Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Sexuologická
  •  » Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

#26 11. 2. 2008 15:46

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Račice dračice napsal(a):

(ale vylučuje se to s tím, že sex nepotřebuje....)

Zkus ji dát čas, ber to jako etapu, kdy to prostě s Tebou nepociuje jako potřebu a nechce se z toho radovat. Respektuj její pocity.
Když Ti to bude chtít udělat, nebraň se tomu a nevynucuj si, aby u toho musela mít nutně potěšení taky. Jestli se aspoň takhle snaží kvůli Tobě, je to proto, že Tě nechce zanedbat..minimálně tak, jak je teď pocitově schopná....
Snaž se být v poho a ohleduplný, nic jiného Ti ani asi nezbývá, asi si musí vyřešit vlastní frustraci, nespokojenost, kdoví z čeho.... Třeba je to jen momentální, když před porodem to bylo OK. Sexuální touha nezmizí jen tak, z ničeho nic, něco ji vadí....

To že nepotřebuje sex, jednak sama říká a jednak to mám i zčásti vyzkoušené a jednak to prostě na ni vidím. Už jsem to psal, že jsem zkoušel to po ní nechtít. Stalo se třeba že jsme měsíc nic neměli. Nic, prostě vůbec nic. Nebo jindy jsme se zase nemilovali (čili styk smile ) skoro tři měsíce, nějaké mazlení jednou dvakrát za 14 dní třeba proběhlo ......

Pak, jsem ještě na ní neviděl, že by sex chtěla. Prostě že by na to dostala chu .....

Jo, před porodem to bylo jiné.

Já se snažím, jen mi příjde že to trvá dlouho bez nějakého zlepšení.

Není tady

 

#27 11. 2. 2008 15:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Ja si tiež myslím, že môže ís po dočasný pokles spôsobený hormónmi... Takže nepociuje túžby, trebárs, ale keď už dôjde na VEC, vychutná si TO...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 11. 2. 2008 15:53

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Regi úplně s tebou souhlasím já to taky tak vnímám a beru...prostě milování... a to doslovně, proto nechápu, že může někdo vyčítat a být naštvaný, že nemá orgasmus, já ho s manželem taky nikdy nepoznala a svět se nezbořil...těším se z toho pocitu být s milovanou osobou..asi tak.


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#29 11. 2. 2008 15:58

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Ospravedlnujem sa ak si to uz niekde spominal, ale inak je vas vztah ok? ci nemate problemy/nezhody/hadky a pod. v inych oblastiach zivota....len tak ma napada, ak jej sex nic nehovori, ,kde si vybija energiu? robi sport, studuje, pracuje? ja teda niesom freudistka, ale jeho myslienky o sublimacii, teda ked clovek svoj povodne sexualny instinkt zacne realizovat v inej podobe (napr. ten sport, alebo praca) su zaujimave.


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 

#30 11. 2. 2008 16:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Maia, ak majú malé diea, ktoré je živé, v noci trebárs zle spí... a vyžaduje veža pozornosti... Ja som dos sex. náruživá, ale nedostatok spánku na mňa pôsobí ako spožahlivá antikoncepcia. Proste spánok je základná živ. potreba, sex len luxusná nadstavba. That´s it.
Ja som usblimovala(a občas sublimujem) orient. tancom a je to véééžmi zuajímavé, lebo ten potom zasa povzbudzuje erot. fantáziu a vnímanie - ale fyzicky unavuje... Skrátka je to taký zaujímavý prepletenec.

Upravil(a) Selima (11. 2. 2008 16:02)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 11. 2. 2008 16:02

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

maia napsal(a):

Ospravedlnujem sa ak si to uz niekde spominal, ale inak je vas vztah ok? ci nemate problemy/nezhody/hadky a pod. v inych oblastiach zivota....len tak ma napada, ak jej sex nic nehovori, ,kde si vybija energiu? robi sport, studuje, pracuje? ja teda niesom freudistka, ale jeho myslienky o sublimacii, teda ked clovek svoj povodne sexualny instinkt zacne realizovat v inej podobe (napr. ten sport, alebo praca) su zaujimave.

... to by mě pak taky zajímalo.
Je doma s malým, a studuje. To je vše. Občas se jdem všichni někam projít.

Jinak, jako v posledního půl roku máme problémy. Jenže ty na to nemaj nějaký extra vliv. Protože třeba před tím půlrokem a ještě předtím kdy bylo vše ok, tak to bylo v podstatě stejné ....

Není tady

 

#32 11. 2. 2008 16:07

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Ano, ano, selimka, samozrejme to moze byt aj starostlivostou o dieta, ved vlastne aj to som chcela vediet ci nie je unavena povedzme z domacnosti...(no inak orientalne tance kvitujem, tiez som sa prihlasila a je to super prima vec, vzdy sa tesim na dalsiu hodinu, aj ked svalovka potom smile) ospravedlnujem sa autorovi vlakno sa tuto vsuvku, ale neodpustim si! k veci: ked hopp vravi, ze navyse studuje, to si viem predstavit, ze z toho dievca moze byt aj unavene...co myslis hopp, bolo by mozne, aby si ju povedzme zobral  niekam na vikend? ze by ina atmosfera (vecera, kino, neviem co vsetko) mohla zmenit jej postoj???


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 

#33 11. 2. 2008 16:08

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Selima napsal(a):

Maia, ak majú malé diea, ktoré je živé, v noci trebárs zle spí... a vyžaduje veža pozornosti... Ja som dos sex. náruživá, ale nedostatok spánku na mňa pôsobí ako spožahlivá antikoncepcia. Proste spánok je základná živ. potreba, sex len luxusná nadstavba. That´s it.
Ja som usblimovala(a občas sublimujem) orient. tancom a je to véééžmi zuajímavé, lebo ten potom zasa povzbudzuje erot. fantáziu a vnímanie - ale fyzicky unavuje... Skrátka je to taký zaujímavý prepletenec.

Manželka má právě dost spáknu.

Vstávám dříve, ona zpravidla spí s malý když přidou v poledne ze školky (chodí jen na dopoledne kvůli mateřské) a jdeme spát většinou spolu.
Občas se někdy zlobí (no taková ta ženská nespokojenost (dámy prominou wink )) že jdu spát dříve, když jsem utahaný ....

Není tady

 

#34 11. 2. 2008 16:13

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Přesně tak,jak psala Regina...

já můžu rozdělovat milování (rozuměj styk:)) s partnerem a jen sex (taky styk:)) s partnerem, když jsem unavená, frustrovaná a potřebuji uklidnit, uvolnit. Pak potřebuji i orgasmus, jinak mě může uspokojit i milování bez dosažení orgasmu.

Já myslím Hoppe, že Tvá manželka prostě nepotřebuje díky nějaké frustraci (jak jsem psala)to milování,souznění, vzájemné potěšení a radování se z blízkosti a to že se těšíte navzájem....
Na druhou stranu primárně sex asi potřebuje....když je protivná z nedosažení orgasmu...minimálně si to možná dělá sama.

Zkusil jsi třeba navrhnout rychlovku bez toho, že by jste se museli soustředit jeden na druhého, ale jen si užili sex (uvolnění) a ne milování (souznění).
Já patřím taky k těm, které občas předehry "otravují"...když toho je na mě moc, ale primárně sex potřebuji hodně....co třeba takhle? Když jsem v dlouhodobé nespokojenosti, tak mám s partnerem "jen sex"smile a nestalo se mi, že bych třeba postupně nezatoužila zas znovu po tom souznění a sex přešel v milovánísmile


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#35 11. 2. 2008 16:15

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Myslím si,že to moc prožíváš...já taky měla období kdy jsem na sex neměla vůbec chu..ba i období kdy na mně manžel nesměl ani šáhnout, prostě mi to vadilo a ani jsem nevěděla proč. Asi je to hormonama, mateřským naplněním nebo nevím čím, ale určitě se to spraví. Třeba až vám pohlídají rodiče a vy si (hlavně ona) užijete bezstarostný víkend.


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#36 11. 2. 2008 16:17

shiden
Host

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Hopp napsal(a):

shiden napsal(a):

Divné! Dost ale možné, že ji už ve skutečnosti nevzrušuje sex s tebou, ale kvůli dítěti, rodině se z povinnosti snaží dál. Pokud to tak je, tak s tím asi už nic moc nenaděláš.

Takže jinak řečeno, podku ženu přestane vzrušovat její muž-mažel, tak není možné z jeho strany to nějak ovlivnit .... ?

Pokud by to teoreticky byla sexuální averze k tobě (což je moje hypotéza, jinak mě to nedává vůbec smysl), tak dle knihy Sexualita ženy od Z.Pastora je to spíš nezvratné. Buď upravit vztah a nebo rozchod. Rozhodně je nutné si o tom promluvit a navštívit asi sexuologa.
Chápu dobře, že od toho porodu uplynulo už 3 roky (máte dítě 3 roky staré)? Takže 3 roky je to takhle špatné?

Upravil(a) shiden (11. 2. 2008 16:21)

 

#37 11. 2. 2008 16:17

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

maia napsal(a):

Ano, ano, selimka, samozrejme to moze byt aj starostlivostou o dieta, ved vlastne aj to som chcela vediet ci nie je unavena povedzme z domacnosti...(no inak orientalne tance kvitujem, tiez som sa prihlasila a je to super prima vec, vzdy sa tesim na dalsiu hodinu, aj ked svalovka potom smile) ospravedlnujem sa autorovi vlakno sa tuto vsuvku, ale neodpustim si! k veci: ked hopp vravi, ze navyse studuje, to si viem predstavit, ze z toho dievca moze byt aj unavene...co myslis hopp, bolo by mozne, aby si ju povedzme zobral  niekam na vikend? ze by ina atmosfera (vecera, kino, neviem co vsetko) mohla zmenit jej postoj???

.. s tím víkendem to mᚠpravdu. Ono to tu náladu zvedne, na chvilku - vyzkoušeno .....


Jako spíše mi jde o to, že moje žena má orgasmus, v sexu jsem jí ochoten udělat skoro všechno, když to děláme tak orgasmus chce ... ale přitom ji sex nic neříká.

Prostě já nevím, možná že někderé holky to tak maj nastavené, já nevím, proto se na to ptám.

Už tu padlo že ji třeba už nevzrušuju, což je asi pravda. Tak pak se vás žen chci zeptat. Je možné, a jak to udělat aby vás vᚠchlap zase začal vzrušovat, přítahovat ........

Není tady

 

#38 11. 2. 2008 16:18

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Račice, to je vončo, mluvit s o tom , přesně: navrhnout řešení, protože ona se teď veze (zřejmě jsi hlavní živitel) a to studium a výchova malého dítěte... chce to VENTIL a pokud to podᚠtakhle, tak by to měla pochopit, pokud jsi pro ni důležitý.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#39 11. 2. 2008 16:22

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Jak píše Pomněnka, jsou taková období, přichází ve vlnách, když jsi dole, sex a vzrušení se tě prostě netýká, kdybyses na hlavu stavěl, a pak vlna nahoru a vzruší tě jen vůně, vzpomínka, letmý dotyk....
Jinak mě se můj chlap pořád líbí a vzrušuje  mě i po 20 letech, ale musím zapomenout na různé nechutnosti, co chlapi občas dělávají wink (viz Al Bunda)....


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#40 11. 2. 2008 16:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

A čo takto dovolenka pri mori BEZ MALÉHO???? tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 11. 2. 2008 16:28

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

njn, ruka v trenkách, prostě hnus big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#42 11. 2. 2008 16:30

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Teda, ak ide o tu pritazlivost. Budem hovorit za seba. Nemam rada, ked viem, ze si s chlapom mozem robit, co chcem, ze po mne neskonale tuzi a siel by za mnou bez vsetkeho na koniec sveta. (nehovorim, ze sa mi to stava casto smile) Proste urcita (relativne mala) miera neistoty vztahu prospieva, lebo sa chceme jeden druhemu stale pacit, sme ochotni robit kompromisy. Ak tvoja zena nie je ochotna sa s tebou bavit, bud je si prilis ista, alebo ju to absolutne nezaujima, alebo ma nejaky problem komunikovat.  Ak cakas recept, napr. ze si mas dat sexi boxerky, a budes pre svoju zenu pritazlivejsi, neviem, mozno ano. Alebo zmenis uces, alebo popracujes na svaloch. Zalezi ci je pricina, ze ju nepritahujes fyzicky. To uz musis vediet ty, ci si za poslednu dobu zmenil svoj zovnajsok tak, ze by sa jej to nemuselo pacit. Skor sa mi ale zda, ze problem bude inde. Sam vravis, ze ked idete niekde inde, je ina, domyslam si, ze aktivnejsia. Ak by ju nezaujimal sex ako taky, asi by to tak nebolo. Celkovo kombinacia, ze tuzi po orgazme, ale nie po sexe, sa mi zda nezvycajna. Robi si to napr. sama? ospravedlnujem sa ak prilis osobna otazka.


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 

#43 11. 2. 2008 16:30

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Regina napsal(a):

Račice, to je vončo, mluvit s o tom , přesně: navrhnout řešení, protože ona se teď veze (zřejmě jsi hlavní živitel) a to studium a výchova malého dítěte... chce to VENTIL a pokud to podᚠtakhle, tak by to měla pochopit, pokud jsi pro ni důležitý.

.. jo to bych rád. Jenže, to už vypádá jako by byla ta nejhorší ze všech, to je právě problém. Pro ni je dost težké mluvit o osobních věcech. O tom co cítí co prožívá a tak. O to težší o intinmích věcech.

.. navíc, ona je příliš hrdá na to, aby na takou věc přistoupila. Maj to v rodině ... Byla by schopná odejít, a to nechci aby se stalo ..... hmm

Není tady

 

#44 11. 2. 2008 16:35

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Hopp napsal(a):

Regina napsal(a):

Račice, to je vončo, mluvit s o tom , přesně: navrhnout řešení, protože ona se teď veze (zřejmě jsi hlavní živitel) a to studium a výchova malého dítěte... chce to VENTIL a pokud to podᚠtakhle, tak by to měla pochopit, pokud jsi pro ni důležitý.

.. jo to bych rád. Jenže, to už vypádá jako by byla ta nejhorší ze všech, to je právě problém. Pro ni je dost težké mluvit o osobních věcech. O tom co cítí co prožívá a tak. O to težší o intinmích věcech.

.. navíc, ona je příliš hrdá na to, aby na takou věc přistoupila. Maj to v rodině ... Byla by schopná odejít, a to nechci aby se stalo ..... hmm

Teď to moc nechápu, jako že by srazilo její hrdost navrhnutí rychlovky, a její možné přistoupení na to?? To by jsi konkrétně mě třeba urazil:Dbig_smile Jestli ty se nemýlíšwink Když je schopna pěkně Ti vyčinit, že si jí to neudělal....v tomto případě mi nepřišlo, že by jí dělalo potíž se o tom bavit:)

Viz. první věty....no když neumíte správně a hlavně srozumitelně pro vás dva hovořit otevřeně o intimních věcech, tak to je pak těžký....

Upravil(a) Račice dračice (11. 2. 2008 16:40)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#45 11. 2. 2008 16:37

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Hopp napsal(a):

...když to děláme tak orgasmus chce ... ale přitom ji sex nic neříká.

Tady je trošku rozpor, nemyslíš? Kdyby jí sex nic neříkal, tak nebude mít (a tedy ani chtít) orgasmus...
Protože orgasmus má právě proto (mimo jiné), že sex jí něco říká...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#46 11. 2. 2008 16:44

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Hele, začni víc chodit do hospody. Na otázku, proč chodíš tak často a utrácíš tolik za chlast odpověz, že nějak tu touhu musíš hasit. big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#47 11. 2. 2008 16:45

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

maia napsal(a):

Teda, ak ide o tu pritazlivost. Budem hovorit za seba. Nemam rada, ked viem, ze si s chlapom mozem robit, co chcem, ze po mne neskonale tuzi a siel by za mnou bez vsetkeho na koniec sveta. (nehovorim, ze sa mi to stava casto smile) Proste urcita (relativne mala) miera neistoty vztahu prospieva, lebo sa chceme jeden druhemu stale pacit, sme ochotni robit kompromisy. Ak tvoja zena nie je ochotna sa s tebou bavit, bud je si prilis ista, alebo ju to absolutne nezaujima, alebo ma nejaky problem komunikovat.  Ak cakas recept, napr. ze si mas dat sexi boxerky, a budes pre svoju zenu pritazlivejsi, neviem, mozno ano. Alebo zmenis uces, alebo popracujes na svaloch. Zalezi ci je pricina, ze ju nepritahujes fyzicky. To uz musis vediet ty, ci si za poslednu dobu zmenil svoj zovnajsok tak, ze by sa jej to nemuselo pacit. Skor sa mi ale zda, ze problem bude inde. Sam vravis, ze ked idete niekde inde, je ina, domyslam si, ze aktivnejsia. Ak by ju nezaujimal sex ako taky, asi by to tak nebolo. Celkovo kombinacia, ze tuzi po orgazme, ale nie po sexe, sa mi zda nezvycajna. Robi si to napr. sama? ospravedlnujem sa ak prilis osobna otazka.

... sama ne e ... možná tak asi 2-3× za tu dobu co jsme svoji. A nedělala to ani předtím.

Recept ani tak ne. Spíše mě zajíma jak to vy ženy vydíte. Zajíma mě jak v těchto věcech uvažujete. Protože, přiznám se, někdy tomu nerozumím.

Mᚠpravdu v tom, že ta změna podle okolností tam je. Jo, je to tak. Jenže nevím, jak to prakticky přenést do každodenního života .... Mylím to jako, že malý nemůže být pořád někde, abychom měli na sebe čas. Každý den, nemůžeš být v kině. Ano, mohu se snažit tak že bude vše v domácnosti tak jak si přeje, ale to mi ještě nic nezaručí. To je na tom to frustrující a demotivující. Že se mohu snažit, ale výsledek bude nula.

Není tady

 

#48 11. 2. 2008 16:48

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Mikeš napsal(a):

Hopp napsal(a):

...když to děláme tak orgasmus chce ... ale přitom ji sex nic neříká.

Tady je trošku rozpor, nemyslíš? Kdyby jí sex nic neříkal, tak nebude mít (a tedy ani chtít) orgasmus...
Protože orgasmus má právě proto (mimo jiné), že sex jí něco říká...

.. no v tom je právě zakopán pes.

Prostě když ji ukecám, nebo na mě vidí že jsem jak hladovej pes, a pak se to nepovede, tak jí to vadí ...... ale to že by prostě jen tak bez jakkékoli mé interace dostala chu na sex, tak to se prostě nestává ......

Kdybych byl teplej a nespal sní, nic by se nestalo. (pokud by vše ostatní zůstalo při starém)

Není tady

 

#49 11. 2. 2008 16:52

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Promiň Hoppe, ale mě přijde hodně mimo, když na jednu stranu píšeš, že neumí mluvit o vnitřních pocitech, o těch intimních už vůbec, na druhou stranu jsi si  jistý, že si to nedělá sama:Dcool

Z mého pohledu svou ženu možná intimně/pocitově nemusíš ani znát, a proto jí to taky nemusí s Tebou ani bavit....
Podle mě to chce něco nového, pro ni nečekaného, něco co vᚠvztah oživí....čím ji překvapíš! S čím by nepočítala....


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#50 11. 2. 2008 16:53

Hopp
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2008
Příspěvky: 53

Re: Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....

Račice dračice napsal(a):

Hopp napsal(a):

Regina napsal(a):

Račice, to je vončo, mluvit s o tom , přesně: navrhnout řešení, protože ona se teď veze (zřejmě jsi hlavní živitel) a to studium a výchova malého dítěte... chce to VENTIL a pokud to podᚠtakhle, tak by to měla pochopit, pokud jsi pro ni důležitý.

.. jo to bych rád. Jenže, to už vypádá jako by byla ta nejhorší ze všech, to je právě problém. Pro ni je dost težké mluvit o osobních věcech. O tom co cítí co prožívá a tak. O to težší o intinmích věcech.

.. navíc, ona je příliš hrdá na to, aby na takou věc přistoupila. Maj to v rodině ... Byla by schopná odejít, a to nechci aby se stalo ..... hmm

Teď to moc nechápu, jako že by srazilo její hrdost navrhnutí rychlovky, a její možné přistoupení na to?? To by jsi konkrétně mě třeba urazil:Dbig_smile Jestli ty se nemýlíšwink Když je schopna pěkně Ti vyčinit, že si jí to neudělal....v tomto případě mi nepřišlo, že by jí dělalo potíž se o tom bavit:)

Viz. první věty....no když neumíte správně a hlavně srozumitelně pro vás dva hovořit otevřeně o intimních věcech, tak to je pak těžký....

smile aha .. tak to jsem nepochopil. Myslel jsem že jako, když ji živím, tak ...

Navíc, jo muže mi to udělat, za 5min v koupelně smile ... ale to není řešení a ani to nechci. Nejde mi o mého ptáka, ale o to že se chci milovat se svou ženou. Chci abychom si to uživali oba .... atp

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Sexuologická
  •  » Manželce sex už nic neříká .... přitom orgasmus má vždy ....
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů