Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 2. 2008 16:40

shiden
Host

Re: opouštím tě, lásko...

Je možné použít i tzv. Bergendalovu metodu:

1. nemít se,
2. nemalovat se,
3. nečesat se,

Za 14 dnů zaručeně vezme každý normální chlap nohy na ramena.

 

#27 22. 2. 2008 16:41

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Holky, ono je to fakt těžký, on nejdřív měl problémy se synem, to bylo blbý se s ním rozejít, pak mu umřela maminka, no taky ho v tom nenechám, pak dělala problémy bejvalka ....
Pak se děti pokoušely dostat na VŠ, teď zase studují na VŠ , ale mají těžké zkoušky...
Ono bude pořád něco a já jsem takovej dobrák smile
stolt


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#28 22. 2. 2008 16:43

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

shiden napsal(a):

Je možné použít i tzv. Bergendalovu metodu:

1. nemít se,
2. nemalovat se,
3. nečesat se,

Za 14 dnů zaručeně vezme každý normální chlap nohy na ramena.

dik, konečně slovo do pranice smile
ale já taky musím chodit do práce, dovolenou si šetřím až na léto sad


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#29 22. 2. 2008 16:46

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Holky, ono je to fakt těžký, on nejdřív měl problémy se synem, to bylo blbý se s ním rozejít, pak mu umřela maminka, no taky ho v tom nenechám, pak dělala problémy bejvalka ....
Pak se děti pokoušely dostat na VŠ, teď zase studují na VŠ , ale mají těžké zkoušky...
Ono bude pořád něco a já jsem takovej dobrák smile
stolt

No pokud budeš brát ohledy na to, jak on to má těžký, tak spolu budete dosmrti... protože pořád bude něco. Pokud se s ním chceš rozejít, musíš se rozhodnout a udělat to - bez ohledu na to, v jaké komplikované situaci se on zrovna nachází. Život je nepřetržitý provoz složitých situací, co se nezastaví. Život neudělá žádnou zastávku, abys měla příznivější situaci pro rozchod...

Není tady

 

#30 22. 2. 2008 17:03

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Podrzte mne !!! Jel na hory s detma a pred chvili psal, ze si zlomil nohu...
tummenupp


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#31 22. 2. 2008 17:06

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Podrzte mne !!! Jel na hory s detma a pred chvili psal, ze si zlomil nohu...
tummenupp

Tak toho smajlíka jsem nepochopila.
Au, zlomená noha? To snad není až tak tummenupp , ne? va

Upravil(a) Damila (22. 2. 2008 17:07)

Není tady

 

#32 22. 2. 2008 17:13

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: opouštím tě, lásko...

shiden napsal(a):

Je možné použít i tzv. Bergendalovu metodu:

1. nemít se,
2. nemalovat se,
3. nečesat se,

Za 14 dnů zaručeně vezme každý normální chlap nohy na ramena.

Ale u bodu 1 bude muset být -y-,
jinak  ty další dva body někteří chlapi rozdýchávají v pohodě, bod 2) určitě - může být pozitivní a u bodu 3) - kdyby měla slečna (dáma) třeba dredy  wink

Není tady

 

#33 22. 2. 2008 17:35

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: opouštím tě, lásko...

Ahoj,

Myslim si, ze by sis nejprve mela sednout sama se sebou, usporadat si poradne sve priority, hodne pomaha list s + a - vse vypis +- sveho partnera +- tveho souziti s  nim, co ti tech 16 let prineslo/vzalo, co vsechno chces, hodlas podniknout, kdyz spolu zustanete, nebo v opacnem pripade. Proste zvazit vsechna pro a proti.
Podle toho co pises mi pripada, ze jeste vahas.

Uz to, ze jsi s nim stravila 16 let sveho zivota, si to poradne zamysleni a zvazeni vsech pro a proti, zaslouzi. Musis si byt temer jista, ze sveho rozhodnuti nebudes litovat.

Pokud si budes opravdu jista, ze chces svobodu, mela bys si s partnerem otevrene promluvit. Myslim, ze pokud je to slusny clovek, a nechoval se k tobe spatne, zaslouzi si oduvodneni. Na tvem miste bych se snazila byt prima, nechodila bych zbytecne kolem horke kase. Pokud jsi si totiz jista, ze ve vztahu nechces pokracovat, ukonci to jednim tahem, tapani je zbytecne trapeni.

Na druhou stranu kazdy clovek, ktery ma dlouhotrvajici vztah, ti rekne, ze po 16 letech to nikdy nebude to extra vzruso, jako kdyz jste spolu zacinaly. Myslim si, ze po takove dobe by jsi mela citit hodne lasky, porozumeni, ten clovek by mel pro tebe byt oporou a ty zas jemu, takove to "souzneni". Myslim si take, ze by mel fungovat takovy ten "sesty smysl", co ti napovi, ze on je ten pravy. Mozna to bude jeste vic slozitejsi, nevim, pouze se domnivam, tak daleko jsem se jeste nikdy nedostala, ale muj nazor je, ze pokud toto vsechno ve vztahu postradas, tak bys toho praveho mela zacit hledat.

Ted jsem opravdu jenom teoretizovala, ale zato si myslim, ze jsem dala nestranny nazor.  Drzim ti palce at najdes to spravne rozhodnuti co nejrychleji a at najdes v zivote to co hledas - je to hodne dulezite.


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#34 22. 2. 2008 17:43

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: opouštím tě, lásko...

Martinka1 napsal(a):

Jess, je jasný, že je to těžký, po tak dlouhém vztahu (a vlastně kvůli "ničemu") chlapovi říct - prostě už nechci dál. Ale já si to nedovedu představit, že by to šlo jinak, ten vztah ukončit... chlap to potřebuje slyšet narovinu, jinak to nepochopí... proto jsem psala, že to fakt bude těžký... chce to odvahu.

to neni kvuli "nicemu", to co tady Jes popisuje ma konkretni nazev - proste v nem nenasla to, co od muze a vztahu ocekava

"Nezlob se na me, nechci ti ublizit, jsi hodny clovek, ale proste uz spolu nemuzeme dal pokracovat. Myslim si, ze nejsme to prave jeden pro druheho a proto bude pro oba dva lepsi jit kazdy sam svou cestou"


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#35 22. 2. 2008 18:09

majkafa
Host

Re: opouštím tě, lásko...

Damila napsal(a):

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

Nezevšeobecňovat, prosím. smile

 

#36 22. 2. 2008 18:15

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Podrzte mne !!! Jel na hory s detma a pred chvili psal, ze si zlomil nohu...
tummenupp

Jess, je mi jasný, že není hezký opouštět chlapa když si zlomil nohu...

... ale mám takový dojem, že Tě Vesmír zkouší - jestli to doopravdy myslíš vážně, s tím rozchodem...

...pokud ano, nemyslím si, že by bylo až tak strašné říct příteli že se s ním rozcházíš - ale že když bude potřebovat, že mu pomůžeš, když má zlomenou nohu, třeba nakoupit, a tak...

Není tady

 

#37 22. 2. 2008 18:27

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: opouštím tě, lásko...

majkafa napsal(a):

Damila napsal(a):

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

Nezevšeobecňovat, prosím. smile

Tomu nerozumím. Existuje snad vztah, který zůstane zcela takový, jako na začátku? Je jasné, že se změní. Všechno se mění. Co je na tom za zevšeobecňování? To jsou normální přírodní zákony.

Není tady

 

#38 22. 2. 2008 19:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Ono bude pořád něco a já jsem takovej dobrák smile
stolt

Možná nejsi vůbec dobrák.
Možná se jen sama za sebe neumíš rozhodnout.
Bojíš se něco měnit.
Potřebuješ sama před sebou výmluvy, proč nic NEMَEŠ měnit.
Bojíš se svobodné volby a zodpovědnosti z ní plynoucí.

A to, že jsi jinak zcela samostatná a soběstačná, to s tím nemá celkem nic společného.
Vím to bezpečně.
Měla jsem to spousty let stejně.

Dnes vím, že je to o příliš vysokém mínění sama o sobě a příliš nízkém o tom druhém.
Přiznat si to nebylo jednoduché.
A bacha si člověk musí dávat pořád.
Pokud už máme někoho zachraňovat, tak jen sami sebe.
Ti ostatní jsou minimálně stejně silní, možná v některých chvílích silnější, než my.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#39 22. 2. 2008 19:53

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Damila napsal(a):

Jessika napsal(a):

Podrzte mne !!! Jel na hory s detma a pred chvili psal, ze si zlomil nohu...
tummenupp

Tak toho smajlíka jsem nepochopila.
Au, zlomená noha? To snad není až tak tummenupp , ne? va

no, ironicka ikonka SUPER tady neni ...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#40 22. 2. 2008 19:56

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Martinka1 napsal(a):

Jessika napsal(a):

Podrzte mne !!! Jel na hory s detma a pred chvili psal, ze si zlomil nohu...
tummenupp

Jess, je mi jasný, že není hezký opouštět chlapa když si zlomil nohu...

... ale mám takový dojem, že Tě Vesmír zkouší - jestli to doopravdy myslíš vážně, s tím rozchodem...

...pokud ano, nemyslím si, že by bylo až tak strašné říct příteli že se s ním rozcházíš - ale že když bude potřebovat, že mu pomůžeš, když má zlomenou nohu, třeba nakoupit, a tak...

taky mam dojem, ze mne nekdo zkousi , uáááá


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#41 22. 2. 2008 20:04

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: opouštím tě, lásko...

Jeho přece nemusíš o tom přesvědčovat, stačí oznámit. Ale až budeš o tom skutečně přesvědčená sama. Zatím to vypadá, že tomu tak není, jinak bys to prostě udělala a nepotřebovala něčí souhlas


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#42 22. 2. 2008 20:06

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

PandorraaPokud už máme někoho zachraňovat, tak jen sami sebe.
Ti ostatní jsou minimálně stejně silní, možná v některých chvílích silnější, než my.

moje řeč stolt stolt


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#43 22. 2. 2008 20:08

majkafa
Host

Re: opouštím tě, lásko...

Damila napsal(a):

majkafa napsal(a):

Damila napsal(a):

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

Nezevšeobecňovat, prosím. smile

Tomu nerozumím. Existuje snad vztah, který zůstane zcela takový, jako na začátku? Je jasné, že se změní. Všechno se mění. Co je na tom za zevšeobecňování? To jsou normální přírodní zákony.

Damilo, myslím, že neexistuje vztah, který zůstane zcela takový, jako na začátku.

Ale, tys reagovala na jessicu, která napsala:
__________________________________________________________
A při každém usmíření si uvědomujete, že už to asi lepší nebude, ale přece nebudete sami, vždy ono to není zas tak hrozné ... A pak najednou zjistíte, že jste takhle strávili 16 let a co teď ? Už jste do vztahu vrazili nejlepší léta a co když se nikdo nenajde ... ale zase když se nerozejdete, tak se určitě nikdo nenajde (nemáte chu budovat simultánní vztah)  A jak dál ? Jak vysvětlit dosavadní "půlce", že se vlastně nejedná o nějaký zásadní problém (jste na sebe zvyklí, sex je fajn a máte se vlastně rádi , ale spíš z dřívějška). Jak ho přesvědčit, že to už nechcete vydržet, že si myslíte, že máte na víc ("na víc" nemyslím jinýho chlapa, prostě chci svobodu a svůj život a nové příležitosti k čemukoli).
__________________________________________________________
Tohle se nestane s jakýmkoliv jiným chlapem.
S každým to bude jiný. S někým horší, nu a s tím, se kterým k sobě "patříme", lepší, krásný. smile
Nemyslím, že všichni máme pocit, že do vztahu "vrážíme svá nejlepší léta" , že "už to lepší nebude" a tak podobně.
Někteří jsou ve svých vztazích šastni.

Upravil(a) majkafa (22. 2. 2008 20:12)

 

#44 22. 2. 2008 20:09

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

mashanka napsal(a):

Jeho přece nemusíš o tom přesvědčovat, stačí oznámit. Ale až budeš o tom skutečně přesvědčená sama. Zatím to vypadá, že tomu tak není, jinak bys to prostě udělala a nepotřebovala něčí souhlas

jako čí souhlas ? tohoto fóra ?
nebo jeho souhlas ? ... miláčku, chci se s tebou rozejít, ale musíš souhlasit ...
nerozumím


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#45 22. 2. 2008 20:15

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

mashanka napsal(a):

Jeho přece nemusíš o tom přesvědčovat, stačí oznámit. Ale až budeš o tom skutečně přesvědčená sama. Zatím to vypadá, že tomu tak není, jinak bys to prostě udělala a nepotřebovala něčí souhlas

jako čí souhlas ? tohoto fóra ?
nebo jeho souhlas ? ... miláčku, chci se s tebou rozejít, ale musíš souhlasit ...
nerozumím

Vždy ses ptala, jak ho přesvědčit


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#46 22. 2. 2008 20:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika: "Už jste do vztahu vrazili nejlepší léta a co když se nikdo nenajde.. "

Takhle jsem nikdy neuvažovala; vždycky je pro mě nejlepší "léto" právě to, které JE. smile
Taky proto, že "nevrážím léta" jenom já, ale právě i můj partner. (mohl by si totiž říct totéž, že jo...)
A jak "přesvědčit"? No, když "nepřesvědčím", tak mě nᚠrozchod nebolí, a když je někdo na stejné vlně, tak přesvědčovat nemusím. A protože ty vlny nikdy nejsou úplně stejné, tak případné občasné přesvědčování (a taky případné nepřesvědčení protějšku) neberu jako utrpení, ale jako normální běh života. A hlavně je nejlepší být sám o sobě hodně aktivní, studovat při práci, zařizovat firmu, vyřizovat koupi stavebního pozemku, učit se cizí jazyky, zaletět si za kámoškou do zámoří, zajet si s přáteli (nikdy jsem nebyla sama) na čokoládu, na bowling, do kina, do divadla... smile
Je třeba si to zařídit tak, aby manžel, snášející všechny ty moje aktivity bez újmy na svém duševním zdraví big_smile (ten můj jich sám má dost), byl "pouhým" příjemným životním partnerem, a ne bytostí, na které budu viset... Určitě to jde.

Není tady

 

#47 22. 2. 2008 20:21

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

mashanka napsal(a):

Jessika napsal(a):

mashanka napsal(a):

Jeho přece nemusíš o tom přesvědčovat, stačí oznámit. Ale až budeš o tom skutečně přesvědčená sama. Zatím to vypadá, že tomu tak není, jinak bys to prostě udělala a nepotřebovala něčí souhlas

jako čí souhlas ? tohoto fóra ?
nebo jeho souhlas ? ... miláčku, chci se s tebou rozejít, ale musíš souhlasit ...
nerozumím

Vždy ses ptala, jak ho přesvědčit

aha, taky bych měla číst, co kváknu...
no, ale ze vztahu se přece neodchází "oznamovacím stylem"
ten vztah bylv pdostatě  hezký, jenom už ud toho nic nečekám 
dyt říkám, lidi, peru mozek , sbírám materiál


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#48 22. 2. 2008 20:22

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika: "taky mam dojem, ze mne nekdo zkousi , uáááá"

Jooo, Jessi, a takových momentů je plný život big_smile, já už tomu ani neříkám paradoxy. wink big_smile

Není tady

 

#49 22. 2. 2008 20:26

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Tercila napsal(a):

Takhle jsem nikdy neuvažovala; vždycky je pro mě nejlepší "léto" právě to, které JE. smile

jo, psychicky jsem na tom čím dále tím lépe, ale přesto - v mém věku už např. novou rodinu nezaložíš a když mně náhodou vykopnou z práce, tak se o mně po přečtení roku narození prát nebudou smile
pro mně jsou léta furt pěkný, ale pro společnost (ve které jaksi žiju) už nejsou tak top


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#50 22. 2. 2008 20:27

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: opouštím tě, lásko...

"no, ale ze vztahu se přece neodchází "oznamovacím stylem" "

Tato formulace mě rozesmála tummenupp:
No, takže co zbývá... způsob rozkazovací (vzpomněla jsem si na film, kde se odehrálo: on: "a ven!!!" - ona: "ale to je můj byt" big_smile,
tázací big_smile (napadá mě otázka: "můžu odejít?"),  podmiňovací.... Omlouvám se za zlehčení tématu, ale - jakým jiným, než oznamovacím stylem by se dalo ze vztahu vycouvat - no vlastně ještě "po anglicku".

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů