Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 1. 2008 14:25

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

V pěti měsících mrouská?

Máme asi pětiměsíční kotě. Asi, protože je nalezenec, v úplně miminkovském několikatýdenním věku.
Teď začala být ještě umňoukanější, než obvykle, málo spí, pořád se mazlí, tře o cokoliv, chová se strašně divně (jako blázen), a nastavuje zadek. Vlastně pořád jakoby chodí s břichem u země a vystrčenou dupkou.
Je to srandovní.
Jak dlouho mám čekat, než ji dám vykastrovat?

Není tady

 

#2 31. 1. 2008 15:17

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: V pěti měsících mrouská?

Ahoj Damilo, máme stejně starou kočičku, zrovna tak je nalezenec. Mrouskání taky proběhlo. Ptala jsem se veterináře, kdy kastrovat. Prý tak 6 měsíců věku a 2 kg váhy. Teď  očkujeme: Odčervení, po 14 dnech 1. část očkování, znovu odčervení a po 3 týdnech 2. část očkování. Pak prý se domluvíme na kastraci.

Není tady

 

#3 31. 1. 2008 15:23

Zlata
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 7. 2006
Příspěvky: 215

Re: V pěti měsících mrouská?

Ta naše se narodila v půli června, na operaci šla v půli listopadu. Je malá a drobnější, čekalo se až bude mít dostatečnou váhu. Doktorka chtěla, aby měla aspoň 2,20 kg.Jinak v literatuře se píše, že ideální je to v době prvního mrouskání, což je většinou ve věku 6-7 měsíců.

Upravil(a) Zlata (31. 1. 2008 15:25)

Není tady

 

#4 31. 1. 2008 15:53

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: V pěti měsících mrouská?

Damila napsal(a):

Máme asi pětiměsíční kotě. Asi, protože je nalezenec, v úplně miminkovském několikatýdenním věku.
Teď začala být ještě umňoukanější, než obvykle, málo spí, pořád se mazlí, tře o cokoliv, chová se strašně divně (jako blázen), a nastavuje zadek. Vlastně pořád jakoby chodí s břichem u země a vystrčenou dupkou.
Je to srandovní.
Jak dlouho mám čekat, než ji dám vykastrovat?

Damilo, zkus to vydrzet, první mrouskání trvá trošku déle - 14 dní, 3 týdny... ale pak budes mít zase aspon půl roku pokoj... Kdyz je totiz tak malinka, tak je sterilizace slozitejsi,  zkuste to vydrzet, prejde ji to a pak bude zase fajn... na sterilizaci bych pomyslela az od jednoho roku veku.

Moje kocka ma rok a pul, ale stale je velmi drobna, malinka... proto veterinar steriliziaci zatim odkladal. Za tu dobu mrouskala trikrat - poprve v cca 7 mesicich - 14 dni, pak za mesic nato asi 6 dni...  a pak za pul roku na to jen tri dny.

Není tady

 

#5 31. 1. 2008 16:24

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

L_aura napsal(a):

Damila napsal(a):

Máme asi pětiměsíční kotě. Asi, protože je nalezenec, v úplně miminkovském několikatýdenním věku.
Teď začala být ještě umňoukanější, než obvykle, málo spí, pořád se mazlí, tře o cokoliv, chová se strašně divně (jako blázen), a nastavuje zadek. Vlastně pořád jakoby chodí s břichem u země a vystrčenou dupkou.
Je to srandovní.
Jak dlouho mám čekat, než ji dám vykastrovat?

Damilo, zkus to vydrzet, první mrouskání trvá trošku déle - 14 dní, 3 týdny... ale pak budes mít zase aspon půl roku pokoj... Kdyz je totiz tak malinka, tak je sterilizace slozitejsi,  zkuste to vydrzet, prejde ji to a pak bude zase fajn... na sterilizaci bych pomyslela az od jednoho roku veku.

Moje kocka ma rok a pul, ale stale je velmi drobna, malinka... proto veterinar steriliziaci zatim odkladal. Za tu dobu mrouskala trikrat - poprve v cca 7 mesicich - 14 dni, pak za mesic nato asi 6 dni...  a pak za pul roku na to jen tri dny.

No jo, jenže já bych ráda, aby na jaře s námi mohla na chatu. A nekastrovanou ji tam nevezmu, to je risk. Počkám do března, to bude mít 6-7 měsíců, aba se to do jara stihlo i pořádně zahojit. Přes dvě kila má už teď, s tím problém nebude.

A ještě dotaz:
Když máme doma kastrovaného kocoura, myslíte, že ho to neláká, necítí touhu? Můžou spolu souložit? vissla
Já vím, blbá otázka, ale já to fakt nevím.

Není tady

 

#6 31. 1. 2008 17:56

Verčulka
Letňátka 2008
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 4987

Re: V pěti měsících mrouská?

Damila napsal(a):

A ještě dotaz:
Když máme doma kastrovaného kocoura, myslíte, že ho to neláká, necítí touhu? Můžou spolu souložit? vissla
Já vím, blbá otázka, ale já to fakt nevím.

Damilo, také bych počkala do jednoho roku, jako u kocoura.
Mám dva kastráty a ten jeden obšastňuje mé mrouskající kočky, druhý je na ně v době mrouskání alergický.


http://www.ticker.7910.org/as1cCxl0g410010MjAyMzA2ZHwwMTI1ZHxKaXJ1bGth.gif
Jiřík se narodil 25.7.2008 ve 22:47, 4350g a 51cm
http://www.ticker.7910.org/an1cHpI0g410010Nzc3NzRkenw3NjA4MDVkYXxFdmEgYSBEb21pbmlr.gif
Eva 16.7.2010 13:08 2150g 43cm
Dominik 16.7.2010 13:10 2300g 45cm

Není tady

 

#7 31. 1. 2008 20:57

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

No to mě podrž!
Nᚠkastrovaný kocour souloží s naším mrouskajícím kotětem! A děti na to koukaj. To teda nevím, jak dlouho vydržím. Do března. Dýl ani minutu.
kam v bytě jdu, tam vidím souložící kočky. děs.

Není tady

 

#8 31. 1. 2008 21:45

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: V pěti měsících mrouská?

Damila tummenupp, parádní popis....

Kdybys to měla obráceně mᚠ to v pohodě... kastrovaná kočka by na sebe nadrženýho kocoura nepustila... A hlavně ona už mu nevoní, tudíž pokud by nebyl v zásadní nouzi a nebral každou .... díru ... ve svém okolí, tak pro něj je to bezpohlavní nevoňavý eunuch....

Ale kastrovaný kocour s takovým množstvím hormonů hned pod nosem, to se v jednom probudí stará uspaná míza.... big_smile Mᚠjistotu, že koata to nebudou, ale ten řev, pokud se páření zadaří, to bych teda poslouchat doma nechtěla.... Neb kočku to hrozně bolí.... sice jen chvilku, ale je to tak....
Až do jednoho roku věku koček, pořád ještě může docházet k růstu a ke 100% vývoji všech orgánů, funkcí a stavby těla... Tudíž např. u kocourů se stává, že zůstanou menší, lehčí, s menší hlavou apod.... vypadají pak jak kočka....
Uvidíš, jak to vydržíš, já bych to taky raději ještě odložila na Tvém místě....
Já se to snažila vydržet 6 let, že to jako zvládnem bez kastrace kočky, ale po šesti letech musela jít, už to bylo v paneláku neúnosné... nevyspali jsme se my, sousedi, kocouři pod balkonem atd.....

Není tady

 

#9 31. 1. 2008 21:49

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Macex,
malá kočka nevadí. Uřvaná vadí. smile
Tos mě ale vyděsila, že ji to poprvé bolí! To se mi nelíbí. sad
A šest let? To nikdy.  big_smile

Není tady

 

#10 31. 1. 2008 21:56

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: V pěti měsících mrouská?

Nééé poprvé, to si špatně pochopila.... pořád.....

Není tady

 

#11 31. 1. 2008 21:59

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: V pěti měsících mrouská?

Najdu Ti to někde na netu... zatím moje laické popsání....

Jestli znᚠten hrozný řev, co se ozývá v létě v noci ze střech a křoví, tak pokud se zrovna nervou kocouři či kočky, tak to jsou kočky, které mají zrovna tu čest, že jejich útroby opouští přirození toho jejich momentálně vyvoleného milence....
Kocóoři ho mají totiž jako šišku.... dovnitř to jde hladce, ale nazpátek to jde proti srsti.... Příroda to zařídila tak, že právě díky té hrubé ostnaté "šišce" dojde impulsu pro pohlavní orgány kočky a k těm správným pochodům směřujícím k oplodnění vajíčka atd.....

Není tady

 

#12 31. 1. 2008 22:10

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Macex napsal(a):

Najdu Ti to někde na netu... zatím moje laické popsání....

Jestli znᚠten hrozný řev, co se ozývá v létě v noci ze střech a křoví, tak pokud se zrovna nervou kocouři či kočky, tak to jsou kočky, které mají zrovna tu čest, že jejich útroby opouští přirození toho jejich momentálně vyvoleného milence....
Kocóoři ho mají totiž jako šišku.... dovnitř to jde hladce, ale nazpátek to jde proti srsti.... Příroda to zařídila tak, že právě díky té hrubé ostnaté "šišce" dojde impulsu pro pohlavní orgány kočky a k těm správným pochodům směřujícím k oplodnění vajíčka atd.....

Ježišmarjá, že já si nepořídila raději hlemýždě. Ten je hermafrodit...
Adéla (kočka) celý den vrká jako holub. Doslova. Občas to přejde v šílené MŇAAAU, když si jí nikdo nevšímá.
Manžel přišel z práce a teď jsme se tu řehtali těm jejím pózám, co vyvádí. třela se o něj (naštěstí hlavou), a manža prohlásil, že si to užívá, protože takhle už po něm žádná ženská asi nikdy nepojede...

Není tady

 

#13 31. 1. 2008 22:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Jinak si myslím, že je to nespravedlivé.
Kočky nejen že nosí a rodí koata, ale ještě při souloži trpí. Divím se, že je to neodradí od dalších pokusů.
A kocouři si choděj po světě a děti dělaj, užívaj si.

Tak nějak jako u lidí...někdy. big_smile

Není tady

 

#14 31. 1. 2008 22:21

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: V pěti měsících mrouská?

Jojo, dokážou být bezpáteřní, když jde o sexuální touhy.... A dělají přitom všechno možné a prckou mrskají na všechny strany.... Až bude větší, tak pochopí, že ta správná touha na ni čeká venku, tudíž se snaží otevřenými, ale i zavřenými otvory dostat ven a hledat "to volání divočiny".
Saxana  seděla i několik hodin v noci u vchodových dveří, škrábala do nich a přitom řvala, jak kdyby ji na nože brali ....

Není tady

 

#15 31. 1. 2008 22:25

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: V pěti měsících mrouská?

Samozřejmě je to nespravedlivé.... U lidí je přece takovým nespravedlností taky spousta.... butter

Tak např. tady....
Kocour projevuje svou svolnost k páření často stříkáním moči, za typického třepání ocasem. Je neklidný, přechází z místa na místo, olizuje si penis a hlasitě mňouká.

Při vlastním aktu se kocour snaží chytit kočku zuby za kůži v týle. Stojí přitom vedle kočky. Pokud ji řádně uchopí, postaví se nad ni. Velmi brzo po zavedení penisu do pochvy kočka vykřikne a kocour přede. Kocour má na penisu zpětné háčky, které mají svou roli při páření. Hned po zavedení dochází k výronu semene a krycí akt končí. Kocour rychle odskočí od kočky, protože ta začne prskat a provádět své „tance“. Několikrát se rychle převalí přes bok (postkoitální roling) a olizuje si genitálie. Může být svolná k opakovanému krytí v několika dalších dnech, tímtéž i jiným kocourem.

Není tady

 

#16 31. 1. 2008 22:30

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Jéje, děkuji.
To se máme na co těšit. Pořád to zkoušejí, asi se kocourek zatím netrefil! Doufám, že se mu to ani nepovede.
Uf. To jsou věci.
Dík a dobrou noc.

Není tady

 

#17 31. 1. 2008 22:37

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: V pěti měsících mrouská?

Dobrou....

Není tady

 

#18 3. 2. 2008 18:30

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Tak teď fakt nevím.
Je možné, aby kočka po pouhých 3 dnech přestala mrouskat?
Přestože předtím to bylo zcela jasné mrouskání, a 100%-ně jsem se nemohla splést, i manžel, tak teď je "ticho po pěšině" a Adéla je v klidu.

Myslíte, že si s naším kastrátem (dopoledne, když jsme nebyli doma), spolu "švihli" a proto už je kočka spokojená a přestala mrouskat???

Nerozumím tomu.

Kocour je kastrovaný v jeho 11 měsících, což je teď  už 10 měsíců, to už přece nemá žádné sperma...???

Není tady

 

#19 4. 2. 2008 8:49

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: V pěti měsících mrouská?

Však to mᚠv tom popisu, ona nepozná, že má nebo nemá v sobě sperma...
Jo, klidně je možné, že jí to pro tentokrát stačilo... buď ráda.... Mohla to utnout příroda, je to ještě kotě a nebo tomu pomohl VᚠCasanova.... lol

Není tady

 

#20 4. 2. 2008 14:08

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Macex napsal(a):

Však to mᚠv tom popisu, ona nepozná, že má nebo nemá v sobě sperma...
Jo, klidně je možné, že jí to pro tentokrát stačilo... buď ráda.... Mohla to utnout příroda, je to ještě kotě a nebo tomu pomohl VᚠCasanova.... lol

Jo, děkuji.hjarta
V tom případě se 3 dny dají vydržet v pohodě a nemusíme na kastraci spěchat už teď, když je to bez problémů.

Vlastně můžem být rádi za kocoura, který ji obšastnil, ikdyž je kastrovaný, protože tak zkrátil (podle všeho) i dobu mrouskání...

Adéla je v klidu, a krom nachlazení (které má střídavě od dob jejího nalezení) nemá žádný problém.

Díky moc za informace, fakt mi to pomohlo, a uklidnilo !smile

Není tady

 

#21 4. 2. 2008 15:31

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: V pěti měsících mrouská?

kocour nemá zpětný háčky, ale na konci žaludu zrohovatělé výrustky, protože kočka je zvíře s tzv. stimulovanou ovulací. myslim že by se dalo polemizovat o tom, proč ta kočka vyvádí, jestli jí to bolí, nebo se jí to líbí:-) myslim, že záleží na tom, kdy byl kocour kastrovaný, jestli má všechno plně vyvinuté...i tak s emi zdá divný, že by tim zastavil mrouskání..spíš to asi tim že je to ještě kotě. jinak nᚠkastrovaný pes si taky užíval s čubou....bylo mi řečeno že to záleží na věku kastraci a i na tom zda si dotyčný před kastrací užil nebo ne

Není tady

 

#22 4. 2. 2008 17:19

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: V pěti měsících mrouská?

Nᚠkastrát se taky občas pokouší obšastnit naší kastrovanou číču. Nevím proč, kastrace u obou byla na 100% úspěšná, číča nemrouská ani omylem, on také postrádá potřebnou okrasu mezi nožkama, přesto je tahle číčina z jakéhosi důvodu pro číčoura pořád přitažlivá a občas si jí čapne za krkem a nastavuje. A že je opravdu vzrušený, o tom svědčí jeho vylezlý šulín.
Nechápu to, logicky by měl zůstat chladným a číčina pro něj nevoňavá, ale nějak to nefunguje. Ona, když si jí přidrží, jen po něm loupe očima, něco ve stylu - co blbneš, hrabe ti ? Odradí ho až moje plesknutí přes prdýlku.

Není tady

 

#23 4. 2. 2008 17:22

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: V pěti měsících mrouská?

Ela.. napsal(a):

Odradí ho až moje plesknutí přes prdýlku.

Téeda, takhle se jim do toho plést lol

Není tady

 

#24 4. 2. 2008 17:51

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Mirko,
Nᚠkocour byl kastrovaný v 11 měsících, kdy už 2 měsíce značkoval a byl zcela vyvinutý. Od té doby uběhlo 10 měsíců.
Sperma, zdá se, nemá, ale chu mu zůstala.

Malá čičinka mrouskala teď opravdu jen 3 dny, a rozhodně se nám to nezdálo. smile
To bylo tak zjevné, že to nešlo přehlédnout.

Není tady

 

#25 18. 2. 2008 21:40

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: V pěti měsících mrouská?

Tak jsem fakt jelen.
Kocour má po nějaké době zase chu "obšastňovat" naši čičinku, ikdyž podle mě už kočka nemrouská.
Před jejím prvním mrouskáním to nedělal. Zdá se, že to v něm probudilo chu a dělá to s ní normálně i "na sucho".
To mě tedy potěš pytel, velevážení. Uf.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů