Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 2. 2008 15:51

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

opouštím tě, lásko...

.

Upravil(a) Jessika (14. 3. 2008 7:17)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#2 22. 2. 2008 15:54

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Vážení, jaký je vᚠrecept na rozchod? Asi znáte situaci, když se zamilujete, chodíte spolu, ustálíte se, odmilujete se, hádáte se, smíříte se, nějak to ustojíte, pak to zase vypadá jako že vše ok, pak se zase hádáte a rozcházíte a scházíte kapitulation ....
A při každém usmíření si uvědomujete, že už to asi lepší nebude, ale přece nebudete sami, vždy ono to není zas tak hrozné ... A pak najednou zjistíte, že jste takhle strávili 16 let a co teď ? Už jste do vztahu vrazili nejlepší léta a co když se nikdo nenajde ... ale zase když se nerozejdete, tak se určitě nikdo nenajde (nemáte chu budovat simultánní vztah)  A jak dál ? Jak vysvětlit dosavadní "půlce", že se vlastně nejedná o nějaký zásadní problém (jste na sebe zvyklí, sex je fajn a máte se vlastně rádi , ale spíš z dřívějška). Jak ho přesvědčit, že to už nechcete vydržet, že si myslíte, že máte na víc ("na víc" nemyslím jinýho chlapa, prostě chci svobodu a svůj život a nové příležitosti k čemukoli).
Ojoj, bude to těžký sadsadsad

No, to teda bude těžký... asi Ti nezbyde než mu to říct na rovinu.

Není tady

 

#3 22. 2. 2008 16:00

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: opouštím tě, lásko...

Aha, paninka se nudí... Pálí ji dobré bydlo. Co jako čekáš? Že to bude pořád jako ve dvaceti? Jsi jedna z těch, které nikdy nedospějí, které se chtějí jenom bavit. Udělej svému muži tu službu, že od něj odejdeš, aby mohl najít nějakou lepší. problém by to tedy nebyl...


Na Bělehrad!

Není tady

 

#4 22. 2. 2008 16:06

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

chromý zlý dědeček napsal(a):

Aha, paninka se nudí... Pálí ji dobré bydlo. Co jako čekáš? Že to bude pořád jako ve dvaceti? Jsi jedna z těch, které nikdy nedospějí, které se chtějí jenom bavit. Udělej svému muži tu službu, že od něj odejdeš, aby mohl najít nějakou lepší. problém by to tedy nebyl...

haha paninka big_smile
nejsme sezdaní a bydlime každý zvl᚝ , děti nemáme ...
mám svůj byt, platím si nájem ze svých peněz, mám své auto, platím si benzín ze svých peněz...
o svoje dobré bydlo jsem se postarala svýma schopnostma a sýma rukama...

to jsme tady na světě jenom proto, abychom se báli žít jen proto, abychom neudělali něco špatně ?
a kdy smím přestat brát ohled na druhého a začít brát ohled na sebe ?

Upravil(a) Jessika (22. 2. 2008 16:09)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#5 22. 2. 2008 16:09

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: opouštím tě, lásko...

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

Není tady

 

#6 22. 2. 2008 16:10

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

chromý zlý dědeček napsal(a):

Aha, paninka se nudí... Pálí ji dobré bydlo. Co jako čekáš? Že to bude pořád jako ve dvaceti? Jsi jedna z těch, které nikdy nedospějí, které se chtějí jenom bavit. Udělej svému muži tu službu, že od něj odejdeš, aby mohl najít nějakou lepší. problém by to tedy nebyl...

haha paninka big_smile
nejsme sezdaní a bydlime každý zvl᚝ , děti nemáme ...
mám svůj byt, platím si nájem ze svých peněz, mám své auto, platím si benzín ze svých peněz...
o svoje dobré bydlo jsem se postarala svýma schopnostma a sýma rukama...

to jsme tady na světě jenom proto, abychom se báli žít jen proto, abychom neudělali něco špatně ?
a kdy smím přestat brát ohled na druhého a začít brát ohled na sebe ?

Hm, dokonce spolu ani nežijí - po 16 letech... No když jsi typ člověka, co rodinu a zázemí nepotřebuje, co se chce jen bavit a hledat dobrodružství, tak prosím... Jen nechápu toho člověka, co to tak dlouho vydržel. Není nakonec on ženatý?


Na Bělehrad!

Není tady

 

#7 22. 2. 2008 16:11

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Martinka1 napsal(a):

no, to teda bude těžký... asi Ti nezbyde než mu to říct na rovinu.

fakt dobrá rada, od toho, kdo má tolik příspěvků, bych očekávala širší záběr ...
no tak děkuju godlike

Upravil(a) Jessika (22. 2. 2008 16:11)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#8 22. 2. 2008 16:12

Poverina
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 5

Re: opouštím tě, lásko...

chromý zlý dědeček napsal(a):

Aha, paninka se nudí... Pálí ji dobré bydlo. Co jako čekáš? Že to bude pořád jako ve dvaceti? Jsi jedna z těch, které nikdy nedospějí, které se chtějí jenom bavit. Udělej svému muži tu službu, že od něj odejdeš, aby mohl najít nějakou lepší. problém by to tedy nebyl...

Tvuj prispevek mi prijde spise jako urazlivy, nez aby dokazal poradit, no ale to je jedno... Ty si stojis za tim nazorem, ze pokud je souziti dvou lidi dlouhou dobu, nemuzou se partneri bavit? Prave tak to ma byt, ve vztahu nikdy nema nastat nuda, nicnedelani a vecny stereotyp...Naopak, partneri se maji vzajemne podporovat k vytvareni vlastni, avsak v urcitem hledisku omezene svobody... Podle me by sis autorko clanku "opoustim Te, lasko" mela s partnerem promluvit, je to jen o komunikaci...

Není tady

 

#9 22. 2. 2008 16:16

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Damila napsal(a):

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

No právě, ale zřejmě došlo k nedorozumění - nejedná se přece o nového chlapa!!!
Jedná se o změnu v životě , kterou ten druhý nechápe ("co ti chybí?")
To tu není člověk, který by pochopil , co jsem měla na mysli?
To jste tady všichni typ "a žili spolu , dokud nezemřeli?" Copak je to vůbec lidský? Procentuálně se to stává spíš no ... spíš se do dá vyjádřit v promilích než v procentech.

Neřešte proč, ale jak... Díkec.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#10 22. 2. 2008 16:16

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

no, to teda bude těžký... asi Ti nezbyde než mu to říct na rovinu.

fakt dobrá rada, od toho, kdo má tolik příspěvků, bych očekávala širší záběr ...
no tak děkuju godlike

Zrovna jsem přemýšlela, že Ti napíšu SZ... ale nevypadá to, že by Tě moje rady nějak zajímaly... trochu jsi mě urazila.
Co třeba takhle: děkuju za radu, mohla bys mi napsat víc? :-)

Není tady

 

#11 22. 2. 2008 16:17

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: opouštím tě, lásko...

Poverina napsal(a):

chromý zlý dědeček napsal(a):

Aha, paninka se nudí... Pálí ji dobré bydlo. Co jako čekáš? Že to bude pořád jako ve dvaceti? Jsi jedna z těch, které nikdy nedospějí, které se chtějí jenom bavit. Udělej svému muži tu službu, že od něj odejdeš, aby mohl najít nějakou lepší. problém by to tedy nebyl...

Tvuj prispevek mi prijde spise jako urazlivy, nez aby dokazal poradit, no ale to je jedno... Ty si stojis za tim nazorem, ze pokud je souziti dvou lidi dlouhou dobu, nemuzou se partneri bavit? Prave tak to ma byt, ve vztahu nikdy nema nastat nuda, nicnedelani a vecny stereotyp...Naopak, partneri se maji vzajemne podporovat k vytvareni vlastni, avsak v urcitem hledisku omezene svobody... Podle me by sis autorko clanku "opoustim Te, lasko" mela s partnerem promluvit, je to jen o komunikaci...

A proč by se nemohli bavit? Spolu? A copak je možné, aby vztah po 16 letech byl pořád tím, čím na začátku? Aby tam nebyl zvyk, jistoty...? Mí rodiče mají taky každý jiné zájmy, přesto se spolu nenudí a mají taky nějakou zodpovědnost... To pisatelka "vlákna" evidentně nedovede... Jedna z věčných puberaček. A když píše, že jsou na sebe zvyklí, je jim dobře, i sex je fajn, tak mi opravdu přijde, co by za tohle jiní dali... Jenže tahle si chce evidentně užít jinde a s jiným, tak pro to hledá nějaké odůvodnění, ospravedlnění...


Na Bělehrad!

Není tady

 

#12 22. 2. 2008 16:17

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

chromý zlý dědeček napsal(a):

Hm, dokonce spolu ani nežijí - po 16 letech... No když jsi typ člověka, co rodinu a zázemí nepotřebuje, co se chce jen bavit a hledat dobrodružství, tak prosím... Jen nechápu toho člověka, co to tak dlouho vydržel. Není nakonec on ženatý?

není, máme za sebou oba problematické manželství s dětmi ve střídavé péči

ty tak snadno odsoudíš člověka ...  dumbom


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#13 22. 2. 2008 16:19

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Damila napsal(a):

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

No právě, ale zřejmě došlo k nedorozumění - nejedná se přece o nového chlapa!!!
Jedná se o změnu v životě , kterou ten druhý nechápe ("co ti chybí?")
To tu není člověk, který by pochopil , co jsem měla na mysli?
To jste tady všichni typ "a žili spolu , dokud nezemřeli?" Copak je to vůbec lidský? Procentuálně se to stává spíš no ... spíš se do dá vyjádřit v promilích než v procentech.

Neřešte proč, ale jak... Díkec.

Proč potřebuješ povolení od cizích lidí na internetu? Stejně se tomu nevyhneš - tomu, abys mu to řekla. Nač to odkládat, pokud seš si jistá?
Náhodou, já to chápu. Nemusíš druhým vysvětlovat, proč se chceš rozejít. Prostě ses tak rozhodla, tak to udělej. Bolet to bude stejně, ale kdybys to neudělala, tak by sis to vyčítala.

Zkus příjemnější tón, aspoň mně připadá, že píšeš dost ostře. :-(

Není tady

 

#14 22. 2. 2008 16:20

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Martinka1 napsal(a):

Jessika napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

no, to teda bude těžký... asi Ti nezbyde než mu to říct na rovinu.

fakt dobrá rada, od toho, kdo má tolik příspěvků, bych očekávala širší záběr ...
no tak děkuju godlike

Zrovna jsem přemýšlela, že Ti napíšu SZ... ale nevypadá to, že by Tě moje rady nějak zajímaly... trochu jsi mě urazila.
Co třeba takhle: děkuju za radu, mohla bys mi napsat víc? :-)

sorry, plynule jsem přešla od odpovědi pro chromého dědečka (má štěstí, že je jen virtuální, jinak by byl chromý opravdu)
omlouvám se


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#15 22. 2. 2008 16:20

shiden
Host

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

no, to teda bude těžký... asi Ti nezbyde než mu to říct na rovinu.

fakt dobrá rada, od toho, kdo má tolik příspěvků, bych očekávala širší záběr ...
no tak děkuju godlike

Já si myslím, že ona má pravdu, je to lepší než někoho z ohleduplnosti nechtěně vodit za nos a dávat mu falešné naděje. Nejohleduplnější je dost často právě to, co se zdá nejméně ohleduplné.

Upravil(a) shiden (22. 2. 2008 16:21)

 

#16 22. 2. 2008 16:23

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Damila napsal(a):

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

No právě, ale zřejmě došlo k nedorozumění - nejedná se přece o nového chlapa!!!
Jedná se o změnu v životě , kterou ten druhý nechápe ("co ti chybí?")
To tu není člověk, který by pochopil , co jsem měla na mysli?
To jste tady všichni typ "a žili spolu , dokud nezemřeli?" Copak je to vůbec lidský? Procentuálně se to stává spíš no ... spíš se do dá vyjádřit v promilích než v procentech.

Neřešte proč, ale jak... Díkec.

Napsalas:
"na víc" nemyslím jinýho chlapa, prostě chci svobodu a svůj život a nové příležitosti k čemukoli

Nové příležitosti. To jsem pochopila jako nového chlapa. Ikdyž teď ho ještě nemáš. Plánuješ ho?

Ne, nemyslím, že by spolu lidé měli zůstat až do smrti, pokud jim vztah už nic nepřináší.
Vždy jste spolu ani nežili. Jen se navštěvovali.

Vlastně jsem nepochopila, co vlastně řešíš. Chceš od něj odejít a bojíš se mu to říct? Nebo ještě nevíš, jestli chceš odejít?

Není tady

 

#17 22. 2. 2008 16:25

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Vážení, jaký je vᚠrecept na rozchod? Asi znáte situaci, když se zamilujete, chodíte spolu, ustálíte se, odmilujete se, hádáte se, smíříte se, nějak to ustojíte, pak to zase vypadá jako že vše ok, pak se zase hádáte a rozcházíte a scházíte kapitulation ....
A při každém usmíření si uvědomujete, že už to asi lepší nebude, ale přece nebudete sami, vždy ono to není zas tak hrozné ... A pak najednou zjistíte, že jste takhle strávili 16 let a co teď ? Už jste do vztahu vrazili nejlepší léta a co když se nikdo nenajde ... ale zase když se nerozejdete, tak se určitě nikdo nenajde (nemáte chu budovat simultánní vztah)  A jak dál ? Jak vysvětlit dosavadní "půlce", že se vlastně nejedná o nějaký zásadní problém (jste na sebe zvyklí, sex je fajn a máte se vlastně rádi , ale spíš z dřívějška). Jak ho přesvědčit, že to už nechcete vydržet, že si myslíte, že máte na víc ("na víc" nemyslím jinýho chlapa, prostě chci svobodu a svůj život a nové příležitosti k čemukoli).
Ojoj, bude to těžký sadsadsad

Udělej, co cítíš.
Vždy máte své byty, své soukromí, toho se zase tolik nezmění.
Jen budeš bez přítele na telefonu.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#18 22. 2. 2008 16:26

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Martinka1 napsal(a):

Jessika napsal(a):

Damila napsal(a):

Jessiko, ale tohle se Ti stane s jakýmkoliv jiným chlapem!
Pokud jsi ale přesvědčena, že potřebuješ svobodu, pak je fér to říct narovinu, a taky s Tebou neztrácí čas, tak jako Ty ho nechceš ztrácet s ním.
Přála bych Ti, nebo vám oběma, aby jste toho nelitovali.

No právě, ale zřejmě došlo k nedorozumění - nejedná se přece o nového chlapa!!!
Jedná se o změnu v životě , kterou ten druhý nechápe ("co ti chybí?")
To tu není člověk, který by pochopil , co jsem měla na mysli?
To jste tady všichni typ "a žili spolu , dokud nezemřeli?" Copak je to vůbec lidský? Procentuálně se to stává spíš no ... spíš se do dá vyjádřit v promilích než v procentech.

Neřešte proč, ale jak... Díkec.

Proč potřebuješ povolení od cizích lidí na internetu? Stejně se tomu nevyhneš - tomu, abys mu to řekla. Nač to odkládat, pokud seš si jistá?
Náhodou, já to chápu. Nemusíš druhým vysvětlovat, proč se chceš rozejít. Prostě ses tak rozhodla, tak to udělej. Bolet to bude stejně, ale kdybys to neudělala, tak by sis to vyčítala.

Zkus příjemnější tón, aspoň mně připadá, že píšeš dost ostře. :-(

POVOLENÍ ?
Názor, spřízněnou duši, návod, ale povolení fakt nepotřebuju.
A pokud se budou lidi tady o mně vyjadřovat jako o studeném čumáku, který chce zkazit chudáčkovi chlapovi život, tak asi pro mně budou cizí stále.
Nemyslím si, že bych někoho urazila, tak jako se toho dostalo mně...
No ale budiž, risknu to a budu dál psát svým stylem (nesprosačím, neurážím, neberu si do huby citlivá témata, jenom píšu po svém)
Možná, že až budu někomu nepohodlná, tak mi zakážou přístup na tento web ????


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#19 22. 2. 2008 16:29

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Jessika napsal(a):


fakt dobrá rada, od toho, kdo má tolik příspěvků, bych očekávala širší záběr ...
no tak děkuju godlike

Zrovna jsem přemýšlela, že Ti napíšu SZ... ale nevypadá to, že by Tě moje rady nějak zajímaly... trochu jsi mě urazila.
Co třeba takhle: děkuju za radu, mohla bys mi napsat víc? :-)

sorry, plynule jsem přešla od odpovědi pro chromého dědečka (má štěstí, že je jen virtuální, jinak by byl chromý opravdu)
omlouvám se

:-) přijímá se :-) dědeček je takovej normálně, ber ho se značnou rezervou... :-)

Prostě si ještě jednou rozmysli, jestli ten rozchod opravdu chceš, a pokud ano - zkus si dopředu připravit řeč, jak mu to řekneš (nebo mu to napiš - na co si troufáš), dejte si rande, nejlíp asi v restauraci nebo tak někde - a pak mu to vysvětli, jak to cítíš a co chceš... nezbyde mu než to vzít, jednostranně vztah nefunguje... snad to pochopí...

Není tady

 

#20 22. 2. 2008 16:32

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

Damila napsal(a):

Vlastně jsem nepochopila, co vlastně řešíš. Chceš od něj odejít a bojíš se mu to říct? Nebo ještě nevíš, jestli chceš odejít?

nebojim se, ale nedokazu mu vysvetlit, ze od nej chci odejit, i kdyz se vlastne nic nedeje
to, ze to neplapola po tolika letech, chapu, ale lepsi uz to nebude
nebude to prvni pokus o rozchod,to myslim bylo zrejme z prvniho prispevku, tak mne napadlo, ze bych se se mnou nekdo podelil o zkusenosti
DAMY, neverim, ze vzdycky jdete na vsechno okolo chaplu primo a uprimne
nezkousite to nekdy taky oklikou ? vzdyt koneckoncu mluvime o jinem zivocisnem druhu smile


proste - peru mozek , no ...

Upravil(a) Jessika (22. 2. 2008 16:33)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#21 22. 2. 2008 16:32

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

POVOLENÍ ?
Názor, spřízněnou duši, návod, ale povolení fakt nepotřebuju.
A pokud se budou lidi tady o mně vyjadřovat jako o studeném čumáku, který chce zkazit chudáčkovi chlapovi život, tak asi pro mně budou cizí stále.
Nemyslím si, že bych někoho urazila, tak jako se toho dostalo mně...
No ale budiž, risknu to a budu dál psát svým stylem (nesprosačím, neurážím, neberu si do huby citlivá témata, jenom píšu po svém)
Možná, že až budu někomu nepohodlná, tak mi zakážou přístup na tento web ????

Nebudu si to brát osobně :-) Co jsem mohla, jsem napsala. Jestli se mě chceš ještě na něco zeptat není problém... Jess, tady Ti nikdo neubližuje (nebo aspoň já si nejsem vědomá, že bych Ti ubližovala?) storstark

Není tady

 

#22 22. 2. 2008 16:34

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Damila napsal(a):

Vlastně jsem nepochopila, co vlastně řešíš. Chceš od něj odejít a bojíš se mu to říct? Nebo ještě nevíš, jestli chceš odejít?

nebojim se, ale nedokazu mu vysvetlit, ze od nej chci odejit, i kdyz se vlastne nic nedeje
to, ze to neplapola po tolika letech, chapu, ale lepsi uz to nebude
nebude to prvni pokus o rozchod,to myslim bylo zrejme z prvniho prispevku, tak mne napadlo, ze bych se se mnou nekdo podelil o zkusenosti
DAMY, neverim, ze vzdycky jdete na vsechno okolo chaplu primo a uprimne
nezkousite to nekdy taky oklikou ? vzdyt koneckoncu mluvime o jinem zivocisnem druhu smile

Já Tě asi zklamu, ale fakt se pokouším chlapovi všechno říct narovinu!!! Je to nejlepší řešení... Jak už jsem psala, pokud nejsi schopná mu to říct osobně, napiš mu dopis. Není to tak konfrontační.

Není tady

 

#23 22. 2. 2008 16:34

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: opouštím tě, lásko...

Jessika napsal(a):

Damila napsal(a):

Vlastně jsem nepochopila, co vlastně řešíš. Chceš od něj odejít a bojíš se mu to říct? Nebo ještě nevíš, jestli chceš odejít?

nebojim se, ale nedokazu mu vysvetlit, ze od nej chci odejit, i kdyz se vlastne nic nedeje
to, ze to neplapola po tolika letech, chapu, ale lepsi uz to nebude
nebude to prvni pokus o rozchod,to myslim bylo zrejme z prvniho prispevku, tak mne napadlo, ze bych se se mnou nekdo podelil o zkusenosti
DAMY, neverim, ze vzdycky jdete na vsechno okolo chaplu primo a uprimne
nezkousite to nekdy taky oklikou ? vzdyt koneckoncu mluvime o jinem zivocisnem druhu smile


proste - peru mozek , no ...

Řekla bych, že "ty bytosti z Marsu" jsou ale právě tak jednoduší, a potřebují to podat přímo. Aspoň já kolem sebe takové mám. Nechápou náznaky, okliky...chtějí vědět na čem jsou.

Není tady

 

#24 22. 2. 2008 16:35

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: opouštím tě, lásko...

Jess, je jasný, že je to těžký, po tak dlouhém vztahu (a vlastně kvůli "ničemu") chlapovi říct - prostě už nechci dál. Ale já si to nedovedu představit, že by to šlo jinak, ten vztah ukončit... chlap to potřebuje slyšet narovinu, jinak to nepochopí... proto jsem psala, že to fakt bude těžký... chce to odvahu.

Není tady

 

#25 22. 2. 2008 16:36

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: opouštím tě, lásko...

nene, martinka neubližuje rodna
ja jenom, ze kdyz mne nekdo spatne pochopi, tak se mu to snazim s desnou vervou vyvratit
(jsem narozena v roce ohnivyho kone) ...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů