Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 26. 2. 2008 7:47

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Petr100 napsal(a):

vladka111 napsal(a):

Přítel mě má ve všech kontaktech (mobil, icq,...) uloženou pod mým jménem a příjmením..... mě se to nelíbí, je to takový dost neosobní, ne??? Připadá mi to divný, nikdy bych si ho do mobilu neuložila jako např. Jan Novák...  štve mě to, je to jako bych byla cizí člověk a né ten nejbližší... butter

Jak je možné že víš, pod jakým jménem tě má uloženou???

No, to nemusí hned šmírovat druhému v mobilu, často se to člověk dozví náhodou, nebo se prostě zeptá.
Já jsem se to dozvěděla tak, že mi manžel posílal sms, a poslal to omylem své mamce, protože nás má obě pod (stejným) příjmením jen s počátečním písmenem křestního jména-to přehlédl, a sms mi nedorazila včas, tak jsme hledali, kde se stala chyba.
Tenkrát mě to naštvalo, protože to byla jeho chyba a byl naštvaný na mě.
Dokonce i své žačky má pod celám jménem, a mě a mamku pod příjmením. Fuj.

Vím, že to chlapi tak neřeší, ale doma mi taky neříká "Nováková", ale jménem, a umí to hezky!
Vladku111 v tomto zcela chápu.

Není tady

 

#102 26. 2. 2008 10:01

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tak, to jste mne zaskočily, já  to nevím, musím se zeptat, ale jak znám svého manžela,  nic nenormálního to nebude, předpokládám, že mě má uloženou pod křestním jménem.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#103 26. 2. 2008 13:31

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

netuším a vůbec mě to nezajímá, nikomu mobil nelustruju a to jak má kdo vedený seznam čísel je jeho soukromá věc.

Není tady

 

#104 26. 2. 2008 13:45

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Damila napsal(a):

vladka111 napsal(a):

A co mě štve ještě víc je to, že v ICQ kontaktech má některé svoje kamarádky uložené jako např. Anička Dvořáková nebo Móňa Nováková, prostě jejich křestní jména má zdrobněle, ale mě NE... ggrrrrr  butter

Tak to ten můj má všechny takhle stroze v mobilu úplně všechny.
Někdy mi to připadá, jako kdyby počítal s tím, že mu někdo bude mobil projíždět, jako by to bylo "oficiální", jako by si chtěl na něco hrát...jakoby nechtěl přiznat své city, svůj soukromý život.

Ja mam taky vsechny lidi pod krestnim jmenem, vubec mne nikdy nenapadlo jmena nejak zdrobnovat nebo davat prezdivky .  Asi jsem taky totalne bez citu .

Není tady

 

#105 26. 2. 2008 14:09

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tercila napsal(a):

vladka111: "Třeba by zabralo, abych se mu v smsce podepisovala např. Hezký den miláčku, tvoje Nováková Jana.."

Vladěnko, ale tak tento nápad je geniální tummenupp
Ale až tady v diskuzi mezi ostatními vidím, jaký jsem "tvrdý" týpek - já jsem se nikdy nikomu nepodepsala "tvoje" a nějaké prcinky, šmudlinky - tak to mě spíš spolehlivě rozesmívá big_smile. No, každý to má jinak.

Fakt jsem rada, ze existujes a pises i za mne. smile

Není tady

 

#106 26. 2. 2008 14:20

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Fanny5 napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Fanny5 napsal(a):

Pro odlehčení:
Trochu jsem o tom přemýšlela a přpadá mi lepší křestní jméno, než mít někoho uloženého, jako "Čumáčka, broučka atd....." nemusím to pak měnit na: "Hajzl, kretén .... a pod." lollollol

big_smile Moje kolegyně má svého manžela v mobilu uloženého pod zkratkou "TMT". Když jsem se jí ptal co to znamená, odpověděla mi: "Ten můj trouba" big_smile big_smile

lol Hmmm, to je fajn. Vlastně je jedno, jak mᚠčlověka v mobilu uloženého, ale důležité je, co pocítíš, když se ti rozsvítí jeho NICK nebo jméno, když ti volá. Je to radost nebo rozpaky (co říct?). hjarta

yikes

Není tady

 

#107 26. 2. 2008 14:29

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Můj BM mě měl a má v mobilu uloženou Křestní + Příjmení, zrovna tak syna a dceru...... Vím to, protože jsem mu v autě musela vytáčet kontakty, když chtěl za jízdy volat.... Teď  už teda nevím, jestli má ještě mobil..... rodna

Není tady

 

#108 26. 2. 2008 14:48

vladka111
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 44

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Petr100 napsal(a):

vladka111 napsal(a):

Přítel mě má ve všech kontaktech (mobil, icq,...) uloženou pod mým jménem a příjmením..... mě se to nelíbí, je to takový dost neosobní, ne??? Připadá mi to divný, nikdy bych si ho do mobilu neuložila jako např. Jan Novák...  štve mě to, je to jako bych byla cizí člověk a né ten nejbližší... butter

Jak je možné že víš, pod jakým jménem tě má uloženou???

Vždy jsem to psala. Jestli narážíš na to, že jsem příteli šmírovala mobil, tak to jsem neudělala. Všimla jsem si toho, když jsme seděli vedle sebe a on něco prováděl se svým mobilem (psal nebo četl sms).

Není tady

 

#109 26. 2. 2008 15:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

aprill napsal(a):

vladka111 napsal(a):

Přítel mě má ve všech kontaktech (mobil, icq,...) uloženou pod mým jménem a příjmením..... mě se to nelíbí, je to takový dost neosobní, ne??? Připadá mi to divný, nikdy bych si ho do mobilu neuložila jako např. Jan Novák...  štve mě to, je to jako bych byla cizí člověk a né ten nejbližší... butter

Netuším, protože mu do mobilu nekoukám tummenupp .

stolt Tiež mám iné problémy ako kontrolova takéto... prkotiny, povedzme. Pre mňa za mňa nehc ma má ako Ježibabu Selimovskú... cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#110 26. 2. 2008 15:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

vladka111 napsal(a):

Damila napsal(a):

vladka111 napsal(a):

A co mě štve ještě víc je to, že v ICQ kontaktech má některé svoje kamarádky uložené jako např. Anička Dvořáková nebo Móňa Nováková, prostě jejich křestní jména má zdrobněle, ale mě NE... ggrrrrr  butter

Tak to ten můj má všechny takhle stroze v mobilu úplně všechny.
Někdy mi to připadá, jako kdyby počítal s tím, že mu někdo bude mobil projíždět, jako by to bylo "oficiální", jako by si chtěl na něco hrát...jakoby nechtěl přiznat své city, svůj soukromý život.

Přesně...  trochu mě to uráží a zároveň je mi to líto...

Ja sa rozhodne nepovažujem za chladnú racionálku, ale väčšinu žudí mám pod krstným menom, príp. ak je "prefláklé", tak k tomu priezvisko. Jediného človeka mám s niečím vrúcnejším, a to je práve taká len dovolenková láska, z ktorej v podstate nič vážne nebolo... hoci v mobile to vyzerá inak.  Ahá, a ešte brat má prezývku z detstva, kt, je zdrobnelina, ale to je preto, že ho tak v rodine voláme. Inak mám dokonca dobrého kamoša napísaného ako "masér XZ", lebo má rovnaké meno ako iný kamoš, plus jedna kamoška, tak aby sa to neplietlo. Vyznie to chladne, ale nemá to vlastne so skutočnými citmi asi nič spoločné... Nepripisovala by som tomu nejaký osudový význam; preto mi je šumafuck, ako ma kto má zapísanú.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#111 26. 2. 2008 15:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Daniela S. napsal(a):

Jé, to mě nikdy nenapadlo zjišovat, ale myslím jsem zahlídla něco jako Daniela Stef. nebo tak. Jméno a část příjmení. Já jeho mám jako Jméno domů, Jméno práce, Jméno služební. A řeknu vám naprosto logicky proč: když mi člověk dává svůj telefon, houby vím, jestli z něj za pár měsíců bude brouček nebo ne. Takže ho uložím pod jménem, pokud jde o běžné jméno, tak s příjmením nebo jiným identifikátorem (Honza fotograf, Martin Liberec). A pak teda abych si ho měnila na nějakou přezdívku, to už jsem líná. A navíc by mi bylo trapně, kdyby mi někde ve společnosti blikala na displeji volající Prcinka, jako jednomu kolegovi.

stolt stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#112 26. 2. 2008 18:39

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tak já se pochlubím... tongue Má mě pod AAbobisek abych byla úplně první v seznamu hjarta


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#113 27. 2. 2008 13:33

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

V mém mobilu: příjmení, jméno - a to vždycky i u rodičů (přes 500 kontaktů, kdo se v tom má vyznat, potřebuji systém). Navíc nesnáším ušišlané zdrobněliny!. Manžela mám pod rychlou volbou.

Manžel: většinou totéž, mne má jen jako křestní jméno bez zdrobněliny, ani mi zdrobněle neříká, nechtěla bych to. Mé jméno se mi líbí takové, jaké je :-)

Není tady

 

#114 29. 2. 2008 19:52

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

vladka111 napsal(a):

Přítel mě má ve všech kontaktech (mobil, icq,...) uloženou pod mým jménem a příjmením..... mě se to nelíbí, je to takový dost neosobní, ne??? Připadá mi to divný, nikdy bych si ho do mobilu neuložila jako např. Jan Novák...  štve mě to, je to jako bych byla cizí člověk a né ten nejbližší... butter

Teda ja mit tvoje starosti dumbom

Není tady

 

#115 29. 2. 2008 20:34

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Muj pritel mne ma ulozenou jmeno a prijmeni, presne tak jak si to ulozil v dobe kdy jsme se poznali (nekolik tydnu nez jsme spolu zacali chodit). Divne mi to nepripada vubec, pres den se setkava s klienty a vypadalo by to podle mne dost neprofesionalne, kdyby se mu na displeji objevilo, ze vola treba bobisek.
A jak to vim, ze me ma tak ulozenou? Vcera jsme jeli v aute a dcera mu volala z meho telefonu, ktery jsem nechala lezet doma. On me pozadal, abych se podival kdo to vola. Nikdy jsem po tom nepatrala, a ted to vim.

Není tady

 

#116 1. 3. 2008 12:58

Nikinka
♥♥-----
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 75

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

moj priatel mna ma ulozenu ako "Moje kotatko" ....... MNAAAAAAU

Není tady

 

#117 1. 3. 2008 18:57

luluchen
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 925
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

muj pritel me ma uz asi sest let ulozenou pod prezdivkou,kterou mi i oslovuje...   a jinak ve vsem souhlasim s fidorkou...     ... a nechapu,ze majkafu porad jeste bavi utocit...pani v letech a pokoj si neda a neda...

Není tady

 

#118 1. 3. 2008 19:48

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

MončaVa napsal(a):

Tak já se pochlubím... tongue Má mě pod AAbobisek abych byla úplně první v seznamu hjarta

lollollol No Mončo, to se mᚠčím chlubit. Kdybych zjistila, že mne má někdo takhle uloženou kdekoli, nejspíš by přišel o velkou spoustu bodů..... lollollol
Proti gustu ..... atd. Takže si to užívej. tummenupp

Není tady

 

#119 1. 3. 2008 19:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

sunyata napsal(a):

Muj pritel mne ma ulozenou jmeno a prijmeni, presne tak jak si to ulozil v dobe kdy jsme se poznali (nekolik tydnu nez jsme spolu zacali chodit). Divne mi to nepripada vubec, pres den se setkava s klienty a vypadalo by to podle mne dost neprofesionalne, kdyby se mu na displeji objevilo, ze vola treba bobisek.
A jak to vim, ze me ma tak ulozenou? Vcera jsme jeli v aute a dcera mu volala z meho telefonu, ktery jsem nechala lezet doma. On me pozadal, abych se podival kdo to vola. Nikdy jsem po tom nepatrala, a ted to vim.

Mě by to bylo líto, že mě má uloženou takhle "studeně"


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#120 1. 3. 2008 20:25

shiden
Host

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

PPavlaa napsal(a):

sunyata napsal(a):

Muj pritel mne ma ulozenou jmeno a prijmeni, presne tak jak si to ulozil v dobe kdy jsme se poznali (nekolik tydnu nez jsme spolu zacali chodit). Divne mi to nepripada vubec, pres den se setkava s klienty a vypadalo by to podle mne dost neprofesionalne, kdyby se mu na displeji objevilo, ze vola treba bobisek.
A jak to vim, ze me ma tak ulozenou? Vcera jsme jeli v aute a dcera mu volala z meho telefonu, ktery jsem nechala lezet doma. On me pozadal, abych se podival kdo to vola. Nikdy jsem po tom nepatrala, a ted to vim.

Mě by to bylo líto, že mě má uloženou takhle "studeně"

Pro odlehčení jeden kameňák - takže mě nebíjte:

Ženu si můžete uložit do mobilu, do postele, ale nejlepší je, když ji uložíte do rakve. lol

 

#121 1. 3. 2008 20:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

dumbom lol lol lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#122 1. 3. 2008 22:50

Babs
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 205

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Manžel mě má uloženou pod zdrobnělinou jména a já jeho taky. Ale s BM jsem si pěkně naběhla. Uložila jsem si ho jako Blbeček a když jsem jednoho dne předávala telefon dceři:"Volá táta!" ve chvíli kdy ho ode mně brala a zírala na displej mi došlo, že už umí číst rodnavissla Složitě jsem to pak zamlouvala a fofrem to opravila na Táta(jméno) reta


http://tac.families.com/ezb/1080384.png
http://tac.families.com/ezb/1080379.png

Není tady

 

#123 8. 3. 2008 14:58

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

sunyata napsal(a):

Muj pritel mne ma ulozenou jmeno a prijmeni, presne tak jak si to ulozil v dobe kdy jsme se poznali (nekolik tydnu nez jsme spolu zacali chodit). Divne mi to nepripada vubec, pres den se setkava s klienty a vypadalo by to podle mne dost neprofesionalne, kdyby se mu na displeji objevilo, ze vola treba bobisek.
A jak to vim, ze me ma tak ulozenou? Vcera jsme jeli v aute a dcera mu volala z meho telefonu, ktery jsem nechala lezet doma. On me pozadal, abych se podival kdo to vola. Nikdy jsem po tom nepatrala, a ted to vim.

Taky jméno a příjmení, ptala jsem se už dřív. Já jeho mám uloženého pod jeho křestním jménem, nezdrobnělým tedy, mně se jeho jméno totiž hrozně líbí a hlavně se mi hrozně líbí v základním tvaru smile


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#124 7. 5. 2014 19:39

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Manzel me mel v mobilu pod slovem CARODEJNICE

Není tady

 

#125 7. 5. 2014 19:48

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Zdrobnělinou mého jméno, kterou mě běžně oslovuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů