Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 2. 2008 10:32

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Je co zachranovat?

Přeju ti hodně síly a brzké nalezení nového , lepšího partnera hjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#27 25. 2. 2008 22:52

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Je co zachranovat?

Fifido,
ale já se obávám, že to s Tebou švihne právě tehdy, když spolu zůstanete. neutral
Já jsem teda stará koza, ale za 20 let jsem nikdy neprosila chlapa, aby se mnou zůstával. To nikdy nedělej. Jooo, něco jinýho bylo, když jsem šla v noci čůrat do lesa big_smile.
Moc Ti držím palce, aby sis srovnala v hlavě všechno, čím žiješ a abys našla sílu a energii to správně vyřešit.

Není tady

 

#28 26. 2. 2008 6:55

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Jojo,v noci jsme měli pohovor.Uznal,že se chová ke mě blbě,že vlastně utiká do práce,že to neni jako dřív a je to jako to bylo tenkrát v létě.Že se cítí hrozně,že si řiká,že se bude chovat ke mě líp a nejde to.Samý že že že.Že neví čim to je a že to není jen mnou,prostě všim.A hlavně mě zarazilo,že mě předtim řekl,že už neodejde a včera,že celou dobu o tom přemýšlý,takže mi vlastně lhal a dával falešný naděje.Moje intuice byla tedy správná.Zkrátka já už na to nemám sílu,jsem vycuclá,ale mám strach,že bude hůř.Jak já uživim 2 malý  a často nemocný děti.To bude peklo.Už sem ani nebrečela.Ale ted to je jistý,že s ním nechci být,i kdyby přišel a omluvil se,tak už mu to nesežeru.Taky jsem nikdy nikoho neprosila,rozcházela se i když druhá strana brečela.Nebylo to ode hezký a tohle je asi taková dan-za to.Nebo dan za krásný dětství a mládí?Ne spíš sem jen přehnaně slušně vychovaná. grater


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#29 26. 2. 2008 10:01

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Někdy si v sobě člověk potřebuje ujasnit a utřídit myšlenky,ale měl by to udělat tak,aby neublížil ostatním.Přijde mi absurdní kvuli čemu se vlastně lide rozchazeji-že je to prostě přestava bavit,že najednou chtějí žít jinak,to co měli dote jim přestava stačit,že už není tak zamilovany jako dřív?Najednou uznavají,že se nechovali nejlíp,ale zapracovat na sobě to už asi neee   dumbom Fifido k tomu aby to bylo fajn musejí byt vždycky dva a pokud on nechce mam obavy,že ty tve naděje jsou uplně zbytečne.Je fajn to s ním rozebrat,ale pokud to nikam nevede,tak ho postav před to at se rozhodne a začne jednat!!!A hned,neztracej čas s někym kdo neví co chce.Stoupni před něj vyrovnana a sebevědoma a chtěj znat jeho rozhodnutí,když budeš pořad v nejistotě bude tě to vysavat.Bude to bolet,ale budeš vědět na čem jsi.A potom uvídíš jake se začnou dít věci va Mate dvě male děti o to je smutnější,ale určitě to zvladneš.Už se neboj .Jednaš s ním v rukavičkach a on te tve lasky jen zneužíva stolt


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#30 26. 2. 2008 11:39

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Děkuju moc za podporu,je to tak.Já jsem už na ten vztah tak nějak rezignovala,ale ještě se asi natrápím až až.Mrzí mě to,vzpomínám si jak kdysi vykládal,že je pro rodinu.Jak mě měl strašně rád,neni to tak dávno.Haha.Je to sobec a sketa,je to tak a jinak už to nebude.Ani nepočítám že by s námi chtěl zůstat,vše se dozvim až přijde večer z práce,ale už je mi to vlastně tak nějak fuk.A nejvíc mě mrzej ty děti.Chudinky.Tak snad se někdy najde nějakej supr chlap,co s námi bude chtít žít.Ale ted na něj fakt nemám náladu. mad


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#31 26. 2. 2008 12:27

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Jestli není trošku chyba v te rezignaci.Možna od tebe taky cítí,že ho nemaš tak rada jako dřív,třeba mu přijde že ho nepotřebuješ.Oni jsou dost ješitní a musíš jim to davat víc najevo.Hlavně některym to musíš říct jak malemu děcku.My jsme měli rozmluvu nedavno a z něj vypadlo,že se cítil sam-psali jsme si každou chvilku-Že mu přišlo,že se točí vše jen okolo mě a meho syna --???????????Volali jsme si,říkali jak je nam po sobě smutno.Ted naposledy jsme si řekli spoustu věcí,ktere jsme si nikdy nedokazali říct dřív.Jenže ja jsem si s ním chtěla povídat,ale odpalkovaní -mě tvoje kecy nezajímají!udělalo sve.Tak jsem měla dojem,že se cítil na vedlejší koleji,ale nevím proč???????????Ataky mi řekl,že když mě tak posloucha tak by se mnou chtěl dožít!!!  lol Dělali jsme spoustu chyb a hlavně mi ted přijde,že jsme se tak nějak neposlouchali.No mam to jako poučení dal.Nakonec jsem mu řekla,at si teda začne stěhovat ty sve věci -nejlepe hned!No ten pohled na něj byl zajímavy,vyloženě jsem ho zaskočila.Asi čekal,že budu brečet a prosit.Jen řekl-tak to mam zase rozseknout ja? va No ja jsem se neodstěhovala,ja jsem měla zajem ,aby jsme si o tom všem promluvili a na vztahu něco změnili.Nevyšlo to,tak ted už musím začit řešit sebe a syna.Drž se.


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#32 26. 2. 2008 13:12

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

No právě,já nevim,pořád mu řikám že ho mám ráda.Jak mi na vztahu záleží,jak jsem byla štastná a že budu ráda,když nám bude věnovat čas a jak se těšim až příde z práce  a on jde okamžitě na počítač koukat.Ptám se ho at mi řekne čím se trápí,jak si přeje abych se já chovala,co mu nevyhovuje.Prosim ho o komunikaci.Já sem udělala maximum,rezignovala dnes v noci.Lásku mu dávám najevo,on mě ne.V tom to bude.Když jdu nakoupit ptám se co potřebuje např v drogerii atd.Já už víc udělat nemůžu.Po tom jeho odchodu před půlrokem jsem si řekla,asi nejsem dost dobrá,dělala vše za něj,on si za tu dobu s dětma hrál maximálně 3x.Já padám na d*žku,prospí po nočních celé dny,když ho žádám,aby nedělal tolik přesčasů,že peníze nejsou všechno,slíbí,že příští měsíc jich bude mín.Já sem fakt vyčerpaná.Chtěla bych mít taky někdy chviličku pro sebe,abych mohla fungovat.Čím víc se snažím tím se ke mě chová hůř a tím víc nepomáhá.V noci sem mu právě řekla,že s timhle muklováním končím,že chci aby to bylo jako dřív,že děti jsou i jeho.Nesčetněkrát jsem ho pěkně žádala,aby jsme jeli na hory s dětma-máme to zadarmo.Ptala jsem se znovu,kdybychom dali děti k našim a někam vypadli-neví.Já myslim,že jsem udělala maximum.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#33 27. 2. 2008 8:27

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Hrozně moc mi to připomína sizuaci ktera byla i u nas.Ja jsem byla na něm taky hodně citově zavisla a on věděl,že mu všechno projde.Cim huř se ke mě choval,tím víc jsem upadala do apatie a nebyla s to něco už vubec řešit.Taky jsem mu říkala,že peníze nejsou všechno,že potřebujeme byt i spolu.Ja jsem mu dokazala říct,že ho mam rada,ale od něj jsem to přestala slyšet uplně.Fifido lezli jsme jim pěkně do pr...e!!!Takže tomu je ted konec-ja zase v sobě hledam tu starou rozhodnou babu,znovu si buduju autoritu u sveho syna,protože  mě před ním jen shazoval.Hrabu se z toho všeho,pomalu ,bolí to ale jde to.Nepros se ho,ale udělej něco,čím ho překvapíš.Nebreč před ním,jdi s klukama na prochazku,měj z toho radost.Adej ji najevo hlavně před ním.Tvuj život se netočí jen okolo něj.Raduj se z blbostí a nesmutni před ním.A jemu by mohlo docvaknout,že se něco děje. stolt jestli ne tak at si jde,nestal za to.Ty jsi se snažila,ale odsud podsud.


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#34 27. 2. 2008 17:11

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Jitulo přesně tak! godlike Konečně mi to všechno docvaklo.Ale nebude to tak jednoduchý:samozřejmě byla bych ráda kdyby se ted snažil a vše by najednou bylo v pořádku.Ale ted už vím že to tak nebude a ani už nevěřim že mě má rád.Samozřejmě jistým způsobem ano,ale tak to nechci.Já chci plnohodnotného partnera a nebo at si jde,já nejsem hadr na podlahu.Díky moc,to co píšeš fakt pomáhá a je to tak.Ale opravdu na to musej bejt oba a něco zlepšit chci jen já.Fakt už jsem připravená na rozvod,čekala jsem včera,že až přijde z práce,že si sbalí věci a pujde.Nestalo se,ale nejsem ráda.Jsme tam kde jsme byli.Dnes jsem potkala kamárádku,řekla ji co je nového,omluvila se,že mi to řiká,ale že to vidí jednoznačně-nemá mě už rád.A tak se jen utvrzuji dál a dál,jak jsem byla směšná a ubohá,když jsem ho prosila a  nebo nabízela dovolenou ve dvou.Držím Ti moc palce at si,až přijde správný čas najdeš pořádného chlapa jak má být a ne obyčejného slabocha co utíká z boje a neváží si zdravých dětí,hodné manželky,zkrátka dobré rodiny.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#35 27. 2. 2008 22:15

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Tak se sebral a odešel,ani neví důvod.Jen že je to jeho větší chyba,moje menší.Tak ted už mám strach co na to ráno děti.A hlavně,aby mi je nebral,nebo jen jedno,nebo střídavá péče.Uf uf,snad ne,vždyt utíkal z nepohodlí.Vůbec nevim co ted zařídit.Asi právníka a zeptat se co a jak.Poradte prosím jak to chodí.Děkuju


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#36 28. 2. 2008 19:00

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Tak hlavně bud ted silna!Domluv se s ním,že dětem to musíte říct spolu!!!!!!!!!!!!!!!!§Ne že to necha tase jen na tobě a ty budeš potom ta špatna,že jsi ho třeba vyhodila!Před dětma nic neřeš jen budou zmatene.Jestli si je bude chtít brat,nebran tomu-i když jsi psala že ma problem s nimi  stravit nějaky čas,tak tomu zase tak nevěř,že se ted zblazní,aby je mohl mít tak často.Alespon budeš mít trochu času na sebe.A co dal?Budeš ho muset vzít taky utokem a říct jak si představuje,že vyřídite to a to a kdy a jak!!!Vždycky když jsem před ním byla silna najednou nevěděl.Dnes je mi líto toho 3a pul měsíce co jsem seděla zalezla,myslela jsem,že to nezvladnu,že bez něj umřu godlike  Ale udělala jsem si v sobě pořadky,vím co ja špatně,a hlavně vím,že to není vše jen moje vina jak mi pořad předhazoval.Ted budeš mít vztek jak mohl?!Ale to si prožije každy a tak se vyvztekej,běž si někam zařvat,kde te samozřejmě nikdo neuslyší stolt a bude ti hned trochu líp,uvidíš. hjarta


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#37 28. 2. 2008 22:08

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Achjo,tak ted sem totálně vydeptaná.Vysmívá se mi že bude k nám chodit a hrát si z dětma.Přitom mu lezli na nervy a často byl na ně hnusnej A HLAVNĚ SI S NIMA NEHRÁL.A ještě mi volala tchýně s kterou sem už dávno byla zadobře,že je to její syn a že je při něm.A vytahovala na mě starý věci a řikala že ten nᚠvztah byl stejně nějakej takovej.Tak to začíná.Hlavně aby mi nevzali děti,já bych snad umřela.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#38 28. 2. 2008 22:09

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Jinak fakt dík to co píšeš mi strašně pomáhá.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#39 29. 2. 2008 10:21

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Vysmíva se?To ho přejde až mu ukažeš,že víš co chceš!!Tak se nenech zdeptat ani od něj ani od blaznive tchyně.Vytahovat stare věci,přes ktere jsme se rozhodli jít dal,je trapne.Pokud ona s tebou takhle mluví jako babičkasvych vnoučat, asi taky za moc nestoji.Ale dej tomu čas je to teprve dva dny co odešel,ty si zatím v klidu promysli co dal.Sepiš si co je nejdřív potřeba zařídit atak.Bude se ti vysmívyt,bude ti nabízet pomoc,bude zlej,bude hodnej-na to se připrav,ale hlavně si stuj za svym.Neměn se,bud takova jaka jsi,takovou tě kdysi chtěl a stuj si za tím co řekneš.Musíš to ustat jako dama stolt ,jinak si přestaneš važit sama sebe. Držím pěsti at to zvladneš. pussa


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#40 7. 3. 2008 17:53

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Achjo,je mi hrozně.Mám smíšený pocity,je to 10 dnů co je pryč,začal jakštakš pomáhat,taky se nabídl kdyby cokoli,at se ozvu.Prostě to nechápu,udělal 2 děti,přestal mě mít rád a šel do pr....?Ví jak je to strašně těžký,jak ho to ubíjelo a nechal mě v tom samotnou.Nemůžu se z toho vzpamatovat.Řekl že chce rozvod,že už mě má rád jinak než dřív,ale to je přece normální ne?Po 10-ti letech.Tolik to bolí.Do toho jsem strašně unavená a vyčerpaná,vychtlá jako chrt.Dokonce se nabídl,že pohlídá a já můžu na diskotéku!Parádní důkaz jak mu na mě nezáleží.Přitom si ale řikám,že mě přece musí mít rád a že to třeba zjistí za nějaký čas,ale to je asi blbost co?A doufám,že se bude chtít vrátit.Na druhou stranu ale pochybuju,že by se změnil,to by mě musel mít opravdu moc moc rád.Takže kravina.Pořád přemýšlím,kolik mi udělal špatného,pak zase jaké mi koupil hezký dárky k Vánocům,k Valentýnu řetízek a jak čekal,jestli pro něj taky něco mám.Jak kamárádka,nebo moje sestra řikají,že jim je to divné že by mě neměl rád.Já bych tak potřebovala vědět pravdu,tu ví jen.ale jakákoliv komunikace sním nikdy nebyla a ani neni možná a hlvně já už s ním nic neřeším.Dělám veselou,jen sem mu ze začátku řekla že je podrazák a spoustu jinejch nadávek a jak mi strašně ublížil,ale co mě-dětem.Jak to mohl udělat.Ale fakt je ten,že kdyby mě měl rád,tak by přece neodcházel a něco řešil ne?Odešel potřetí,poslední půlrok s ním bylo psychycké utrpení,ale v podstatě i fyzické,když s ničím nepomohl,tak co tady vlastně řešim.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#41 7. 3. 2008 17:58

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Je co zachranovat?

Fifida napsal(a):

Achjo,je mi hrozně.Mám smíšený pocity,je to 10 dnů co je pryč,začal jakštakš pomáhat,taky se nabídl kdyby cokoli,at se ozvu.Prostě to nechápu,udělal 2 děti,přestal mě mít rád a šel do pr....?Ví jak je to strašně těžký,jak ho to ubíjelo a nechal mě v tom samotnou.Nemůžu se z toho vzpamatovat.Řekl že chce rozvod,že už mě má rád jinak než dřív,ale to je přece normální ne?Po 10-ti letech.Tolik to bolí.Do toho jsem strašně unavená a vyčerpaná,vychtlá jako chrt.Dokonce se nabídl,že pohlídá a já můžu na diskotéku!Parádní důkaz jak mu na mě nezáleží.Přitom si ale řikám,že mě přece musí mít rád a že to třeba zjistí za nějaký čas,ale to je asi blbost co?A doufám,že se bude chtít vrátit.Na druhou stranu ale pochybuju,že by se změnil,to by mě musel mít opravdu moc moc rád.Takže kravina.Pořád přemýšlím,kolik mi udělal špatného,pak zase jaké mi koupil hezký dárky k Vánocům,k Valentýnu řetízek a jak čekal,jestli pro něj taky něco mám.Jak kamárádka,nebo moje sestra řikají,že jim je to divné že by mě neměl rád.Já bych tak potřebovala vědět pravdu,tu ví jen.ale jakákoliv komunikace sním nikdy nebyla a ani neni možná a hlvně já už s ním nic neřeším.Dělám veselou,jen sem mu ze začátku řekla že je podrazák a spoustu jinejch nadávek a jak mi strašně ublížil,ale co mě-dětem.Jak to mohl udělat.Ale fakt je ten,že kdyby mě měl rád,tak by přece neodcházel a něco řešil ne?Odešel potřetí,poslední půlrok s ním bylo psychycké utrpení,ale v podstatě i fyzické,když s ničím nepomohl,tak co tady vlastně řešim.

Naopak. Parádní důkaz, že mu na Tobě záleží - jako na člověku. Ale být s Tebou už asi nechce. Pokud nechce, tak ho nepřesvědčíš ničím...
A vᚠvztah je záležitostí vás dvou - pokud budeš dětem říkat, že táta se na ně vykašlal... tak jim tím jenom ublížíš. Táta se vykašlal, to jo - ale na mámu - ale pořád to bude táta!!! Do konce života.

Není tady

 

#42 7. 3. 2008 18:10

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Nene to bych dětem neudělala,malýmu to je zatim fuk,větší si zacpává uši,šilhá,křičí,neštastnej,strašně se snažim před nimi a tátu nepomlouvám,řikám,že je má rád,atd.atd.


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#43 9. 3. 2008 0:08

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: Je co zachranovat?

Ja nechapu, kde se to v tech parchantech bere a co mne nejvic stve je jejich bezcitnost v tom, ze reknou odchazim a ty si taky nekoho zacni hledat. Tihleti lidi nikdy nechapou jak boli rozchod a maji predstavu, ze ten druhy ma byt vlastne stastny, ze je konec a ze si muze nekoho hledat. Delaji si jen vlastni alibi, aby si to ulehcili. Moje ex taky povida 2 mesich po rozchodu, at si konecne zacnu nekoho hledat. Jenze v zivote nepochopi, co s clovekem, ktery miloval vic, udelal rozchod.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#44 9. 3. 2008 17:05

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Fifida napsal(a):

Achjo,je mi hrozně.Mám smíšený pocity,je to 10 dnů co je pryč,začal jakštakš pomáhat,taky se nabídl kdyby cokoli,at se ozvu.Prostě to nechápu,udělal 2 děti,přestal mě mít rád a šel do pr....?Ví jak je to strašně těžký,jak ho to ubíjelo a nechal mě v tom samotnou.Nemůžu se z toho vzpamatovat.Řekl že chce rozvod,že už mě má rád jinak než dřív,ale to je přece normální ne?Po 10-ti letech.Tolik to bolí.Do toho jsem strašně unavená a vyčerpaná,vychtlá jako chrt.Dokonce se nabídl,že pohlídá a já můžu na diskotéku!Parádní důkaz jak mu na mě nezáleží.Přitom si ale řikám,že mě přece musí mít rád a že to třeba zjistí za nějaký čas,ale to je asi blbost co?A doufám,že se bude chtít vrátit.Na druhou stranu ale pochybuju,že by se změnil,to by mě musel mít opravdu moc moc rád.Takže kravina.Pořád přemýšlím,kolik mi udělal špatného,pak zase jaké mi koupil hezký dárky k Vánocům,k Valentýnu řetízek a jak čekal,jestli pro něj taky něco mám.Jak kamárádka,nebo moje sestra řikají,že jim je to divné že by mě neměl rád.Já bych tak potřebovala vědět pravdu,tu ví jen.ale jakákoliv komunikace sním nikdy nebyla a ani neni možná a hlvně já už s ním nic neřeším.Dělám veselou,jen sem mu ze začátku řekla že je podrazák a spoustu jinejch nadávek a jak mi strašně ublížil,ale co mě-dětem.Jak to mohl udělat.Ale fakt je ten,že kdyby mě měl rád,tak by přece neodcházel a něco řešil ne?Odešel potřetí,poslední půlrok s ním bylo psychycké utrpení,ale v podstatě i fyzické,když s ničím nepomohl,tak co tady vlastně řešim.

Takhle jsem se v tom taky placala a doufala,že se vratí.Pořad jsem, si myslela,že si to taky nějak přebere apochopí,že se ke mě nechoval vždycky fer.No přebral si to zase po svem.Ze začatku mi bylo smutno a chtěla jsem aby se vratil,ale když na mě asi před tydnem spustil jaky jsem chudak!!tak mi to jen  připomnělo,že on se nikdy nezmění.Ze ted už musím jít sama a zařídit se podle toho.Jen ještě pořad nevím jak:co: A proč odešel až 3krat???A to se předtím vratil sam,nebo dal ještě na Tebe?Vždyt domov není žadny holubník dumbom


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#45 9. 3. 2008 17:35

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

jitulak napsal(a):

Fifida napsal(a):

Achjo,je mi hrozně.Mám smíšený pocity,je to 10 dnů co je pryč,začal jakštakš pomáhat,taky se nabídl kdyby cokoli,at se ozvu.Prostě to nechápu,udělal 2 děti,přestal mě mít rád a šel do pr....?Ví jak je to strašně těžký,jak ho to ubíjelo a nechal mě v tom samotnou.Nemůžu se z toho vzpamatovat.Řekl že chce rozvod,že už mě má rád jinak než dřív,ale to je přece normální ne?Po 10-ti letech.Tolik to bolí.Do toho jsem strašně unavená a vyčerpaná,vychtlá jako chrt.Dokonce se nabídl,že pohlídá a já můžu na diskotéku!Parádní důkaz jak mu na mě nezáleží.Přitom si ale řikám,že mě přece musí mít rád a že to třeba zjistí za nějaký čas,ale to je asi blbost co?A doufám,že se bude chtít vrátit.Na druhou stranu ale pochybuju,že by se změnil,to by mě musel mít opravdu moc moc rád.Takže kravina.Pořád přemýšlím,kolik mi udělal špatného,pak zase jaké mi koupil hezký dárky k Vánocům,k Valentýnu řetízek a jak čekal,jestli pro něj taky něco mám.Jak kamárádka,nebo moje sestra řikají,že jim je to divné že by mě neměl rád.Já bych tak potřebovala vědět pravdu,tu ví jen.ale jakákoliv komunikace sním nikdy nebyla a ani neni možná a hlvně já už s ním nic neřeším.Dělám veselou,jen sem mu ze začátku řekla že je podrazák a spoustu jinejch nadávek a jak mi strašně ublížil,ale co mě-dětem.Jak to mohl udělat.Ale fakt je ten,že kdyby mě měl rád,tak by přece neodcházel a něco řešil ne?Odešel potřetí,poslední půlrok s ním bylo psychycké utrpení,ale v podstatě i fyzické,když s ničím nepomohl,tak co tady vlastně řešim.

Takhle jsem se v tom taky placala a doufala,že se vratí.Pořad jsem, si myslela,že si to taky nějak přebere apochopí,že se ke mě nechoval vždycky fer.No přebral si to zase po svem.Ze začatku mi bylo smutno a chtěla jsem aby se vratil,ale když na mě asi před tydnem spustil jaky jsem chudak!!tak mi to jen  připomnělo,že on se nikdy nezmění.Ze ted už musím jít sama a zařídit se podle toho.Jen ještě pořad nevím jak:co: A proč odešel až 3krat???A to se předtím vratil sam,nebo dal ještě na Tebe?Vždyt domov není žadny holubník dumbom

Nejdřív odešel,když většímu byli 2,výměna názorů,nedokázal říct rodině pravsdu jak a co bylo-to je fuk co.Ale tenkrát sem měla pravdu,on dal přednost ulhané ségře.Vyšla jsem ze všeho špatně.Ještě ten den jsem ho uprosila at se vrátí,trvalo to děsně dlouho a musela sem mu slíbit,že se v tom nebudu rejpat.Nikdy sem mu to neodpustila,ani nezapoměla,nechala to bejt.Pak odešel víc ja před půl rokem,jen tak,řek že sem dobrá,že sem dobrá matka atak.Žádný vysvětlení,jen že ten vztah jeho ke mě vychladl,po týdnu se vrátil.Slíbil že už nikdy neodejde,řikal to i malýmu,já ho v tom ještě utvrdila,protože sem mu věřila.Ten půlrok byl peklo,neni o co stát,jen se s tim nemůžu srovnat,za to všechno jak sem ho měla ráda,skoro ve všem vyhověla,samozřejmě mám takovou vlastnost,že když jwe problém,snažím se ho vyřešit.A když je problém,tak on ho neřeší a radši uteče.Po ůtěku vždycky chodíé do hospody,vždy si udělá nové tetování.Když si to uvědomim je to hnus.Sundala jsem si už ty růžové brýle a je mi strašně.Pořád přemýšlím v čem sem špatná.Dnes mi řek že si neni vědom,že by mi ublížil,že já sem ublížila jemu,ale v čem to neřekne.Že to neřek ani mámě.Vždycky ve mě šikovně vyvolal pocit viny,poslední půlrok snad i za to že sedim na gauči přikrytá dekou,kterou on tak nesnášel.Byla sem tak hloupá.A pořád sem,když se od toho nedokážu odpoutat.Včera řekl,když sem ho požádala,aby se choval zodpovědně,řek mi-to jako nemám šukat?Vůbec nechápu co ty chlapi chtěj,co čekaj od ženy.Já sem se řídila podle toho pravidla,že žena má být dobrá kuchařka,dobrá milenka atd.atd.No,tady je výsledek.Tak příště mám být vypočítavá mrcha?A taky mám docela strach,zda je vůbec možné najít zodpovědného fajn chlapa,co mě bude milovat a bude mít rád moje děti a budem jezdit na výlety atak.No nevim,ale strašně moc takovýho potřebuju.Jů,už abych z toho byla venku.Vždycky to byl bohém s dlouhejma vlasama,kterýho každá chtěla.Rodinýho života se nabažil a vrací se tam kde byl.Až na to že vypadá jinak než dřív,nechci ho urážet,nemám to srdce,ale už nemá rozhodně dlouhý vlasy a hustý už vůbec ne.Mě to samozřejmě nevadilo.Chvástal se tady jak nezůstane sám a já taky ne.A jak kamarád-rozvedenej čeká miminko,asi to má taky v plánu nadělat další děti a až se nabaží jít zas o dům dál.Brr.Sem tak důvěřivá.Taky sem nebyla svatá-to teda rozhodně ne,ale mám děti,tak se musim sakra podle toho chovat.Jak mohl tohle udělat. yikes

Upravil(a) Fifida (9. 3. 2008 17:39)


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#46 10. 3. 2008 12:39

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Nějak se mi nedostava slov.Hlavně zustavej sama sebou,jen pro příště nebudeš tak duvěřiva a otevřena jak jsi byla s ním.On toho zneužil a za tvou lasku k němu se ti dostalo jen pohrdaní a neucta.Takovychto chlapu se na něco přímo zeptaš,ale přímou odpoved nikdy neuslyšíš.Mě bylo řečeno -však víš tak se neptej!!!!  yikes A na hlavu mi dal padalo,že všechno jen ja ,on se stara nosí peníze a bezhlavě te převalcuje nějakymi argumenty,ktere nejsou vubec k věci ale ty jedine jeho jsou spravne lol A nakonec všechno přetočil a ja jsem si začala připadat,že za to mužu jen ja.Potom už jsem se bala cokoli říc,řešit jen aby byl klid.Začalo mu na nas vadit všechno,začal nam vše vyčítat a počítat.Už jsem se jen hrozila kdy po nas bude chtít zaplatit i ten vzduch co mu vydychavame.Taky si sebral 20 let starou koženou bundu,zlate řetězy a obraži disko a v 45  si myslí,že ten svět čeka jen na něj stolt Nebude to jednoduche se stím srovnat na to se připrav,ale bude Ti určitě líp než takhle.A určitě si ještě někoho najdeš,ale to bude chtít čas tak se neboj a hlavinku vzhuru hjarta  držíš se dobře tummenupp


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#47 10. 3. 2008 14:15

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Je co zachranovat?

Tak se mi zdá,že chytli oba druhou mízu.Nedávno byl zhnusenej jak chlap cca 50 let jede na kolečkových bruslích.Je to sport.To si myslím že je v pořádku.Když bude chtít,brusle sundá,ale ten "muj",se chová jako puberták.Tetováni,chce mít zezadu přes krk,aby bylo hodně vidět.Škoda že se nesnaží aby bylo vidět,že je dobrej táta a manžel.Vidim kolem sebe,jak si skoro každej chrání svoji manželku,občas veme za ruku,kolem ramen.To mi chybí a vždy chybělo.Ikdyž vim že mě dřív strašně miloval,jen se nemůžu dopátrat,kdy to přestalo a proč.Jak je to dlouho Jitulo co ten tvůj odešel?Myslíš,že to ve mě dlouho zůstane.Potřebovala bych se zamilovat.To by mi pomohlo,aspon platonicky.Přestala bych na toho zbabělce myslet. reta

Upravil(a) Fifida (10. 3. 2008 14:16)


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#48 10. 3. 2008 16:50

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

Fifida napsal(a):

Tak se mi zdá,že chytli oba druhou mízu.Nedávno byl zhnusenej jak chlap cca 50 let jede na kolečkových bruslích.Je to sport.To si myslím že je v pořádku.Když bude chtít,brusle sundá,ale ten "muj",se chová jako puberták.Tetováni,chce mít zezadu přes krk,aby bylo hodně vidět.Škoda že se nesnaží aby bylo vidět,že je dobrej táta a manžel.Vidim kolem sebe,jak si skoro každej chrání svoji manželku,občas veme za ruku,kolem ramen.To mi chybí a vždy chybělo.Ikdyž vim že mě dřív strašně miloval,jen se nemůžu dopátrat,kdy to přestalo a proč.Jak je to dlouho Jitulo co ten tvůj odešel?Myslíš,že to ve mě dlouho zůstane.Potřebovala bych se zamilovat.To by mi pomohlo,aspon platonicky.Přestala bych na toho zbabělce myslet. reta

Budou to ted  někdy 4 měsíce.Ja sama jsem tak nějak taky tušila,že to jde do haje.Snažila jsem se s ním mluvit,Jenže potom udělal něco co hodně přehnal a tak jsem ho poprve vyhodila,no za měsíc se vratil -spíš jsem ho ukecala dumbom ale myslela jsem si,že mě ma rad.Ale když on to bral tak jakože budto to pujde nebo to nepujde????!!!Takže on na svem chovaní nehodlal nic měnit a ode mě se čekalo,že se asi cela přeprogramuju.No a když mi začal zase nadavat do p...!tak to ve mě bouchlo a bylo vymalovano.Co jsem si prožívala to si asi zažil každy.Zkusila jsem kartařku,zašla ke kadeřnici,brečela doma,opíjela se abych mohla usnout,trapně jsem mu psala.Zhubla jsem asi 6 kilo moje rodina se o mě bala a snažili se mě z toho dostat.Kolega z prace mě vytahl na večeři a tak jsem pomalu začala vnímat,že nejsem na tom světě tak uplně sama.Že mam dost těch lidiček okolo,kteří mi to rameno nastavi.Co ten mi vyvaděl za kousky když se tady ukazal je i na vlakně od Sluníčka-Nevím jak dal.. smile Nemyslím,že se dokažeš hned zamilovat.Ja jsem to taky ještě nedokazala,chce to čas.Měli jsme je rady a bohužel to oni moc dobře věděli.Jakmile ustupuje jen jeden a ten druhy nikdy,zničení toho slabšího zakonitě přijde.Ty to maš o to t잚í,že mate spolu děti a budete muset vychazet spolu dobře hlavně kvuli nim.a tady se mužeš vypsat a hodně těch lidiček ti to pohlazení pošle taky.držím oěsti a bud silna pussa


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#49 11. 3. 2008 14:23

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: Je co zachranovat?

V tom 1. obdobi mi hodne pomohlo, ze jsem si psal treba tady na foru nebo, ze jsem si psal s divkami ze seznamky. A taky si vzpominam, ze jsem si rikal, ze se zamiluju a bude to fajn, jenze kdyz je v hlave porad jeste minulost, jitrena obcasnymi stesky od parchantniho partnera, tak to proste nejde. Chce to nejaky cas. Vim, ze jsem prvni mesice silene touzil mit zpatky ten zivot, co jsem zil. Ale pak jsem si po 2 mesicich uvedomil, ze uz to opravdu je minulost a ze to nejde zpatky a i kdyby se vratila, tak to nebude ono. Prozil jsem si asi pred 14 dny obrovskou depresi, ze ktere jsem se vzpamatovaval 2 dny, ale od te chvile je mi proste lip, zvladam debaty a nehorazne naroky na vyporadani od zeny, ktera prisla s kuchyni a vybavou za 60 tkc ale ted chce stovky tisic .... proste jsem uz nejaky silnejsi. A navic. Proste jsme se seznamil s jednou maminkou, se kterou si intenzivne pisu, zjistil jsem, ze s ni mam spolecneho mnohem vic, nez s byvalou zenou .... mno proste jeste pred mesicem jsem si to nedokazal predstavit a ted pujdu v patek na rande..... vim, ze je to tezke, a taky to u mne tak nefunguje, ale cim rychleji se na ty parchanty a parchantice vykasleme, tim to bude pro nas lepsi. A jsem na 100% jisty, ze prijde den, kdy si to silene uvedomi, co ztratili, ale my uz v te chvili budeme zit davno sve stastne zivoty.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#50 11. 3. 2008 15:31

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Je co zachranovat?

mfilip napsal(a):

V tom 1. obdobi mi hodne pomohlo, ze jsem si psal treba tady na foru nebo, ze jsem si psal s divkami ze seznamky. A taky si vzpominam, ze jsem si rikal, ze se zamiluju a bude to fajn, jenze kdyz je v hlave porad jeste minulost, jitrena obcasnymi stesky od parchantniho partnera, tak to proste nejde. Chce to nejaky cas. Vim, ze jsem prvni mesice silene touzil mit zpatky ten zivot, co jsem zil. Ale pak jsem si po 2 mesicich uvedomil, ze uz to opravdu je minulost a ze to nejde zpatky a i kdyby se vratila, tak to nebude ono. Prozil jsem si asi pred 14 dny obrovskou depresi, ze ktere jsem se vzpamatovaval 2 dny, ale od te chvile je mi proste lip, zvladam debaty a nehorazne naroky na vyporadani od zeny, ktera prisla s kuchyni a vybavou za 60 tkc ale ted chce stovky tisic .... proste jsem uz nejaky silnejsi. A navic. Proste jsme se seznamil s jednou maminkou, se kterou si intenzivne pisu, zjistil jsem, ze s ni mam spolecneho mnohem vic, nez s byvalou zenou .... mno proste jeste pred mesicem jsem si to nedokazal predstavit a ted pujdu v patek na rande..... vim, ze je to tezke, a taky to u mne tak nefunguje, ale cim rychleji se na ty parchanty a parchantice vykasleme, tim to bude pro nas lepsi. A jsem na 100% jisty, ze prijde den, kdy si to silene uvedomi, co ztratili, ale my uz v te chvili budeme zit davno sve stastne zivoty.

Teda Filipe ty se nezdaš smile Držím palečky a uplně všechny co mam.Ja si tu depku zase užívam ted,cely den ležím nejsem schopna vubec nic.Je mi smutno,že jsem sama,že mě nikdo nepohladí.A to nemluvím o tom vypořadaní,kdy s ním je teměř nemožne se domluvit.Jednou tak a potom tak.Je to tak jak píšeš,život jde dal a my se musíme přizpusobit těm změnam.Ale mě to ještě pořad nějak nejde. grater


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů