Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 2. 2008 6:48

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Once a Markéta Irglová

Jsem moc ráda, že se "ne"obyčejné české holce podařilo získat Oskara za pisničku.
Ale je mi směšné, že až teď si média jako "uvědomila" , nebo "všimla" . A navýsost trapné při vzpomínce na objev roku Vágnera (doufám že se nepletu, nikdy jsem totiž toho kluka neviděla a neslyšela zpívat) , přičemž Irglová asi dva dny po tomto vyhlášení už bylo nominována na Emmy.
Naše mediální kultura se má zač stydět, a jak to chce teď žehlit, tak tu písničku bude tak dlouho do nás hustit, až nám ji zprotiví...........


Mája

Není tady

 

#2 26. 2. 2008 7:36

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Once a Markéta Irglová

Mě se ta písnička líbila už před pár lety v podání Framesů ... a Markéta jí přidala takový něžný nádech smile. Ten úspěch jí přeju tummenupp . Jinak je mi jedno, jestli to naše "mediální kultura" ocenila nebo ne ... to zas až tak důležité není smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#3 26. 2. 2008 8:23

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Once a Markéta Irglová

Tak mě se líbila právě více v podání The Frames. A tuhle skupinu považuji taky za jednu z mála geniálních!Poprvé jsem je viděla v Irsku,kde jsem byla s kámoši na johodách. Místní mě zatáhli do klubu,kde hráli,ještě jako dost neznámí.Pak jsem byla jsem na koncertě v Praze. Bomba!  Hansard je prostě dobrý textař i muzikant.
Jinak oné dámě přeji úspěch. A nevadí mi, že to tady u nás na malém písečku nikdo neocení. U nás se prostě dobrým skupinám a interpretům ve velkém CD nevydávají a odměny nepředávají. Tady vítězí, prachy, nevkus. Ale to i v jiných státech, stačí si pustit jakékoliv rádio.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#4 26. 2. 2008 9:39

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Once a Markéta Irglová

Májajája napsal(a):

Jsem moc ráda, že se "ne"obyčejné české holce podařilo získat Oskara za pisničku.
Ale je mi směšné, že až teď si média jako "uvědomila" , nebo "všimla" . A navýsost trapné při vzpomínce na objev roku Vágnera (doufám že se nepletu, nikdy jsem totiž toho kluka neviděla a neslyšela zpívat) , přičemž Irglová asi dva dny po tomto vyhlášení už bylo nominována na Emmy.
Naše mediální kultura se má zač stydět, a jak to chce teď žehlit, tak tu písničku bude tak dlouho do nás hustit, až nám ji zprotiví...........

"Mladej Vágner" zpívá hezky, taky to bude jednou lamač dívčích srdcí.
Irglová a Hansard..co dodat, velmi sympatičtí lidé, kteří dobyli  muzikantský svět.
Je naprosto děsivé, jak se teď prezentují naše média na jejich účet. Alespoň si tak trochu plivnout, úspěch se holt neodpouští.
V noci byl v tv rozhovor J.Železného s nějakým hudebním publicistou Andělem, bylo mi zle.."vždy to vlastně ani není Oscar pro českou zpěvačku, ale jen nějakou evropskou".


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#5 25. 3. 2008 21:06

x25635
Host

Re: Once a Markéta Irglová

Co myslíte - na konci, když matka říká Glenovi, že nemají telefon, že nemůže zavolat, jde o scénaristickou chybu, nebo o záměr?
Ve filmu je totiž asi uprostřed scéna, kdy Markéta telefonuje domů, takže telefon mají...

 

#6 26. 3. 2008 19:12

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Once a Markéta Irglová

Já teď asi budu jako jedna z mála dost negativní, co se tohoto filmku týče. Jelikož jsem v Irsku taky byla , tak mi ten filmek připadá trochu jako kýč. Taková fraška - love story. A co mě dost zaráží je věkový rozdíl Markéty a Glena - on by mohl být její táta dumbom

Je ni jasný, že teď dostanu nášup od všech fanynek, ale je to můj názor.

Jinak co se týče songů, tak jsou dobrý. Ale nepřijdou mi zas tak vyjímečné. V Irsku je obdobných písniček a kapelek spousta. Byla jsem tam dlouho a měla jsem tu čest slyšet jich moc. Včetně The Frames.

Nechápu celý ten humbuk a v podstatě nechápu ani tu nominaci na Emmi a Oskara. Ale moc jim to přeju a a máme takových štístek víc.

PS: proč si té písničky nikdo nevšiml ve filmu    Kráska na prodej?


Tak a teď do mě  big_smile


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#7 26. 3. 2008 19:35

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Once a Markéta Irglová

"Kráská na prodej"? Nemᚠspíš na mysli film "Kráska v nesnázích"? big_smile

Není tady

 

#8 26. 3. 2008 19:47

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Once a Markéta Irglová

Ladie napsal(a):

"Kráská na prodej"? Nemᚠspíš na mysli film "Kráska v nesnázích"? big_smile

Jéééééé  joooooo    lol dumbom   pardoooooon rodna

Jak jsem  přišla na Krásku na prodej ????   dumbom  rodna


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#9 27. 3. 2008 9:52

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Once a Markéta Irglová

Tak já hodnotila jen skupinu The Frames. Jinak film Once ani Krásku v nesnázích jsem neviděla.
Souhlas Péo, že v Irsku je hodně dobrých kapelek. Jen holt ty Frames měli šanci dostat se dál.
Tady v Čr je taky plno dobrých skupinek,ale jen si všimnout.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#10 27. 3. 2008 21:20

x25635
Host

Re: Once a Markéta Irglová

PetraP napsal(a):

Já teď asi budu jako jedna z mála dost negativní, co se tohoto filmku týče. Jelikož jsem v Irsku taky byla , tak mi ten filmek připadá trochu jako kýč. Taková fraška - love story. A co mě dost zaráží je věkový rozdíl Markéty a Glena - on by mohl být její táta dumbom

Je ni jasný, že teď dostanu nášup od všech fanynek, ale je to můj názor.

Jinak co se týče songů, tak jsou dobrý. Ale nepřijdou mi zas tak vyjímečné. V Irsku je obdobných písniček a kapelek spousta. Byla jsem tam dlouho a měla jsem tu čest slyšet jich moc. Včetně The Frames.

Nechápu celý ten humbuk a v podstatě nechápu ani tu nominaci na Emmi a Oskara. Ale moc jim to přeju a a máme takových štístek víc.

PS: proč si té písničky nikdo nevšiml ve filmu    Kráska na prodej?


Tak a teď do mě  big_smile

Já bych se sice mohla považovat za fanynku, ale pouštět se do tebe nebudu :-).
A proč si jí nikdo nevšiml v Krásce? Bych neřekla, že nikdo... a navíc Once poslali na Sundance festival, Krásku nee...:-)

 

#11 2. 4. 2008 23:48

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Once a Markéta Irglová

Film byl taková oddychovka,nemusím  titulky,ale tady to moc nevadilo... píšničky fakt skvělý...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#12 3. 4. 2008 0:00

Me-In-Honey
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 111

Re: Once a Markéta Irglová

PetraP napsal(a):

A co mě dost zaráží je věkový rozdíl Markéty a Glena - on by mohl být její táta dumbom

No a, hlavně že jim to klape ne? Mě teda nepřipadá vůbec nějak extra starej.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů