Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 2. 2008 12:31

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Blokace xxxx

Co bylo důvodem k blokaci xxxx?


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#2 1. 2. 2008 12:48

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Blokace xxxx

opakované porušování pravidel babinetu


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#3 1. 2. 2008 12:49

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Blokace xxxx

tina napsal(a):

opakované porušování pravidel babinetu

aha.


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#4 1. 2. 2008 13:05

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Hele XXXX kritizovala tu partnerku Babinetu Pandoruu, která má vyhrazené placené místo pro své podnikavé záměry a v debatách na nevěře naschvál svými neomalenými příspěvky prohlubovala duševní utrpení některých opuštěných duší a následně jim nabízela placený pobyt, kde jim pomůže, XXX chtěla, aby se stáhla do svého prostoru, Pandořinyy příspěvky ovlivněné vírou v nějaké nadpřirozeno byly diskutabilní a zaváněly něčím sektářským. Potom se už napětí vyhrotilo a některé moderátorky to řešily tím, že XXXX a Viktorce vyčítaly porušení pravidel, ale to by podle jejich argumentace musely vymazat půlku Babinetu, můžeme se jen utěšovat, že smyslem těchto kroků nebylo vyštípat a vymazat nepohodlné názory a ne se jimy zabývat. Hlavně si myslím, že ty dvě nesnižovaly nikomu lidskou důstojnost tak, jako to dělávala Pandoraa, no a končím, aby mne také nevyhodili.kapitulation

Upravil(a) Irenka21 (1. 2. 2008 13:10)


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#5 1. 2. 2008 13:09

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Blokace xxxx

Irenko, prošel jsem posledních několik desítek reakci XXXX a v nich jsem nenašel jediný konstruktivní názor. Pouze moře ironie (ano, je vtipná) a bohužel i přímých urážek. Moderátorky toto správně posoudili jako ban. Uvědom si, že moderátorky musí udržet určitou úroveň Babinetu a tak někdy zasáhnou i v případě, že se někdo pohybuje na hranice pravidel. A já chápu, že nechtějí, aby jim Babinet nepřerostl přes hlavu.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#6 1. 2. 2008 13:12

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Neuvažovali jste o malém registračním poplatku na rok, který by nám trochu dával svobodu?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#7 1. 2. 2008 13:13

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Blokace xxxx

ježiši a proč teda čtete ty témtata,která vás tak rozčilují? Tak je nečtěte. Nereagujete. Nechápu to. V životě jsem Pan neviděla, ale prostě problém je v tom, že lidé někdy potřebují nakopnout. Ne jen hladit. No každý nemá stejný názor....


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#8 1. 2. 2008 13:15

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Klubko napsal(a):

ježiši a proč teda čtete ty témtata,která vás tak rozčilují? Tak je nečtěte. Nereagujete. Nechápu to. V životě jsem Pan neviděla, ale prostě problém je v tom, že lidé někdy potřebují nakopnout. Ne jen hladit. No každý nemá stejný názor....

Tak kopej sama sebe, ne každý to snese.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#9 1. 2. 2008 13:20

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

No Jiří a jak dlouho necháte XXXX a Viktorku zablokované?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#10 1. 2. 2008 13:23

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Blokace xxxx

Irenko - a to ti Klubko píše - když to nesneseš, tak Pan nečti...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#11 1. 2. 2008 13:25

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Já ji taky nečtu, ale občas na to narazím, to téma Výuka kineziologie na duchovní byste také měli přesunout do jejího teritoria je to komerční.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#12 1. 2. 2008 13:28

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Na základě opakovaného porušování Pravidel Fora.Babinet.cz a kvůli rostoucímu množství stížností ze strany ostatních uživatelek, byly uživatelky xxxx a ViktorkaLove oprávněně moderátorkami zablokovány. Moderátorky mají v tomto způsobu řešení plnou podporu ze strany majitelů. Jiří Kouba, manažer fór a spolumajitel Babinet.cz
Nemohl bys tedy napsat fakt čím konkrétně se provinily , aby to bylo jasné? Potom bude klid, třeba něco nevím.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#13 1. 2. 2008 13:28

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Blokace xxxx

Irenka21 napsal(a):

Neuvažovali jste o malém registračním poplatku na rok, který by nám trochu dával svobodu?

Babinet chystá nový projekt, který vám dá svobody habakuk. Pouze ještě potřebujeme několik málo týdnů. Myslím, že bude řešit hodně podobných a zbytečných potíží. A platit taky budete moci... big_smile


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#14 1. 2. 2008 13:29

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Blokace xxxx

Irenka21 napsal(a):

Na základě opakovaného porušování Pravidel Fora.Babinet.cz a kvůli rostoucímu množství stížností ze strany ostatních uživatelek, byly uživatelky xxxx a ViktorkaLove oprávněně moderátorkami zablokovány. Moderátorky mají v tomto způsobu řešení plnou podporu ze strany majitelů. Jiří Kouba, manažer fór a spolumajitel Babinet.cz
Nemohl bys tedy napsat fakt čím konkrétně se provinily , aby to bylo jasné? Potom bude klid, třeba něco nevím.

Mohl, ale nemá to smysl. Stačí si přečíst několik jejich posledních reakcí. To je prostě ten nejpádnější důvod.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#15 1. 2. 2008 13:31

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Jirka napsal(a):

Irenka21 napsal(a):

Na základě opakovaného porušování Pravidel Fora.Babinet.cz a kvůli rostoucímu množství stížností ze strany ostatních uživatelek, byly uživatelky xxxx a ViktorkaLove oprávněně moderátorkami zablokovány. Moderátorky mají v tomto způsobu řešení plnou podporu ze strany majitelů. Jiří Kouba, manažer fór a spolumajitel Babinet.cz
Nemohl bys tedy napsat fakt čím konkrétně se provinily , aby to bylo jasné? Potom bude klid, třeba něco nevím.

Mohl, ale nemá to smysl. Stačí si přečíst několik jejich posledních reakcí. To je prostě ten nejpádnější důvod.

No nevím , jestli taková argumentace obstojí, jak chceš.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#16 1. 2. 2008 13:33

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Hlavně mi nejde do hlavy, že vy jako chlapi tady podporujete tohle "nadpřirozeno", nebo jak ty názory mám nazvat, taky tomu věříte?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#17 1. 2. 2008 13:33

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Blokace xxxx

Irenka21 napsal(a):

Klubko napsal(a):

ježiši a proč teda čtete ty témtata,která vás tak rozčilují? Tak je nečtěte. Nereagujete. Nechápu to. V životě jsem Pan neviděla, ale prostě problém je v tom, že lidé někdy potřebují nakopnout. Ne jen hladit. No každý nemá stejný názor....

Tak kopej sama sebe, ne každý to snese.

Tak jo butterdumbomdumbomdumbom


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#18 1. 2. 2008 13:42

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Blokace xxxx

No páni, tady to začíná vypadat jako u Orwella, za chvíli se bude banovat i za dobré ráno!

Není tady

 

#19 1. 2. 2008 14:00

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Blokace xxxx

Irenka21 napsal(a):

Hlavně mi nejde do hlavy, že vy jako chlapi tady podporujete tohle "nadpřirozeno", nebo jak ty názory mám nazvat, taky tomu věříte?

Proč tě to tak irituje?? Jsou lidé, kteří chtějí poznat víc, než zvládli v osnovách škol. A jen protože tomu nerozumíš a nevíš o této problematice ani zbla, tak se tomu ostatní, kteří o nové poznání ve všech směrech stojí, nemusí podřizovat. A já tedy také nechápu proč pročítᚠa reaguješ na "duchovno" a "nadpřirozeno", nezajímá-li tě. Já také nechodím poučovat např. autoelektrikáře či jaderné fyziky  na jejich forum, a nepíšu jim tam, že říkaj blbosti. A netrápí mě to, že tomu nerozumím. Jsem si totiž vědoma skutečnosti, že budu-li chtít do těch tajů proniknout, tak to udělám. Přečtu pár knih, osvojím si základy a jdu směle do diskuze.....

Není tady

 

#20 1. 2. 2008 14:03

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Blokace xxxx

Irenka21 napsal(a):

Hlavně mi nejde do hlavy, že vy jako chlapi tady podporujete tohle "nadpřirozeno", nebo jak ty názory mám nazvat, taky tomu věříte?

Taky Irenko dost dobre nechapu, ze te to tak stve. To je jako kdybych chodila do Kuchynky a pak se rozcilovala, ze oni tam vari, kdyz ja vareni nesnasim a proc tu tohle tema vubec je, kdyz me vareni  nebavi a nic mi nerika...kapitulation


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#21 1. 2. 2008 14:19

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Jo Taurus mᚠpravdu.

Wiki , budeš se divit, vím o tom možná víc než ti a duchovní, ale čím víc jsem to prozkoumávala, tím víc nereálné se mi to jeví, prostě tonoucí se stébla chytá a na tom něco je, to mi věř. Člověk v nesnázích uvěří i úplným koninám, toho zneužívají přece církve i mnoho podvodníků.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#22 1. 2. 2008 14:22

x62358
Host

Re: Blokace xxxx

Jirko, máte mojí podporu, souhlasím s tím.
xxxx od začátku co sem chodí neustále vyvolávají konflikty, naváží se do lidí, zesměšňuje je, navíc přináší obvinění pro které nemá důkazy. Zejména ty, které mají opačný názor než ona. Myslím, že pěkné řádce návštěvnic Babinetu docela znechutila návštěvu stránek Babinetu.
Za dva roky co sem chodím, jsem nic podobného nezažila.
Diskutovat se dá různým způsobem. Jejich vymezující se a napadající mě jako jednotlivci nevyhovoval.
Moc mě mrzí, že někteří další se tohoto způsobu komunikace chytly...a dále v něm pokračují.
Není to o Pandoře, je to o komunikaci.

 

#23 1. 2. 2008 14:32

Somaia
Host

Re: Blokace xxxx

Ježiš, Irenko , už toho nech. To je furt dokola, co ti přináší neustále napadat někoho s rozdílným světonázorem a shazovat jej?? To, co jsi teď napsala mě například osobně  uráží, protože se necítím být ani tonoucí ani psychicky na dně ani náchylná podlehnout nějakým církvím či podvodníkům.
Každá jsme jinde a přesto nemám pocit, že bych tě za tvůj materialistický světonázor měla pronásledovat v každé diskusi a dokola ti stále  strkat pod nos jak jsi vedle jak ta jedle...
Prosím tě, za sebe a  jistě i za další lidi, kteří cítí, že  k životu  patří i duchovní rozměr osobnosti, přestaň se rozčilovat tím, že nás čteš a následně se uchyluješ ke stále stejným výpadům. Čti si co chceš, piš si co chceš, ale respektuj při tom, že někdo jiný přemýšlí jinak a vyjadřuje se taky jinak, ale stejně plnohodnotně jako ty.

Upravil(a) Somaia (1. 2. 2008 14:35)

 

#24 1. 2. 2008 14:47

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Blokace xxxx

Irenka21 napsal(a):

Jo Taurus mᚠpravdu.

Wiki , budeš se divit, vím o tom možná víc než ti a duchovní, ale čím víc jsem to prozkoumávala, tím víc nereálné se mi to jeví, prostě tonoucí se stébla chytá a na tom něco je, to mi věř. Člověk v nesnázích uvěří i úplným koninám, toho zneužívají přece církve i mnoho podvodníků.

To je dobře, že mᚠvlastní zkušenosti. A je dobře, když je prezentuješ. Ale vše má svou míru a zesměšňováním či urážením druhých se ničeho nedosáhne  a navíc takový způsob komunikace na Babinetu opravdu nechci vidět. Je to o respektu, o vážení si názorů jiných. Příkladem budiž to, že ač sám jsem hluboce věřící člověk, netvrdím o Tvých názorech, že jsou hloupé, ani je nijak nesnižuji. Vážím si tě stejně jako jakéhokoliv člověka, který má názor a umí o něm diskutovat.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#25 1. 2. 2008 15:06

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Blokace xxxx

Možná je to i v tom, v jakých názorech jsme byli vychováni, ale zkoumej prapůvodní smysly různých náboženství a uvidíš nebo neuvidíš k čemu tě přivedou.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů