Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#76 22. 9. 2009 17:05

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Dostala jsem novinky EFT , Sindy pořádá kurzy  v přímém přenosu.
Přesněji - kurzista samostudijně  zpracuje lekci, která mu dojde Emilem a součástí je konzultace v přímém přenosu se sluchátky a mikrofonem.

Není tady

#77 19. 12. 2009 19:22

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Taky přidám informaci. Dostala jsem novinky, které odebírám od zakladatele EFT Garyho Craiga. V nich píše, že příští rok v lednu jde do důchodů z několika důvodů a  končí s provozem stránek EFT grater.

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#78 19. 12. 2009 19:46

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Je to už starší pán, taky má nárok na odpočinek, snad má už dost kvalitních žáků, kteří to potáhnou dál.
Ale přiznám se , na chvíli se mě zmocnila malinká panika, jakože kapitán opouští loď a co bude dál?

Není tady

#79 19. 12. 2009 20:04

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Heluško, mě spíš asi mrzí, že s těma stránkama končí kompletně (aspoň, tak jsem to pochopila). Nebude je předávat dál ale snad se to nějak podaří, aby aspoň zůstaly v archivu nebo tak neb je tam nekonečné množství informací.
Jeden z důvodů, proč končí je, že prodělal srdeční záchvat (aniž by o tom veděl) a část srdce mu prostě umřelo. A to mi u člověka, který tuhle techniku dal světu prakticky zadarmo a jeho stránky jsou pro mě ztělesněním míru, připadá jako blbej vtip. Ale vše je tak jak má mít.

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#80 20. 12. 2009 3:20

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth

Taurus, tak tak. Je to jako blbej vtip. sjuk

Není tady

#81 20. 12. 2009 20:43

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Být hlavou žijící hlavou něčeho ,co se názývá EFT, co vzalo útokem celý svět poměrně závratným tempem, není jen o hravosti, kreativitě, hojnosti,  ale taky velká zodpovědnost a pořád plno práce. Kdo může , jde ke kováři a tím je pro EFT on. dovedu pochopit, že byl i pod velkým  tlakem . Tak mu alespoň touto cestou přeji , aby další život byl stejně dobrý, jen už v mírném tempu.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí