Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 6. 2009 13:18

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava
Registrovaný: 29. 12. 2007
Příspěvky: 6962

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Martinko,mas urcite pravdu.Jen je to ode mne takova zrada.Prece jen,delame to pro nasi budoucnost. Nasetrit nejakou korunu. Neni to jednoduche,nebo pro mne ne. sad


http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

 

#52 15. 6. 2009 10:10

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

sunyata napsal(a):

Taurus, ja ty DVD nekde mam, a tys mi pripomnela, ze je budu muset oprasit, udelat si na ne cas a mrknout na ne. EFT taky patri mezi oblibene "techniky" leceni nebo self-pomoci.

Jj, už jsem se rozhodla, že si je koupím a naši mi na ně dokonce přispějí tummenupp godlike. Asi vidí účinky lol.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#53 15. 6. 2009 10:15

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Leontýnko, pomohlo mi to hodně. Rozhodně jsem za pár sezení udělala víc pokroků než za posledních asi pět let.
Doufám, že ti bude brzo líp pussa. Jestli mᚠpocit, že by ti odjezd domů prospěl tak bych to zkusila. Nemá cenu se tam trápit. Vrátit se můžeš vždycky až se dᚠdo kupy.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#54 22. 6. 2009 10:16

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Je to úžasná metoda,  s dobrým terapeutem se dá dojít hodně hluboko a vykopat věci, které jsou prapůvodní příčinou.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#55 30. 6. 2009 10:02

Nick3594
Host

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Regi, ale najít dobrého terapeuta..... Dnes mi přijde, že se se všemi roztrhl pytel a po jednom prodělaném kurzu se všichni považují za odborníky.... dumbom.

 

#56 30. 6. 2009 10:49

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

lvice napsal(a):

Regi, ale najít dobrého terapeuta..... Dnes mi přijde, že se se všemi roztrhl pytel a po jednom prodělaném kurzu se všichni považují za odborníky.... dumbom.

To je fakt ale zase si myslím, že se to dá snadno zjistit. Já když jsem hledala svého terapeuta, tak jsem nejdřív zjistila, jak dlouho to už vlastně dělá a s čím vším má zkušenosti. A myslím si, že je rozdíl, jestli to dělᚠměsíc nebo čtyři roky. A nelituju výběru.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#57 30. 6. 2009 13:43

Nick3594
Host

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Určitě. A úplně nejlepší je, pokud ti ho na základě osobních zkušeností někdo doporučí.

 

#58 8. 7. 2009 12:18

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava
Registrovaný: 29. 12. 2007
Příspěvky: 6962

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

taurus napsal(a):

Leontýnko, pomohlo mi to hodně. Rozhodně jsem za pár sezení udělala víc pokroků než za posledních asi pět let.
Doufám, že ti bude brzo líp pussa. Jestli mᚠpocit, že by ti odjezd domů prospěl tak bych to zkusila. Nemá cenu se tam trápit. Vrátit se můžeš vždycky až se dᚠdo kupy.

Konečně rozhodnuto. Vracíme se v prosinci. Na Vánoce už budeme doma. Bude moc těžké začínat znovu a bojím se. Najít si zaměstnání, znovu se zblížit s přáteli atd. Moc si přeju, abych to všechno zvládla.

Po mém návratu si okamžitě zajdu k terapeutovi. Doufám, že se mi podařá narazit na zkušeného.

Taurus moc se všeho bojím. Snad to nějak zvládnu a přeju si a, mi k tomu, abych se poznala a stal se ze mne člověk, který umí žít a bojovat s životem a který má rád sám sebe ( nevím ale, jak to vypadá, mít rád sám sebe), pomůže právě EFT metoda. Já to sama nezvládnu. Ani už nemám moc sílu. Jsem hrozně unavená. Čím více jsem unavná, tím více jím.   

Doufám, že Tobě se daří vcelku fajn...hjarta


http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

 

#59 8. 7. 2009 20:10

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Tak to gratuluju, snad ti odjezd domů pomůže. A nemyslím si, že začínat znova by měl být problém.  Je fakt, že já už teď občas dumám, čím bych se v ČR živila ale až to bude aktuální, tak to vyřeším.

Neboj se vlka nic a kdyby něco, tak bývám dost často na skype, tak klidně písni na pokec a rozptýlení.

Jinak mě se daří výborně i když se občas vyskytnou problémy ale řeším to, jak nejlíp se dá.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#60 9. 7. 2009 21:03

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus, koupilas sis uz ty DVD?

Není tady

 

#61 9. 7. 2009 22:06

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Suny, nekoupila, protože teď jsem musela nečekaně vydat peníze na mojí vysněnou dovolenou. Takže DVD šly do pozadí ale pochopitelně si je koupím hned, jak budou finance.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#62 10. 7. 2009 21:01

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus, ja mam dve sady, a jedne se rada zbavim, at slouzi. Chces? Poslu. smile

Upravil(a) sunyata (10. 7. 2009 21:02)

Není tady

 

#63 10. 7. 2009 21:15

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Holky - jdu si pro radu rodna co vy na EFt a těhotenství? moc ráda bych vyzkoušela, ale maličko mě hlodá, jestli nemám raději počkat až po porodu.... Ráda bych znala vaše názory pussa
Díkes moc wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#64 10. 7. 2009 22:04

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Def, a co by EFT a tehotenstvi? vissla
Ja chodila na kurzy a study groups prave, kdyz byla Gigi v brisku.
A moc mi to pomohlo tummenupp (mj. jsem "resila"  nejake "problemy" okolo partnerstvi a materstvi)

Upravil(a) sunyata (10. 7. 2009 22:21)

Není tady

 

#65 11. 7. 2009 6:55

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Suny tummenupp děkuju moc, možná jsem zbytečně opatrná, ale raději se dvakrát zeptám, než aby z toho byl nějakej průser lol Takže myslíš že začít můžu i sama, nebo raději počkat až na kurz a začít pod vedením odborníků? rodna
No jak říkám lol ptám se většinou dvakrát lol lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#66 11. 7. 2009 11:12

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Suny, mᚠSZ.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#67 11. 7. 2009 11:18

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Def, na stránkách zakladatele EFT je manuál na stažení zdarma, takže začít můžeš sama. Já osobně jsem si zašla za terapeutkou a ta mě to během hodiny a půl naučila a vysvětlila a ještě jsme ukaly spolu. Je fakt, že já na složitější problémy potřebovala terpauta EFT bez něho bych to nezvládla. Takže asi i záleží na tom, jak hluboký je problém, který řešíš. Bolest hlavy si vyukám za dvě minuty ale když nastane složitější problém, tak jdu radši k odborníkovi. Jinak je ještě spoustu videii na youtube.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#68 11. 7. 2009 11:23

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Ještě jsem chtěla dodat, že když to použiješ sama a nesprávně, tak by ti EFT nemělo ublížit (aspoň mě se to nikdy nestalo) jen prostě nebude mít ten účinek.
Zase na druhou stranu mě se při ukání  stalo, že jsme s terpeutkou narazily na bolestivé věci, které bylo třeba vyukat  a byla jsem ráda, že tam je ona a nemusím to řešit úplně sama.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#69 13. 7. 2009 7:43

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus - děkuji wink manuál už mám prostudovaný, jen jsem se chtěla ujistit, že si neublížím wink Nejde o žádný zásadní problém, netrpím třebas depresemi nebo nějakým posttraumatickým šokem, jen v určitých situacích se jakoby hrozně vztekám rodna a ráda bych to odbourala. Jinak kurz je až v září, ale je fakt, že zajít přímo za terapeutkou v okolí mě nenapadlo va :díkes: popřemýšlím o tom wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#70 13. 7. 2009 17:58

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus, ta tvoje terapeutka byla (je) anglicky mluvici?  A ty jsi tukala jak..v angline nebo rodne cestine?
Def, no jo, to vztekani se taky znam vissla

Není tady

 

#71 13. 7. 2009 18:42

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Suny, mám dvě terapeutky. Jednu v ČR, která dělá mimo jiné EFT a tam pochopitelně ukáme v češtině, když je potřeba ukat. A pak jednu tady u nás, která dělá jenom EFT a tam ukáme v angličtině.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#72 13. 7. 2009 19:40

x256987
Host

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Mně se zdá anglické "I deeply and completely accept myself" výstižnější než "mám se ráda a přijímám se", má to takový plnější buket...

 

#73 13. 7. 2009 22:53

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus, 2 terapeutky tummenupp
Judit, pravdu dis, ja to taky tak vnimam, ale nekdy si rikam, jestli to tak ma i moje podvedomi. Nekolikrat se nam stalo na skupine, ze anglictina na nekoho "nefungovala" a musela se pouzit materstina. Toz tak.

Není tady

 

#74 15. 7. 2009 19:32

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Tak tohle slyším úplně poprvé. Vím, že pokud lidé neovládají angličtinu tak dobře, je lepší použít mateřštinu. Nebylo to tím?
Je teda fakt, že já sama doma si ukám v češtině nebo občas půl na půl, když nevím, jak tu druhou část věty přeložit bez krkolomností do češtiny ale s "anglickou" terapeutkou ukáme v angličtině (ostatně se používají moje výrazy a slova, která zvolím já) a tam mi to funguje.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#75 11. 9. 2009 20:20

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Potvrzuji to mluvení v mateřštině. Když jsem v rámci EFT měla jakou současná dospělá pomoci mne, jako malé holce, tak jsem na ní automaticky mluvila svou mateřštinou, ačkoliv EFT probíhalo v češtině s ruským přízvukem (lektorka je původně rusky mluvící, ale žila leta v Kanadě). Sama jsem se divila, jaký jazyk naskočil a když mám nějakou terapii anebo třeba to byla regrese, jak jsem sama upozornila předem, že nevím jakým jazykem promluvím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů