Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 2. 2008 16:14

trisestri
♥♥-----
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 40

recepty ako biznis

na nete je spusta stranok s receptamy a pribudaju hlavne take z redakčnymy systemamy kde maju uživatelia vkladat recepty,ja by som rad upozornil že su to prešpekulovane komerčne stranky-takže na vašich receptoch si majitelia takychto webstranok zarabaju cez platenu reklamu statisice ročne-tie najnanvštevovanejšie stranky,bolo by to fer keby bolo upozornenie pre navštevnikov pri tom kde sa uvadza možnost vkladania receptov/reklamu nemyslim adsense etarganet a pod/že stranka je učelovo komerčna-ak chcete niekde vkladat svoje recepty odporučam take weby ako porada.sk,mimibazar.sk,mimibazar.cz,babinet,nakolk o su to užitočne fora ktore svojim uživatelom prinašaju osožne služby-napriklad rady,možnost vytvarat vlastny blog,vkladat fota,vymienat informacie,bezplatne inzerovat a mnohe ine-podla mna treba podporit tych ktory su tu aj pre inych na nete nielen pre svoj bizniz,nakolko sa neboli schopny uplatnit v reklame,webdizajne,internetovych službach,lebo všimam že take weby su tvorbou skrachovancov ,nakolko web v dobrom redakčnom systeme je osvedčeny tahak na nete

Není tady

 

#2 25. 2. 2008 16:28

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: recepty ako biznis

nechápu co tím chtěl básník říci....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 25. 2. 2008 16:29

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: recepty ako biznis

Taky nechápu, jak někdo vydělává na tom, že někam napíši recept.

Není tady

 

#4 25. 2. 2008 21:43

trisestri
♥♥-----
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 40

Re: recepty ako biznis

tak si všimajte cennik reklam tam kde tie recepty pridavate-na niektorych strankach ktore su od vas su ceniky ročnych reklam od 30000 do 50000 korun,preto pridavajte radsej na babinet,mimibazar a ženske fora čiže na take ktore svojim uživatelom ponukaju aj nejake služby-basnik tym chce žict že ked je to vaša slobodna vola pridavat recepty kde chcete ale mali by ste aj vediet že majitelia stranok ktore su čisto zamerane iba na vkladanie a zobrazovanie receptov,maju s toho velky bizniz konkretne jeden majitel ktory ku svojim 20 strankam si pridava dalšie nove a nema žiadne naklady,lebo je majitel domen,webriestoru aj webov sučasne a recepty mu pridavate vy,ak neviete ako treba pozereat obsah,cenniky reklam a počet reklam pri jednotlivych receptov,ja len že je ferove povedat aj tuto stranku veci,potom je na vašej voli či svoje recepty ktore si vaše babičky a mamičky zberali a chranili vydate na komerčny biznis,alebo sa s nimy podelite iba tu na fore ktore je službou aj pre vas uživatelky a nie iba na tvrdy vypočitavy komerčny biznis,skrachovanych špekulantov,však ked sa podelit s niekym tak radšej tam kde je to aj o vas a pre vas

Není tady

 

#5 25. 2. 2008 22:13

Sally
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 246

Re: recepty ako biznis

Trisestri smile tady je reklam jako máku, to vydělávají na receptech i tady??? va
Když budeme všichni všechno posuzovat takhle, tak si nemůžem koupit ani noviny a recept si vystříhnout wink

Není tady

 

#6 25. 2. 2008 22:42

trisestri
♥♥-----
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 40

Re: recepty ako biznis

tady je to pre uživateloch,poskytuju sa im služby a maju za velky priestor ktory poskytuje babinet uživatelom,aj velke naklady,ktore potrebuju pokryt prijmamy-rozdiel v tom že babinet najprv vam niečo ponuka a tie naklady ktore su ako viem na webpriestor a mnohe ine služby riadne vysoke a preto tu a na tych forach ktore poskytuju služby uživatelom je reklama uplne v poriadku aj vymenna a pridavanie receptov,ide o tie weby ktore iba zarabaju na uživateloch a nič im za to neponukaju,weby ktorych si majitelia dfaju namahy a samy na nich makaju su v poriadku,neznašam iba chamtivcov ktory nie su pre uživatelov ale pre svoj vyhodny bizniz a tu je priklad Cenník internetovej reklamy na www.couvarit.sk platný od 1.1 2008
(ceny sú bez 19% DPH)



Banerová reklama
Reklamný formát    umiestnenie na stránke, pozícia    rozmer (px)    cena/mesiac
hlavný baner    titulka pod hlavičkou    468 x 60    4.500 Sk
štvorcový baner    titulka pravý stĺpec    220 x220     6.000 Sk
logobaner    titulka pravý stĺpec    220 x 60    2.000 Sk
screen    nad celou stránkou    950 x 160    18.000 Sk
screen 1/2    nad celou stránkou    950 x 80    9.000 Sk
sky scraper    vedža stránky vpravo    120 x 600    8.000 Sk
neštandartné (vyskakovacie) formáty    dohodou    dohodou    dohodou
Baner v sekcii          468 x 60    3.000 Sk



Textová reklama
Archivovaný PR článok + mailing    titulka v strede    6.000 Sk/14 dní
PR článok s aktualizáciou - EXTRA TIP          doplatok k registrácií 3000 Sk/mesiac

a tam pre uživateloch nikto ani prstom nepohne,babinet vznikol za učelom priniest niečo užitočne,preto takymto foram fandim a je mi jedno kolko reklam maju,ale ked niekto ma 18 webov na ktorych ponuka ked tak len skopirovane recepty s inych webov a recepty od uživatelov a on sam pre nich nič ine neprinaša,tak to sa my nepači,snad je rozdiel medzi babinetom najkvalitnejšim portalom užitočnym pre ženy a webmy čisto komerčnymi

Není tady

 

#7 25. 2. 2008 23:21

mejada
♥♥♥♥---
Místo: Východočeský
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 283

Re: recepty ako biznis

dumbom není náhodou toto celá reklama na tvé stránky o vaření ?

Není tady

 

#8 25. 2. 2008 23:59

trisestri
♥♥-----
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 40

Re: recepty ako biznis

no jasne uz len to a dalsich 150 my tu chyba reklam na web,nie na to som dost velky idealista a naivka,vlastne teraz som si uvedomil že hoci negativne ale nechtiac mu robim reklamu:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smiledudlikdudlik potrebujem dozriet:storstark:aby som namiesto kritiky nepropagoval kritizovane weby,zabudol som ze aj negativna reklama je reklama:Dstorstarkdumbom

Není tady

 

#9 26. 2. 2008 7:12

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: recepty ako biznis

trisestri napsal(a):

tak si všimajte cennik reklam tam kde tie recepty pridavate-na niektorych strankach ktore su od vas su ceniky ročnych reklam od 30000 do 50000 korun,preto pridavajte radsej na babinet,mimibazar a ženske fora čiže na take ktore svojim uživatelom ponukaju aj nejake služby-

Já budu přidávat tam, kam chci já a ne tam kam chceš ty! A je mi úplně jedno, jaký ceník reklam tam mají. Pokud na ty stránky chodím, tak mi rozhodně taky něco dávají - jinak bych tam nechodila. takže nevidím žádný důvod, proč bych tam nepřispěla.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#10 26. 2. 2008 10:58

mejada
♥♥♥♥---
Místo: Východočeský
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 283

Re: recepty ako biznis

Bety napsal(a):

trisestri napsal(a):

tak si všimajte cennik reklam tam kde tie recepty pridavate-na niektorych strankach ktore su od vas su ceniky ročnych reklam od 30000 do 50000 korun,preto pridavajte radsej na babinet,mimibazar a ženske fora čiže na take ktore svojim uživatelom ponukaju aj nejake služby-

Já budu přidávat tam, kam chci já a ne tam kam chceš ty! A je mi úplně jedno, jaký ceník reklam tam mají. Pokud na ty stránky chodím, tak mi rozhodně taky něco dávají - jinak bych tam nechodila. takže nevidím žádný důvod, proč bych tam nepřispěla.

tummenupp moje řeč Bety

Není tady

 

#11 26. 2. 2008 11:48

trisestri
♥♥-----
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 40

Re: recepty ako biznis

ja som napisal svoj nazor,ked neviete čitat vaša vec,blbost je tiež sučastou života s tym ja nič nenarobim,blby lidi taky lidi,podvodnikov raj vsak si pridavajte vaš problem a možno ste aj za to platene ktovie na forach sa tiež všelijaky pohybuju,ale laskava na mna nevyskakujte,jasne som uviedol že je to navrh aby bo,lo fer aby uživatelia mali prehlad o čom to je a ked si chcete ja aj tak nikomu nemam možnost zabranit,ale sudružky neutočte na slobodne vyjadrenie nazory ak s nim nesuhlasite a ak mu tam pridavate tolke množstva receptov tak nech nekradne z inych webov

Není tady

 

#12 26. 2. 2008 12:46

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: recepty ako biznis

trisestri napsal(a):

ale sudružky neutočte na slobodne vyjadrenie nazory ak s nim nesuhlasite a ak mu tam pridavate tolke množstva receptov tak nech nekradne z inych webov

1. asi ti dělá problém, že my můžeme vyjádřit svobodně svůj názor úplně stejně, jako ty, asi jsi zaseknutý někde v socializmu jak poznávám z tvojeho oslovení  "sudruzky"

2. sice nechápu kdo kde krade recepty z jiných webů, tak laskavě napiš konkrétně kdo má na nějaký recept nějaká autorská práva... a ten dotyčný a na to ve svojem receptu upozorní


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#13 26. 2. 2008 13:39

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: recepty ako biznis

P.S. kromě toho že tady moralizuješ, tak to ti vůbec nezabránilo v tom, navalit si bezplatně reklamu na svoje stránky úplně všude od zavařování až po luštěniny....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#14 26. 2. 2008 14:04

trisestri
♥♥-----
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 40

Re: recepty ako biznis

haha tak za prve nie je to moj web a za druhe najprv sa informuj estranky nedavaju možnost cudzej platenej reklamy,pokial nie su platenou službou,ostatne pokial si všimam su vymenne banery a odkazy-stači sa informovat a za tretie neviem že by tam bola možnost pridavat recepty-ono zlata moja možem propagovat weby a nemusim ich vlastnit,to ta nenapadlo a prave take su my sympaticke ktore samy niečo ponukaju a od nikoho nič nežiadaju a za tretie nie som proti reklame,ale je fer ked my niekto niečo dava tak nech je dostatočne informovany a to sudružky bolo myslene ironicky,nakolko niekto zautočil na mna pre moj nazor bez podloženia logickych argumentov,neexistuju autorske prava na recepty to je jasne,ale je sproste ich skopirovat s inych webov a dat na vlastnu stranku,ak su rovnake na mnohych strankach tak je to samozrejme že sa stane mnohe zdroje maju tie iste,ale aky ma vyznam priamo kopirovat z webu na web,ak to začnu robit všetci tak bude niekolko milion stranok s tym istym obsahom,aky to bude mat zmysel?a kde si videla zakazovanie v mojom prispevku,daval som odporučanie a všetky aspekty tohto spravania sa pri tvorbe niektorych webov,inak je už potom na každom ako sa k tomu postavi,tak napriklad si nevšimla nestaram sa o reklamu na babinet,mimibazar,ženske fora,lebo to su projekty na ktorych ich vlastnici samy makali a ked je niečo vlastna tvorba,projekt pripadne odkupeny uspešny projekt vtedy mi je to fuk,lebo uspešny my nevadia,vadia my podrazy,ale venoval som viac tejto teme ako je nevyhnutne,je to každeho vec -sama vidiš ešte aj nechtiac reklamu som urobil,naivita je moja chyba a emocie su zbytočne,snad trh všetko časom sam vyrieši

Není tady

 

#15 26. 2. 2008 17:34

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: recepty ako biznis

trisestri napsal(a):

snad trh všetko časom sam vyrieši

lol lol lol tak na to se spolehni godlike


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#16 26. 2. 2008 18:10

Somaia
Host

Re: recepty ako biznis

No koukám, že zase jeden link o ničem... lol

sestro 3x, buď v klidu, já jsem zase velmi opatrná, když poslouchám anebo čtu názory někoho, kdo by nejraději, aby bylo zase úúúplně všechno  na světě zadarmo lol lol
Ta filozofie se mimochodem v minulosti  hrubě neosvědčila , soudruhu... big_smile nic nového pod sluncem big_smile

 

#17 27. 2. 2008 14:05

kodada
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 1

Re: recepty ako biznis

A vies ty vlastne ako funguju taketo stranky, ked si taky mudry. Neviem kto ti natlkol do hlavy ze take stranky zarabaju statisice ?! Stranku couvarit robim ja, pre firmu v ktorej robim. Stranka funguje cca 4 roky a do sme na nej nezarobili ani korunu, to nie je nas ciel. Stranku robim aj pre vlastne potesenie, mnozstvo z uvedenych receptov mam vyskusane a nie su kradnute. Internet je verejny priestor, kde sa zobrazuju informacie sluziace pre vsetkych. Nie vsetci maju za ciel na svojich zalubach zarabat. Mozno su ludia, ktory by chceli mat u nas reklamu, tak je im poskytnuta tato moznost. Ved by propagovali seba, nie nas. Nikoho do toho nenutime. Stranka je vytvorena v podstate na propagaciu a podporu nasich firemnych produktov.
Tvoje znalosti z internetovej oblasti su dost siroke, mozno sa v tom aj trochu vyznas. Nerobil si nahodou aj ty nejaky web a tvoj pokus nevysiel?! hmm Vid na tejto stranka tvoj tak propagovany web, nebudem ho menovat. Ty tam akoze nemas spoplatnene reklamy?! To ze nemas vyveseny cennik este neznamena, ze ty reklamu na stranke nerobis.

P.S. Ovladanie zakladnej slovenskej gramatiky by ti neuskodilo, tie tvoje prispevky obsahuju tolko chyb ... uz aj to poukazuje na tvoju inteligenciu.

Upravil(a) kodada (27. 2. 2008 14:31)

Není tady

 

#18 27. 2. 2008 14:46

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: recepty ako biznis

kodada, mas pocit, ze nehadzes hrach na stenu? smile
btw aj ja chcem vidiet nejaku pracu trisestri, sem s tym linkom, nech to mozem skritizovat lol


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#19 27. 2. 2008 17:39

trisestri
♥♥-----
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 40

Re: recepty ako biznis

no čo chceš kokada maš reklamu navyše a neviem prečo by musel mat niekto stranku na to aby propagoval niečo,robim reklamu komu chcem,gramatika je ešte daleko od posudzovania všeobecnej inteligencie,isto si nejako nestihaš všimat uroven gramatiky tych čo sa profesionalne živia vystupovanim v mediach,neberieš v uvahu že prispevky a ich pisanie na klavesnici je niečo ako strojopis,lepšie povedane rychlopis a nemusi to potom byt iba o gramatike-ak je to tak ako pišeš sa ospravedlnujem a nie je mojim umyslom zhadzovat niekoho pracu,možno nevieš ale som požiadal o zmazanie tohto prispevku,predtym ako si tu pisala,nakolko som si priznal svoj omyl a keby si čitala všetky prispevky tak by si zistila že ten omyl bol aj priznany aspon čiastočne a aj že som nespochybnil možnost davat reklamy-všimaj v zatvorke prveho prispevku bolo tam s vynimkou adsense a etarganet a podobne na tom totiž ani take velke portaly ako azet vela nezarobia a ved suma sumarum nakonic maš s toho reklamu hoci aj negativnu,čiže moja chyba bola čiastočne kompenzovana reklamou pre web ktory robiš kapitulationkapitulationkapitulationkapitulationkapitulation

Není tady

 

#20 27. 2. 2008 20:25

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: recepty ako biznis

Kua tak to je suvetie ako svina lol Mas pravdu, gramatika urcite nieje meritkom vseobecnej inteligencie, ale ukaze velmi vela - spolu so stylistikou prejavu. Pisanie na klavesnici = rychlopis, strojopis? Kde beries tieto bludy? V beznom zhone clovek pri pisani na fora casto urobi gramaticke chyby, pretoze sa zameriava na obsah, nekontroluje si po sebe co napise. Ale pokial obsah "pokulhava" spolu s formou je to tragedia ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#21 27. 3. 2008 15:15

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: recepty ako biznis

No a co ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů