Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 4. 2008 10:23

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Jak je to s ženskou onanií?

B-Rider....to je pěkný :-) smilesmilesmile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#27 4. 4. 2008 10:57

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Jak je to s ženskou onanií?

ME,to mᚠurčitě spojené s tím vyhubováním. To je totiž děsný zlo páchaný na dětech. Prostě, že onanie škodí atd.
B-rider, to muselo být šíleně vzrušující. Přiznávám, že chytit při tom chlapa,tak taky tajně slídím za dveřmi:)))


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#28 4. 4. 2008 13:36

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Jak je to s ženskou onanií?

já ačkoliv sex miluju a všechno to okolo, tak bych asi utekla....styděla bych se....asi právě proto že by mě to dělalo dobře a mohl by on mě slyšet na oplátku za těmi dvěřmi tonguetongue


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#29 4. 4. 2008 13:53

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Jooo, byl to moc hezkej a vzrušující zážitek. A utekl jsem potichu proto, abych jí to nezkazil, bál jsem se, že by se asi necítila dobře, kdyby byla přistižena. A taky kvůli korektním vztahům na pracovišti dobudoucna.  Pokaždé, když jsme se potkali v kanceláři, tedy skoro každý den jsem ji měl před očima jako ten večer, bylo to zvláštní a hezké. Všimla si, že se na ni víc usmívám, ale nikdy se nedověděla proč.


Still alive to ride...

Není tady

 

#30 4. 4. 2008 13:55

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak je to s ženskou onanií?

smile

Upravil(a) Mikeš (4. 4. 2008 15:10)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#31 4. 4. 2008 14:24

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Mikeši, asi jo. Podvědomí funguje. Já se po erotickém snu taky někdy vzbudím úplně zpocená, pálí mě "miky", mám jí mokrou a dostala jsem ráno už dotaz, zda mi nebylo v noci špatně, že jsem tak funěla ze spaní, ačkoliv normálně nepípnu lollol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#32 4. 4. 2008 14:32

Agnes49
♥♥-----
Registrovaný: 18. 2. 2008
Příspěvky: 63

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Dobrý den,jen bych se chtěla zeptat od kolika let může člověk onanovat?A jestli může i při menzesu?

Není tady

 

#33 4. 4. 2008 14:38

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Tedy Mikeši, to zní taky hezky:cool:. Kdyby mě takhle probudily mlaskavé zvuky tak se neudržím a přiložím jazyk k dílu:P


Still alive to ride...

Není tady

 

#34 4. 4. 2008 14:42

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Jak je to s ženskou onanií?

anetan007 napsal(a):

Dobrý den,jen bych se chtěla zeptat od kolika let může člověk onanovat?A jestli může i při menzesu?

Anet, člověk může onanovat od momentu, kdy na to dostane chu. Já jsem objevil slast masturbace v sedmi letech, i když vyvrcholení přišlo až později.
Menstruace? Není vůbec problém, jen je dobré mít po ruce koupelnu.
Takže si udělej pohodlí, shoď kalhotky a přeju Ti s Tvojí kočičkou příjemné chvilky!


Still alive to ride...

Není tady

 

#35 4. 4. 2008 14:58

Somaia
Host

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Mikeš napsal(a):

*

Děkuji za pochopení

Upravil(a) Somaia (4. 4. 2008 15:12)

 

#36 4. 4. 2008 15:10

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Somaia napsal(a):

Děkuji za pochopení

V pořádku...

Upravil(a) Mikeš (4. 4. 2008 15:31)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#37 4. 4. 2008 15:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak je to s ženskou onanií?

B-Rider napsal(a):

Anet, člověk může onanovat od momentu, kdy na to dostane chu. Já jsem objevil slast masturbace v sedmi letech, i když vyvrcholení přišlo až později.

Ridere, něco podobného tady psal o sobě už Blackie. Mně to pořád vrtá hlavou - Tobě už v sedmi letech stál???


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#38 4. 4. 2008 15:44

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Mikeš napsal(a):

B-Rider napsal(a):

Anet, člověk může onanovat od momentu, kdy na to dostane chu. Já jsem objevil slast masturbace v sedmi letech, i když vyvrcholení přišlo až později.

Ridere, něco podobného tady psal o sobě už Blackie. Mně to pořád vrtá hlavou - Tobě už v sedmi letech stál???

Tebe nie? yikes


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#39 4. 4. 2008 15:46

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Mikeš napsal(a):

B-Rider napsal(a):

Anet, člověk může onanovat od momentu, kdy na to dostane chu. Já jsem objevil slast masturbace v sedmi letech, i když vyvrcholení přišlo až později.

Ridere, něco podobného tady psal o sobě už Blackie. Mně to pořád vrtá hlavou - Tobě už v sedmi letech stál???

Jo, člověče. To nám mělo začít ve škole plavání a tak mi máma koupila plavky (do té doby jsem cachtal v trenclích). Silonový, elastický. Když jsem si je natáhl, takže mi stlačily pindíka, tak se mi postavil. Byl to úplně novej překvapující a příjemnej pocit a tak jsem si s pinďou začal hrát, no a on se ten pocit nějakou chvíli zesiloval a nutil mě pokračovat, ale po nějaké chvíli to zase zesláblo. Bylo to tak zajímavý, že jsem začal pilně a pravidelně trénovat. Ale kdy mi poprvé vystříkl, to už si nevzpomenu, asi tak okolo dvanácti - třinácti.


Still alive to ride...

Není tady

 

#40 4. 4. 2008 15:50

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Oxi napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Ridere, něco podobného tady psal o sobě už Blackie. Mně to pořád vrtá hlavou - Tobě už v sedmi letech stál???

Tebe nie? yikes

Tobě snad jo???


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#41 4. 4. 2008 15:58

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Mikeš napsal(a):

Oxi napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Ridere, něco podobného tady psal o sobě už Blackie. Mně to pořád vrtá hlavou - Tobě už v sedmi letech stál???

Tebe nie? yikes

Tobě snad jo???

Ty wado mne az na obcasne vypadky stoji furt uz od 3 triedy.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#42 4. 4. 2008 16:08

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Oxi napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Oxi napsal(a):


Tebe nie? yikes

Tobě snad jo???

Ty wado mne az na obcasne vypadky stoji furt uz od 3 triedy.

lollollol


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#43 4. 4. 2008 16:10

shiden
Host

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Mikeš napsal(a):

Oxi napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Ridere, něco podobného tady psal o sobě už Blackie. Mně to pořád vrtá hlavou - Tobě už v sedmi letech stál???

Tebe nie? yikes

Tobě snad jo???

Mě taky stál, ale máti mě říkala, že to není pěkný - lhářka. dumbom

 

#44 4. 4. 2008 16:26

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Jak je to s ženskou onanií?

shiden napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Oxi napsal(a):


Tebe nie? yikes

Tobě snad jo???

Mě taky stál, ale máti mě říkala, že to není pěkný - lhářka. dumbom

Zkrátka, není nad vlastní zkušenost. tummenupp Zvl᚝ v sexu, páč tam se toho napovídá....roll


Still alive to ride...

Není tady

 

#45 4. 4. 2008 16:29

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Jejda, kam se nám to dostalo na vlákně o ženské onanii lol ....


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#46 4. 4. 2008 16:37

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Jedna moja priatelka zboznovala, ked sa mohla pozerat ako si to robim ja, hrozne ju to vzrusovalo, takze sedela oproti mne, robila si to a ... takmer nikdy som to nevydrzal len tak cumiet a vletel som na nu lol Popripade nevydrzala ona a sup s nim do pusy a vycucat do poslednej kapicky ... labuuuuzo ... a potom na mna pozerala takym pohladom, ako keby sa prave najedla v Ambiente lol


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#47 4. 4. 2008 17:54

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Račice dračice napsal(a):

Jejda, kam se nám to dostalo na vlákně o ženské onanii lol ....

Mnooo, dalo by se to shrnout, že se nám ženská onanie líbí, erekci máme, takže je vlastně všechno v pořádku;)Je to na vás, holky, vrhněte se do toho!!!tummenupp
A krásnej proonanovanej a i jinak příjemnej víkend přeju vespolek godlike


Still alive to ride...

Není tady

 

#48 4. 4. 2008 18:32

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Klubko napsal(a):

ME,to mᚠurčitě spojené s tím vyhubováním. To je totiž děsný zlo páchaný na dětech. Prostě, že onanie škodí atd.

Já vím, spíš bych potřebovala zjistit, jak to odblokovat..zkoušela jsem si to dělat tak dvakrát před přítelem, když na mě u toho koukal, on z toho byl úplně hotový, ale já jsem orgasmu nedosáhla... hmm

Není tady

 

#49 4. 4. 2008 18:38

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak je to s ženskou onanií?

Me napsal(a):

Já vím, spíš bych potřebovala zjistit, jak to odblokovat..zkoušela jsem si to dělat tak dvakrát před přítelem, když na mě u toho koukal, on z toho byl úplně hotový, ale já jsem orgasmu nedosáhla... hmm

Ses asi styděla, ne? Já teda nevim, ale mně kdyby žena požádala, abych si to před ní udělal, tak by mi to taky asi nešlo...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#50 4. 4. 2008 18:53

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Jak je to s ženskou onanií?

me taky ne..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů