Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 2. 2008 14:02

Aninka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 42

Je to žárlivost???

Přeji všem pěkný den, i já trochu přidám ze svého soudku. Chtěla bych se prostě jenom zeptat, co si myslíte o tom, když jeden z partnerů (přítel) chodí někam s někým ven častěji než ten druhý a nechce toho druhého v některých případech brát s sebou? Já většinou nikam sama nechodím, spíše vzácně, přítel chodí určitě sám s někým (kolegové a kolegyně z práce, brácha apod.) mnohokrát častěji než já. Někdy se ale stává, že když má zase možnost někam jít, tak řekne, že chce jít beze mne (někdy zase at klidně jdu s ním). Ale v poslední době to spíše vypadá tak, že on někam pořád chodí a já sedím doma jako pecka. A s ním prostě jít nemůžu, ani když se zeptám, jestli můžu s ním. Prostě řekne, že ne a neuvede důvod. Nevěra v tom na sto procent není. Spíš si říkám, že je to tak asi normální, že chce jít někdy sám a pak to dopadá tak, že já většinou sedím doma a on si lítá po hospodách a ted byl dokonce na diskotéce a tančil s jinými ženami. Hrozně ted žárlím a nevím, jak se toho zbavit. Hnusí se mi pomyšlení, že on si užívá beze mne, flirtuje s ostatními, tančí s nimi, baví se a já sedím doma. Nejvíc mi asi vadí to flirtování (sice nevím, jestli flirtuje, ale jak ho znám, tak asi trochu ano). Ale nebojím se, že by mne podvedl nebo kvůli jiné opustil, je to vůbec žárlivost, když žárlím jen na to flirtování, které se mi hnusí (sama to nedělám). A jak to doma máte Vy? Také často chodí Vᚠpartner někam sám a užívá si bez Vás? A co si myslíte o mém případu?

Upravil(a) Aninka (7. 2. 2008 14:12)

Není tady

 

#2 7. 2. 2008 14:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Je to žárlivost???

Je.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#3 7. 2. 2008 14:11

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Je to žárlivost???

Pandorraa napsal(a):

Je.

Jak vyšitá tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#4 7. 2. 2008 14:12

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Je to žárlivost???

Jo, měla jsem to taky jako ty, seděla jsem doma na zadku jako pecka a když jsem někam šla, tak jedině s ním, byla jsem totální závislák, žárlila jsem a dopadlo to jak muselo, našel si jinou smile


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#5 7. 2. 2008 14:14

Aninka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 42

Re: Je to žárlivost???

O to nejde, já ani někam moc často chodit nechci, závislák nejsem...mám zase jiné koníčky... nechci být pořád s ním, jen mi vadí, že ted pořád někam chodí a mě s sebou prostě nevezme a ještě tancuje a flirtuje s jinými...o to jde.

Není tady

 

#6 7. 2. 2008 14:15

Somaia
Host

Re: Je to žárlivost???

Aninko, proč sedíš doma jako pecka a nejdeš pobavit se svými  přáteli??

 

#7 7. 2. 2008 14:15

Laura
♥♥-----
Registrovaný: 4. 9. 2006
Příspěvky: 52

Re: Je to žárlivost???

Proč si nevyrazíš s kamarádkama a neuvolníš se trochu, lehké zaflirtování ti také jen pomůže, zapracuj na sobě. Domnívám se, že na svém partnerovi moc visíš.

Není tady

 

#8 7. 2. 2008 14:17

Somaia
Host

Re: Je to žárlivost???

Aninka napsal(a):

O to nejde, já ani někam moc často chodit nechci, závislák nejsem...mám zase jiné koníčky... nechci být pořád s ním, jen mi vadí, že ted pořád někam chodí a mě s sebou prostě nevezme a ještě tancuje a flirtuje s jinými...o to jde.

Děje se tak často ?

 

#9 7. 2. 2008 14:19

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Je to žárlivost???

"žárlím jen na to flirtování"...zajímavá věta,myšlenka....  va

kdyby mě někdo řekl at si taky zaflirtuju - před ještě rokem...tak bych si potukala na hlavu...no taky jsem byla....jiná  reta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#10 7. 2. 2008 14:20

Aninka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 42

Re: Je to žárlivost???

Nééé, važně ne, nevisím. Já moc do společnosti chodit nemusím... Jen mi to vadí, že mě ani NECHCE vzít s sebou a ještě navíc si prostě užívá s jinými... Prostě mi vadí hrozně flirtování, já bych za to zabíjela:-) Ale vážně, jsem vždycky rudá vzteky, když si ho představím (nedejbože výjimečně vidím), jak flirtuje. Jak se prostě naparuje před ostatními ženami a myslí si v té chvíli, že mu patří celý svět, stoupne mu ego...v té chvíli se mi tak hnusí, že dkyby mne chtěl pohladit, ucuknu... Nevím, proč to tak mám, když se nebojím, že by mě kvůli jiné opustil??? Jen prostě nesnáším flirtování...

Není tady

 

#11 7. 2. 2008 14:22

Aninka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 42

Re: Je to žárlivost???

Somaio, jestli se tak děje často? Nooo...poslední dobou jo... Ale těžko říci, pokud bych měla být co nejobjektivnější, tak bych řekla, že čím dál častěji chce někam chodit sám...nebo prostě jsou určití lidé, s nimiž chce chodit jen sám..a pak jsou další, kdy jednou mohu, pak nemohu...

Upravil(a) Aninka (7. 2. 2008 14:22)

Není tady

 

#12 7. 2. 2008 14:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Je to žárlivost???

Jj...Aninko...a co tvoje vlastní Ego??? Copak kromě flirtování ještě NESNÁŠÍ????


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#13 7. 2. 2008 14:24

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Je to žárlivost???

Aninko, to Ti vysvěltí zkušenější...ty Tvé pocity - já Ti to vysvětlit neumím ale flirtování je jako cukr v kávě, jako sluníčko na obloze, jako  šlehačka na zmrlině...prostě patří k životu...v nikdy bych nevěřila tomu že JA tohle napíšu:-))) a budu někdy dokonce f l i r t o v a t ..... to jsi asi slyšet nechtěla, že...  va


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#14 7. 2. 2008 14:26

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Je to žárlivost???

Aninka napsal(a):

Přeji všem pěkný den, i já trochu přidám ze svého soudku. Chtěla bych se prostě jenom zeptat, co si myslíte o tom, když jeden z partnerů (přítel) chodí někam s někým ven častěji než ten druhý a nechce toho druhého v některých případech brát s sebou? Já většinou nikam sama nechodím, spíše vzácně, přítel chodí určitě sám s někým (kolegové a kolegyně z práce, brácha apod.) mnohokrát častěji než já. Někdy se ale stává, že když má zase možnost někam jít, tak řekne, že chce jít beze mne (někdy zase at klidně jdu s ním). Ale v poslední době to spíše vypadá tak, že on někam pořád chodí a já sedím doma jako pecka. A s ním prostě jít nemůžu, ani když se zeptám, jestli můžu s ním. Prostě řekne, že ne a neuvede důvod. Nevěra v tom na sto procent není. Spíš si říkám, že je to tak asi normální, že chce jít někdy sám a pak to dopadá tak, že já většinou sedím doma a on si lítá po hospodách a ted byl dokonce na diskotéce a tančil s jinými ženami. Hrozně ted žárlím a nevím, jak se toho zbavit. Hnusí se mi pomyšlení, že on si užívá beze mne, flirtuje s ostatními, tančí s nimi, baví se a já sedím doma. Nejvíc mi asi vadí to flirtování (sice nevím, jestli flirtuje, ale jak ho znám, tak asi trochu ano). Ale nebojím se, že by mne podvedl nebo kvůli jiné opustil, je to vůbec žárlivost, když žárlím jen na to flirtování, které se mi hnusí (sama to nedělám). A jak to doma máte Vy? Také často chodí Vᚠpartner někam sám a užívá si bez Vás? A co si myslíte o mém případu?

Je to žárlivost......


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#15 7. 2. 2008 14:26

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Je to žárlivost???

Aninka napsal(a):

O to nejde, já ani někam moc často chodit nechci, závislák nejsem...mám zase jiné koníčky... nechci být pořád s ním, jen mi vadí, že ted pořád někam chodí a mě s sebou prostě nevezme a ještě tancuje a flirtuje s jinými...o to jde.

No však jsi psala, že nevíš jistě, co dělá, když někde je, takže možná flirtuje, možná ne. Ty se buď smíříš s tím, že má větší potřebu nesedět doma a trávit čas i s jinýma lidma nebo začneš dělat to samý (ale ne jemu naschvál, ale pro sebe) a nebo se budeš dál užírat a z toho nemůže nic dobrýho pro vztah vzejít. Jestli to píšu moc drsně tak se omlouvám, ale píšu ti to proto, že mě takový chování a ´la stíhačka stálo šestiletej vztah. Snad mi ten kopanec do zadku k něčemu byl smile


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#16 7. 2. 2008 14:27

Somaia
Host

Re: Je to žárlivost???

Aninko... tohle všechno se ti děje z toho důvodu, že tvoje sebevědomí a sebehodnocení je na velmi nízké úrovni. Sebevědomá žena  by tyhle drobné flirtíky a partenrovo chování neměla potřebu řešit, pokud by se jí to bezprostředně netýkalo. A největším nesmyslem je vykonstruovávat si v hlavě nějaké cobykdyby.... nevíš kde je ,  nevíš s kým je a tvoříš si v hlavě katastrofické scénáře. V tom případě se raději poohlédni po partnerovi, který bude na gauči s tebou doma velice rád, jinak se v životě budeš jen užírat.

Upravil(a) Somaia (7. 2. 2008 14:28)

 

#17 7. 2. 2008 14:28

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Je to žárlivost???

Vážně ti nevadí ptát se partnera jestli můžeš s ním?

Není tady

 

#18 7. 2. 2008 14:29

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Je to žárlivost???

Flirtuji ráda a je to jedna z neřestí, které mě dokonce i u přítele baví smile .... je to koření života .... ovšm nic se nesmí přehánět - ani s tím kořením wink


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#19 7. 2. 2008 14:30

Aninka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 42

Re: Je to žárlivost???

Adro, já chci slyšet hlavně pravdu. Možná flirtování, nevinné, patří k životu, ale já jsem na něj prostě "alergická", osobně mi moc vadí. Nedokážu říci, proč to tak je...snad...když vidím partnera flirtovat nebo vím, že flirtoval, tak u mne klesne. Přijde mi, že je to nízké, že si takto vůbec dokazovat svou přitažlivost nemusí, že jsou i jiné způsoby... Nevím, asi to nedokáži popsat. Jen vím, že třeba ted momentálně jsem doma a za několik hodin on přijede z rodného města, kde si včera užíval, a já budu napjatá, nebudu chtít, aby se mne dotýkal, nic. Mám se ho zeptat, co včera přesně dělal? Raději to slyšet než si vymýšlet vlastní scénáře v hlavě. Prostě jde si nějak říci o to, aby mi to popsal, jak ten včerejšek probíhal, aniž bych měla hned nálepku, že jsem žárlivá? Raději bych to vážně věděla a byla klidnější, i kdyby mi doopravdy řekl, že flirtoval apod.

Není tady

 

#20 7. 2. 2008 14:32

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Je to žárlivost???

a k čemu ti to bude va .... říct ti přeci může cokoli ....


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#21 7. 2. 2008 14:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Je to žárlivost???

Aninko, pro pánajána holka zadrž!
Kolik je ti prosím let?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#22 7. 2. 2008 14:34

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Je to žárlivost???

týýýýýý Aninko...prosím Tě..na tohle já nemám...na to jsou tu fak jiný kapacity(holky zlatý-kucí taký samozřejmě tonguetongue)  a já se MOOOC rada poučím a přečtu si co Ti napíšou...ale ale...to že by jsi ráda věděla CO dělal PRESNE...dumbom ... vzdyt on Ti přeci nemusí vubec říct pravdu...jen TI něco navěší na nos(říká se tomu bulíky) aby měl klid...a Ty...budeš zase přemýšlet o tom co Ti řekne a budeš řešit každý slovo...větu, výraz obličeje atd. atd....a nikam to stejně nepovede...jen k tomu že budeš utrápenější, smutnější a místo nálepky žárlivá dostaneš "stíhačka"

Upravil(a) adra (7. 2. 2008 14:35)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#23 7. 2. 2008 14:34

Aninka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 42

Re: Je to žárlivost???

Jinak sebevědomí mám asi tak normální...jen si ho já osobně zvyšuji jinými prostředky než flirtováním. Měla jsem vždy za to, že žárlivost je jen o tom, že se dotyčný bojí, že druhého ztratí...já se ale nebojím, jen nenávidím jeho flirtování, tedy jakékoliv. Prostě mi ho to zhnusí...asi tak nějak ve zkratce.

Není tady

 

#24 7. 2. 2008 14:36

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Je to žárlivost???

Aninka napsal(a):

Adro, já chci slyšet hlavně pravdu. Možná flirtování, nevinné, patří k životu, ale já jsem na něj prostě "alergická", osobně mi moc vadí. Nedokážu říci, proč to tak je...snad...když vidím partnera flirtovat nebo vím, že flirtoval, tak u mne klesne. Přijde mi, že je to nízké, že si takto vůbec dokazovat svou přitažlivost nemusí, že jsou i jiné způsoby... Nevím, asi to nedokáži popsat. Jen vím, že třeba ted momentálně jsem doma a za několik hodin on přijede z rodného města, kde si včera užíval, a já budu napjatá, nebudu chtít, aby se mne dotýkal, nic. Mám se ho zeptat, co včera přesně dělal? Raději to slyšet než si vymýšlet vlastní scénáře v hlavě. Prostě jde si nějak říci o to, aby mi to popsal, jak ten včerejšek probíhal, aniž bych měla hned nálepku, že jsem žárlivá? Raději bych to vážně věděla a byla klidnější, i kdyby mi doopravdy řekl, že flirtoval apod.

jéžiš, kterej chlap ti proboha bude vyprávět, jak si krásně zaflirtoval? A jaký má vůbec možnosti? Když řekne, že ne, že byl s kámošema na pivku, tak mu neuvěříš a dál budeš konstruovat katastrofický scénáře. Kdyby připustil, že "flirtoval" tak na něj budeš jako za trest nepříjemná a odtažitá. Ho začínám chápat, proč zdrhá neutral


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#25 7. 2. 2008 14:36

Aninka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2008
Příspěvky: 42

Re: Je to žárlivost???

No právě, já bych se s tou jeho odpovědí spokojila, jsme k sobě maximálně upřímní a vždy jsme byli. Takže mu věřím...prostě jen to chci vědět, nedokáži přesně říct proč to chci vědět. Jen vím, že budu klidnější, i když budu vědět, že třeba flirtoval a hodně. Podle mne by mi těžko lhal, když mi v životě řekl i horší věci...on se vždy k flirtování přiznal... Prostě o neupřímnost nejde.

Upravil(a) Aninka (7. 2. 2008 14:38)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů