Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 2. 2008 10:49

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

ba ba, třeba včera jsem byla ošklivá - blbá nálada, dnes jsem už hezčí :-))) protože svítí sluníčko big_smilebig_smilebig_smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#27 15. 2. 2008 10:50

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Už rok si, kdykoliv se podívám do zrcadla říkám: "Mám se ráda taková jaká jsem a líbím se sama sobě" ! Hádejte odkud to mám.... Irenka21 řekne - no jo žačka... Budete se divit, ale funguje to!!!!! reta (Je mi 54 - odvčera)

Není tady

 

#28 15. 2. 2008 10:51

majkafa
Host

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Helenko, já musím mít v pořádku podklady, bo do jakkoliv zvoleného výstřihu není co umístit. Ale i to jsem já. lol
Ale přiznám se bez mučení, někdy trošku závidím. rodna

Upravil(a) majkafa (15. 2. 2008 10:52)

 

#29 15. 2. 2008 10:51

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

To chlapi jsou oškliví a blbí, my jsme krásné, jemné, chytré a stvořené pro lásku, ne? CHA? dumbom

Upravil(a) Irenka21 (15. 2. 2008 10:51)


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#30 15. 2. 2008 10:52

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Nemůžu nosit tuniky, vypadám v nich jako po*no hvězda, to by byla jednání, to by byla legranda. No a kdybych si vzala zvedačku podprdu, to by byl nářez, manžel to viděl v kabince, když jsem si to zkoušela a mohl chcípnout smíchy, Dolly Baster hadr. Někdy i moc vnadů je příliš. hjarta

Upravil(a) Irenka21 (15. 2. 2008 10:54)


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#31 15. 2. 2008 11:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

majkafo, vždycky mám i podklady tipop - nikdy nevíš, na co narazíš. Ohlásí ti Ing. Jirků, čekᚠ šarmantního chlapa, dorazí zakyslá šedesátka http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a fofrem aranžuješ do vejstřihu šáteček.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#32 15. 2. 2008 11:06

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

nemyslela temi "podklady" prsa....?? va lol lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#33 15. 2. 2008 11:12

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Jo, prsa. Naposled mi srazila sebevědomí maminka. Prsa mi vyrostly, to bylo jediné pozitivní na tom tloustnutí, a ona mi řekla, že si mám koupit zmenšovací podprsenku.

Není tady

 

#34 15. 2. 2008 11:23

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

luminko, možná se stále smutně cítíš vevnitř doposavad. Chybí ti asi "jiskra"....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#35 15. 2. 2008 11:25

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Tetamáma napsal(a):

Už rok si, kdykoliv se podívám do zrcadla říkám: "Mám se ráda taková jaká jsem a líbím se sama sobě" ! Hádejte odkud to mám.... Irenka21 řekne - no jo žačka... Budete se divit, ale funguje to!!!!! reta (Je mi 54 - odvčera)

Tak to praktikuju taky a opravdu to funguje. Ale stejně nejlepší pocit mám, když mi můj muž řekne jak mi to sluší a pořád jsem pro něho nej a to se vůbec nemaluju.
A syn tvrdí, že muži si na ženě mejkapu ani kolikrát nevšimnou, spíš je zajímá, jestli je dotyčná milá a sympatická, hodnotí celek a nevšímají si detailů.
A Tetomámo k narozeninám všechno nejlepší  storstark


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#36 15. 2. 2008 11:53

majkafa
Host

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Úsměv sluší každému. S úsměvem to každému sluší. big_smile

 

#37 15. 2. 2008 13:31

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

úsmev sluší každému..............rááááááááádiiiiióóóóóóóó  :-))))))
radio impuls reta reta reta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#38 15. 2. 2008 14:18

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Kdo se směje , a má za tři, to by bylo rozchechtaných zaměstnanců.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#39 15. 2. 2008 14:20

Somaia
Host

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Já se zase někdy snažím být ošklivá a nejde to lol lol lol

 

#40 15. 2. 2008 14:35

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

luminka napsal(a):

Jo, prsa. Naposled mi srazila sebevědomí maminka. Prsa mi vyrostly, to bylo jediné pozitivní na tom tloustnutí, a ona mi řekla, že si mám koupit zmenšovací podprsenku.

Jo, maminky... V 15-ti mi ta moje řekla a radši nosím sukně po zem, že mám škaredé nohy... Dodneška mám mindrák vzít si kraase, nebo sukni ke kolenům...


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#41 15. 2. 2008 14:36

majkafa
Host

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Protože jsi uvnitř hezká. To prostě neoklameš, Som. smile

 

#42 15. 2. 2008 14:37

majkafa
Host

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Maminky? Tak nevím. Odjakmédcerkyživa jí říkám, že je nádherná. A ona opravdu je. Mám krásné děti. smile
Mně říkala má kmotřička, že jsem ošklivá. Navždy to ve mně zůstalo. sad

Upravil(a) majkafa (15. 2. 2008 14:38)

 

#43 15. 2. 2008 14:37

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

mně taky milenec říká že jsem "uvnitř" hezká lol lol lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#44 15. 2. 2008 14:38

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

No můj otec mi zase říkal. "Nežer,. budeš mít tlustou pr..." No a měla jsem mentální anorexii:lol:lol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#45 15. 2. 2008 14:39

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Irenka21 napsal(a):

Prostě člověk se mění, s tím se asi musíme smířit nebo investovat do plastik, někdy i ta méně časopisově hezká žena, se umí prodat a nosí se jako superhvězda, je to i o šarmu a optimismu, když je člověk příjemný, zdá se všem hezčí. A ještě je dobré vědět, že toho , co nám připadá jako hrozná vada, si ostatní třeba ani nevšimnou.

Naprosto souhlasim. Mela jsem obdobi, kdy jsem byla strasne spokojena a stastna a jeste navrch k tomu jako bonus jsem zhubla. Byla jsem za kralovnu kamkoliv jsem vlezla, aniz bych o to stala. Bohuzel bylo to jenom obdobi, nedokazala jsem to udrzet a ve svych 24 letech vypadam priserne. Castecne za to muze muj vzhled ale horsi nez vzhled (ten ostatne se da penezi napravit) je to jak se citim uvnitr. Nedavno jsem se divala do zrcadla a to co jsem zahledla byla silenost. Takze spis nez na vzhled bych se soustredila na to, co je uvnitr. smile


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#46 15. 2. 2008 14:48

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Jo - neumí se nosit, to je přesně ono.

Ona krása není v hadrech a účesu. Tedy jasně, že o sebe dbáme a snažíme se vypadat dobře, ale umět nosit čtyřicítku, to je o něčem jiném. Krémy proti vráskám vyměň za dostatek vypité vody, make-up za úsměv a módní výstřelky za dobrou náladu.
Každá pohodová, usměvavá a optimisticky laděná ženská připadá každému hezká a nedostatků si ani nevšimnou


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#47 15. 2. 2008 14:49

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

adra napsal(a):

mně taky milenec říká že jsem "uvnitř" hezká lol lol lol

Mně říká manžel nemanžel, že jsem hezká zevnitř i zvenku, ale do mne nevidí.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#48 15. 2. 2008 14:51

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

no já myslela jiný vnitřek....lol lol ale to je fuck:-))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#49 15. 2. 2008 14:53

OTZI
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 730

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

majkafa napsal(a):

Helenko, já musím mít v pořádku podklady, bo do jakkoliv zvoleného výstřihu není co umístit. Ale i to jsem já. lol
Ale přiznám se bez mučení, někdy trošku závidím. rodna

Jsem na tom stejně. Není co umístit-přesně. A někdy taky trochu závidím. Mám jedny krásný plesový šaty už asi 5 let. Asi se mi scvrkly prsa,protože před lety jsem pod nimi neměla podprdu( musela by být speciální,protože by vyčuhovala. Tak  nedávno jsem si je zkoušela a vypadala jsem v nich jako kluk. Pr...l mi za těch pět let narostla a prsa se scvrkla.Divný ,co?

Není tady

 

#50 15. 2. 2008 14:54

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Snažím se být hezká a nejde to?

Já vím, ale svítí slunce a já půjdu domů, tam mne čekají dva hladoví, ale hezcí mladí muži, dnes byli úspěšní a už mi volali nadšeně své známky, tak budu muset převtělit své nadšení a vnitřní krásu do tvarohových buchet a kakaa, míru a kráse zdar.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů