Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 5. 2. 2008 9:23

Lianne
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 30

Daňové přiznání-prosím poraďte

Nevíte , jestli na mě manžel může uplatnit slevu na daních - na manželku (v daň. přiznání ř. 65a) §35ba )  4200 Kč , když jsem na rodičovské dovolené a beru rodičovský příspěvek 7600 ? Někde jsem četla , že dávky sociální podpory se nepočítají do příjmů . Počítá se do nich i ten rodičovský příspěvek ? Děkuji.

Není tady

 

#2 5. 2. 2008 12:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Daňové přiznání-prosím poraďte


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 5. 2. 2008 13:41

Lianne
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 30

Re: Daňové přiznání-prosím poraďte

Díky , už vím...Zmátlo mě , když jsem volala na finanční úřad a tam mi řekli , že to nejde . Několikrát jsem o tom četla na internetu , proto mi to vrtalo hlavou.
Tak jsem volala na jiný finanční úřad a tam mi potvrdili , že to lze . Na tom prvním finančáku se poté omlouvali , že se spletli. Takže pro všechny , kdo jsou na rodičovské dovolené....můžete manželovi odečíst ještě z již vypočítané daně 4200 Kč slevu na manželku..
Pro mě nejsou 4 tisíce zanedbatelná částka...a potom někomu věřte... yikes

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů