Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 27. 3. 2008 12:52

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

Děkuji Vám

Není tady

 

#102 27. 3. 2008 16:32

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Udělala jsem správně

Pisatel napsal(a):

když příjmeš názor tak jej realizuješ, už jen tím že jsi se zamyslela a vyhodnotila.
Tolerovat názory jiných musíš, pokud je netoleruješ, pak tu mᚠtuto "válku" a bouři nevole

Ale pokud se budeš chovat přiměřeně  a reakce budou takové jaké mají být pak si budem psát 24/7 smile

Tak tohle je opravdu po cesku receno HUSTY!

No a o tom to cely je Romin.
Pisatel to shrnul v kosce,je tak uzasne uprimnej ze musim rict ze to na nem ocenuju nejvic.
Ale jedno je skutecne do nebe volajici-Co znamena chovat se primerene? Co znamena ze reakce maji byt takove jake maji byt? Jake maji byt?  Kdo to urcuje?

Co znamena MUSET tolerovat nazory? Proc?   A proc je nevole a valka?

Prijmout nazor nemusi v zadnem pripade znamenat realizovat.
Vyznam ci obsah slov neni preci shodny pro vsechny stejne.Prijmout muze znamenat precist,vyslyset.
Takze Pisalku tohle je fakt bomba,protoze to mnoha lidem objasni to co doposud mozna nezaregistrovali.  wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#103 27. 3. 2008 16:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udělala jsem správně

To je HUMOR, Hirondel. Najvyšší čas niečo si o ňom aspoň prečíta... wink Potom sa prihlás ku mne na kurzy, absolventi dostávajú aj certifikáty. cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#104 27. 3. 2008 16:55

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Udělala jsem správně

No tak se alespon ze zvedavosti zeptam.Jake kurzy Selim?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#105 27. 3. 2008 16:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udělala jsem správně

To bol tiež humor - ale možno ray zorganizujem kurzy, kde sa bude cibri zmysel pre humor a jemnú, ako aj mierne morbídnu iróniu... Absolventi dostanú okrem dobrého pocitu aj certifikát "humoristu a baviča".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#106 27. 3. 2008 17:19

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Udělala jsem správně

ffly napsal(a):

Romin proč se pořád musíš poměřovat. Udělala sis to všechno podle svého nejlepšího přesvědčení a dostala si pouze pár názorů - možná pro zamyšlení, možná pro poučení, možná proto, aby ses naučila tolerovat jiný názor. A ty se hnedle vztekáš.

Jo BTW já jsem jedna z těch, kteří si doma čekají co ten můj nevyzrálý pacholek.... No a co? Nepoměřuju se s tebou, nemám potřebu se obhajovat, nemám potřebu s tebou soutěžit, čí pohled je lepší.

A nezda se Ti ze se Ti jen neco zda ffly?
  Skutecne se zde kazda z Vas naucila uz tolerovat take jine nazory nez ty na ktery jste zvykly?
Ja uprimne rikam ze v tomhle vidim trosku hacek.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#107 27. 3. 2008 17:22

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Udělala jsem správně

Selima napsal(a):

To bol tiež humor - ale možno ray zorganizujem kurzy, kde sa bude cibri zmysel pre humor a jemnú, ako aj mierne morbídnu iróniu... Absolventi dostanú okrem dobrého pocitu aj certifikát "humoristu a baviča".

Tak do toho Selim,ja dorazim.  big_smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů