Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 2. 2008 14:09

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

necítím ho vevnitř

Nemáte někdo nějakou radu, jak dosáhnout orgasmu vevnitř, ne jen přes klitoris? Obvykle mi to příjemné je, ale nemíří to k vrcholu. V některých polohách ale necítím vůbec.

Není tady

 

#2 17. 2. 2008 20:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: necítím ho vevnitř

Neviem, či to pomôže, ale vnútorné svaly sa dajú posilňova, trénova... a potom, prečo sa nesústredi na tie polohy, ktoré ti robia dobre??? Aspoň teda, keď "sa už blížiš..."


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 17. 2. 2008 21:26

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

Selima napsal(a):

Neviem, či to pomôže, ale vnútorné svaly sa dajú posilňova, trénova... a potom, prečo sa nesústredi na tie polohy, ktoré ti robia dobre??? Aspoň teda, keď "sa už blížiš..."

No ty, které mi dělají dobře, mi sice dělají dobře, ale s blížením se k orgasmu nemají nic společného. A pokud to zkouším sama, po hodině a půl mě to přestane bavit...
Můžeš poradit, jestli jsou třeba na to nějaké cviky?

Měli jste někdo podobný problém a vyřešili jste ho? Za jak dlouho a jak? Dík.

Není tady

 

#4 17. 2. 2008 22:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: necítím ho vevnitř

Ja to nepovažujem za problém, lebo nemám ciež ma taký alebo onaký orgazmus, ale proste som okrem zaručeného klitoridálneho orgazmu začala skúma aj svoje pocity vnútri. Niektoré polohy mám radšej ako iné, tak ich vyhžadávam viac. A začala som robi civky na panvové dno, ktoré mi zväčšili pružnos vnútri... a naučila som s avedome vnútorne uvožňova alebo zviera... ale najdôležitejšie ais je nauči sa prežíva tie pocity vnútri, vychutnváa si ich. Skúma, vníma - spočiaktu bez toho, aby si si dala ciež - orgazmus.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 17. 2. 2008 23:16

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: necítím ho vevnitř

Marianne a nejsi ještě mladá? Bývá to tak, že mladší holky dosahují orgasmu drážděním klitorisu, zatímco vaginální orasmus už je "ženská" zkušenost. Není to tak samozřejmě vždycky, ale něco na tom je.

Nic chytrého mě nenapadá, snad posilovat pánevní dno (Kegelův sval) a zkusit kombinovat stimulaci - zároveň vaginální dráždění i kltoris, prostě postupně se k tomu dopracovat. Ale hlavně bych ti doporučila to nelámat přes koleno a prostě si užívat, spousta věcí se prostě vyvine časem. Užívat si to a lehce experimentovat smile hodně štěsí!


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#6 18. 2. 2008 7:56

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: necítím ho vevnitř

Taky raím to neřešit a za každou cenu se nesnažit. Všichni víme, že čím víc se v sexu člověk o něco zoufale snaží, tím je menší pravděpodobnost, že se zadaří. Užívej si ten, co mᚠa buď ráda za něj. Je spousta holek, které nedosahují žádného


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#7 18. 2. 2008 22:41

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

A nemůžete mi poradit konkrétně ty cviky? Jak se dělají?
Jinak - jasně že to neberu jako nějakou tragédii, a užívám si toho, co mám, to v každém případě smile mladá jsem a vím, že je to obvyklý problém. Právě proto se ptám (a udivilo mě poměrně malé množství odpovědí), jestli se na tom dá něco třeba zapracovat, nebo jestli to prostě JEDNOU NĚJAK SAMO přijde..? Právě proto, že některé ženy se třeba nedočkají.....tak jestli poznám, kdy je to ještě normální a kdy už se řadím do té druhé skupiny? Jak dlouho to trvalo vám?
Díky všem za rady :-*

Není tady

 

#8 19. 2. 2008 12:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: necítím ho vevnitř

Je ich viac, ale skús si nájs heslo "cviky na panvové dno", myslím. ažko sa mi to vysvetžuje písomne, chýbajú mi k tomu zrozumitežné pojmy... Proste zvieraš a povožuješ svaly, akoby si šla na malú potrebu a chela preruši prúd moču, potom spusti, zasa preruši a tak. Dá sa to cviči hocikde, lebo zvonku nie je vidno, čo robíš. Ale je tých cvikov viac a zložitejších, tak si to radšej niekde nájdi.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 19. 2. 2008 13:36

Jana22
♥♥-----
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 59

Re: necítím ho vevnitř

Hžadaj Kegelove cviky.

Není tady

 

#10 19. 2. 2008 19:09

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

Ok díky wink

Není tady

 

#11 20. 2. 2008 5:30

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: necítím ho vevnitř

Marianne,
sice problém jako mᚠTy nemám, ale možná bych něco uměla poradit.
Bude to znít asi zvláááštně, ale mohlo by to být taky řešení, záleží jak se k tomu postaví partner.
Doma to za "běžného provozu" nepraktikujeme, ale jen když mám menstruaci.
Prostě se milujeme když mám menzes a aby nebylo tolik krve a taky kvůli těsnosti, tak mám tampon. A od té doby se manžel se mnou v tomhle období chce milovat, protože předtím zase necítil on mě big_smileD

Není tady

 

#12 22. 2. 2008 19:20

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

nj, ale partner problém nemá...a zdá se i tobě osobně, že je to nějaké lepší při menses než obvykle? Ženy jsou v různých obdobích cyklu různě citlivé.

Není tady

 

#13 22. 2. 2008 20:17

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: necítím ho vevnitř

Možná je málo odovědí proto, že tomu opravdu většina nechává volný průběh, takže vlastně žádný decept nemá


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#14 22. 2. 2008 20:21

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: necítím ho vevnitř

jéžiši,já taky ne


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#15 22. 2. 2008 21:45

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: necítím ho vevnitř

Lakina big_smile. A co zvenku?

Je rozdíl mezi tím, jestli ho tam opravdu necítíš, nebo jestli nedosahuješ vaginálního orgasmu.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#16 25. 2. 2008 15:21

nubi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 27

Re: necítím ho vevnitř

Mne sa to tiez stava, ze ho necitim vo vnutri , ale je to tym vzrusenim, vlhkostou, niekedy to az " clapka" - neviem najst iny vyraz, sory:), vtedy to ma aj manzel narocnejsie, dlhsie mu to trva, iste viete, co myslim. Zatial sme vzdy nasli s partnerom polohu, kedy to " robilo" obidvom dobre a dospeli sme k u-spokojnosti:)smile Moj org. teda zatial nedosahuje tu exploziu, o ktorej sa tolko vsade pise, ale to, co mam ma uspokojuje aj v tej mensej intenzite. I ked raz by som tiez chcela zazit TO " se vsim vsudy".  No a milujem aj ten klitor. org.
A cez menzes? Mne to teda chutilo viac, vsetko to je  citlivejsie, prezivanejsie, super  - len trochu spinave:)

Není tady

 

#17 27. 2. 2008 22:13

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

Nharte napsal(a):

Lakina big_smile. A co zvenku?

Je rozdíl mezi tím, jestli ho tam opravdu necítíš, nebo jestli nedosahuješ vaginálního orgasmu.

Nedosahuju vaginálního orgasmu, ale někdy ho vevnitř necítím VŮBEC. Teda většinou. Jenom při "vsunu", tj spíš zase z  té vnější strany, ale hlouběji jakoby neexistoval. Zaráží mě, že většina říká, že čím hlouběji, tím líp, + okřídlené věty o délce aj., když já mám pocit, že to je doslova hloubka - jako hluboká jáma, do které nevidíš, protože je tam tma a čím hlouběji padáš, tím více se ztrácíš...

Není tady

 

#18 27. 2. 2008 22:15

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

nubi napsal(a):

Mne sa to tiez stava, ze ho necitim vo vnutri , ale je to tym vzrusenim, vlhkostou, niekedy to az " clapka" - neviem najst iny vyraz, sory:), vtedy to ma aj manzel narocnejsie, dlhsie mu to trva, iste viete, co myslim. Zatial sme vzdy nasli s partnerom polohu, kedy to " robilo" obidvom dobre a dospeli sme k u-spokojnosti:)smile Moj org. teda zatial nedosahuje tu exploziu, o ktorej sa tolko vsade pise, ale to, co mam ma uspokojuje aj v tej mensej intenzite. I ked raz by som tiez chcela zazit TO " se vsim vsudy".  No a milujem aj ten klitor. org.
A cez menzes? Mne to teda chutilo viac, vsetko to je  citlivejsie, prezivanejsie, super  - len trochu spinave:)

Tak to někdy zkusíme...já jsem citlivější snad jen po alkoholu sad ale ne o moc

Není tady

 

#19 22. 3. 2008 14:43

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: necítím ho vevnitř

Marianne napsal(a):

Nharte napsal(a):

Lakina big_smile. A co zvenku?

Je rozdíl mezi tím, jestli ho tam opravdu necítíš, nebo jestli nedosahuješ vaginálního orgasmu.

Nedosahuju vaginálního orgasmu, ale někdy ho vevnitř necítím VŮBEC. Teda většinou. Jenom při "vsunu", tj spíš zase z  té vnější strany, ale hlouběji jakoby neexistoval. Zaráží mě, že většina říká, že čím hlouběji, tím líp, + okřídlené věty o délce aj., když já mám pocit, že to je doslova hloubka - jako hluboká jáma, do které nevidíš, protože je tam tma a čím hlouběji padáš, tím více se ztrácíš...

Jo, to chápu, mám to taky někdy bohužel taky tak, užívám si jen předehru, pak se chvíli s penisem partnera mazlím tím způsobem, že si jím přejíždím po pyscích, a vědomě si toho chci užít co nejdýl, oddaluju chvíli, kdy bude úplně vevnitř, protože pak už ho právě někdy necítím a vůbec nic z toho nemám, jako by nebyl:-)

Ale častějc je to skvělý celý.

Napadá mě, jestli to není tím, že je žena už příliš vzrušená a příliš vlhká?

O těch cvikách taky uvažuju, akorát jsem ještě nikde nenašla pořádný návod.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#20 23. 3. 2008 22:16

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

Opheliaa napsal(a):

Marianne napsal(a):

Nharte napsal(a):

Lakina big_smile. A co zvenku?

Je rozdíl mezi tím, jestli ho tam opravdu necítíš, nebo jestli nedosahuješ vaginálního orgasmu.

Nedosahuju vaginálního orgasmu, ale někdy ho vevnitř necítím VŮBEC. Teda většinou. Jenom při "vsunu", tj spíš zase z  té vnější strany, ale hlouběji jakoby neexistoval. Zaráží mě, že většina říká, že čím hlouběji, tím líp, + okřídlené věty o délce aj., když já mám pocit, že to je doslova hloubka - jako hluboká jáma, do které nevidíš, protože je tam tma a čím hlouběji padáš, tím více se ztrácíš...

Jo, to chápu, mám to taky někdy bohužel taky tak, užívám si jen předehru, pak se chvíli s penisem partnera mazlím tím způsobem, že si jím přejíždím po pyscích, a vědomě si toho chci užít co nejdýl, oddaluju chvíli, kdy bude úplně vevnitř, protože pak už ho právě někdy necítím a vůbec nic z toho nemám, jako by nebyl:-)

Ale častějc je to skvělý celý.

Napadá mě, jestli to není tím, že je žena už příliš vzrušená a příliš vlhká?

O těch cvikách taky uvažuju, akorát jsem ještě nikde nenašla pořádný návod.

Tak já ty cviky hledala..a vlastně to není nic jiného než stáhnout-povolit-stáhnout-povolit...

Jinak že by to bylo přílišným vzrušením, to si nemyslím ; jednou to bylo z jeho strany takové velice ..ehm...náhlé, spontánní a rychlé, takže jsem ani vzrušená ještě být nestihla big_smile a stejně jsem ho vevnitř necítila...

Taky jsem nedávno četla zas cosi o bodu G...no...a taky k nenalezení. kapitulation

Když říkᚠ- častějc je to skvělý, na čem je to závislé? Nevíš?

Upravil(a) Marianne (23. 3. 2008 22:16)

Není tady

 

#21 24. 3. 2008 9:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: necítím ho vevnitř

Někde mám doma knihu s těmito cviky a opravdu to není jen o tom stáhnout - povolit, stáhnout - povolit. Tak jednoduchý to zase není wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 24. 3. 2008 18:13

Marianne
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: necítím ho vevnitř

PPavlaa napsal(a):

Někde mám doma knihu s těmito cviky a opravdu to není jen o tom stáhnout - povolit, stáhnout - povolit. Tak jednoduchý to zase není wink

já hledala jenom na internetu a tohle bylo jediné, co jsem našla...Je fakt, že nějak extra moc času jsem tomu nevěnovala wink
nemohla bys mi třeba říct názvy některých cviků, že by se pak daly dohledat an netu, nebo tak něco? dík wink

Není tady

 

#23 24. 3. 2008 18:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: necítím ho vevnitř

Názvy cviků nevím, v té knížce jsou vyfoceny a vysvětleny, jak se mají provádět, až budu mít čas, kouknu, jak se ta knížka jmenuje. Cviků, zaměřených na posílení pánevního dna je tam více (únik moči atd) ale jsou tam i na to, co hledáš.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 24. 3. 2008 21:24

zenetka
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 204

Re: necítím ho vevnitř

A co cvičení doporučované na téhle stránce?

http://www.polohy.cz/index.php?sec=4&pge=1

Doufám, že se smí sem takové odkazy dávat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů