Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 26. 2. 2008 14:15

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Láska

Mám to stejně jako Klubko, nebaví mě to číst i pro to, že je to tak předvídatelné.... Nebo už jste četli slaďák, který špatně dopadl? grater

Není tady

 

#102 26. 2. 2008 14:16

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Láska

Ale víte co můžů? Knízky od Ireny Obermannové, přestože to je také řazeho mezi "červenou knihovnu". Ale nemá s tím nic společného. Právě, že to je dost ze života rozvedených žen:)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#103 26. 2. 2008 14:19

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Láska

a Simonu Monyovou znáte???   reta

Upravil(a) adra (26. 2. 2008 14:19)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#104 26. 2. 2008 14:19

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Láska

Som,
já tě samo taky chápu, jen nad tímhle žánrem netrpím smile a upřímně řečeno, pokud to někdo až tak prožívá, tak si myslím, že má téma k řešení winktillfreds

Nu a moje relaxace pro mne ztrátou času není. Tedy UŽ není...
Někdy relaxuju procházkou v lese, jindy si jdu zaplavat, onehdy si pustím romantický film či vezmu ČK a na gauči, obložená vrnícími klubíčky u toho často konečně i usnu... Zklidním myšlenky, vypnu mozek, protože u tohohle ho opravdu nepotřebuji stolt

A o tom to pro mne je: vypnout. A pokud možno příjemně smile))
Když se potřebuju fyzicky zničit, jdu na túru.
Když zdravě naštvat, jdu na babi lol lol lol
Když vypnout, sahnu po OnaOnaLáskajakoTrámNezničitelná gloria

Upravil(a) Pandorraa (26. 2. 2008 14:25)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#105 26. 2. 2008 14:22

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Láska

znám, znám....

Pan, to je přesné, mám to stejné, až na ty kočky.

Není tady

 

#106 26. 2. 2008 14:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Láska

Simona Monyová je velmi nečervená knihovna. Speciálně Deník citového vyděrače a Tchyně a uzený by měly být mezi povinnou četbou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#107 26. 2. 2008 14:33

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Láska

simona se dobře čte to co píšes ty Heleno jsem sice nečetla ale takový "Manželky na odpis" nebo "Roznese Tě na kopytech" tummenupp  a spousty dalších tongue tummenupp


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#108 26. 2. 2008 14:37

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Láska

Somaia napsal(a):

Nejde přeci ,Ivanko, o dohánění  nějakých ideálů . Že se něco nepovedlo??? Může být.... nejsem přeci jediná komu se něco nepovedlo, tak to přijmu jako realitu a budu hledat emocinální naplnění jinde a s jinými osobami, tím nemám na mysli jen a jen dospělé muže... big_smile jestli mi rozumíš.
Kompenzovat to čtením a sledováním  romantických přeslazených nereálných příběhů a brát to jako pomoc, je jako sypat si sůl do otevřené rány, promiň, to mi připadá až jako masochismus.

Ja jsem nasla naplneni se svymi psy , s tema lidma mi  to nejak nejde . Ja nad tim proc to ctu zase tolik nepremyslim, proste se mi to libi.

Není tady

 

#109 26. 2. 2008 16:49

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Láska

Klubko napsal(a):

A může něco znamenat, když mě ty slaďáky rozčilují? Já jednou na pláži přečetla asi první stranu Harlekýnek a musela to odhodit. Neberu nikomu romantiku. Já jí mám zase vyobrazenou jinak. Ale ty srajdy prostě nemůžu.
Nejde o "uměleckou úroveň". Já zase vypínám u Simpsnových nebo Sexu ve městě a jiné "inteligentním" programu,ale ty romantické žvásty prostě nemůžu roll

Ja zase mam v zivote do romantika daleko , ale v knizkach a filmech mne to proste bavi.

Není tady

 

#110 26. 2. 2008 16:57

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Láska

Tetamáma napsal(a):

Mám to stejně jako Klubko, nebaví mě to číst i pro to, že je to tak předvídatelné.... Nebo už jste četli slaďák, který špatně dopadl? grater

Mne se prave libi , ze to dopadne vzdycky dobre. Od toho ty knizky jsou, na spatne konce nam staci zivot.

Není tady

 

#111 26. 2. 2008 19:22

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Láska

Klubko: "Znám jeden případ,kdy takhle spolu zanášeli dva bratři. No pak si prohodili manželky:)))"

Tak já mám přímo takové sousedy. Nevidím v tom zas takovou senzaci, další takové jsem znala v době mého mládí, dva páry se prostě prohodily.
Vypadá to, že tihle jsou po výměně poměrně dost spokojení smile, asi to u nich nazrálo k výměně nejen kvůli nějakým motýlkům, ale i z jiných, zřejmě praktičtějších, či duchovnějších důvodů. Každopádně oba páry vypadají spokojeně už přes 15 let.
Ale já bych to asi neriskla big_smile (anebo bych musela být s manželem ale hoooodně nešastná) smile.

Není tady

 

#112 26. 2. 2008 19:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Láska

Klubko: "Znám jeden případ,kdy takhle spolu zanášeli dva bratři. No pak si prohodili manželky:)))"

Tak já mám přímo takové sousedy. Nevidím v tom zas takovou senzaci, další takové jsem znala v době mého mládí, dva páry se prostě prohodily.
Vypadá to, že tihle jsou po výměně poměrně dost spokojení smile, asi to u nich nazrálo k výměně nejen kvůli nějakým motýlkům, ale i z jiných, zřejmě praktičtějších, či duchovnějších důvodů. Každopádně oba páry vypadají spokojeně už přes 15 let.
Ale já bych to asi neriskla big_smile (anebo bych musela být s manželem ale hoooodně nešastná) smile.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů