Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 24. 2. 2008 21:09

marmirka
♥------

Láska

gratergratergratergraterbig_smileneutral

Upravil(a) marmirka (30. 10. 2008 15:29)

Není tady

#2 24. 2. 2008 21:29

Stelička
♥♥♥♥♥♥-

Re: Láska

Zůstaň jen u těch motýlků v břiše. Když udělᚠněco víc, motýlci odletí a čeká tě jen úzkost na prsou.

http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

#3 24. 2. 2008 21:58

Simonas
♥♥♥♥♥--

Presne Stelicko, souhlasim s tebou. Marmirko privodila by sis vice problemu, nez poteseni. A znas to "co je v dome, neni pro mne".

http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

#4 24. 2. 2008 22:25

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Snaž se najít ty příjemné pocity raději opět u muže, se kterým mᚠdvě děti. Ušetříš tak spoustu bolesti všem, které jsi zmínila ve svém příspěvku a to včetně Tebe samotné a celé rodiny.  Takže bych co nejrychleji zabrzdila a vůbec bych nezkoušela nic z toho, co tě asi tak napadá. hmm

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#5 25. 2. 2008 8:11

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Vztahy k rodinným příslušníkům mého přítele popřípadě manžela (pokud bych byla vdaná), bych se snažila asi co nejvíce potlačit....

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#6 25. 2. 2008 8:16

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

marmirka napsal(a):

Mě je 24let,příteli29let a strýčkovi 25let.Děkuji:)

To je docela zajímavý, že přítel je starší než jeho strejda va
I když možný je asi všecko big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#7 25. 2. 2008 8:19

Alosek
Host

Mikeš napsal(a):

marmirka napsal(a):

Kamarádka/spolužačka vozila své babičce svou tetu (maminčinu sestru) v kočárku... dudlik

#8 25. 2. 2008 9:02

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Nejlepší způsob, jak rozvrátit celou rodinu...

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#9 25. 2. 2008 9:04

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno

Marmirko, někdy je fakt lepší přemýšlet mozkem než "spodkem".

Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

#10 25. 2. 2008 13:43

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

ááááách...zas jedna neučesaná.... grater

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#11 25. 2. 2008 13:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Fascinuje mne ta drzost, jak někdo může tohle nazvat LÁSKA....

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#12 25. 2. 2008 13:46

Santala
♥♥♥♥♥♥-

Další příklad toho, že si není radno zakládat rodinu s první láskou lol tongue

Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

#13 25. 2. 2008 13:50

shiden
Host

lueta napsal(a):

Marmirko, někdy je fakt lepší přemýšlet mozkem než "spodkem".

Tak to by mě u ženský nenapadlo...

#14 25. 2. 2008 13:51

adra
♥♥♥♥♥♥♥

ha há...jak to??? všichni jsem enem lidi tonguetongue

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#15 25. 2. 2008 14:01

Somaia
Host

Mikeš napsal(a):

marmirka napsal(a):

To je přeci naprosto normální úkaz na tom není nic nezvyklého. Zrovna v sobotu mi dcera vykládala, že v nočním klubu potkala jednu svou mladší  sestřenici, tak jsem se hluboce zamýšlela, co že je to podle popisu za zvláštní osobu, o které nemám povědomost... roll
A nakonec se ze sestřenice vyklubala skutečně VELMI  blízká  sestřenice, ale ne mé dcery nýbrž mého muže lol Rozdíl jedné generace, leč naprosto legitimní: otec té sestřenice je nejmladším dítětem, tzv. tím posledním... náhodným  zrozeným ve zralém věku rodičů.... a ta jeho dceruška  je v podstatě totéž, taky si jí pořídili až ve velmi zralém věku v odstupu od prvního sourozence cca 17 let. A je to...

Upravil(a) Somaia (25. 2. 2008 14:02)

#16 25. 2. 2008 14:07

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Analogická otázka pro zamyšlení pro Marmirku:

Jmenuji se Nicolas,
prosím, potřebuji poradit!
Se s vou přítelkyní jsme šest let a máme spolu dva krásné kluky, ale ted mám problém.
Její sestřenici znám též šest let a ted asi před čtrnácti dny jsem se do ní zamiloval. Nevím jestli je to láska, ale když se vidíme svíjí se mi žaludek, mám na ni chu, je to příjemné, ale problém je, že je z rodiny.

Ještě jsme spolu nic neměli, ale když jsem s ní tak cítím i z její strany,že by mě chtěl taky.

Poradte mi prosím. Mně je 29  let, přítelkyni 24 let a sestřenici 26 let.

Děkuji.

Ješě bych dodal pro lepší popis situace pár svých oblíbených citátů:
- srdíčku neporučíš
- nikde není psáno, že lidé musí být spolu do smrti smroucí
- lásku poznám podle motýlků v břiše a lechtání v podbřišku

Není tady

#17 25. 2. 2008 14:17

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Teda Nicolasi,
to se nedělá!!! Takhle se vkrádat do rodiny!!! Vám chlapům jde jen o sex. To je jasné. Kdežto u nás, u holek, to musí být určitě LÁSKA!!! To je něco jiného lollollol

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#18 25. 2. 2008 14:19

adra
♥♥♥♥♥♥♥

kdéépak Nicolasovi a o sex??? Leda tak ve třech reta

Není tady

#19 25. 2. 2008 14:20

Alosek
Host

Téda, Nicolasi,
ty jsi ale sobec...
A co ty děti??? Na ně nemyslíš?

lol tummenupp

#20 25. 2. 2008 14:24

Somaia
Host

Marmirko, prosím tě, když už  MUS͊ , tak vypoj mozek, zašu**ej si, ale nenič přitom emocionálně  všechny okolo.
P.S. Zkus taky někdy vypnout televizi, když tam běží zrovna filmy od Rosamundy Pilcherové nebo B. Cartandové, tyto dámy už stačily svou červenou knihovnou rozvrátit lecjaký normální a pohodový životní vztah. Je to velmi nakažlivé, šíří se to jako mor a škodlivé, škodlivé ...škodlivé big_smile.
Přemýšlej, sice píšu trochu ironicky, ale životní pravda se tam ukrývá, mrška jedna.... na to se spolehni.... big_smile

Upravil(a) Somaia (25. 2. 2008 14:25)

#21 25. 2. 2008 14:25

shiden
Host

Somaia napsal(a):

Mikeš napsal(a):

marmirka napsal(a):

Zrovna v sobotu mi dcera vykládala, že v nočním klubu potkala jednu svou mladší  sestřenici, tak jsem se hluboce zamýšlela, co že je to podle popisu za zvláštní osobu, o které nemám povědomost... roll

V nočním klubu? Hm.

#22 25. 2. 2008 14:29

shiden
Host

adra napsal(a):

No v tom moc zkušeností nemá, ale asi je to pravda, trochu se na vás budu dívat jinak.

#23 25. 2. 2008 14:29

Somaia
Host

shiden napsal(a):

V nočním klubu? Hm.

vava o co jde?? noční kluby snad nejsou jen ty s červenými lucernami nebo snad ano???
Nebo jsi měl na mysli něco jiného,jiný problém?  svěř se.... jsem jedno ucho... big_smile

#24 25. 2. 2008 14:43

Alosek
Host

adra napsal(a):

godlike tummenupp

...akorát, že když chlapovi řeknu, že ho chci jenom na sex, protože ho prostě potřebuju, a nehodlám s ním nic budovat, je otázkou, jak to vezme... nedejbože, když chci jenom jednu noc.
Mně se totiž taky stalo, že jsem se dozvěděla, že jsem pěkná potvora, která chlapy jenom využije a pak odkopne. Naštěstí se vyjádřil ihned, než na něco došlo. Empatických bylo víc wink lol .

Marmirko, nemám radu. Stejně uděláš, co budeš chtít. Já bych si pečlivě zvážila všechny okolnosti, všechna pro a proti a promyslela všechny možnosti. A rozhodně bych při tom nezapomínala na všechny, kterých se to týká nebo může týkat.

A nedoporučuju ani jednorázovku (prostě se spolu vyspat a zjistit, jaké by to mohlo být), pokud už jeden bez druhého nemůžete vydržet. Vždycky se to může provalit a z mých zkušeností se to většinou taky provalí. A poznamená to všechny zúčastněné (i nepřímo zúčastěné), i kdybyste nakrásně vy dva zjistili, že to byl jenom úlet z nudy a splašených hormonů a nepokračovali v tom.

Upravil(a) Alosek (25. 2. 2008 14:52)

#25 25. 2. 2008 14:50

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Aljošo,

jedna vlaštovka přeci z tebe potvoru neudělá. Sama přeci říkáš, že těch, kteří na tvoji nabídku kvalitního se.xu kývlo byla naprostá 95% většina :-))

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí