Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 23. 2. 2008 14:29

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tak manžel mě má uloženou "zdrobněle", naše zaměstnankyně jen příjmením a kamarády celým jménem. Co mě těší, tak moji maminu (se kterou si od začátku tykají, taky jí říká zdrobněle) a taku má uložené hezky jako babička a děda, přestože moc nebabičkujeme a nedědujeme....
Přestože dopisy jsme si navzájem nikdy neotevřeli, mobily necháváme volně ležet a používáme je na střídačku, protože o firmu a lidi se staráme oba. Když není co tajit, není nutno si mobil hlídat jako oko v hlavě wink. Zaheslovaný mobil má pouze naše pubertální dcera big_smile.

Můj dobrý kamarád mě měl uloženou pod mužským tvarem mého jména, protože byl manželkou bit big_smile. Stejně ho (i duševně) "dobila" tak, že radši nakonec přerušil veškeré kontakty s více lidmi.... On je strašně hodný člověk...

Ale jak si tady některé holky "postěžovaly", že je má partner uloženy jaksi neosobně - holky, já nevím, jestli chlapi nad tím tak přemýšlejí a dávají tomu ten význam, co my... Myslím, že ani ne. Rozhodně bych v tom nehledala míru jeho lásky ke mně. Někdo zdrobňuje automaticky a rád nemá, jiný si uloží "křtěné" jméno a nikdy by vás neopustil... smile Nic bych si z toho nedělala, případně bych mu řekla: táák a opravit - hezky zdrobnit a pak uložit, jinak si budeš vařit sám big_smile

Upravil(a) Tercila (23. 2. 2008 14:35)

Není tady

 

#27 23. 2. 2008 14:40

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tercila napsal(a):

.

Ale jak si tady některé holky "postěžovaly", že je má partner uloženy jaksi neosobně - holky, já nevím, jestli chlapi nad tím tak přemýšlejí a dávají tomu ten význam, co my... Myslím, že ani ne. Rozhodně bych v tom nehledala míru jeho lásky ke mně. Někdo zdrobňuje automaticky a rád nemá, jiný si uloží "křtěné" jméno a nikdy by vás neopustil... smile Nic bych si z toho nedělala, případně bych mu řekla: táák a opravit - hezky zdrobnit a pak uložit, jinak si budeš vařit sám big_smile

Jo, to si myslím (a hlavně doufám)taky, že to tak vůbec neberou. No, my holky jsme prostě nějak na to ciltlivější.
Ale jestli v reálu mi říká zdrobněle křestním jménem, pak příjmení v mobilu je ostrý kontrast.
Kdybych mu vyhrožovala nevařením, tím spíš by se zatvrdil, legrace nelegrace. Některé věci jsou prostě nedotknutelné. Bral by to jako zásah do soukromí.
Takže nic nenaděláme, jen nás to může mrzet, ale je to v podstatě kravina a škoda času a energie se tím normálně trápit. smile

Není tady

 

#28 23. 2. 2008 14:43

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Jasně Damilo, je to takové povídání, zajímavá "statistika"  smile.
Ale s tím vařením... tak to ne, my si s manželem v humoru rozumíme, z toho strach nemám - obzvl᚝ v tomto případě, protože já moc nevařím big_smile

Není tady

 

#29 23. 2. 2008 14:45

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Irenka21 napsal(a):

Má tam napsáno křestní jméno a mobil jedna, mobil dva a práce.

Přesně tak to mám i já.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#30 23. 2. 2008 14:54

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tercila napsal(a):

Jasně Damilo, je to takové povídání, zajímavá "statistika"  smile.
Ale s tím vařením... tak to ne, my si s manželem v humoru rozumíme, z toho strach nemám - obzvl᚝ v tomto případě, protože já moc nevařím big_smile

lollol
To my máme taky stejný druh humoru, jen se nesmí týkat JEHO!big_smile
Ješitnost  je silnější, v takovém případě.
Ale taky bych mu mohla začít vyhrožovat že mu odepřu něco, co stejně nedělám, dobrý nápad...třeba mu odepřu anální sex. Ten se bude divit!lol

Není tady

 

#31 23. 2. 2008 15:00

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Damilo, no právě, právě... smile tummenupp Ono to obrácení "výhrůžky" totiž funguje jako odlehčení "problému", aspoň u nás.
Já nevím, tak pokud holky zjistí to uložení jejich jména oficiálně, nikoliv tajně, tak by to asi chtělo ve vhodné chvíli říct, že mi to trošku vadí... Nevím, já jsem to neřešila, takže nemohu poradit.

Není tady

 

#32 23. 2. 2008 15:17

vladka111
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 44

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Třeba by zabralo, abych se mu v smsce podepisovala např. Hezký den miláčku, tvoje Nováková Jana...

Když jsem se divila, proč mě tam má takhle blbě uloženou a chtěla jsem, aby to změnil, tak mi na to odvětil "Přece se tak jmenuješ, ne?? Nevidim na tom nic divnýho...."   prostě nechápal.....uschbutter

Upravil(a) vladka111 (23. 2. 2008 15:20)

Není tady

 

#33 23. 2. 2008 15:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

tummenupplollollollol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#34 23. 2. 2008 15:25

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

vladka111 napsal(a):

Přítel mě má ve všech kontaktech (mobil, icq,...) uloženou pod mým jménem a příjmením..... mě se to nelíbí, je to takový dost neosobní, ne??? Připadá mi to divný, nikdy bych si ho do mobilu neuložila jako např. Jan Novák...  štve mě to, je to jako bych byla cizí člověk a né ten nejbližší... butter

Nechápu, co je na jménu a příjmení neosobního - naopak, neznám nic osobnější, kromě rodného čísla lol
Kdyby si tam napsal "Brouček", připadalo by mi to neosobní dalek víc


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#35 23. 2. 2008 15:29

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Fidorka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Fidorka napsal(a):

ježiš tak neuhýbejte od tématu, přece se tu neřeší kdo komu leze nebo neleze do mobilu, koho to zajímá?
Tímto předem děkuji všem, kteří budou mít nutkání sem napsat jak partnerovi nelezou do mobilu, ale neudělají to, aby nebyli off topic. godlike

Proč mᚠpotřebu nařídit nám, co máme a co nemáme psát, holči?


b) Fórum není chat. Nemáte-li k příspěvku konstruktivní odpověď, prosím neodpovídejte. Uvědomte si, že příspěvky si přečte i několik tisíc uživatelů. Před odesláním se prosím zamyslete, zda Vᚠpříspěvek, Vaše téma, má nějakou "přidanou hodnotu", tj. může být ostatním nějakým způsobem přínosný.


A tu holči si nech od cesty, nejsem tvoje dcera a už taky nejsem žádnej křupavej salátek.

V první řadě bys o přidané hodnotě měla uvažovat sama - myslím, že se nacházíš v nějaké agonii.

Odpověď Nevím, protože mu nelezu do mobilu, je adekvátní - je to odpověď na otázku. Zatímco tvoje výplody jsou hra na paní učitelku


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#36 23. 2. 2008 15:29

vladka111
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 44

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

mashanka napsal(a):

vladka111 napsal(a):

Přítel mě má ve všech kontaktech (mobil, icq,...) uloženou pod mým jménem a příjmením..... mě se to nelíbí, je to takový dost neosobní, ne??? Připadá mi to divný, nikdy bych si ho do mobilu neuložila jako např. Jan Novák...  štve mě to, je to jako bych byla cizí člověk a né ten nejbližší... butter

Nechápu, co je na jménu a příjmení neosobního - naopak, neznám nic osobnější, kromě rodného čísla lol
Kdyby si tam napsal "Brouček", připadalo by mi to neosobní dalek víc

Jasně Mashanko...

Není tady

 

#37 23. 2. 2008 17:35

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

vladka111 napsal(a):

Třeba by zabralo, abych se mu v smsce podepisovala např. Hezký den miláčku, tvoje Nováková Jana...

big_smilelol

Není tady

 

#38 23. 2. 2008 18:27

Marika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 2482

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tak mě má jako "bonbónek" tongue a druhý číslo má uložené pod "pusinka"  ...

No možná bych radši unesla jméno a příjmení, kdyby občas přišel a řekl "miluji tě" stolt roll

Není tady

 

#39 23. 2. 2008 18:37

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Jé, to mě nikdy nenapadlo zjišovat, ale myslím jsem zahlídla něco jako Daniela Stef. nebo tak. Jméno a část příjmení. Já jeho mám jako Jméno domů, Jméno práce, Jméno služební. A řeknu vám naprosto logicky proč: když mi člověk dává svůj telefon, houby vím, jestli z něj za pár měsíců bude brouček nebo ne. Takže ho uložím pod jménem, pokud jde o běžné jméno, tak s příjmením nebo jiným identifikátorem (Honza fotograf, Martin Liberec). A pak teda abych si ho měnila na nějakou přezdívku, to už jsem líná. A navíc by mi bylo trapně, kdyby mi někde ve společnosti blikala na displeji volající Prcinka, jako jednomu kolegovi.

Není tady

 

#40 23. 2. 2008 19:37

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Mě má přítel uloženou pod mým zdrobnělým křestním jménem. Na začátku vztahu jsem nějak pronesla "jé ty mě tam mᚠjak cizí" nebo tak něco a proto si to asi změnil. Každopádně souhlasím s názorem, který tady už někdo napsal, že chlapi to asi nevnímají tak jako my (některé z nás), na druhou stranu je fajn, když se o to zbytečně nehádají a takovou drobnost jako změnit si nás na hezčí jméno v mobilu bez hádek udělají, ne?yikes)

Jinak bych chtěla ještě mimo téma říci, že babinet čtu každý den, ikdyž moc nepřispívám a v poslední době mě celkem štve, jak tady po sobě útočíte kvůli nesmyslům a jak občas proběhne nějaký ten nenávistný příspěvek mezi těmi, kdo se nemají rádi. Přitom když vás čtu, tak většinou působíte dost rozumně.

Konkrétně teď útočíte na Fidorku (té jsem si dnes všimla poprvé) protože se ohradila proti příspěvkům typu "nevím, protože do mobilu partnerovi nelezu". (Já ji chápu, vždy to působí tak, jako bychom my, co víme, jak nás má partner uloženou, byly nějaké stíhačky.) A najednou se rozjede diskuze, protože úplně neadekvátně útočně reagujete (všichni navzájem!). Zkuste někdy uvažovat, že to autorka nemyslí tak zle, jak to berete vy, každý tady přece není Chromý zlý dědeček;o)

Není tady

 

#41 23. 2. 2008 19:47

vladka111
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 44

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

henrietta napsal(a):

Jinak bych chtěla ještě mimo téma říci, že babinet čtu každý den, ikdyž moc nepřispívám a v poslední době mě celkem štve, jak tady po sobě útočíte kvůli nesmyslům a jak občas proběhne nějaký ten nenávistný příspěvek mezi těmi, kdo se nemají rádi. Přitom když vás čtu, tak většinou působíte dost rozumně.

Konkrétně teď útočíte na Fidorku (té jsem si dnes všimla poprvé) protože se ohradila proti příspěvkům typu "nevím, protože do mobilu partnerovi nelezu". (Já ji chápu, vždy to působí tak, jako bychom my, co víme, jak nás má partner uloženou, byly nějaké stíhačky.) A najednou se rozjede diskuze, protože úplně neadekvátně útočně reagujete (všichni navzájem!). Zkuste někdy uvažovat, že to autorka nemyslí tak zle, jak to berete vy, každý tady přece není Chromý zlý dědeček;o)

Pod to se podepisuju taky....

Není tady

 

#42 23. 2. 2008 19:49

potvurkapodivna
Host

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tak mě má přítel uloženou jako zdrobnělinu přezdívky stolt a já jeho zdrobnělina křestního jména.
A jinak do mobilů si taky nelezem lol

 

#43 23. 2. 2008 20:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

vladka111: "Třeba by zabralo, abych se mu v smsce podepisovala např. Hezký den miláčku, tvoje Nováková Jana.."

Vladěnko, ale tak tento nápad je geniální tummenupp
Ale až tady v diskuzi mezi ostatními vidím, jaký jsem "tvrdý" týpek - já jsem se nikdy nikomu nepodepsala "tvoje" a nějaké prcinky, šmudlinky - tak to mě spíš spolehlivě rozesmívá big_smile. No, každý to má jinak.

Není tady

 

#44 23. 2. 2008 20:28

vladka111
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 44

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tercila napsal(a):

vladka111: "Třeba by zabralo, abych se mu v smsce podepisovala např. Hezký den miláčku, tvoje Nováková Jana.."

Vladěnko, ale tak tento nápad je geniální tummenupp
Ale až tady v diskuzi mezi ostatními vidím, jaký jsem "tvrdý" týpek - já jsem se nikdy nikomu nepodepsala "tvoje" a nějaké prcinky, šmudlinky - tak to mě spíš spolehlivě rozesmívá big_smile. No, každý to má jinak.

No, já se mu do sms taky nepodepisuju jako Tvoje bla bla...   vlastně se do sms nepodepisuju vůbec, je to zbytečný. Ale mohla bych to teďka zkusit, trochu ho tím budu provokovat a zároveň mu dám najevo, že mi to vadí rock

Upravil(a) vladka111 (23. 2. 2008 20:28)

Není tady

 

#45 23. 2. 2008 20:37

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Tak mne má jako PRCEK, což je při mých skoro 180CM docela zajímavé----ale donedávna-- jsme spolu chviličku- mě měl podle jména a příjmení.... jsme totiž spolužáci ze základky :-)..... když mu volala bývalka a objevilo se Hanička...tak mě to mé neosobní pojmenování docela mrzelo...... takže jsem si bohůžel neodpustila uštěpačnou poznámku...takže od té doby jsem v jeho mobilu jako Prcek..ale kde k tomu přišel netuším......

Nicméně si myslím,že tohle chlapi prostě  moc neřeší a ani to nepovažují za podstatné...... každopádně,chápu Tě ... některé jsme prostě romantické duše  :-)

Není tady

 

#46 23. 2. 2008 20:52

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

vladka111 napsal(a):

henrietta napsal(a):

Jinak bych chtěla ještě mimo téma říci, že babinet čtu každý den, ikdyž moc nepřispívám a v poslední době mě celkem štve, jak tady po sobě útočíte kvůli nesmyslům a jak občas proběhne nějaký ten nenávistný příspěvek mezi těmi, kdo se nemají rádi. Přitom když vás čtu, tak většinou působíte dost rozumně.

Konkrétně teď útočíte na Fidorku (té jsem si dnes všimla poprvé) protože se ohradila proti příspěvkům typu "nevím, protože do mobilu partnerovi nelezu". (Já ji chápu, vždy to působí tak, jako bychom my, co víme, jak nás má partner uloženou, byly nějaké stíhačky.) A najednou se rozjede diskuze, protože úplně neadekvátně útočně reagujete (všichni navzájem!). Zkuste někdy uvažovat, že to autorka nemyslí tak zle, jak to berete vy, každý tady přece není Chromý zlý dědeček;o)

Pod to se podepisuju taky....

Taky tak...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#47 23. 2. 2008 21:01

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

přítel mě měl uloženou pod zdrobnělinou přezdívky - nevím, jak to změní teď, možná na přezdívku, jméno, příjmení? netuším a už je mi to vlastně jedno


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#48 23. 2. 2008 21:48

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

tracy napsal(a):

vladka111 napsal(a):

henrietta napsal(a):

Jinak bych chtěla ještě mimo téma říci, že babinet čtu každý den, ikdyž moc nepřispívám a v poslední době mě celkem štve, jak tady po sobě útočíte kvůli nesmyslům a jak občas proběhne nějaký ten nenávistný příspěvek mezi těmi, kdo se nemají rádi. Přitom když vás čtu, tak většinou působíte dost rozumně.

Konkrétně teď útočíte na Fidorku (té jsem si dnes všimla poprvé) protože se ohradila proti příspěvkům typu "nevím, protože do mobilu partnerovi nelezu". (Já ji chápu, vždy to působí tak, jako bychom my, co víme, jak nás má partner uloženou, byly nějaké stíhačky.) A najednou se rozjede diskuze, protože úplně neadekvátně útočně reagujete (všichni navzájem!). Zkuste někdy uvažovat, že to autorka nemyslí tak zle, jak to berete vy, každý tady přece není Chromý zlý dědeček;o)

Pod to se podepisuju taky....

Taky tak...

Souhlas...

Není tady

 

#49 23. 2. 2008 21:52

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

henrieto - já už to tady ani raději nekomentuji, jen si vždycky řeknu, že potrefené husy se zase ozývají


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#50 23. 2. 2008 22:12

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Jak Vás má Vᚠpartner uložené např. v mobilu?

Mashanko, mᚠsoukromou zprávu (viz pravidla babinetu, konkrétně 1 d).

A děkuji všem, kdo pochopili wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů