Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 2. 2008 19:42

Liliana
♥------
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 2

Se svou troškou do mlýna..

Moc Vás všechny zdravím a úvodem Vám všem skláním velkou poklonu za to, jak jste statečné. godlike Můj příběh není tolik tragický, jako ty co jsem zde četla, a to nejspíš proto, že nejsem ani vdaná, ani nemám děti. S přítelem jsem 5 let. Nᚠvztah začal spíše na přátelství, já byla hrozně (a poprve) zamilovaná a on (o 6 let starší) měl za sebou tříletý vztah. Vždycky měl hodně kamarádek, se kterými chodil na kafe, psal si s nimi, chatoval, apod. Před rokem se s jednou takovou chatovací kamarádkou sešel a začalo to! Já absolutně nic netušila. Jezdil za ní do nedaleké vesnice, doufaje, že se ke mně nic nedostane. Paradoxem je, že jsem v době, kdy on tohle vyhledal, prožívala nejkrásnější období ve vztahu, byla jsem hrozně vděčná za to, co mám. Úplnou náhodou na to přišla moje známá, která si zjistila jeho číslo a dala ultimátum, že buď  mi to řekne sám, nebo to udělá ona. (hm, nevím jestli jí za to děkovat, či ne) Když vytáhl pravdu na povrch, zhroutil se mi celý svět..netřeba popisovat všechny ty lži co jí napovídal!! I když mě netížily žádné závazky, nerozešla jsem se s ním..nedokázala jsem to. Asi za to může moje povaha, vždycky myslím na druhé a pak až možná na sebe..To už je teď celkem jedno. Od té doby uplynul přesně rok, který proběhl celkem v klidu, žádné větší krize..až teď! Náhodou jsem objevila fotky jedné holky, kterou jsme poznali na Silvestra. Jednoduše jsem se ho zeptala proč to tam je a i přes celkem jednoduché a jasné vysvětlení typu "o nic nejde" jsem začala opět pochybovat. Hlavou mi neustále probíhá celý nᚠvztah, jak já ho nazývám "pruhovaný" - vždy se udělá tlustá čára za nějakým krizovým obdobím a je to! Jenže pak se jednou zamyslíte a zjistíte, že těch čar je přespříliš. Nejspíš je pro Vás můj odkaz banální, ale v mých dvaceti letech je to až až..kdo ví co mě čeká??!! hmm Všem Vám držím moc pěsti, držte se!

Není tady

 

#2 5. 2. 2008 20:46

hrosanek
Host

Re: Se svou troškou do mlýna..

Lili,
žádný vztah není ideální. Někdy bývají pruhované vztahy celoživotně šastnější než ty růžové. Bývají šastnější, když se člověk někam posune, když se oba někam posunou. Jsou chlapi, kteří jsou nevěrní (mám pár kamarádů, kteří děvkaři jsou), znám i jejich ženy a mají pěkné vztahy, když se to druhá strana nedozví, resp. se s tím naučí žít a přesto jsou šastní. Protože kdo určil normu, že si jsou lidé celý život věrní a tak je to správné... Jediné, kdy nedoporučuju přimalovat další pruh a jít dál, pokud Ti v duši zůstane stín. Pokud si nejsi jistá, že láska k tomu druhému není bez jednostranných kompromisů.

 

#3 5. 2. 2008 22:20

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Se svou troškou do mlýna..

Tedy když už musíš v lásce dělat kompromisy tohoto typu nyní, kam Tě dotlačí po svatbě? K sexu ve třech? Trápilo by mne to také, z vlastní zkušenosti mohu říci, že děvkař děvkařem zůstane a jak sis také vyzkoušela, zrada přijde v nejnečekanějším okamžiku a zasáhne, nebudeš stále mladá, zdravá atd., můžeš v takovém člověku hledat životní oporu?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#4 6. 2. 2008 9:33

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Se svou troškou do mlýna..

Liliana napsal(a):

Moc Vás všechny zdravím a úvodem Vám všem skláním velkou poklonu za to, jak jste statečné. godlike Můj příběh není tolik tragický, jako ty co jsem zde četla, a to nejspíš proto, že nejsem ani vdaná, ani nemám děti. S přítelem jsem 5 let. Nᚠvztah začal spíše na přátelství, já byla hrozně (a poprve) zamilovaná a on (o 6 let starší) měl za sebou tříletý vztah. Vždycky měl hodně kamarádek, se kterými chodil na kafe, psal si s nimi, chatoval, apod. Před rokem se s jednou takovou chatovací kamarádkou sešel a začalo to! Já absolutně nic netušila. Jezdil za ní do nedaleké vesnice, doufaje, že se ke mně nic nedostane. Paradoxem je, že jsem v době, kdy on tohle vyhledal, prožívala nejkrásnější období ve vztahu, byla jsem hrozně vděčná za to, co mám. Úplnou náhodou na to přišla moje známá, která si zjistila jeho číslo a dala ultimátum, že buď  mi to řekne sám, nebo to udělá ona. (hm, nevím jestli jí za to děkovat, či ne) Když vytáhl pravdu na povrch, zhroutil se mi celý svět..netřeba popisovat všechny ty lži co jí napovídal!! I když mě netížily žádné závazky, nerozešla jsem se s ním..nedokázala jsem to. Asi za to může moje povaha, vždycky myslím na druhé a pak až možná na sebe..To už je teď celkem jedno. Od té doby uplynul přesně rok, který proběhl celkem v klidu, žádné větší krize..až teď! Náhodou jsem objevila fotky jedné holky, kterou jsme poznali na Silvestra. Jednoduše jsem se ho zeptala proč to tam je a i přes celkem jednoduché a jasné vysvětlení typu "o nic nejde" jsem začala opět pochybovat. Hlavou mi neustále probíhá celý nᚠvztah, jak já ho nazývám "pruhovaný" - vždy se udělá tlustá čára za nějakým krizovým obdobím a je to! Jenže pak se jednou zamyslíte a zjistíte, že těch čar je přespříliš. Nejspíš je pro Vás můj odkaz banální, ale v mých dvaceti letech je to až až..kdo ví co mě čeká??!! hmm Všem Vám držím moc pěsti, držte se!

Lili,i já vždy myslela na druhé,nikdy ne na sebe a plácám se v tom nepodařeném vztahu dodnes.Můj muž mi byl nevěrný den před svatbou s moji nejlepší kamarádkou,která mi byla za svědka.Svatební noc prožil se švagrovou,vše jsem se dozvěděla asi tak po desetiletém manželství.Do té doby jsem myslela,že mám nejbáječnějšího a nejvěrnějšího manžela a byla jsem na nᚠvztah hrdá.Zhroutil se mi svět,ale věřila jsem mu,že mi je věrný,protože jsem tomu věřit chtěla.Zkráceně řečeno,jsme spolu spoustu let a podvádí mě stále.Naším životem prošlo  tolik milenek.Nejnovější seznamování pro něj je net.Chatuje si s nimi,schází se,když mu řeknu,že se mi to nelíbí,vybuchne,že jsem hysterická,apod.Dříve jsem mlčela,aby se to nedozvěděli rodiče,pak známí,děti,no teď vím,že to věděli všichni a chránili mě.No i takový je život,bohužel.

Upravil(a) vlavlavla (6. 2. 2008 9:34)

Není tady

 

#5 6. 2. 2008 9:46

shidenkai
♥♥-----
Místo: Bír Al-Gúbí
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 64

Re: Se svou troškou do mlýna..

Irenka21 napsal(a):

Tedy když už musíš v lásce dělat kompromisy tohoto typu nyní, kam Tě dotlačí po svatbě? K sexu ve třech? Trápilo by mne to také, z vlastní zkušenosti mohu říci, že děvkař děvkařem zůstane a jak sis také vyzkoušela, zrada přijde v nejnečekanějším okamžiku a zasáhne, nebudeš stále mladá, zdravá atd., můžeš v takovém člověku hledat životní oporu?

Jo jo tak vlastně zrádci! Ti se normálně střílí ne...smile
BTW: sex ve třech není špatný, vyzkoušejte!


A ŽIJE SMRT!!!!

Není tady

 

#6 6. 2. 2008 9:54

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Se svou troškou do mlýna..

vlavlavla napsal(a):

Můj muž mi byl nevěrný den před svatbou s moji nejlepší kamarádkou,která mi byla za svědka.Svatební noc prožil se švagrovou...

Tak to je teda nářez! sad
A Ty jsi byla o svatební noci kde, proboha???


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#7 6. 2. 2008 10:07

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Se svou troškou do mlýna..

Mikeš napsal(a):

vlavlavla napsal(a):

Můj muž mi byl nevěrný den před svatbou s moji nejlepší kamarádkou,která mi byla za svědka.Svatební noc prožil se švagrovou...

Tak to je teda nářez! sad
A Ty jsi byla o svatební noci kde, proboha???

Mikeši,najdenou zmizel a vrátil se v neděli dopoledne,kdy jeho i moji rodiče trnuli,zda se mu někde něco nestalo.A s malými přestávkami čekám na jeho návraty dodnes.

Není tady

 

#8 6. 2. 2008 10:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Se svou troškou do mlýna..

Vlavlavla - a líbí se ti život v čekárně? Hlavně když čekᚠna vlak, který nepřijel už napoprvé včas a dodnes nevíš, jestli vůbec dorazí, zastaví a nebo nástupiště mine?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 6. 2. 2008 11:00

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Se svou troškou do mlýna..

vlavlavla napsal(a):

Mikeš napsal(a):

vlavlavla napsal(a):

Můj muž mi byl nevěrný den před svatbou s moji nejlepší kamarádkou,která mi byla za svědka.Svatební noc prožil se švagrovou...

Tak to je teda nářez! sad
A Ty jsi byla o svatební noci kde, proboha???

Mikeši,najdenou zmizel a vrátil se v neděli dopoledne,kdy jeho i moji rodiče trnuli,zda se mu někde něco nestalo.A s malými přestávkami čekám na jeho návraty dodnes.

Tedy tan by šel a šel a šel a šel................................Jestli jsi s ním dodnes, jsi svatá žena:gloria:


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#10 6. 2. 2008 11:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Se svou troškou do mlýna..

Irenka21 napsal(a):

Tedy tan by šel a šel a šel a šel................................Jestli jsi s ním dodnes, jsi svatá žena:gloria:

Přesně tak godlike


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#11 6. 2. 2008 11:02

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Se svou troškou do mlýna..

No každý vidí zradu jinak, já jsem kvůli firmě a problémy s malými dětmi řešila zradu dlouho, ale o to připraveněji a účinněji, myslím, že se pán diví dodnes. S věkem to beru sportovněji i já.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#12 6. 2. 2008 12:16

majkafa
Host

Re: Se svou troškou do mlýna..

Irenka21 napsal(a):

Jestli jsi s ním dodnes, jsi svatá žena:gloria:

Svatá žena? Heh neutral

 

#13 6. 2. 2008 12:46

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Se svou troškou do mlýna..

Nazvěte to správným slovem,vím,jsem blbá,ale jak jsem řekla,stále jsem brala ohledy na to,aby se nikdo nic nedozvěděl.Paradoxem bylo,že to věděli všichni,kromě mě.Několikrát mě napadla i myšlenka rozvodu,neříkám že ne,ale nakonec mě vždy "zlomil".

Není tady

 

#14 6. 2. 2008 12:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Se svou troškou do mlýna..

Nehnevaj sa, ale po tom, čo ti urobil počas svadobnej noci, si musela vedie, čo a čaká... a že sa to neutají, lebo v prvom rade ON kašle na to, či to niekto vie alebo nie... Ja som tiež mala bývalého neverníka, ale takéto veci nerobil. Vlastne ho ani nechcem nazva chronickým neverníkom, lebo som mu prišla len na 3 pošmyknutia a to nepovažujem za 9 rokov za niečo mimoriadne. A väčšinou to robil v istých povedzme štandardne rovnakých situáciách... a tak. Ten tvoj je ale hardcore, prepáč že to poviem takto. A ty tiež, ak si sa kvôli tomu trápila, ale napriek tomu to pomáhala "zakrýva zásterou" roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 6. 2. 2008 13:10

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Se svou troškou do mlýna..

Selima napsal(a):

Nehnevaj sa, ale po tom, čo ti urobil počas svadobnej noci, si musela vedie, čo a čaká... a že sa to neutají, lebo v prvom rade ON kašle na to, či to niekto vie alebo nie... Ja som tiež mala bývalého neverníka, ale takéto veci nerobil. Vlastne ho ani nechcem nazva chronickým neverníkom, lebo som mu prišla len na 3 pošmyknutia a to nepovažujem za 9 rokov za niečo mimoriadne. A väčšinou to robil v istých povedzme štandardne rovnakých situáciách... a tak. Ten tvoj je ale hardcore, prepáč že to poviem takto. A ty tiež, ak si sa kvôli tomu trápila, ale napriek tomu to pomáhala "zakrýva zásterou" roll

Vše jsem se dozvěděla asi až po deseti letech,právě od té kamarádky,se kterou se vyspal,pak se sám přiznal ke švagrové,aniž bych se ho ptala.

Není tady

 

#16 6. 2. 2008 13:12

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Se svou troškou do mlýna..

Neustále mě udivuje, že je tolik žen, které si tak málo váží sama sebe. sad

Upravil(a) lueta (6. 2. 2008 13:13)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#17 6. 2. 2008 13:25

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Se svou troškou do mlýna..

vlavlavla napsal(a):

Vše jsem se dozvěděla asi až po deseti letech,právě od té kamarádky,se kterou se vyspal,pak se sám přiznal ke švagrové,aniž bych se ho ptala.

Já teda taky nejsem svatej, ale udělat tohle o vlastní svatbě, to je teda opravdu hardcore, jak to trefně nazvala Selima. A ještě se švagrovou - sakra, jak to, že ona mu tak ochotně "dala", když věděla, že si bere Tebe??? To je on tak neodolatelnej chlap, nebo co?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#18 6. 2. 2008 13:54

shidenkai
♥♥-----
Místo: Bír Al-Gúbí
Registrovaný: 5. 2. 2008
Příspěvky: 64

Re: Se svou troškou do mlýna..

lueta napsal(a):

Neustále mě udivuje, že je tolik žen, které si tak málo váží sama sebe. sad

Mám opačné zkušenosti - sobkyň je víc než dost! lol


A ŽIJE SMRT!!!!

Není tady

 

#19 6. 2. 2008 14:55

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Se svou troškou do mlýna..

VlaVla - pokud tě to potěší, tak tě mohu ubezpečit, že nejsi zdaleka sama, kdo žije s takovým profi svůdníkem :-). Mám kamaráda, který má druhý vztah po celé manželství a to je ženatý asi 30 let. Někdy to bylo na měsíce, někdy na roky. Manželku do toho netahal, byl dobrý manžel i táta a nikdy se nechtěl rozvádět. Jen to prostě tak potřeboval k tomu, aby se cítil spokojený. Měl štěstí na samé rozumné milenky, většinou taky vdané, které neměly zájem něco zveřejňovat a samy se snažily o diskrétnost. Vím že ta jeho paní tušila, aspoň občas - tu našla něco na prádle, tu lístky z kina, divadla, občas mu i nějakou tu scénu udělala, ale vysloveně po důkazech nepátrala a stačilo jí jeho ujišování, že se nic neděje, co by se jí týkalo. Vlastně jen jednou byl průšvih - to když si kamarád našel milenku ve vsi, kam jezdívali na chalupu. A tahle milenka si pak vyhlídla, možná z pomsty, jejich syna. A syn se těžce zamiloval. Tak to bylo tehdy divadlo na vsi.
A ještě jednoho takového znám - tomu se to stalo až s nástupem internetu, kdy objevil chat jako seznamovací prostředek. Jeden čas byl jeho nick vyhlášený na gigachatu, xchatu i dalších, postelí mu prošly stovky dam od mláďátek po hodně zralé ženy (jemu bylo kolem 50, když začal). Dokonce si vypracoval takové vzorové milostné maily, které rozesílal a měnil už jen jména. A to byly teda literární skvosty, málokterá nepodlehla :-). U internetu trávil hodiny a hodiny a jeho žena ho opečovávala a mateřsky sledovala to jeho snažení. Vím že byla o něco starší než on a přišlo mi to, že je ráda, že ho má z krku.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#20 6. 2. 2008 16:14

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Se svou troškou do mlýna..

To nic, to je život, dumbomjá s ním také žila dlouho a nyní doma ho mám stále před očima. Dvacetiletý syn je jeho nádhernou, vysokou, svalnatou a vlasatou kopií s uhrančivýma očima, když se na něj podívám, vím, proč jsem se zamilovala do jeho otce, chytrý a krásný, na kterou se zaměřil, tu měl, bohužel i mne.

Upravil(a) Irenka21 (6. 2. 2008 16:14)


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#21 7. 2. 2008 9:22

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Se svou troškou do mlýna..

Irenka21 napsal(a):

To nic, to je život, dumbomjá s ním také žila dlouho a nyní doma ho mám stále před očima. Dvacetiletý syn je jeho nádhernou, vysokou, svalnatou a vlasatou kopií s uhrančivýma očima, když se na něj podívám, vím, proč jsem se zamilovala do jeho otce, chytrý a krásný, na kterou se zaměřil, tu měl, bohužel i mne.

Mám pocit,jako bys popisovala mého muže.I můj syn je s ním jako přes kopírák.Stejně vysoký,urostlý,hraje hokej,pro mnoho dívek lákavá kombinace,je si toho vědom a přesně jako svůj otec využívá příležitostí.

Není tady

 

#22 7. 2. 2008 9:25

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Se svou troškou do mlýna..

Mikeš napsal(a):

vlavlavla napsal(a):

Vše jsem se dozvěděla asi až po deseti letech,právě od té kamarádky,se kterou se vyspal,pak se sám přiznal ke švagrové,aniž bych se ho ptala.

Já teda taky nejsem svatej, ale udělat tohle o vlastní svatbě, to je teda opravdu hardcore, jak to trefně nazvala Selima. A ještě se švagrovou - sakra, jak to, že ona mu tak ochotně "dala", když věděla, že si bere Tebe??? To je on tak neodolatelnej chlap, nebo co?

Mikeši,neodolatelný je,i ve svém věku se udržuje,ale víc neodolatelné je pro mnohé dámy jeho postavení a stav konta.

Není tady

 

#23 7. 2. 2008 9:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Se svou troškou do mlýna..

vlavlavla napsal(a):

...ale víc neodolatelné je pro mnohé dámy jeho postavení a stav konta.

To chápu, tomu se nedá odolat big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#24 7. 2. 2008 10:04

majkafa
Host

Re: Se svou troškou do mlýna..

vlavlavla napsal(a):

Mikeši,neodolatelný je,i ve svém věku se udržuje,ale víc neodolatelné je pro mnohé dámy jeho postavení a stav konta.

I pro tebe, že si to od něj nechᚠlíbit? sad

 

#25 7. 2. 2008 10:34

vlavlavla
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2008
Příspěvky: 35

Re: Se svou troškou do mlýna..

majkafa napsal(a):

vlavlavla napsal(a):

Mikeši,neodolatelný je,i ve svém věku se udržuje,ale víc neodolatelné je pro mnohé dámy jeho postavení a stav konta.

I pro tebe, že si to od něj nechᚠlíbit? sad

Ne,ne,firmu i finance máme napůl,dům je dokonce celý na mě,ale i přes všechno zlé,bylo i mnohé dobré.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů