Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 26. 3. 2008 18:23

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

Klubko já na nikoho neukazuju,napsala jsem to jako příklad a nevím o čem mluvíš,že jsem udělala chybu-v čem?V tom,že jsem ho vzala zpět.Já to tak necítím,že bych udělala chybu a jestli ty si to myslíš tak ti to neberu

Není tady

 

#52 26. 3. 2008 18:27

Somaia
Host

Re: Udělala jsem správně

V souladu s názvem tvého vlákna, ti odpovím: Ano, udělala jsi dobře, protože následky si tak jako tak poneseš sama a věř mi, bez jízlivosti, moc optimisticky to do budoucna nevidím, ale možná tě to  už příště probere ze sladké nevědomosti.

 

#53 26. 3. 2008 18:28

Alosek
Host

Re: Udělala jsem správně

Romin napsal(a):

A kdysi mi tady Shiden napsala,že nikde není napsáno,že se nemůže změnit.A já si myslím,že je to pravda a je to jen a jen v tom,že to co jsem udělala já mu nikdy jiná neudělala a tím myslím to,že on tentokrát opravdu pocítil to,že by nás ztratil

Shiden je muž... možná o to líp - pro tebe?
A nikdo tady nepsal, že jsi udělala něco špatně - jednala jsi sama za sebe, a pokud jsi si jistá, že dobře, tím líp.
A že se tady několik jiných lidí shodlo na jiném názoru - no a? Mᚠpotřebu se bránit? Nemusíš.
Přeju ti hodně štěstí, jako ostatně i sobě a jiným, kteří bojují s tím, co je potkalo.
Každý reaguje jinak a na něco jiného, důležité pro mě je, že jednám (konečně) sama za sebe tak, jak je to nejlepší pro mě (a mého syna).
Jde o to, jakým způsobem své názory sdělujeme - ne "udělej tohle", ale "já jsem/bych udělala tohle".

 

#54 26. 3. 2008 18:30

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

Somaio mě by zajímalo jestli ty někoho mᚠa jestli mi to nepřeješ tak to je tvá věc,Každý se může změnit

Není tady

 

#55 26. 3. 2008 18:31

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

Alosku konečně normální odpověd

Není tady

 

#56 26. 3. 2008 18:36

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

Somaio nikde jsem nenašla tvůj problém

Není tady

 

#57 26. 3. 2008 18:41

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Udělala jsem správně

Romin napsal(a):

Somaio nikde jsem nenašla tvůj problém

Třeba žádný nemá lol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#58 26. 3. 2008 18:53

x62358
Host

Re: Udělala jsem správně

Romin proč se pořád musíš poměřovat. Udělala sis to všechno podle svého nejlepšího přesvědčení a dostala si pouze pár názorů - možná pro zamyšlení, možná pro poučení, možná proto, aby ses naučila tolerovat jiný názor. A ty se hnedle vztekáš.

Jo BTW já jsem jedna z těch, kteří si doma čekají co ten můj nevyzrálý pacholek.... No a co? Nepoměřuju se s tebou, nemám potřebu se obhajovat, nemám potřebu s tebou soutěžit, čí pohled je lepší.

 

#59 26. 3. 2008 19:01

Somaia
Host

Re: Udělala jsem správně

Romin napsal(a):

Somaio nikde jsem nenašla tvůj problém

smile jéé a proč ho hledáš? osobně by mě docela zajímalo, proč si myslíš, že má tady na babinetu každý partnerský problém...

 

#60 26. 3. 2008 19:02

Somaia
Host

Re: Udělala jsem správně

Klubko napsal(a):

Romin napsal(a):

Somaio nikde jsem nenašla tvůj problém

Třeba žádný nemá lol

pussa

 

#61 26. 3. 2008 21:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udělala jsem správně

Alosek napsal(a):

Romin napsal(a):

Tak to si asi řekne každá podváděná manželka,že ta milenka je svina.Ale mᚠpravdu ,že on z nějakýho důvodu za ní šel,že.Já nebyla doma ještě jsme se hádali tak proč ne.

Tak si mě zařaď do kolonky ženy, která netvrdí, že milenka jejího muže je svin... Já tvrdím, že jsme měli evidentní problém/y, které jsme nezvládli se ctí. Milenka je katalyzátor, úleva, útěk, náhrada nebo cokoli jiného...

Presne tak. stolt A to som ju poznala, lebo to bola jeho bývalá frajerka a naša spoločná známa - ale nechávala ma chladnou... NAŇHO som bola nas.r.a.t.á, lebo vzah som mala s ním, nie s ňou.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#62 27. 3. 2008 8:48

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

Tady na Babinetě mají většinou všichni problé Somaio,jestli jsi si toho nevšimla.A Flyy nikodo se tady nevzteká a jestli ty jsi vděčná manželovo milence za to,že s ním lezla do postele a starala se ti o něj v tvé nepřítomnosti tak to je taky tvá věc.A já přijmu jiný názory,ale to ještě neznamená,že je musím tolerovat jak tam píšeš.Tady může proběhnout tisíc názorů,ale stejně si to každá udělá po svym,tak jako já.Já netoužim po tom ,aby jste mi to schvalovali,ale nemusíte mi tady psát,že jsem vlastně po mim řečeno udělala největší blbost v životě.Opravdu dík,moc jste mi pomohli.Je tady několik ženských a jim pomálu tu milenku manžela schvalujete,nebo píšete to tak ,že se vlastně nic neděje a mě to necháte vyžrat.Určitě je lepší když ten chlap to s tou milenkou skončí,když chce zůstat se svojí ženou,než aby se s ní vědomě tahal dál.Ale vy máte pravdu.Můj muž je ten špatnej a stejně se rozejdem.Mě nevadí vᚠnázor,ale to jak zrovna mě pomálu jediné ho dáváte najevo a je mi to líto.

Není tady

 

#63 27. 3. 2008 8:55

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

A Somaio já nejsem ve sladké nevidomosti.Moc dobře si uvědomuju co se stalo a jak jsem se rozhodla,ale mě příde,že ty prostě nedokážeš připustit,že mi to může vyjít.?Mᚠv sobě asi hodně záště vůči mě.a že nedokážu přijmout jiný názor,ale spousta z  Vás tady taky ne.

Není tady

 

#64 27. 3. 2008 8:59

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Udělala jsem správně

To je marný, to je marný, to je marný dumbomdumbomdumbom


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#65 27. 3. 2008 9:06

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Udělala jsem správně

Romin napsal(a):

Tady na Babinetě mají většinou všichni problé Somaio,jestli jsi si toho nevšimla.A Flyy nikodo se tady nevzteká a jestli ty jsi vděčná manželovo milence za to,že s ním lezla do postele a starala se ti o něj v tvé nepřítomnosti tak to je taky tvá věc.A já přijmu jiný názory,ale to ještě neznamená,že je musím tolerovat jak tam píšeš.Tady může proběhnout tisíc názorů,ale stejně si to každá udělá po svym,tak jako já.Já netoužim po tom ,aby jste mi to schvalovali,ale nemusíte mi tady psát,že jsem vlastně po mim řečeno udělala největší blbost v životě.Opravdu dík,moc jste mi pomohli.Je tady několik ženských a jim pomálu tu milenku manžela schvalujete,nebo píšete to tak ,že se vlastně nic neděje a mě to necháte vyžrat.Určitě je lepší když ten chlap to s tou milenkou skončí,když chce zůstat se svojí ženou,než aby se s ní vědomě tahal dál.Ale vy máte pravdu.Můj muž je ten špatnej a stejně se rozejdem.Mě nevadí vᚠnázor,ale to jak zrovna mě pomálu jediné ho dáváte najevo a je mi to líto.

A není to naopak? Názory se kterýma nesouhlasím můžu- měla bych tolerovat, ale PŘIJÍMAT za svý je přece nebudu .. k tomu mě nikdo nedonutí ....čteš si po sobě co píšeš ?Mě přijde, že ne.

Upravil(a) Amriana (27. 3. 2008 9:16)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#66 27. 3. 2008 9:14

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Udělala jsem správně

Romin, promiň je nevhodné aby se muž ptal ženy na věk, ale kolik ti je? Sice také nepíšu krasopisně s dobrou gramatikou a výslovností, ale tvůj projev svědčí o mnohém.
Pokud mᚠproblém tak se svěř, pokud si ho vyřešíš po svém pak se neptej! Neplivej síru a neurážej. Holky se ti snaží pomoci a ty....
Klubko má pravdu je to marný je to marný a je to marný. Poradím ti, jeď s tím problémem do Pelhřimova. Tam ho třeba zapíšou do Knihy rekordů smile a nebo spálí v krematoriu smilelol

Upravil(a) Pisatel (27. 3. 2008 9:15)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#67 27. 3. 2008 9:42

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

Pisately mě to nepříde jako pomoc odzuzovat to co jsem udělala.A to,že se překlepnu?To už tady budete rozmatlávat i jak to píšu?Jen do mě.Já ted už pomoci nepotřebuju.Já jsem jenom navázala na to co tady psali ostatní do mého příspěvku a to snad ještě mužu.Klubko já to tak vidím s tebou taky marné marné marné.Tady je vidět,že jsi to vůbec nepochopila.A Amriano já ty názory přijmu,ale nemusím je realizovat a tolerovat je můžu jak píšeš,ale nemusim.A kdyby jsi si to přečetl celý Pisateli tak já s tou sírou nezačala.Já jsem jenom na jinym vláknu řekla svůj názor,kterej se někomu nezamlouval a už se vezu.Zajímaví je ,že do tý doby si se mnou všichni psali úplně normálně.

Není tady

 

#68 27. 3. 2008 9:54

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Udělala jsem správně

Tak proč mᚠfurt takovou touhu ty své názory obhajovat už na několikáté straně, když přijímᚠi ty ostatní? Všimla sis, že fakt oponuješ jen ty?


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#69 27. 3. 2008 10:06

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Udělala jsem správně

To je jasný,že oponuju pořád jenom já.V tomto případě proto,že jsem se rozhodla tak a tak a všichni na to mají názor,že jsem udělala špatně.Tak s tím přece nebudu souhlasit,když jsem se rozhodla jinak.Já ty názory beru,ale proč jsou tak ošklivý.Vdy každý má svůj názor jiný.A všichni jste se do mě navezli až po tom co jsem řekla ve vláknu Janeta.Možná ,že s tim psychologem jsem řekla kravinu a možná taky ne.Třeba její manžel není odhodlán prostě jenom se tam odebrat.Možná by to pro něj bylo znažší,kdyby on za nim nemusel,ale psycholog za nim přišel.Jenže vy to hned vše odsoudíte a zamítnete.

Není tady

 

#70 27. 3. 2008 10:13

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Udělala jsem správně

Romin tohle je tvoje vlákno. Asi jsi potřebovala poplácat po rameni a slyšet, holka udělala jsi to dobře.

Tys to totiž provedla tak, jak jsi nejlíp mohla. A ostatní ti říkají, že to šlo udělat jinak. Jenže ty si ze všeho vybírᚠjen to, co jsi sama svhopna přijmout a co bys tak ráda slyšela. Ostatní věci ignoruješ. Ale protože těch opačných názorů je víc, všímej si co to s tebou dělá. Mᚠtendenci se obhajovat a bránit. Že by tam někde ve skrytu tvojí duše přece jen bylo zrnko pochybnosti?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#71 27. 3. 2008 10:14

x62358
Host

Re: Udělala jsem správně

Romin šmudliku a kde si tohle vyčetla? Ty mᚠtotiž krásnou vlastnost - dosazuješ si do psaní kohokoliv jiného svoje myšlenkový pochody a vývody.....

A Flyy nikodo se tady nevzteká a jestli ty jsi vděčná manželovo milence za to,že s ním lezla do postele a starala se ti o něj v tvé nepřítomnosti tak to je taky tvá věc.

Upravil(a) ffly (27. 3. 2008 10:37)

 

#72 27. 3. 2008 10:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udělala jsem správně

Nikto nehovorí, že si urobila zle, ale mne napr. pripadá zaujímavé, že ostatným radíš netolerova s.v.i.ň.u milenku a kopnú muža do p.r.d.ele, ale ty si toho svojho prijala spä a prijímaš ako fakt, že teda toto je definitívny stav, že on žiadnu milenku nemá a ma nebude. Nikto nemáme krištážovú gužu, ale už vzhžadom na vaše zoznámenie je jasné, že prípadná ďalšia nevera nie je vylúčená. A žudia sa tu do teba pustili preto, že ty sama okolo seba kopeš ako - s prepáčením - zdochýnajúci kôň. Silné slová, osemsto výkričníkov, urážky... Čo si čakala? Ža a tu všetci pohladia po hlavičke, poďakujú za nadávky a budú a oslavova ako nejakého guru vzahov? Zamysli sa pre začiatok nad svojimi príspevkami a aj nad príspevkami druhých, to je to najlepšie, čo môžeš urobi pre všetkých vrátane seba.

Upravil(a) Selima (27. 3. 2008 10:15)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 27. 3. 2008 10:24

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Udělala jsem správně

Alosek napsal(a):

Romin napsal(a):

Tak to si asi řekne každá podváděná manželka,že ta milenka je svina.Ale mᚠpravdu ,že on z nějakýho důvodu za ní šel,že.Já nebyla doma ještě jsme se hádali tak proč ne.

Tak si mě zařaď do kolonky ženy, která netvrdí, že milenka jejího muže je svin... Já tvrdím, že jsme měli evidentní problém/y, které jsme nezvládli se ctí. Milenka je katalyzátor, úleva, útěk, náhrada nebo cokoli jiného...

S odstupem času taky neříkám, že milenka je svině. Tedy ... je, ale ne v souvislosti s tím, že si ji můj manžel vybral. :-)

Není tady

 

#74 27. 3. 2008 10:35

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Udělala jsem správně

Romin napsal(a):

....Já ted už pomoci nepotřebuju.

Není-li třeba pomoci, pak mlčím ne?

Já jsem jenom navázala na to co tady psali ostatní do mého příspěvku a to snad ještě mužu.

Můžeš cokoli cenzura zde není. Jen neosočuj...

.. Amriano já ty názory přijmu,ale nemusím je realizovat a tolerovat je můžu jak píšeš,ale nemusim.

když příjmeš názor tak jej realizuješ, už jen tím že jsi se zamyslela a vyhodnotila.
Tolerovat názory jiných musíš, pokud je netoleruješ, pak tu mᚠtuto "válku" a bouři nevole.

A kdyby jsi si to přečetl celý Pisateli tak já s tou sírou nezačala.Já jsem jenom na jinym vláknu řekla svůj názor,kterej se někomu nezamlouval a už se vezu.

Ale odpovídat na na názor se kterým nesouhlasím stylem "Já netoužim po tom ,aby jste mi to schvalovali,ale nemusíte mi tady psát,že jsem vlastně po mim řečeno udělala největší blbost v životě.Opravdu dík,moc jste mi pomohli..."
Zajímaví je ,že do tý doby si se mnou všichni psali úplně normálně.

Ale pokud se budeš chovat přiměřeně  a reakce budou takové jaké mají být pak si budem psát 24/7 smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#75 27. 3. 2008 10:38

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Udělala jsem správně

Romin napsal(a):

Tady na Babinetě mají většinou všichni problé Somaio,jestli jsi si toho nevšimla.A Flyy nikodo se tady nevzteká a jestli ty jsi vděčná manželovo milence za to,že s ním lezla do postele a starala se ti o něj v tvé nepřítomnosti tak to je taky tvá věc.A já přijmu jiný názory,ale to ještě neznamená,že je musím tolerovat jak tam píšeš.Tady může proběhnout tisíc názorů,ale stejně si to každá udělá po svym,tak jako já.Já netoužim po tom ,aby jste mi to schvalovali,ale nemusíte mi tady psát,že jsem vlastně po mim řečeno udělala největší blbost v životě.Opravdu dík,moc jste mi pomohli.Je tady několik ženských a jim pomálu tu milenku manžela schvalujete,nebo píšete to tak ,že se vlastně nic neděje a mě to necháte vyžrat.Určitě je lepší když ten chlap to s tou milenkou skončí,když chce zůstat se svojí ženou,než aby se s ní vědomě tahal dál.Ale vy máte pravdu.Můj muž je ten špatnej a stejně se rozejdem.Mě nevadí vᚠnázor,ale to jak zrovna mě pomálu jediné ho dáváte najevo a je mi to líto.

Romin, Ty mě bavíš čím dál víc. big_smile Odhaduju, že jsi tak v mém věku a jsme tak strašně rozdílné .... Přemýšlej chvilku o tom, co Ti píšou zkušené ženy jako je např. Somaia, Pandorra, Vanilka, Ffly ... Každý příběh je jiný a v podstatě všechny stejné. Nikdo z nás není na větvi z toho, že manžel měl, má milenku. Některé vztahy skončily, některé se podařilo ozdravit a jedou dál. Každá jsme udělala spoustu chyb. Ale téměř všem nám milenky pomohly v tom smyslu, že nám otevřely oči a pomohly se zaměřit na svůj rozvoj. Proto napsala Ffly, že je milence v podstatě vděčná. Ano, já taky. Protože bez ní bych nikdy neprošla tím, čím jsem prošla. Bylo to hrozné, kácela jsem se, hysterčila, propadala depresím, nadějím.... Obviňovala ji, sebe, manžela. Můj vztah bohužel skončil, manžel šastně žije se slečnou a jejím synem, já vychovávám v podstatě sama našeho osmiměsíčního synka (i když manžel se k němu chová skvěle a skvěle se o něj stará, finanční nouzí taky netrpíme, ale chybí ta psychická opora). Začala jsem hledat sama sebe, pochopila jsem, že některé věci prostě neovlivním, že změnit můžu jen a jen sebe. Ano, taky jsem milence vděčná - posunula mě o kus dál. "Zbavila" mě nevyzrálého chlapa, který mi nedával vše, po čem jsem toužila (a já jemu zjevně také ne). Začínám znovu od nuly, potkala jsem chlapa, který má rád mě i mého syna (bohužel je "nelegální"), naučila jsem se žít sama se sebou...

Pomohl mi i babinet a duše výše jmenované. Protože mě někdy pohladily po hlavičce a někdy koply do zadku, a se proberu. big_smile Díky holky.wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů