Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 26. 5. 2008 20:44

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

Sisi díky za odkaz.

 

#52 26. 5. 2008 23:38

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola a už je to tady.

Maya..není zač..hlavně ,když to pomůže..hjartahjarta,,tak trénuj wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#53 28. 5. 2008 20:31

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Autoškola a už je to tady.

Ja dost pochybuju, ze se lze jaksi uplne vyjezdit. Napriklad vidim, ze nekomu i po letech to dela docela potize. Jedna moje kamoska si napriklad i po 6 letech aktivni jizdy se porad neciti za volantem jista, jezdi opatrne, nemuze se s nikym bavit, je uplne soustredena na tu trasu. Je na ni ten stres poznat. Ale dalsi kamoska jezdi snadno, za jizdy normalne mluvi, posloucha hudbu.... Holt na to kazdy nema. Pro nekoho je to radost, ale pro nekoho psychicka zatez.


42!

Není tady

 

#54 28. 5. 2008 21:21

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

Tak ted jsem byla na třetí jizdě. Uplně super!! Jezdila jsem od 50 do 80 km za hodinu uplně bez problému. Na křižovatce taky super. Dokonce když jsem se v obci soustředila na to abych udržela 50-sátku a nejelo mi to víc tak jsem zapomínala jezdit křivo. Ještě, že jsem tu rychlost musela sledovat furt protože moje instruktorka se při 90-sátce tvařila jaksi divně a pořád mi říkala, že není kam spěchat, že by to chtělo spomalit.

 

#55 28. 5. 2008 21:47

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola a už je to tady.

baba.jaga napsal(a):

Ja dost pochybuju, ze se lze jaksi uplne vyjezdit. Napriklad vidim, ze nekomu i po letech to dela docela potize. Jedna moje kamoska si napriklad i po 6 letech aktivni jizdy se porad neciti za volantem jista, jezdi opatrne, nemuze se s nikym bavit, je uplne soustredena na tu trasu. Je na ni ten stres poznat. Ale dalsi kamoska jezdi snadno, za jizdy normalne mluvi, posloucha hudbu.... Holt na to kazdy nema. Pro nekoho je to radost, ale pro nekoho psychicka zatez.

Každej by měl po těch pár letech poznat ,,jestli na to má ,nebo né..Měl by být trochu soudný..a pokavad se na to necítí tak to radši nechat být,,


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#56 28. 5. 2008 21:50

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola a už je to tady.

Maya.82 napsal(a):

Tak ted jsem byla na třetí jizdě. Uplně super!! Jezdila jsem od 50 do 80 km za hodinu uplně bez problému. Na křižovatce taky super. Dokonce když jsem se v obci soustředila na to abych udržela 50-sátku a nejelo mi to víc tak jsem zapomínala jezdit křivo. Ještě, že jsem tu rychlost musela sledovat furt protože moje instruktorka se při 90-sátce tvařila jaksi divně a pořád mi říkala, že není kam spěchat, že by to chtělo spomalit.

Vždy říkám,,ještě pár jízd a budeš jak Fitipaldy lollol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#57 28. 5. 2008 22:33

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

No můžu říct, že mě to začalo bavit a přestala jsem s toho mít strach. Strach mám jen když naproti mě jede kamion a objíždí cyklistu. To je síla. Mám furt pocit, že ta cesta je pro nás malá, ale to se taky poddá.

 

#58 28. 5. 2008 22:39

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola a už je to tady.

Kamion je velikej ..ten jak vidím prchám od nějlol ...Je dobře,že tě to baví,,jasně přijde třeba okamžik a budeš muset zareagovat,(myslím třeba ,když ti to chípne,nebo někdo na tebe zatroubí)..nenech se hned vytočit....ale neboj do toho všeho se dostanešlol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#59 28. 5. 2008 23:12

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

Tak mě jen tak nevytočí. Ted zrovna přemýšlím na autičkem jaké si koupit a hlavně nejlepší možnost financováni. Uvažuju na Chevroletem sparkem ten není tak drahý jako uplně nový.

 

#60 29. 5. 2008 8:49

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola a už je to tady.

Jo to se ti ani nedivím..taky jsem to měla ..jenže jsem si říkala ,že mě stačí škodovka na ten začátek..ten už mám ráda silnějčí auta..momentálně máme Audi..Musíš to vyzkoušet co ti bude vvyhovovat .. v tomhle ti neporadím..každej má rád něco jinýho..záleží jestli budeš koukat na spotřebu ..nebo jestli chceš něco silnýho .to je fakt na každým..jen jestli ti můžu poradit do začátku si klidně kup něco obyč,,a až se vyjezdíš pak bych šla do něčeho lepšího..držím palce ve výběru..wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#61 29. 5. 2008 9:22

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Autoškola a už je to tady.

Problém s řízením u nás mají spíše ženy kolem 40ti a více. Kde v rodině tenkrát vládlo jedno auto, táta u té 120ky i spala a mamka jela maximálně z hospody,když nemohl. Tuto jízdu doprovázelo ještě "kam jedeš, dej si trojku, to neslyšíš ten motor, přibrdzi, co děláš, rovnej si to,už to do p...e rovnej, popoješ, já z toho nebudu, už ti to nepůjčím atd"... Takže dokonale v těch ženách zakodoval, že jsou blbé, že neumí jezdit a že auto je jen muže"!!! Přitom na něj šetřili spolu a mají na jeho užívaní stejná práva.
Já s řízením nemám problém, vůbec. Mám to ráda, relax, poslouchám hudbu a jsem vyježděná i v zahraničí. Parkovat mi nedělá problém. Ale to neznamená, že jsem také v autoškole nedělala kiksy, že mi autíčko nechcíplo, že jsem na 10x nezaparkovala rovně. Je to o cviku. A taky o povaze. Moje sestra, ačkoliv dle mého jezdí velice dobře, tak  se bojí, je to pro ní stres. Jak píše babucha. Pro mě je to relax.
Nebojte holky, když to má jít, tak to půjde a ty borce, co za vámi děsně vzdychají, že je tam autoškola, a že jste za trest, tak na ně kašlete. Oni se to taky učili, chcípalo jim to a věděli kulové.
Znám i borce, kteří se děsně naparují před ženskými,ale něvědí, kde je v motoru olejová vana usch


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#62 29. 5. 2008 9:25

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Autoškola a už je to tady.

Maya.82 napsal(a):

Tak mě jen tak nevytočí. Ted zrovna přemýšlím na autičkem jaké si koupit a hlavně nejlepší možnost financováni. Uvažuju na Chevroletem sparkem ten není tak drahý jako uplně nový.

Mayo. Není. Stejně tak drahá není Kia Picanto. Máme je v práci na popojíždění a nejsou špatná. Ale když si spočítáš, co na novém autě přeplatíš + pojištění, tak jsi na těch 230 000 stejně.
Jukni na www. tipcars.cz  Zadej si ve vyhledávači auto, pohon atd. prostě co chceš za značku a tam ti vyjedou nabídky ze všech  autobazarů v ČR. Některé jsou bořeniny, ty podezřele levně.Ale někde prodávají fakt dobrá auta, třeba i testovací vozy a mᚠje rok staré, jeté a o 1/3 levnější. Pokud mᚠněkoho, kdo na to jukne a pojede s tebou, tak bych dávala přednost tady. Hlavěn koukej, zda mají servisní knížku.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#63 29. 5. 2008 9:52

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Autoškola a už je to tady.

Klubko napsal(a):

Problém s řízením u nás mají spíše ženy kolem 40ti a více. Kde v rodině tenkrát vládlo jedno auto, táta u té 120ky i spala a mamka jela maximálně z hospody,když nemohl. Tuto jízdu doprovázelo ještě "kam jedeš, dej si trojku, to neslyšíš ten motor, přibrdzi, co děláš, rovnej si to,už to do p...e rovnej, popoješ, já z toho nebudu, už ti to nepůjčím atd"... Takže dokonale v těch ženách zakodoval, že jsou blbé, že neumí jezdit a že auto je jen muže"!!! Přitom na něj šetřili spolu a mají na jeho užívaní stejná práva.
Já s řízením nemám problém, vůbec. Mám to ráda, relax, poslouchám hudbu a jsem vyježděná i v zahraničí. Parkovat mi nedělá problém. Ale to neznamená, že jsem také v autoškole nedělala kiksy, že mi autíčko nechcíplo, že jsem na 10x nezaparkovala rovně. Je to o cviku. A taky o povaze. Moje sestra, ačkoliv dle mého jezdí velice dobře, tak  se bojí, je to pro ní stres. Jak píše babucha. Pro mě je to relax.
Nebojte holky, když to má jít, tak to půjde a ty borce, co za vámi děsně vzdychají, že je tam autoškola, a že jste za trest, tak na ně kašlete. Oni se to taky učili, chcípalo jim to a věděli kulové.
Znám i borce, kteří se děsně naparují před ženskými,ale něvědí, kde je v motoru olejová vana usch

Moje matka se ted preucuje na jezdeni s normalni prevodovkou, driv znala jen automat. Rika, ze je to hruza, ze nic nezvlada. Pritoma moje mati taky ridila vcelku dobre, milovala to.  Jsem teda zvedava.


42!

Není tady

 

#64 29. 5. 2008 12:17

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

Klubko napsal(a):

Maya.82 napsal(a):

Tak mě jen tak nevytočí. Ted zrovna přemýšlím na autičkem jaké si koupit a hlavně nejlepší možnost financováni. Uvažuju na Chevroletem sparkem ten není tak drahý jako uplně nový.

Mayo. Není. Stejně tak drahá není Kia Picanto. Máme je v práci na popojíždění a nejsou špatná. Ale když si spočítáš, co na novém autě přeplatíš + pojištění, tak jsi na těch 230 000 stejně.
Jukni na www. tipcars.cz  Zadej si ve vyhledávači auto, pohon atd. prostě co chceš za značku a tam ti vyjedou nabídky ze všech  autobazarů v ČR. Některé jsou bořeniny, ty podezřele levně.Ale někde prodávají fakt dobrá auta, třeba i testovací vozy a mᚠje rok staré, jeté a o 1/3 levnější. Pokud mᚠněkoho, kdo na to jukne a pojede s tebou, tak bych dávala přednost tady. Hlavěn koukej, zda mají servisní knížku.

Klubko taky jsem nad tím uvažovala, že něco jetého, ale nemám nikoho kdo by se mi na tro auto podíval. Jen samé chytrolíny co to uměj, ale svoje vlastní si spravit neumí takže tomu nerozumí. Takže volim radši nové nechci dopadnout jak kámoška koupila si s bazaru s jednim takovým chytrolínem a už do toho nacpala tolik peněz nespočetně krát ji to už chcíplo a nerozjelo se. Já nepotřebuju plechovku, která mi bude věčně stát v servise, ale pojízdné auto. Tot to můj názor.

Upravil(a) Maya.82 (29. 5. 2008 12:17)

 

#65 29. 5. 2008 12:18

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

Jinak v pátek další jizda tak napíšu co a jak. lol

 

#66 31. 5. 2008 9:36

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Autoškola a už je to tady.

tak co Maya???neuvařila ses v tom vedru???lol
jak se jezdilo???


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#67 31. 5. 2008 12:26

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

Ne neuvařila. Ale jo dalo se zase to bylo samá ulička, křižovatka auto. Takže věčně spojka, plyn, spojka, brzda, zařadit, vyřadit, přeřadit, ale dalo seaspon se to naučím. smile

 

#68 31. 5. 2008 12:27

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

Jo v pondělí mám další, ale ta už by měla být o.k. tak uvidíme. Auto už jakš takš ovládat umím nejezdím na křivo ani nic podobného tak ted ještě ten zbytek. lol Myslím zrcátka atd.

 

#69 31. 5. 2008 16:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Autoškola a už je to tady.

Maya.82 napsal(a):

Ne neuvařila. Ale jo dalo se zase to bylo samá ulička, křižovatka auto. Takže věčně spojka, plyn, spojka, brzda, zařadit, vyřadit, přeřadit, ale dalo seaspon se to naučím. smile

Jo, to mně instruktor ještě v těch blbých úzkých uličkách otvíral svoje dveře za jízdy a křičel jezdíme na vzdálenost dveří dumbom taky jsem střídavě zastavovala a utíkala zpátky se dívat, co že to tam bylo za značku, jestli jsem na hlavní, nebo ne roll
Dneska se tomu směju, ale tenkrát jsem měla chu ho zabít. Na první jízdu jsem přiklusala v 10 cm podpatkách, byl vykulenej a ptal se mě, jestli v tomhle chci řídit va odfrkla jsem že jako snad jasně a ten humor mě pak rychle přešel hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#70 31. 5. 2008 17:19

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

No tak v podpadkách to nevím no. Já si na to vzala tenisky naštěstí. lol No my už jsme byli poučení ze začátku, že podpadky neee.

Upravil(a) Maya.82 (31. 5. 2008 17:20)

 

#71 31. 5. 2008 17:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Autoškola a už je to tady.

big_smile časem jsem to s těma podpatkama vypilovala, ani ex nechápal, jak v nich můžu jezdit a nenabořit big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 31. 5. 2008 17:34

Maya.82
Host

Re: Autoškola a už je to tady.

No taky to v nich chci později aspon vyzkoušet jak to vůbec funguje, ale to si počkam až budu mit svoje auto z autoškoly by mě asi vyrazila. lol

 

#73 31. 5. 2008 17:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Autoškola a už je to tady.

To vychytᚠneboj, chce to jen cvik winkbig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#74 1. 6. 2008 7:44

Darila
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2008
Příspěvky: 17

Re: Autoškola a už je to tady.

Děvčata, já jsem jezdila 11 let jako řidič z povolání a můžu Vás ujistit, že je úplně jedno v jakých botách jezdíte, nebo jste bosé, ale vždy záleží na Vaši reakci na jakoukoliv nepředvídatelnou situaci. Když tohle člověk za volantem nemá, potom je úplně jedno co má na nohou! Přeji všem ženám hodně najetých kilometrů bez nehod!


Až bude vynalezen kypřící prášek do mraků, bude nám kynout skvělá budoucnost !

Není tady

 

#75 1. 6. 2008 8:16

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Autoškola a už je to tady.

Darila napsal(a):

Děvčata, já jsem jezdila 11 let jako řidič z povolání a můžu Vás ujistit, že je úplně jedno v jakých botách jezdíte, nebo jste bosé, ale vždy záleží na Vaši reakci na jakoukoliv nepředvídatelnou situaci. Když tohle člověk za volantem nemá, potom je úplně jedno co má na nohou! Přeji všem ženám hodně najetých kilometrů bez nehod!

Tak s tím se dá úspěšně polemizovat, jedno to samozřejmě není!! Jinak by učitelé v autoškolách pouštěli za volant ženské v kramflecích. V nohách musí být cit, zrovna tak, jako se nedoporučují těžké zimní boty.
A radit tohle vyplašené začátečnici usch


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů