Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 2. 2008 13:12

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Pátek 22.února večer, Praha

.

Upravil(a) chromý zlý dědeček (19. 2. 2008 18:35)


Na Bělehrad!

Není tady

 

#2 19. 2. 2008 15:41

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: Pátek 22.února večer, Praha

.

Upravil(a) chromý zlý dědeček (19. 2. 2008 18:35)


Na Bělehrad!

Není tady

 

#3 19. 2. 2008 18:35

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Tak vzhledem k nulové odezvě a pštrosí politice jednoho z protagonistů se na to asi vykašlem.


Na Bělehrad!

Není tady

 

#4 19. 2. 2008 21:59

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Pátek 22.února večer, Praha

V pátek nemůžu, většino nikdy:-(

Není tady

 

#5 19. 2. 2008 22:00

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Dědulo, a o čem je řeč, když jsi to vymazal?

Není tady

 

#6 20. 2. 2008 14:50

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Damila napsal(a):

Dědulo, a o čem je řeč, když jsi to vymazal?

VIZ NADPIS. Posunul jsem to o týden, ale odezvy jsou nulové, takže soudím, že není zájem.


Na Bělehrad!

Není tady

 

#7 20. 2. 2008 15:28

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Pátek 22.února večer, Praha

chromý zlý dědeček napsal(a):

Damila napsal(a):

Dědulo, a o čem je řeč, když jsi to vymazal?

VIZ NADPIS. Posunul jsem to o týden, ale odezvy jsou nulové, takže soudím, že není zájem.

Tenhle pátek - vykašli se na setkání a pojď na přednášku Martina D. :-) Přemýšlím že půjdu... Na stejném místě jako minule.

Není tady

 

#8 20. 2. 2008 16:02

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Martinka1 napsal(a):

chromý zlý dědeček napsal(a):

Damila napsal(a):

Dědulo, a o čem je řeč, když jsi to vymazal?

VIZ NADPIS. Posunul jsem to o týden, ale odezvy jsou nulové, takže soudím, že není zájem.

Tenhle pátek - vykašli se na setkání a pojď na přednášku Martina D. :-) Přemýšlím že půjdu... Na stejném místě jako minule.

To bych asi nestihl, protože v pět končím teprve v práci.


Na Bělehrad!

Není tady

 

#9 22. 2. 2008 22:40

chromý zlý dědeček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 1. 2008
Příspěvky: 576

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Takže předběžně další posun - v týdnu od 3. do 7.března; pondělí, pátek či sobota.
(Poslední pokus, pak už na to kašlu.)


Na Bělehrad!

Není tady

 

#10 26. 2. 2008 16:23

Fatigatus
♥♥-----
Registrovaný: 11. 10. 2007
Příspěvky: 62

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Takže storno.

Není tady

 

#11 27. 2. 2008 22:50

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Čoveče ty musíš bejt extradebil, tady tě furt vyhazujou a ty sem přesto furt lezeš.
Kdyby jses takhle choval v reálu tak jseš v jednom kuse zasádrovanej...... jenže to ti strach nedovolí, viď?

Upravil(a) Jeňýk (27. 2. 2008 22:52)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#12 28. 2. 2008 9:14

Sirius
Host

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Jeňýk napsal(a):

Čoveče ty musíš bejt extradebil, tady tě furt vyhazujou a ty sem přesto furt lezeš.
Kdyby jses takhle choval v reálu tak jseš v jednom kuse zasádrovanej...... jenže to ti strach nedovolí, viď?

Dovolím si nesouhlasit. osobně dotyčného sice neznám, ale spíš mi přijde jako děsně osamělý a smutný člověk. nezpochybńoval bych jeho inteligenci, spíše má ohromné problémy navázat jakýkoliv dlouhodobý vztah a to nejen se ženami, ale i kamarádství s jinými muži. Myslím, že kdyby se trochu ovládal, tak by zas až tak moc jeho přítomnost na těchto stránkách nevadila.

 

#13 29. 2. 2008 11:58

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Sirius napsal(a):

Myslím, že kdyby se trochu ovládal, tak by zas až tak moc jeho přítomnost na těchto stránkách nevadila.

Ano, kdyby se trochu ovládal........ jenže tenhle člověk se neovládá a šíří kolem sebe akorát zlobu a nenávist. Myslim že nikdo tady nemůže za jeho životní trable, do kterých se dostává díky svému chování a nesnášenlivé povaze.
Navíc si myslim že internetových serverů je dostatečné množství aby si vybral takový kde mu třeba jeho chování budou tolerovat.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#14 29. 2. 2008 18:51

Sirius
Host

Re: Pátek 22.února večer, Praha

V tom s Tebou musím souhlasit.

 

#15 2. 3. 2008 0:01

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pátek 22.února večer, Praha

já první napsal(a):

Ano, Jendo, Paroubek je odp.o.r.né demagogické tlusté prase. Ale nevěšel bych ho, utrhl by se.

Čoveče začínám mít docela chu na to setkání s tebou jít osobně........


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#16 2. 3. 2008 13:11

Sirius
Host

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Jeňýk napsal(a):

já první napsal(a):

Ano, Jendo, Paroubek je odp.o.r.né demagogické tlusté prase. Ale nevěšel bych ho, utrhl by se.

Čoveče začínám mít docela chu na to setkání s tebou jít osobně........

Tak něco vymaslete, dejte vědět dopředu a já se přidám.stolt

 

#17 2. 3. 2008 15:18

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Sirius napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

já první napsal(a):

Ano, Jendo, Paroubek je odp.o.r.né demagogické tlusté prase. Ale nevěšel bych ho, utrhl by se.

Čoveče začínám mít docela chu na to setkání s tebou jít osobně........

Tak něco vymaslete, dejte vědět dopředu a já se přidám.stolt

Klídek, já to myslel samozřejmě velice nadneseně.
Zephyr není typ člověka se kterým bych chtěl ztrácet drahocenný čas. O čem bych si asi tak s nim povídal, o tom jak otravuje na Babinetu? Jak je tady sprostej? Jak se s nikým nemůže seznámit neb má nesnesitelnou povahu?
Prostě ztráta času......


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#18 13. 3. 2008 16:18

Aktaion
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2008
Příspěvky: 15

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Sirius napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

já první napsal(a):

Ano, Jendo, Paroubek je odp.o.r.né demagogické tlusté prase. Ale nevěšel bych ho, utrhl by se.

Čoveče začínám mít docela chu na to setkání s tebou jít osobně........

Tak něco vymaslete, dejte vědět dopředu a já se přidám.stolt

Tak půjdem sami dva, kolego.

Není tady

 

#19 13. 3. 2008 18:08

Sirius
Host

Re: Pátek 22.února večer, Praha

OK, kdy a kde?

 

#20 15. 3. 2008 21:40

Sirius
Host

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Člověče mě trefí z těch banů, ozvi se na mail, něco domluvíme.

 

#21 1. 4. 2008 18:50

Sirius
Host

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Jeňýku, divil by ses...není to extradebil a JE o čem si s ním povídat. Rozhodně to nepokládám za ztrátu času.

 

#22 5. 4. 2008 0:00

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pátek 22.února večer, Praha

a víš že ani nedivil.
Vím že existují lidé kteří se rádi na internetu prezentují jako totální úchylové a dovolí si věci který by jim v reálu tak snadno neprošli. Jenže i tohle internetový "úchyláctví" by mělo mít nějaký slušný meze.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#23 6. 4. 2008 20:43

Sirius
Host

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Jeňýk napsal(a):

a víš že ani nedivil.
Vím že existují lidé kteří se rádi na internetu prezentují jako totální úchylové a dovolí si věci který by jim v reálu tak snadno neprošli. Jenže i tohle internetový "úchyláctví" by mělo mít nějaký slušný meze.

V podstatě souhlasím. Lidé využívají internet, místo aby spolu hovořili z očí do očí, navštěvovali se. Chápu že internet je lacinější, rychlejší, ale osobní kontakt písmenka nevyváží. Já též využívám tohoto média ke konverzaci, ale jakmile to podmínky dovolují dávám přednost osobnímu kontaktu.

 

#24 7. 4. 2008 5:56

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Sirius napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

a víš že ani nedivil.
Vím že existují lidé kteří se rádi na internetu prezentují jako totální úchylové a dovolí si věci který by jim v reálu tak snadno neprošli. Jenže i tohle internetový "úchyláctví" by mělo mít nějaký slušný meze.

V podstatě souhlasím. Lidé využívají internet, místo aby spolu hovořili z očí do očí, navštěvovali se. Chápu že internet je lacinější, rychlejší, ale osobní kontakt písmenka nevyváží. Já též využívám tohoto média ke konverzaci, ale jakmile to podmínky dovolují dávám přednost osobnímu kontaktu.

Jenže kde se pobavíš s tolika lidmi současně, z různých částí republiky, ba i světa?
Navíc to vyrovnává hendikep lidí , kteří se jinak osobního styku docela bojí.

Není tady

 

#25 7. 4. 2008 14:26

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Pátek 22.února večer, Praha

Damila napsal(a):

Jenže kde se pobavíš s tolika lidmi současně, z různých částí republiky, ba i světa?

Samozřejmě, tady je ale řeč především člověku s nickem Zephyr + asi deset jiných. Ten se tady na Babinetu projevoval jako dost nevkusnej až sprostej úchyl a proto byl celkem poprávu zabanovanej.
Sirius se s ním nejspíš sešel v reálu osobně a zjistil že je to snad vcelku normální chlap. Takže klasickej případ člověka kterej se v osobním styku chová odlišně než jak se prezentuje na internetu. Ono je to asi do jistý míry normální ale nemělo by to zasahovat do extrémů.

Navíc internetová či sms komunikace má svoje "špecifiká" a člověk by s nima měl počítat. Občas je docela neuvěřitelný kolika způsoby se dá vysvětlit jeden napsanej příspěvek a jak se dá z člověka postupně udělat úplná zrůda. big_smile Takže tyhle debaty bych rozhodně nepřeceňoval ale asi ani nepodceňoval. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů