Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 4. 2. 2008 21:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blokace xxxx

big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#252 5. 2. 2008 1:18

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Blokace xxxx

lupina montana napsal(a):

Možná Kefír rozbil hlavu Viktorce, pak se zamotal do těch drátů a teď je zkratovanej..............yikesyikesvagrater

lol lolbig_smile tummenupp lol Navzdory tomu, ze jsem dneska unavena a fakt padam na hubu, tak tohle me rozesmalo lol offtopic.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#253 8. 5. 2008 14:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Blokace xxxx

Kdepak, to se pletete - Kefír po každém zkratu znovu vstává jak Fénix z popela a pokaždé pod novým nickem big_smile
Tohle stvoření je prostě nezničitelné hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#254 17. 6. 2008 20:52

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Blokace xxxx

Irenka21 napsal(a):

A ještě něco, nechci nikoho urážet, napíši čistě svůj dojem, představuji si Pan jako velkou silnou ženu a druhé polovině středního věku, o kterou už muži nejeví moc zájem, děti buď neměla nebo jsou už osamostatněné, ona se umí vyjadřovat, zná trochu o psychologii a různých náboženstvích a chtěla zúročit své životní zkušenosti, aby mohla rozvíjet různé sobě prospěšné teorie a psychologické hry, možná pracovala s lidmi a je schopná manipulátorka, měla nějaké problémy s existencí a volné víkendy a také internet, tak se toho rozhodla využít nejen k finančnímu prospěchu, ale k získání přátel a lidí se kterými by mohla manipulovat a bavit se, pro které by se mohla udělat důležitá, aby měla pocit, že je důležitá aspoň pro někoho, je to pro ni takové fajn východisko z vlastní neslavné situace. Jak jsem se trefila to může posoudit jenom ona a pravdu tady stejně nepřizná. Smutné je, že tu svými teoriemi a hrátkami ubližovala někdy i děvčatům, která i bez ní trpěla už dost.

...tohle si někde opsala ode mne?wink jinak děkuji VŠEM kteří mi věnovali tolik prostoru, děkuji bez ironie a urážek, nikdy jsem tu nikoho neurážela budu se toho držet dál wink


dum spiro spero

Není tady

 

#255 17. 6. 2008 21:09

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Blokace xxxx

abba napsal(a):

Ahoj Babinetky a Babinetaci,
Neni to ta dlouho co jsem objevila Babinet a uplne jsem si ho zamilovala. Chodim na tyto stranky skoro kazdy den a hrozne rada ctu vase pribehy, co sem pisete.  Nasla jsem zde i sve oblibenkyne, par si dovolim vyjmenovat, Tercilu, Selimu, nestastnou Lakinu a svete div se i prispevky od xxxx mely vzdy hlavu a patu.  Puvodne jsem chtela tez napsat a potrebovala jsem poradit, ale cim dele jsem Babinet cetla, tim vice mne opoustela odvaha sem napsat svuj pribeh. Vadily mne totiz nektere pisatelky typu Pandorry, ktere napriklad vadi, ze nekdo chce mit sveho partnera pouze pro sebe a muj osobni nazor byl a je, ze nektere pisatelky zesmesnuje. Jestli je a nebo neni placena Babinetem, mne nezajima,ale rozhodne bych na jeji skolicku nejela, nejsem totiz vlezdoprdelka jako nektere pisatelky, ktere jsou svym ulisnym psanim prinejmensim smesne. To si taktez myslim o moderatorkach. Naprosto nechapu proc musi mit Babinet moderatory, jsme prece dospeli lide a nepotreruji nad sebou draba, ktery muj nazor schvali a nebo ne (dost silne mne to pripomina dobu minulou, piste jenom a pouze kladne:o))) a muze mne za moje presvedceni zablokovat!!! Kazdy kdo sem napise je prece zodpovedny zato co napsal a bud se s nim diskutujici shodnou a budou na jeho nazory reagovat a nebo neshodnou a po ruznych vymenach nazoru, proste mne osobne nesympatickeho prispevatele ignoruji. Absolutne nechapu a hrozne mne to urazi za ty co byly zablokovane, ze za svuj nazor, je nejaka moderatorka, ktera si kolikrat sama nevidi na spicku nosu a sama pise urazlive prispevky, nekoho zablokuje!!!!! Zrejme Babinet jeste nezna co to je svoboda slova a projevu, co to je diskuze a nazor na vec at je jakykoliv. Cetla jsem celou diskuzi a ani xxxx a ani Viktorka nenapsaly nic, co by mne tak pobourilo, ze bych treba musela pozadat o  zablokovani. Jak vubec takove blokovani funguje? Tak treba mne zablokujete na tyden a pak  budete fizlovat co pisu??????



Tak, svuj nazor jsem napsala, stojim si za nim a ted mne klidne muzete vite co? zablokovat. Je to STRASNE trapne, smesne, ponizujici a nedustojne!!!!!!
Pro majitele Babinetu - Zbavte Babinet moderatoru a nechte diskutujici diskutovat!!!!!! Babinet bude daleko zajimavejsi a lepsi!
Zdravim ABBA

škoda že jsem si tak trefné přspěvky přečetla až dneska wink

Upravil(a) xxxx (17. 6. 2008 21:29)


dum spiro spero

Není tady

 

#256 20. 6. 2008 10:06

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Blokace xxxx

ale no tak dámy..... vy snad nechcete vědět VÍC než ostatní? Vy se snad nechcete stát šastnými, najít Světlo, Lásku a zbavit se všech potíží které máte? Vy se nebojíte chemtrails, nemáte z nich závratě, migrény a neodbíháte každých půl dne vyzvracet dva litry? To teda fakt nechápu....... a přitom stačí tak málo..... stačí se obrátit na ty správné lidi zde na Babinetu a během pár seancí zjistíte co všechno vám je, čeho se máte bát a hlavně KDO a za KOLIK vám s tím pomůže. big_smile

Jo a pozor teď tady začíná ještě řádit i Vlk........kterej si říká Jarda! big_smile


P.S. Funkce moderátora je ale zcela v pořádku. Některým lidem je potřeba znemožnit přístup do diskuse a pokud vím tak tady se toho nezneužívá.

Upravil(a) Jeňýk (20. 6. 2008 10:18)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#257 20. 6. 2008 14:50

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Blokace xxxx

Jeňýku, nerejpej ... nebýt Tebe, na druhou stranu bychom zase nevěděli, jak si žijí a kolik berou Eva&Vašek lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#258 28. 9. 2008 13:32

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Blokace xxxx

Pisatel napsal(a):

A sakra. Pár dní jsem tu nebyl a je to tu po atomovém výbuchu.
A máme to tu zase. Není to tak dlouho co byl zablokovaný Zephyr a byla tu okolo toho velká debata. Přiznám se že jsem jeho výrok neviděl, ale pokud napsat co napsal je to dost tvrdé od něj vůči dotyčné. VL i XXXX mě od jednoho okamžiku přestali zajímat. Stejně jako Hironhel a některé další přispěvatelky. Nejsem hoden jejich inteligence, ani jejich pohledu, nebo dokonce nedosahuji jejich kvalit. Poslední jejich příspěvky (ve středu odpoledne) mě pobavili a jak jsem tam tenkrát napsal dál nemíním o tom vést písmenka. Ony se dobře bavily a my hodně debatovali o ... To chtělo klid!  Osobně se mi nelíbí, že v dobách kdy by se mělo a smělo říkat cokoli a očemkoli tady blokujeme a nebo vyhazujeme přispěvatele. Dle mě nech si Pandora tady zařídí celé forum o pomoci ženám či rodinám v krizi. Baví jí to tak nech se ukáže. A si VL tady mluví o SJ mě nemůže přesvědčit, že jejich cesta je správná, fakta samé církve ukazují o opaku co sama kdysi hlásala. Vzpomenu například "Jméno růže" a mnohé toi ukáže, co soudy s Čarodějnicemi či .... XXXX a její jediná cesta přes nemocnici léčení a vyrovný prst vztyčený že tohle je špatně. U všech uražená ješitnost, komplex méněcenosti, nedostatek sebereflexe a porucha osobnosti.
Jo neprve si ukliďme před vlastním prahem a pak můžem kritizovat a nebo dávat rady a upozorňovat.
Mluvís e že člověk 18 rokem života se stává dospělý/m. Dospělým se člověk stane když pochopí, že vše špatné je pro něco dobré a hlavně na straně jedné dokáže přijmout kritiku a současně ví /i z ironických poznámek/ že už překročil míru únosnosti a společenského taktu. Je mi svým způsobem líto těch žen, líto i těch/včetně mně/, že jsme neustály své...

lol chybí mi tu smail který se válí smíchy, někdo tu o sobě napsal, že   skončil dvakrát u sebepoškozování tu ted bude kázat o méněcenosti a poruchách osobnosti / ty termíny mᚠz psychiatrie?/.... Začni zametat práh a studuj společenský takt. Líto mi tě není .... godlike
chce to lepsí ádéčka big_smile

Upravil(a) xxxx (28. 9. 2008 13:33)


dum spiro spero

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů