamarádovi. Ale mají smůlu. Řekla jsem jim, že o tom budu ještě hodně dlouho přemýšlet. Ale jak je vidím, jak mne neustále pozorují a přímo rentgenují očima, tak dostávám záchvaty smíchu.big_smile
Tak se mějte hezky.

Není tady

 

#4377 9. 12. 2012 13:47

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Ahojky
ani se ti Hani nedivím, že o kamarádovi zatím nechceš rodině nic prozrazovat, člověku už dost dlouho trvá, než  v našem věku  jde s něčím na veřejnost.
Však je času dost! smile
Já jsem zatím ještě letos nic nepekla, budu dělat jen kousek cukroví, protože děti chtějí spíš štolu, štrůdl a vůbec různé koláče. Takže počítám, že to upeču příští týden všechno co si vyberou a bude to.
Jsem vám děvčata nějaká utahaná tím stálým cestováním. A taky  Hani spíš taky mluvím o tom , co bych měla a jak se mi nechce  big_smile , to je asi nějaký republikový bacil  big_smilebig_smile
Vařím většinou jen pro sebe a maminku, albert  má pak zbytky, když má volno , ale na štěstí si neztěžuje. Bylo by mu to stejně houby platný.
Tak hezky odpočívejte, protože je neděle ) od slova nedělat!) 2 adventní.
Přeju vám klid a mír a slunce v duši !

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7759.gif


http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7753.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#4378 20. 4. 2013 13:12

maria
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 461

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Zdravím všechny, a hlásím se do klubu. Je mi 59, vybavuji si duchod a jakmile bude vybaven přesídluji se ze Slovenska ma Moravu (Břeclav).
Těším se na to jak malé dítě, bude veliká švanda, budu zařizovat obrovskej byt a budu mít taky zahrádku 2,5 aru. To bude ještě větší švanda protože jsem sadila jen jednou v životě a na potěšení mojí bývalé tchýně mně místo mrkvy a petřele vyrostl mrkvoň.
Slíbila jsem kolegum že tam udělám centrum pro všechny flustrované soudní úředníky kde budeme prioritně pomlouvat soudce a celej justiční management. (slovenskej samozřejmně smile Ale jsem schopna komunikovat i na jiné téma... do tém kolem sazení a zahrádky Vám moc stoupat nebudu, budu tiše číst a snažit se něco naučit...
Mám ráda ruční práce, ráda čtu a nimrám se v rozhodnutích a vubec v soudních postupech.
Jsem justiční informatik, nerada se k tomu přiznávám ale každej musí nějak žít. Jakmile budu mít vybavenej duchod dávám vale své vlasti a tradá přes řeku Moravu k sousedum.
Vnuky nemám ale myslím, že když synovi vyklidím strategicky byt, nějaké budou.

Není tady

 

#4379 21. 4. 2013 16:39

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

maria napsal(a):

Zdravím všechny, a hlásím se do klubu. Je mi 59, vybavuji si duchod a jakmile bude vybaven přesídluji se ze Slovenska ma Moravu (Břeclav).
Těším se na to jak malé dítě, bude veliká švanda, budu zařizovat obrovskej byt a budu mít taky zahrádku 2,5 aru. To bude ještě větší švanda protože jsem sadila jen jednou v životě a na potěšení mojí bývalé tchýně mně místo mrkvy a petřele vyrostl mrkvoň.
Slíbila jsem kolegum že tam udělám centrum pro všechny flustrované soudní úředníky kde budeme prioritně pomlouvat soudce a celej justiční management. (slovenskej samozřejmně smile Ale jsem schopna komunikovat i na jiné téma... do tém kolem sazení a zahrádky Vám moc stoupat nebudu, budu tiše číst a snažit se něco naučit...
Mám ráda ruční práce, ráda čtu a nimrám se v rozhodnutích a vubec v soudních postupech.
Jsem justiční informatik, nerada se k tomu přiznávám ale každej musí nějak žít. Jakmile budu mít vybavenej duchod dávám vale své vlasti a tradá přes řeku Moravu k sousedum.
Vnuky nemám ale myslím, že když synovi vyklidím strategicky byt, nějaké budou.

Proč zrovna na moravu,vždyt na slovensku je taky moc krásně?!

Není tady

 

#4380 22. 4. 2013 6:03

marica1
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2010
Příspěvky: 43

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Je tady krásně to je fakt, ale
1) chci vypadnout z Bratislavy - to není město pro duchodce.
2) chci vyklidit pole synovi a zmizet z jeho života ale ne moc daleko aby na mně nedosáhl když je třeba
3) Břeclav je podle mně ideální město pro duchodce... všude je blízko - Vídeň, Bratislava, Praha
4) mám těžkou ostroporózu a všude je tam rovina
5) zrekonstruovali jsme si se synem byt který zdědil, syn je jeho vlastníkem takže nemusím platit nájemné, pouze energie co muj duchod ocení
6) bydlela jsem v Břeclavě kdysi 4 roky  a nejdu do neznáma.
7) 5 let jsme měli byt v nájmu a tedy máme na startovné.
8) tím že je syn vlastníkem břeclavského bytu nehrozí že zešílím a někomu jej daruji stejné jako mám já istotu že nesešílí muj syn a neprošustruje byt v Bratislavě ve kterém bydlí protože já jsem jeho vlastník. Tak si děláme navzájem jakou takou pojistku.
9) Bydlet sama bude pro mné veliká zkušenost.
10) přestane mně zlobit politika - na Moravě budu pouze hostem tím pádem mi musí bt politika lhostejná. No a slovenský parlament mně bude nanejvíš lhostejnej.
11) nebudu mít 96 sousedu jak tady, ale pouze dva nejvíc tři... to zvládnu.
Napadají tě nějaká negativa?

Jaku napsal(a):

maria napsal(a):

Zdravím všechny, a hlásím se do klubu. Je mi 59, vybavuji si duchod a jakmile bude vybaven přesídluji se ze Slovenska ma Moravu (Břeclav).
Těším se na to jak malé dítě, bude veliká švanda, budu zařizovat obrovskej byt a budu mít taky zahrádku 2,5 aru. To bude ještě větší švanda protože jsem sadila jen jednou v životě a na potěšení mojí bývalé tchýně mně místo mrkvy a petřele vyrostl mrkvoň.
Slíbila jsem kolegum že tam udělám centrum pro všechny flustrované soudní úředníky kde budeme prioritně pomlouvat soudce a celej justiční management. (slovenskej samozřejmně smile Ale jsem schopna komunikovat i na jiné téma... do tém kolem sazení a zahrádky Vám moc stoupat nebudu, budu tiše číst a snažit se něco naučit...
Mám ráda ruční práce, ráda čtu a nimrám se v rozhodnutích a vubec v soudních postupech.
Jsem justiční informatik, nerada se k tomu přiznávám ale každej musí nějak žít. Jakmile budu mít vybavenej duchod dávám vale své vlasti a tradá přes řeku Moravu k sousedum.
Vnuky nemám ale myslím, že když synovi vyklidím strategicky byt, nějaké budou.

Proč zrovna na moravu,vždyt na slovensku je taky moc krásně?!

Není tady

 

#4381 22. 4. 2013 10:20

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Moc se mi líbí,jak to máte vymyšlený s tou Břeclaví(raha-brno-vídeň),i s těma bytama,mám ráda takové přemýšlivé lidi,kteří nejdřív myslí a pak konají,ne naopak.

Myslím,že si velmi rychle zvykneš na samostatné bydlení a tvůj syn má velké štěstí-přijít si takhle kbytu v Blavě - sledujem na Jojce v neděli navečer Nejlepší bydlení a co tam uakzují za šílené předražené malé králíkárny,to je hrůza.

Tož ti přeju a i ti sousedi vyjdou a rozumíte si všichni cool

Není tady

 

#4382 22. 4. 2013 11:01

marica1
♥♥-----
Registrovaný: 12. 1. 2010
Příspěvky: 43

Re: Babči interneandy-pojďte sem.

Díky budu se snažit - nic není zdarma tež do toho musím něco vložit... Je tady někdo z Břeclavi? Na věku nezáleží... Kdybych tak dala dohromy partičku brydzistu nebo šachistu - klub tam je to vím, kdysi jsem hrála za transportu... ale kartáře jsem tam neviděla...

Jaku napsal(a):

Moc se mi líbí,jak to máte vymyšlený s tou Břeclaví(raha-brno-vídeň),i s těma bytama,mám ráda takové přemýšlivé lidi,kteří nejdřív myslí a pak konají,ne naopak.

Myslím,že si velmi rychle zvykneš na samostatné bydlení a tvůj syn má velké štěstí-přijít si takhle kbytu v Blavě - sledujem na Jojce v neděli navečer Nejlepší bydlení a co tam uakzují za šílené předražené malé králíkárny,to je hrůza.

Tož ti přeju a i ti sousedi vyjdou a rozumíte si všichni cool

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů