Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 7. 2008 9:54

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Judita napsal(a):

Život po nevěře - Pandořina škola v přírodě (subfórum) - Kursy a semináře podzim 2008 (asi desáté vlákno shora).

Díky smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#27 22. 7. 2008 7:26

kajka2
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2008
Příspěvky: 1

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Dobrý den jsem tady nová a chtěla jsem se zeptat.Trpím už 13 let depresemi ,sociální fobií a teď začínám s metodou EFT ,dnes jdu  k terapeutce ,a mám obavi ,že mi už nic nepomůže ,nesetkal jste se někdo s někým ,komu to pomohlo? A nevíte zda bude kurs EFT také v BRně ? Jsem z Třebíče,tak bych byla celkem ráda jela do Brna .Předem děkuji za odpověď

Není tady

 

#28 10. 9. 2008 20:06

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Kajko, určitě už jsi něco vyguglila sama? Mᚠvlastní zkušenost. Podělíš se s dojmy?
Průběžně se na Babi objevují odkazy, věřím žes už na nějaký natrefila.
V neděli jdu na další porci Sindy Katayamo - Zákon přitažlivosti se jmenuje  tento seminář.
Třeba se mi v kebulce zase o kousíček víc rozsvítí hjarta

Není tady

 

#29 10. 9. 2008 21:26

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Jooo, tak v neděli nic nebude.
Náhodou nenáhodou jsem jukla na plánované semináře a Karviná je z technických důvodů zrušená.
grater Škoda, nejbližší termín v mém dosahu je Brno- 5.10. a to už mám program jiný, přímo vinný.
Jedeme do kraje vinných sklípků, což je blízko Brna, leda že bych se odpojila a namířila do Brna. No, uvidíme..grater

Není tady

 

#30 26. 11. 2008 17:21

nella
♥------
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 7

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Zaujala mě tady informace na metodu EFT (Sindy Katayamo - Zákon přitažlivosti), na jejich stránkách jsem našla, že terapeuti EFT jsou i v mém okolí a tak to asi zkusím s osobní terapií.
Máte s tím někdo nějaké nové zkušenosti?

Není tady

 

#31 27. 11. 2008 22:58

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

U mě nic, trochu stagnuji, cucá mě moje chlebodárná  instituce.dumbom

Není tady

 

#32 28. 11. 2008 16:31

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Asi pred ctyrmi tydny jsem zacala chodit k pani, co dela EFT. A docela me to prijemne prekvapuje. Nektere problemy se mi dari pomalinku odbouravat a nektere veci, ktere jsem se snazila zapomenout naopak vynasi na povrch v zesilene podobe. Posledni hodina byla asi nejtezsi, protoze jsem pak stravila tri dny v slzach a na chvili se ze me stala vztekla neovladatelna furie ale musim rict, ze uleva po tech trech dnech byla obrovska.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#33 28. 11. 2008 23:21

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Moje dcera byla minulý týden na kurzíku a moc se jí to líbilo. Přihlásila se  jako předváděcí příklad, coč bylo dobré. Jednak cítila na svém těle, kam klepat a pak se mohla více soustředit na problém, byla ode mně připravená i na velice silné emoce i na slzy, tak ji nepřekvapilo, že to všechno nastalo, jen ji dostalo, jak to bylo intenzivní.

Taurus, teď už si budeš moct vyukat hodně i sama , ne? Nebo budeš pokračovat u terapeutky?

Není tady

 

#34 29. 11. 2008 22:51

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Heluška napsal(a):

Taurus, teď už si budeš moct vyukat hodně i sama , ne? Nebo budeš pokračovat u terapeutky?

Zatim sama netukam. Nevim, proc ale je tam nejaky blok, proste jako bych sama nechtela nebo to neslo, ci co. Jak zacnu, tak v minute prestanu, protoze proste nechci.
Navic i ted po tom poslednim sezeni jsem dalsi vynechala (chodim tam kazdy tyden), protoze to byla takova pecka, co jsme tam resily (a to uz jsem si myslela, ze zrovna tenhle problem mam davno vyresen), ze se z toho jeste ted vzpamatovavam. A pochopitelne s timhle problemem, co jsem resila, se najednou vyvalilo nahoru veci, ze jsem prakticky permanentne v slzach. Ale beru to jako pozitivum. Takze pristi tyden uvidim.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#35 30. 11. 2008 0:09

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Je to moc fajn , když si to může člověk udělat v klidu domova. Roste mi  v blízkosti kamarádka do terapeutky EFT, když bude krize, vím , kam jít stolt
Mně by to zajímalo i tak naplno, jenže to chci jen tak pro sebe. Jednak je to dost velká částka a pak bych to měla dost komplikované  s těmi víkendy. Práce mě tak vycucává, že o víkendu padám na ústa . Neměla bych sílu na další aktivitu naplno.
Až se ty největší věci udělají ,třeba se do toho pustíš sama. Ty jsi stále mimo republiku a venku sis našla tu paní?
Ta moje dcera čekala na EFT v solidním dosahu nejméně rok. Jinak to byl třeba až Berlín a to je z ruky. I Hamburk je hoďku a půl jízdy.
Musím říct, že u nás se těmi věcmi zabývá fakt hodně lidí.
Vyjela jsem si seznam v Německu a v  té době, co jsem se dívala, tam bylo certifikovaných na rozlohu státu poměrně málo- teda hodně málo.
Ale ta technika je asi mladá a teprve si hledá místo a nadšence.

Není tady

 

#36 30. 11. 2008 13:01

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava
Registrovaný: 29. 12. 2007
Příspěvky: 6962

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Ahoj ja jsem jedna z tech,ktere tuhle metodu chteji vyzkouset.Vlastne citim obrovskou potrebu jit do toho.Sama uz sve problemy nezvladam a EFT mi poradila prave Taurus, za coz ji strasne moc dekuji.Bohuzel,snazim se zatim na internetu najit nekoho,kdo je terapeutem EFT v mem okoli.Nedari se mi to.sad

Pevne doufam,ze se mi nakonec postesti a najdu nekoho,kdo mi pomuze a zacne na mne praktikovat prave EFT.Moc se tesim.Je mi opravdu zle a potrebuji pomoci.sad

Jsem rada,ze vzniklo tohle vlakno.tummenupp


http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

 

#37 30. 11. 2008 14:06

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

leontyna napsal(a):

Bohuzel,snazim se zatim na internetu najit nekoho,kdo je terapeutem EFT v mem okoli.Nedari se mi to.sad

A zkousela jsi hledat na te strance, co jsem ti dala odkaz? Tam by meli byt terapeuti EFT z celeho sveta. Je teda pravda, ze ja taky asi 40 km dojizdim, neb tady v okoli nikdo neni.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#38 30. 11. 2008 14:13

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Helusko, jsem stale mimo republiku a pani jsem si tu nasla uplne nahodou, kdyz jsem hledala psychologa, protoze jsem si tak nejak nevedela rady a uz to bylo neunosne. V CR jsem chodila na doporuceni luety k jedne a ta je naprosto vynikajici, jenze me to dvakrat do roka nestaci, kdyz jedu domu na dovcu.
K tehle pani chodim jednou tydne, protoze to beru jako misto te terapie, co bych chodila k psychologovi. A jak rikam, sama to zatim nejsem schopna rozklickovat, takze jeji pomoc zatim potrebuju.
Jinak, kdyz jsem hledala toho psychologa, tak jsem dokonce narazila na jednoho psychologa a psychiatra, co pouzivaji tuhle metodu v ramci svoji prace. tummenupp


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#39 1. 12. 2008 16:22

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava
Registrovaný: 29. 12. 2007
Příspěvky: 6962

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus,divala jsem se.To vis ze jo.Nejblizsi je 47 mili...sad sad

To je docela hodne.Docetla jsem se ale take,ze delaji EFT pres telefon va

Nevim,nemyslite si,ze osobne je to lepsi? Pres telefon si to nejak neumim predstavit.To bych potom mohla zkusti pres telefon i v CR...Mam levnejsi tarif.Mate nekdo zkusenosti???smile


http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

 

#40 1. 12. 2008 18:51

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Leontynko,
přes telefon Sindy taky pracuje, ale klient  musí vědět, kam a jak se uká, takže je to spíš poradenství, svého klienta vede teoreticky a v  praxi si to uká sám  doma v průběhu telef. spojení.
Chystá přes Skype propojení a práci s více lidmi. Tam je pak třeba si dopředu dohodnout termín  a určitě se proberou i nějaké technické věci kolem spojní, aby všechno pak běželo hladce.
Takže prvopočátek podle mě musí být opět osobní kontakt s certifikovaným terapeutem EFT.
To se prostě nedá ošidit .
Je to báječně jednoduché, ale něco přece musíme udělat sami dumbom

Není tady

 

#41 2. 12. 2008 21:53

nella
♥------
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 7

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

leontyna napsal(a):

Ahoj ja jsem jedna z tech,ktere tuhle metodu chteji vyzkouset.Vlastne citim obrovskou potrebu jit do toho.Sama uz sve problemy nezvladam a EFT mi poradila prave Taurus, za coz ji strasne moc dekuji.Bohuzel,snazim se zatim na internetu najit nekoho,kdo je terapeutem EFT v mem okoli.Nedari se mi to.sad

Pevne doufam,ze se mi nakonec postesti a najdu nekoho,kdo mi pomuze a zacne na mne praktikovat prave EFT.Moc se tesim.Je mi opravdu zle a potrebuji pomoci.sad

Jsem rada,ze vzniklo tohle vlakno.tummenupp

leontyno, seznam teraupetů jsem našla na stránkách:
http://www.eftasociace.cz/seznam.htm

Není tady

 

#42 4. 12. 2008 12:09

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

K EFT po telefonu jsem zatim dost skepticka. Asi bych to urcite zkusila, kdybych byla neco potrebovala urgentne resit a nemela jsem cas zajit za svoji terapeutkou ale jinak se mi to moc nezamlouva. Navic skutecne nejdriv musis vedet, kde tukat, takze bych zvolila osobni setkani.

Jinak ja uz mam za sebou dalsi sezeni a jsem uplne paf, po ctyrech sezenich se veci neuveritelne hnuly. tummenupp


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#43 13. 12. 2008 1:41

nella
♥------
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 7

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Děkuju tady za info na EFT, jdu do toho,
něco jsem k tomu taky našla:
http://www.youtube.com/watch?v=zw6woFsy … re=related

Není tady

 

#44 13. 12. 2008 2:29

nella
♥------
Registrovaný: 26. 11. 2008
Příspěvky: 7

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

taurus napsal(a):

leontyna napsal(a):

Bohuzel,snazim se zatim na internetu najit nekoho,kdo je terapeutem EFT v mem okoli.Nedari se mi to.sad

A zkousela jsi hledat na te strance, co jsem ti dala odkaz? Tam by meli byt terapeuti EFT z celeho sveta. Je teda pravda, ze ja taky asi 40 km dojizdim, neb tady v okoli nikdo neni.

taurus, můžeš napsat stránky terapeutů mimo ČR (konkrétně Slovensko)? našla jsem jen ČR

Není tady

 

#45 15. 12. 2008 15:17

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

www.emofree.com. Je to anglicka stranka a bohuzel Slovensko jsem tam taky nejak nezaregistrovala.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#46 7. 6. 2009 15:45

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Tak zkusím trochu obnovit vlákno. Pomalu se ze mě stává EFT nadšenec a zajímám se o tuto techniku čím dál tím víc. Na stránkách Garyho Craiga (zakladatel této techniky) jsou DVD, o této technice. Nemáte je někdo? Zajimalo by mě, jestli jsou vám to pomohlo. Ráda bych si je koupila ale je to docela velká investice.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#47 12. 6. 2009 6:14

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava
Registrovaný: 29. 12. 2007
Příspěvky: 6962

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus,pomohlo ti EFT zrejme hodne,ze ano?? Ja jsem se k tomu jeste bohuzel nedostala. Momentalne jsem na tom strasne zle.Dnes jsem jeste ani nesla spat.Trapim se.Chtela bych domu,lekarka mi take rikala,ze bych mela.Ze to mozna pro mne bude mnohem lepsi.Bohuzel,pritel nechce a ja nevim,jestli to bez nej doma jeste nejakou dobu zvladnou.Jsem v koncich.On byl vzdycky pri mne.Mamka o mych deprsich nevi a ani nevim,jestli to bude chapat.Opravdu nevim,co delat.Ano nechci byt tak sobecka a nechat tu pritele placat se v tom vsem samotneho.Bez pomoci. grater


http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

 

#48 12. 6. 2009 6:31

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Taurus, ja ty DVD nekde mam, a tys mi pripomnela, ze je budu muset oprasit, udelat si na ne cas a mrknout na ne. EFT taky patri mezi oblibene "techniky" leceni nebo self-pomoci.

Není tady

 

#49 12. 6. 2009 6:32

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

Leonty, slunicko, muzeme ti nejak pomoci? pussa

Není tady

 

#50 12. 6. 2009 9:51

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: EFT - Techniky emoční svobody.

leontyna napsal(a):

Ano nechci byt tak sobecka a nechat tu pritele placat se v tom vsem samotneho.Bez pomoci. grater

Pomoc teď spíš potřebuješ Ty než přítel, ne? va On je chlap, zvládne to bez Tebe...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů