Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 2. 2008 12:31

majkafa
Host

Re: zamilovaný manžel

eset napsal(a):

tak to vedie väčšinou do dža

Do dža? To ma zaujalo. Odkiaž to máš? big_smile U nás na xchate to používame celkom často. big_smile Také "roomové rčení". big_smile

 

#27 6. 2. 2008 12:58

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: zamilovaný manžel

a ta na vyhodze tak rečuju


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#28 6. 2. 2008 13:15

Koi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 257

Re: zamilovaný manžel

O, tak mám pocit, že  rozhodnutí chce hodit na tebe. Že nic nemá smysl? Ale má. Že vše zkazil? Ještě ne vše když jsi stále s ním! A že to nemá řešení? Ale má. Ty to víš dobře, ale on jakoby se vymlouval, on musí zlikvidovat svůj vztah pokud chce tebe. Musí chtít se začít chovat tak, aby získal zpět tvoji zdravou důvěru v něj a vᚠvztah.
Jak psala Sofi, zkus si koupit kytku. Taky jsem si ji koupila  a kupuji dodnes a trochu to funguje i když se neoptá odkud se květina vzala, jsou cítit otázky ve vzduchu. Jdi do kina a příjď  déle, hlavně se na to vystroj.
Sama dobře víš, kde je hranice vašeho oddálení a kdy by měl začít reagovat a snažit se tě získat zpět a uklidnit tě.
Opravdu méně bolí jen tvé osobní rozhodnutí než když řešíš otázky:"A maminko, kde je tatínek?" Uděla jsi moc dobře, když jsi odložila založení rodiny.


Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

 

#29 6. 2. 2008 13:15

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: zamilovaný manžel

Sofi ahóóój. Jak jde život holka, moc ráda Tě tu vidím. parpar Kde je asi Blanch, Žabka, Kamarádka .....

Není tady

 

#30 6. 2. 2008 13:23

O-"
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 35

Re: zamilovaný manžel

Damila: je o něco mladší než já (25) a upřímně řečeno nevím jak odpovědět. Vždycky byl velice rozhodný, rázný, zvyklý čelit problémům, řešit je a bojovat s nimi, velice temperamentní a silná povaha. Ale cokoliv se týká tady toho tak se chová divně. Nerozhodně, razance žádná, spíš pořád jen provinile kouká (což mu nebrání v tom jít s ní sportovat). Jo možná, když přemýšlím o tvých slovech "aby se to za něj vyřešilo" tak mi to tak někdy připadá. Když mu sdělím, že jestli mu na ní tak záleží a za ní jde, tak nic, jen řekne že chce žít se mnou a na ní zapomenout, když mu ukážu jak mě to bolí a ukážu mu i cestu jak udělat aby to bylo lepší, tak nic, že to nejde nebo nedokáže, když mu řeknu že zvažuji odchod, tak nahodí smutný výraz a nic, a poprosí mne abych to nedělala, že mě má moc rád. Ale činy nějak žádné - a nebo jsem zaslepená a nevidím je. Prostě najednou se plácá v postoji "je to špatně, já vím, ale nejde s tím nic dělat, takže ti dám najevo, že jsi pro mne důležitá, ale víc pro to udělat nemůžu". Takový nebyl, vždycky i když to nebylo příjemné a pohodlné tak hledal cesty, řešení.

Salen: kdyby kamarádka, tak to asi zvládám bez problémů, jenže oni jsou do sebe zamilovaný. Proto mi to tak moc začíná vadit. Asi se cítím ohrožená.

Není tady

 

#31 6. 2. 2008 13:29

O-"
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 35

Re: zamilovaný manžel

Koi: A jak to pak řešit, když se zeptá odkud ta kytka je (což se 100% zeptá)? To mám lhát a vymýšlet si nesmysly?? A když přiznám, že jsem si jí koupila sama, bude to celé k něčemu?

Není tady

 

#32 6. 2. 2008 13:48

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: zamilovaný manžel

teba má moc rád, ju miluje
rodinu odkladáš, lebo vieš, že by neprestal
vie, že ti  to ubližuje, ale neurobí nič
prečo nešportuje s tebou?

ak ho nechceš necha, zostáva ti iba trpezlivo čaka na to , že mladá začne tlači na pilu, asi do roka, no a potom sa uvidí
chová sa previnilo, lebo má výčitky,   bol bojovník a rázny muž, tak teraz nekoná lebo nechce, čakaj otázku prečo vás nemôže ma tak nejak obe?


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#33 6. 2. 2008 13:53

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: zamilovaný manžel

O-"
pokud jsou zamilovaní, tak s tím nenadělᚠvůbec nic. A jsem přesvědčená o tom, že on také ne. Já tomu říkala, že můj m onemocněl. Chce to čas, mraky času. Je to moc, moc těžké, protože ten čas potřebuje člověk přežít.

Není tady

 

#34 6. 2. 2008 13:54

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: zamilovaný manžel

O, ty jsi tak hodná a nerozhodná, že to nebudeš mít v životě vůbec lehké.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#35 6. 2. 2008 13:57

shidenkai
♥♥-----
Místo: Bír Al-Gúbí
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 64

Re: zamilovaný manžel

helena napsal(a):

Proč si nesbalíte kufry sami a nejdete, není důvod aby odcházel muž.

Protože chlap může odejít s kufírkem, ve kterém má dvoje trenky, z toho jedny špinavé a několik lichých fuseklí, kdežto dámský šatník potřebuje stěhováky - žejo, holky http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png?
Ale jinak je to dobrá představa - pán trvale instalovaný v bytě, kterým procházejí dámy podle jeho momentálních potřeb, tužeb a stavu domácnosti http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Mám dojem, že je to přesně naopak - tipické spíš pro ženy, ale neberte to ve zlém, že.

Upravil(a) shidenkai (6. 2. 2008 14:09)


A ŽIJE SMRT!!!!

Není tady

 

#36 6. 2. 2008 14:04

Koi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 257

Re: zamilovaný manžel

O: na tu kytku můžeš po váhání říci, že jsi si ji koupila sama, ale může to znít tak nevěrohodně, jako by ti ji koupil jakýkoliv chlap z telef. senamu. To co odpovídᚠDamile je dost závažný. On asi řeší s kterou z vás bude.

Psala jsi, že týden pracuješ mimo. Byl by problém nepřijet domů a sdělit mu, že přijedeš až se rozhodne. jen pro jednu z vás.


Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

 

#37 6. 2. 2008 14:57

O-"
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 35

Re: zamilovaný manžel

Koi:no už jsem požadavek, aby se rozhodnul zkoušela kolem nového roku - výsledek - "Jsem rozhodnutý být s tebou, ale nemůžu poručit citům, aby přestaly existovat. Vídat a komunikovat s ní potřebuji - kvůli práci, oba to co cítíme nechceme a zkoušíme to zvládnout. Komunikujeme čistě pracovně a to co dělám je pro mne a tu organizaci hrozně moc důležité (v překladu - netuším co by udělal, kdybych požadovala, aby tu dobrovolnou činnost ukončil). Snažím se to omezovat na minimum a už ti všechno říkat a starat se a mít tě rád jak nejvíc dovedu. Akceptovali jsme, že se máme rádi, nemůžeme to potlačit a proto si občas vyměníme i nepracovní zprávu nebo se nám stýská či si napíšeme něco něžného (přiznal že si ještě teď říkají lásko a vyjímečně napíší miluji tě, chybíš mi a tak), ale nechceme to dále rozvíjet a nějak budovat."
Tak já nevím co si s tím počít. Jestli vydržet a dát mu čas a věřit, že to myslí vážně, nebo jít do radikálních řešení - buď ona a práce nebo já.  Jsem moc nerozhodná to vám všem dávám za pravdu :-) , ale pomocí takovýchle diskuzí (+ s blízkými kamarádkami a psycholožkou) se snažím najít řešení, které bude alespoň relativně nejlepší. Proto jsem ráda, že komunikujete (i když ne vše je rozhodně to co bych "chtěla slyšet").
Jak psala Uzlík, zamilovanost je jak, když ti onemocní :-( A asi věřím, že i když si člověk řekne, že nesmí tak city nereagujou. Jen ho dokopat k tomu to nějak aktivněji řešit a nečekat, že to samo přejde s režimem jaký mají.

Není tady

 

#38 6. 2. 2008 15:51

Koi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 257

Re: zamilovaný manžel

O: no to je síla. Samozřejmě, že city musí nechat odeznít s tím ty nic nenaděláš, ale nemusí je přikrmovat nepracovními sms, slovy lásko a miluji tě. Může prostě nereagovat na takovou sms a bude to vůči tobě čestné a můžeš mu začít věřit, že myslí vážně co říká.

On si píše, oslovuje ji lásko, oba to chtějí ukončit a Ty chodíš k psycholožce??? Já tam nevidím žádnou jeho snahu. Hodný může být na vás obě!

On se s ní nemusí stýkat pracovně? To dělá něco dobrovolně nad rámec prac. činnosti? Mohl by tuto činnost ukončit, aniž by to ohrozilo jeho práci?

Pokud to ustojíš, on zjistí, že si nechᚠhodně líbit a není nutné se rozhodovat (do konce roku) tak rychle, jak ty si přeješ. Přitvrď  nebo budeš celý život v jeho závěsu a on nebude brát ohledy na tebe. Podlehne dalším slečnám/paním a bude věřit, že ty to pochopíš a zvládneš.


Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

 

#39 6. 2. 2008 16:55

O-"
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 35

Re: zamilovaný manžel

Koi:hmm vidím to podobně, jenže a se mu to snažím ukázat jakkoliv, tak se mi to zatím nedaří a tvrdí, že dělá co může, aby mi vyhověl.
On se s ní stýká v rámci dobrovolné činnosti pro mládež (jak jsem psala, že je pro něj ta práce hrozně důležitá a on pro ně tady, tak jsem tím myslela tuhle) - tj. mimo oficiální zaměstnání. Tam jsme oba vyrůstali (i když každý v jiném městě) a tam jí i poznal. Takže pracovně myslím v rámci řešení problémů a chodu této organizace. Ukončit aniž by dostal padáka z normální práce to samozřejmě jde, ale jak jsem psala výše, naprosto netuším co by mi na to řekl, když mi od začátku zdůrazňuje jak je to pro něj důležité a i mi nabízel jestli bych jim nechtěla taky pomáhat. A na náznaky co s tím skončit reaguje vždy silně zamítavě a ne prý kvůli slečně, ale kvůli té práci. 
No a pak ty občas obědy - na které jsem se dozvěděla, že jsou bezvýznamné a já zbytečně hysterčím a ten sport, kdy jsem se dozvěděla, že nikdo jiný s ním tam chodit nechce, že když zjistil že mi to tak vadí že zkoušel napsat i kámošům (abych s ním chodila já,  tak tam co týden nejsem a ví, že to je zrovna druh sportu, který mě nikdy nebavil, a tak se mne ani neptá jestli ho doprovodím) a přeci se snaží jen o přátelství a normální komunikaci. Že na obědě stejně řeší práci a aby sportoval jsem vždycky chtěla.
Prostě má odpověď na všechno a takovou, proti které jsem zatím nenašla nějaké pádné argumenty, které by pochopil.

Asi pro tu tvou poslední větu jsem to poslední dobou začala více řešit - hledám tu hranici mezi pomocí a tolerantností a tím, aby ze mě nedělal "vesnický balík" co si s ním může dělat co chce. Moc o něj nechci přijít, protože je to muž, který mi pro život vyhovuje a zároveň moc nechci, aby si se mnou někdo mával jak se mo zlíbí. A tak hledám způsob jak to ubalancovat někde mezi.

Není tady

 

#40 6. 2. 2008 17:01

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: zamilovaný manžel

no v každom prípade je to rozhodný muž a dobre vie čo nechce. pre teba mu stačí robi psie oči.
obávam sa že ahᚠza kratší koniec. s dobrovoĺnosou by mohol zača najmä doma.
ak alkohlik CHCE presta pi, tak sa vyhýba miestam s alkoholom, zruší a v jeho prítomnosti rituál prípitku  a z okolia vymiznú fĺaše s alkoholom. on nechce.....


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#41 6. 2. 2008 17:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: zamilovaný manžel

O-" napsal(a):

Koi:no už jsem požadavek, aby se rozhodnul zkoušela kolem nového roku - výsledek - "Jsem rozhodnutý být s tebou, ale nemůžu poručit citům, aby přestaly existovat. Vídat a komunikovat s ní potřebuji - kvůli práci, oba to co cítíme nechceme a zkoušíme to zvládnout. Komunikujeme čistě pracovně a to co dělám je pro mne a tu organizaci hrozně moc důležité (v překladu - netuším co by udělal, kdybych požadovala, aby tu dobrovolnou činnost ukončil). Snažím se to omezovat na minimum a už ti všechno říkat a starat se a mít tě rád jak nejvíc dovedu. Akceptovali jsme, že se máme rádi, nemůžeme to potlačit a proto si občas vyměníme i nepracovní zprávu nebo se nám stýská či si napíšeme něco něžného (přiznal že si ještě teď říkají lásko a vyjímečně napíší miluji tě, chybíš mi a tak), ale nechceme to dále rozvíjet a nějak budovat."
Tak já nevím co si s tím počít. Jestli vydržet a dát mu čas a věřit, že to myslí vážně, nebo jít do radikálních řešení - buď ona a práce nebo já.  Jsem moc nerozhodná to vám všem dávám za pravdu :-) , ale pomocí takovýchle diskuzí (+ s blízkými kamarádkami a psycholožkou) se snažím najít řešení, které bude alespoň relativně nejlepší. Proto jsem ráda, že komunikujete (i když ne vše je rozhodně to co bych "chtěla slyšet").
Jak psala Uzlík, zamilovanost je jak, když ti onemocní :-( A asi věřím, že i když si člověk řekne, že nesmí tak city nereagujou. Jen ho dokopat k tomu to nějak aktivněji řešit a nečekat, že to samo přejde s režimem jaký mají.

Toto je podža mňa oveža nebezpečnejšie ako dobre si psolu ... hm, zacviči. To kúzlo neokúseného a len tušeného je oveža väčšie a oveža nebezpečnejšie, lebo všetko ostáva vo sfére fantázie a ako je známe, vo fantázii je na rozdiel od reálu všetko dokonalé. Vždy mi pripadali platonické lásky typu "my to potlačíme, lebo to je mravnejšie" oveža nebezpečnejšie, lebo takto sa dá aj v osemdesiatke špekulova, o čo lepšie by to bolo bývalo s Aničkou, hoci v reále by sa s Aničkou do hodiny zhádal a do dvoch týždňov rozišiel. Achjo, toto je nahovado situácia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 6. 2. 2008 19:07

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: zamilovaný manžel

O"-tak to je fakt sila "lasko, miluji te". Teraz mam dilemu, ci ta obvinovat alebo lutovat. Ja by som to neustala ani nahodou. Je sice este mlady, mozno nemal tych lasok tolko, ale ked si to teraz nechas, kde mas zaruku, ze toto je jeho posledna platonicka laska??? Ja by som asi na nejaky cas vypadla, vycistila si hlavu a potom jednala na rovinu.


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#43 6. 2. 2008 19:28

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: zamilovaný manžel

Salen napsal(a):

KUKI - toho tvýho chlapa muselo být moc těžký se vzdávat :-) a taky ti závidím to porozvodové zaopatření od něj, ani ne to finanční, ale že s tebou nepřerušil kontakty a pořád si tě váží jako ženy, se kterou šel kus života. To ke mě se ex chová tak, jako by litoval každého dne, který se mnou musel strávit = nechová se nijak, ani mě nepozdraví. A to mi kolikrát v manželství říkal, jak je nám spolu dobře, jak nám vše vychází.

Ale přerušil, nevídáme se, dětí se nezeptá...už mě to nebolí tak jako dřív.
O" - nemám co dodat, ještě tě toho hodně čeká. Počkej, až se za 2 roky ohlédneš zpět.
víc nekomentuji

Upravil(a) Kukačka (6. 2. 2008 19:30)

Není tady

 

#44 6. 2. 2008 22:50

zabka
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 139

Re: zamilovaný manžel

Ahoj Uzli,jsem tu,to vis taky jsem koukla na tema "zamilovany manzel" ...:-))))))  a tak přemyslim,že ja si vlastne tehdy neuvědomovala,že on je chudak nemocny...:-)))) je to fakt,teprve ted kdyz si na to vzpomenu,tak mi to dochazi.....a kdyz to tu čtu,tak si na to vzpomenu,trochu me přeběhne mráz po zadech a trochu usměv na tvaři,že už je zase "zdravy"  .....a taky přemyšlim,jestli mě ty leta trápeni staly za to.... nevim.... poznamenalo mě to,to je fakt,ale je fakt,že o mě úpečuje ,jak nikdy  a už mu to nějaky ten patek vydrželo....ale kdybych se mela postavit do situace O" , myslím,že ve vztahu bez dětí bych to rozsekla a šla od válu,zvlaště,kdyby mě řekl to co jeji m....to bych asi nerozdejchala...ytracena důvěra se těžko vraci,možna jak u koho...ja jsem ale proste takova....

    A jak u tebe...???  Jsi doufam v poho....:-)))))

Není tady

 

#45 7. 2. 2008 10:23

HanB
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2007
Příspěvky: 68

Re: zamilovaný manžel

Musím také reagovat, můj příběh je na vlákně Po odhalení "nevěry", a možná je z těch optimističtějších. Teď, s odstupem 5 měsíců po chvíli, kdy jsem přišla na to, že manžel touží po jiné ženě, musím přiznat, že radikální řešení jako kufry za dveřmi by asi bylo špatně. Také jsem se to snažila vidět jako infekci, se kterou bojuje, a za pravdu mi dalo to, že se z ní nakonec (po třech měsících) vyhrabal. Stálo mě to hodně úsilí, nevidět ty příznaky, být sama sebou, nehysterčit, nedělat dusno "ze msty". I tak mám pocit, že bych se bývala mohla stavět na hlavu a nepomohlo by to, kdyby on nechtěl a kdyby láska ke mně nepřevážila to, co cítil k oné jiné ženě. Teď je to tak, že, ač jsem se snažila nᚠvztah ještě trochu uvolnit, abychom oba dostali prostor k rozhodnutí, paradoxně on se více přimknul, ke mně i k synovi. Samozřejmě nevím, proč to přešlo, ale výsledek se zdá jasný. Ovšem jeden pocit přetrvává, a to je vědomí dočasnosti a pomíjivosti - nic není jisté a definitivní. Co z toho vyplývá pro O?
Nic a nikdo nikoho nepřiměje, aby cítil něco jiného. Ani on sám sobě poručit nemůže. Můj muž je o 20 let starší než tvůj manžel, a tudíž jinak motivovaný, navíc jsme spolu dvanáct let. Ve vašem věku bych byla radikálnější, dnes přemýšlím jinak. Na tvém místě bych se snažila přijít na to, jak silný cit chová k tobě. Za deset let a s dětmi bude mít stejná situace daleko složitější řešení. Ještě mᚠčas to zjistit. Ber nadcházející čas jako "time-out", udělej si odstup, dopřej mu (sama v sobě) dobu na rekonvalescenci. Jedno ti ale mohu zaručit: už navždy bude tohle intermezzo v tvé paměti, a máte před sebou dlouhou cestu, na které přijdou chvíle, kdy budeš muset posbírat všechno dobré, co jste spolu prožili, aby tě to vytáhlo z toho příkopu, do kterého jsi třeba spadla. Tohle tě ale bude tahat zpátky, tak nedopus, aby to bylo silnější.

Není tady

 

#46 7. 2. 2008 11:31

zabka
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 139

Re: zamilovaný manžel

...prave proto jsem psal O to,že v jejim věku a bez dětí vlastne začínat manželství s takovou tihou v srdičku je dost těžke...Jeji m. je ještě hodne mlady na to ,aby se to dalo omluvit tím,že si chtel ještě neco dokazat,že jejich vztah už neměl štavu apod......

Není tady

 

#47 7. 2. 2008 12:13

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: zamilovaný manžel

Čau žabko, Sofi a Uzlíku, ráda vidím starou squadru! tummenupp
S Blanch, Kuki a Míšou 43 se občas sejdem, tak tu jen  občas přicmrndáváme wink moudra.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#48 7. 2. 2008 12:57

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: zamilovaný manžel

Ahoj žabičko,
jsem ráda, že jsi napsala. Já jukám celkem pravidelně a občas něco přicmrndnu. To víš, rána je ještě citlivá, ale někdy mám pocit, že ta rána musela být. Bez té rány bych asi  nikdy se svým m neprožila to, co prožívám teď hjarta. Možná to tak mělo žabičko být, možná nás to mělo i poznamenat, protože já nevím jak ty, ale já postupem času přestávám očekávat, nestavím si vzdušné známky, protože už vím ....... Spíše mě přepadne smutek a přijde mi vše moc líto, ale už zase vím, že druhý den ten smutek odejde a nechá mě chvíli si odpočinout. A také mám pocit, že když přijde nějaká krize, tak nás ještě více semkne dohromady. Nepíšu ani že jsem šastná, ani že jsem nešastná. Prostě "jsem" a to mi teď nějak stačí parpar
Ahoj Regí, zahlídla jsem Tě mezi hubeňourama lol v "jablíčkách". S těma kilama je to taky pěknej záhul, co??? lol

Není tady

 

#49 7. 2. 2008 13:52

O-"
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 35

Re: zamilovaný manžel

HanB, Uzlík, zabka: Aspoň na vás vidím nějakou naději, že zase bude dobře a ne všechno nutně končí úplným fiaskem :-) Jsem si jistá, že mě má opravdu moc rád a moc mu na mne záleží. Asi to chce čas, aby zapomněl, čas zapracovat na tom co k tomu vedlo - vyjasnit si co nám ve vztahu chybí a zkusit hledat řešení. Zářez zůstane navždy a asi znervózním, kdykoliv se budou mít někdy vidět, představa budoucnosti s tím, že nosí v srdci i jinou bolí pekelně, ale žít se s tím asi dá (musím si říkat, že ona má jen pár zpráv a pár hodin týdně a bez naděje na budoucnost a já mám všechno ostatní, případně jí občas můžu nějakým dobře mířeným dotazem aspoň znepříjemnit den - je ochotná se mnou komunikovat, samozřejmě pouze iniciativou z mé strany, jinak kolem mne chodí velice obezřetně). Výhodou snad je, že jsme zatím pár velice mladý co si své rituály a komunikaci teprve buduje - takže můžeme najít příčiny a zapracovat na nich. To lze asi při dlouhodobém soužití těžko.
Nedá se to u něj nijak omluvit - a naštěstí to ani nezkouší. Nemusí si nic dokazovat, zatím mu nechybí postel ani obdiv "holčiček", nejsem nějaká šereda nebo zahrabaná intelektuálka, nejsme si lhostejní, nežijeme vedle sebe ale spolu. Prostě to cítí, přišlo to samo, našel u ní něco co mu u mne chybí (aspoň už začínáme přicházet na to co) a udělal chybu, že to nechal projevit (a ona taky). Teď se plácá mezi dvěma ženskýma, které moc miluje a nechce jim ubližovat a hledá cestu ven. Myslím, že chybujeme oba - on nemá dostatečnou kázeň, aby si jí zakázal víc než je nezbytně nutné a já zatím nedokáži akceptovat i pouhé přátelství (a vlastně vůbec její existanci) s ní a zatím mu nedokáži plně znova věřit. Takže se v tom motáme zatím jak začarovaném kruhu (oba přesvědčeni, že první musí ustoupit ten druhý). Ale my na to přijdeme a rozmotáme to :-)

tracy: záruku nemám nikde, nezbývá než věřit. Záruky nám život nedává žádné, třeba by ten další byl ještě větší sukničkář, třeba by chlastal, třeba by vyžadoval teplé večeře a žárlil... Třeba by byl opravdu můj nejideálnější muž. Kdo ví. Asi to nechci končit kvůli jednomu problému - máte pravdu může být jen tím prvním a pak už bude všechno mnohem složitější a cesta zpět bude bolet stokrát víc a nejen mne, ale kdybych vždycky utíkala při prvním problému, tak se asi nikdy rodiny nedočkám :-) Nebo máte pocit, že existuje ideální manžel a tak se ho vyplatí roky a roky hledat? :-)

Asi to zatím řeším jak píšete - dávám si oraz, nereaguji přehnaně vstřícně, nechávám si odstup (pokud to vůbec je v této situaci možné), ukázala jsem hranice a teď sleduji co to udělá. Asi si v nové situaci teprve zvykáme (taky už asi pozapomněl, že umím vystrkovat růžky a postavit se na odpor a důrazně protestovat a požadovat opravdu něco neústupně - takže třeba jen jak dítě zkouší, jestli je nutné mě vzít vážně, jestli se ozvu když hranice překročí).

Není tady

 

#50 7. 2. 2008 14:03

Sofi1
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 243

Re: zamilovaný manžel

ahoj všechny "starý" babinetky,
už se tady moc nepromenáduji. Občas juknu, ale necítím se na rady či posouzení.
Regi, jak čtu, pořád samý úsměv, to je super. Uzlíku, je už vidět, že těch b... dnů je už jen poskrovnu, a to je velký úspěch. A u mně? Cítím se fajn. Nevěru beru jako velkou lekci života, ze které jsme se oba poučili a ke které se ani jeden z nás nevracíme. Zapomenout nejde,  je to jako když se řízneš a rána se zacelí, ale zůstane jizva, která občas připomene, že jsme měli namále. Je zvláštní, že čím více mu dávám prostor tím více se jak se říká drží máminy sukně ( teda té mojí) a rád vykládá, jak má skvělou manželku. Dokonce za mnou poslal manželku svého známého, který se "zapoměl" a ona neví jak dál. Prý jí poradím jak to zachránit. No musela jsem se smát, protože rady typu gutalax, no nevím, nevím. Do lékarný ji nepošlu, ale na babinet určitě. I když už tady moc nebrousím, přesto na Vás, mé "přítelkyně" vzpomínám a doufám, že se máte dobřesmile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů