Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 9. 2. 2008 22:11

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Je to žárlivost???

Cítit se jako obě je vždycky průšvih. Podle mně je hlavní neublížit, nedělat z partnera s prominutím vola.

Není tady

 

#127 9. 2. 2008 23:07

majkafa
Host

Re: Je to žárlivost???

ále, vlastně no comment offtopiclol

Upravil(a) majkafa (10. 2. 2008 0:54)

 

#128 10. 2. 2008 0:32

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Je to žárlivost???

Mikeš napsal(a):

A co říkᚠtřeba na tento pohled na věc? Není můj, odněkud jsem to zkopíroval:
"Nevěra s někým, koho si současně i vážím, je jako nadechnutí se čerstvého vzduchu v prostoru, ktery se už zdál být vydýchaným.
Na druhou stranu to pomůže i odstupu v pohledu na stávajícího partnera a dokonce to může zlepšit i vztah k němu.
Určitě je daleko lepší užít si nevěru, nežli se cítit jako obě toho, že partnerovi "nezahýbám".

Wow, Mikesi! Tohle je pro mne zcela novy pohled na vec. Dik:supr:

Není tady

 

#129 10. 2. 2008 0:52

majkafa
Host

Re: Je to žárlivost???

Důležité je dělat to s tím, koho si současně vážíme lollollol

 

#130 10. 2. 2008 1:17

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Je to žárlivost???

majkafa napsal(a):

ále, vlastně no comment offtopiclol

majko, stihla jsem to precist a wink
Jsou taci muzi, co umi zeny milovat a taci, co to neumi.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#131 10. 2. 2008 1:39

majkafa
Host

Re: Je to žárlivost???

Nharte, já vím.
A jsou nenapravitelné naivky. Viz já. dumbomlol

 

#132 10. 2. 2008 1:53

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Je to žárlivost???

majkafa napsal(a):

Nharte, já vím.
A jsou nenapravitelné naivky. Viz já. dumbomlol

Tak si ji udrž,je to krásná vlastnost. Těch pár "naivních" lidí, které jsem potkala, milovat uměli, a od nich se to učím. Moc mi pomohli hjarta. Ale kluk, který se nenaučil milovat ženu, se kterou žije dvacet let, tomu já se vyhýbám. wink


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#133 10. 2. 2008 2:04

majkafa
Host

Re: Je to žárlivost???

Nharte, děkuji ti. Jen mě ta má naivita někdy dost bolí. Snad pánbůh dá, že jednou potkám toho správného k sobě, který mě ocení takovou, jaká jsem, a neublíží a budeme se vzájemně milovat. big_smile Pohladila jsi mě na duši. Možná ani netušíš, jak, dobrá vílo.

 

#134 10. 2. 2008 2:44

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Je to žárlivost???

Dobře se vyspi, maji... Potkᚠa toho, i když ztratíš, tak neublíží a láska nezmizí.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#135 10. 2. 2008 11:01

majkafa
Host

Re: Je to žárlivost???

Nharte, že ty něco víš? big_smile Poslední týden se mi dějí zvláštní věci a karta, kterou jsem pociovala potřebu si vytáhnout, byla hodně zajímavá.

 

#136 10. 2. 2008 12:06

Jay
♥♥♥----
Místo: Landgraaf - Nederland
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 244

Re: Je to žárlivost???

Ahojky,
necetla jsem vsechno, ale z tveho prvniho prispevku mi pripada, ze si nechas vsechno libit. Ja bych mu dala najevo, ze jsem nezavisla. Zacala bych se licit, dbat o sebe a pak bych si taky vyrazila...BEZ nej...taky bych mu bez vysvetleni rekla, ze nechci, aby sel se mnou...to je nejlepsi odpoved. Muz musi mit pocit, ze zenu dobyva, pokud na nej bude doma stale cekat v koutku, prestane ho bavit. Musis byt taky trochu "potvora"...hodne stesti..


http://img511.imageshack.us/img511/5350/princeznaqr5.th.jpg

Není tady

 

#137 10. 2. 2008 12:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to žárlivost???

shiden napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

maricka napsal(a):

Pavlo...a proč Tě to dostává do depky? když to nikomu vadit nebude, tak to bude fajn, ne? Jen mě mrzí, že už se lidé nebudou muset pro toho druhého tolik obětovat...odevzdat mu své tělo, duši... Ale kdo ví, jak to všechno bude.

Neboj se, Pavlo, mně by také nevěra vadila... Mně vadí věcí... Ale člověk si nesmí myslet, že druhý člověk by měl být absolutně dokonalý, každý děláme chyby a učíme se z nich.

maricko, vůbec nejde o dokonalost. Myslím, že jsem vcelku tolerantní člověk, ale jsou prostě věci, které nepřekousnu a tolerovat nebudu nikdy. Nevěra patří mezi ně. Hnusí se mi a - hrozně ubližuje, bolí. A když to tady tak kolem sebe vidím, jen mě to ujišuje v tom, že zůstat sama je to nejlepší řešení.

Vidíš a já špatně zas překousávám, že tolik lidí požaduje věrnost, nějak si nemůžu zvyknout, že budu muset v tomto a i jiných skutečnostech sám omezit svoji svobodu (pro mě nejvyšší hodnota), ale nic jiného nezbývá, protože nevěřím tomu, že zůstat sám je lepší a nevěřím to ani moc tobě. sad

Já zas nemám pocit, že věrnost je nějáké omezování svobody va
Věřit mi to nemusíš, já to tak cítím. Nemám chu už si nechat od žádnýho chlapa nakopat pr..., topit se někde v slzách. Je mi líp samotný a chlapi jsou dobří jen na to jedno hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#138 10. 2. 2008 12:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to žárlivost???

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Pro mě je i jediná nevěra prostě konec. Ztráta důvěry, všeho. Není důvod, pokračovat dál. A si jde tam, kde mu bylo líp ve chvíli, kdy jsem mu byla ukradená hmm

A co říkᚠtřeba na tento pohled na věc? Není můj, odněkud jsem to zkopíroval:
"Nevěra s někým, koho si současně i vážím, je jako nadechnutí se čerstvého vzduchu v prostoru, ktery se už zdál být vydýchaným.
Na druhou stranu to pomůže i odstupu v pohledu na stávajícího partnera a dokonce to může zlepšit i vztah k němu.
Určitě je daleko lepší užít si nevěru, nežli se cítit jako obě toho, že partnerovi "nezahýbám".

Stejně stupidní, jako když se mi ex snažil namluvit, jak mě miluje a ona pro něj nic neznamenala usch Kdyby mě miloval, tak ho ta láska dovedla za mnou domů, ne k ní do postele fuckyou


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#139 10. 2. 2008 12:20

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Je to žárlivost???

ppavlo ahoj,nharte já podle nicku myslela,že muž


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#140 10. 2. 2008 12:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to žárlivost???

Ahoj laki, přeju hezkou neděli smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#141 10. 2. 2008 14:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Je to žárlivost???

Ahojte, babky, všetkým vám želám peknú nedežu.. .U nás je krásne slnečno a vcelku teplo cool ... Predjarie... tummenupp A veci kao vernos či nevera mi pripadjaú vzdialené, hoci včera som si strihla Medvídka - a to je teda "vyšší dívčí"... smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#142 10. 2. 2008 14:19

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Je to žárlivost???

PPavlaa napsal(a):

Stejně stupidní, jako když se mi ex snažil namluvit, jak mě miluje a ona pro něj nic neznamenala usch Kdyby mě miloval, tak ho ta láska dovedla za mnou domů, ne k ní do postele fuckyou

Nemusíš se hned čertit, napsal jsem přece, že to není můj názor...
Narazil jsem na něj někde při prolézání diskusí a zaujal mě ani ne tak svou "silnou myšlenkou" jako spíš tím, že ho napsala žena smile
Ale Tebe, PPavlo, každopádně pasuji do role největší anti-nevěrnice na Babinetu tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#143 10. 2. 2008 14:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to žárlivost???

Selima napsal(a):

Ahojte, babky, všetkým vám želám peknú nedežu.. .U nás je krásne slnečno a vcelku teplo cool ... Predjarie... tummenupp A veci kao vernos či nevera mi pripadjaú vzdialené, hoci včera som si strihla Medvídka - a to je teda "vyšší dívčí"... smile

Seli i tobě smile
Co je Medvídek va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#144 10. 2. 2008 14:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to žárlivost???

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Stejně stupidní, jako když se mi ex snažil namluvit, jak mě miluje a ona pro něj nic neznamenala usch Kdyby mě miloval, tak ho ta láska dovedla za mnou domů, ne k ní do postele fuckyou

Nemusíš se hned čertit, napsal jsem přece, že to není můj názor...
Narazil jsem na něj někde při prolézání diskusí a zaujal mě ani ne tak svou "silnou myšlenkou" jako spíš tím, že ho napsala žena smile
Ale Tebe, PPavlo, každopádně pasuji do role největší anti-nevěrnice na Babinetu tummenupp

Mikešku, já se nečertím. Jde vidět, že mě neznáš, když se čertím, vypadá to ouplně jinak wink
A prosím nikam mě nestrkej. Život je táááák dlouhej a mám ho před sebou, možná budu na konec já ta, co bude podvádět na každým rohu winkbig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#145 10. 2. 2008 14:48

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Je to žárlivost???

PPavlaa napsal(a):

Co je Medvídek va

Film od J. Hřebejka... jestli má Selima na mysli toto...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#146 10. 2. 2008 22:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Je to žárlivost???

stolt stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů