Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 1. 2008 7:31

Karin.P
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 16

Zmrazení vřídku na čípku

dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se zmrazováním vředu na čípku, je mi 20 a zanedlouho mě to čeká sad

Není tady

 

#2 29. 1. 2008 10:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Zmrazení vřídku na čípku

Proč ti bude vřídek zmrazovat, snad za účelem odstranění ? No tak to se ho zeptej, CO to vlastně je ten vřídek, jak se utvořil, z čeho se skládá, myslím obsahově, a ti nechá udělat rozbor, jaké infekty ho způsobily !!! To je pořád keců o desetitisícovém očkování a s infekcemi  se nic neděje....chjo.....

Není tady

 

#3 29. 1. 2008 11:05

Karin.P
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 16

Re: Zmrazení vřídku na čípku

minula doktorka mi nechtela udelat test, rekla, ze na 99% vyjdou kvasinky. ted mi ho novy doktor udelal, a ejhle, kvasinky to nejsou, je to nejaky Streptokok, nebo nejaka bakterie, ktera je nebezpecna, kdybych byla ted tehotna, tak ten plod po case umre. cipek nemam obaleny obalem, co tam ma byt, pouze necim, co je v cipku, tak to mam na povrchu. jsou tam nejake abnormalni bunky, ze kterych by se po peti letech mohla vytvorit rakovina. umrela mi na to sestrenka, tak bych tak nerada skoncila i ja. mam antibiotika, pak jdu znvou na ster a pak na zmrazeni.  nejlepsi na tom je, ze uz to v sobe mam popmalu 2 roky a nikdo na to neprisel, az ted a to jsem uz po treti u jineho doktora.

Není tady

 

#4 29. 1. 2008 19:43

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Zmrazení vřídku na čípku

Ahoj Karin,
já jsem byla na zmrazení vřídku před 10 lety. Doktor to dělal kapalným dusíkem. Měla jsem také strach, ale nic to není. Žádnou bolest jsem necítila.

Není tady

 

#5 30. 1. 2008 9:59

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Zmrazení vřídku na čípku

Já jsem na tom byla v 19 letech, nebolí to.  Měla jsem jednoho sexuláního partnera, který byl můj první a já jeho taky,  nemohla věřit, kde se to vzalo. Teď to bude 10 let a mám klid.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#6 30. 1. 2008 10:38

Karin.P
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 16

Re: Zmrazení vřídku na čípku

co jsem se dočetla na netu, tak to ma jedna ctvrtina zen, ale nekomu to nedela problemy, me to zpusobuje ruzne vytoky. chtela jsem se jeste zeptat, dela se to v celkove, nebo mistni anestezii?

Není tady

 

#7 30. 1. 2008 13:55

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Zmrazení vřídku na čípku

Ahoj holky,
ja sice nemam vridek na deloznim cipku, ale mam na nem zmeny. Chodim ke svemu gynekologovi poctive, netrpim na vytoky, problemy jsem nemela. Ma doktorka mi pred 3/4 rokem vzala biopsii. Pri vykonu me predem informovala, co bude delat. Prvni vzorek nebolel.. Jeste jsem se smala a rikala ji, ze jestli je to tak, ze muze klidne dalsi vzit... Pak jsem jen na kresle lezela, nevedela jsem kde jsem, kdo jsou ony... Proste jsem omdlela. Takze me propleskly a ja si chvilku u nich polezela a pak sla domu. Vysledky z biopsie dopadly dobre a ja jsem podstoupila ockovani Silgardem. Ke konci roku jsem zacala spinit mezi mestruacnim cyklem a tak jsem honem utikala za mou pani doktorkou. Opet mi vzala stery... a jake prekvapeni, mam zmeny na deloznim cipku. Chtela to sledovat a pripadne me poslat na seriznuti.... Zacatkem roku jsme se prestehovala do jineho mesta. Zasla jsem se prihlasit k novemu gynekologovi... Pri prohlidce zjistil, ze opravdu zmeny mam a opet vzal vzorky na hystilogii. Bolelo me to a opet zacinala citit naval horka, zacala jsem ztezka dychat. Nechal me tam polezet... pak jsem se presunula do cekarny.... kde me nasla lezici a bez sebe. Dle vysledku mam jit na zakrok...
Takze jsou tu dve temata - jak to ze vysledek pred ockovani ok a po nem mozny zakrok. Stalo se vam nekdy, ze jste omdlely? Nemyslim klasicke brani krve - to byva vetsinou lidem spatne. Myslim primo po gynekologickem brani vzorku.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#8 30. 1. 2008 15:08

Karin.P
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 16

Re: Zmrazení vřídku na čípku

ze bych omdlela se mi nestalo. ale ted me docela casto boli hlava, myslela jsem, ze je to tim, ze jsem neustale doma, a zacala jsem chodit kazdy den na prochazku, ale nic se nezmenilo, beru HA Logest a ve vedlejsich ucincich jsou poopsany i bolesti hlavy a tezkych nohou, tak se budu muset jit informovat, co s tim. ja jsem mela cytologii v poradku, ale ted byly nalezeny abnormalni bunky - zmeny. mam i zvetsene leze, nebo jak tomu rikaji a jeste v sobe mikroba, kdybych ted chtela otehotnet, dite by to neprezilo.

Není tady

 

#9 31. 1. 2008 12:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zmrazení vřídku na čípku

Karin.P napsal(a):

co jsem se dočetla na netu, tak to ma jedna ctvrtina zen, ale nekomu to nedela problemy, me to zpusobuje ruzne vytoky. chtela jsem se jeste zeptat, dela se to v celkove, nebo mistni anestezii?

Karin, mě to dělali ale před 12 lety, jenom nevím, jestli to balo zmrazování nebo vypalování. Ale asi to zmrazování. Byl to ambulantní zákrok, který nebolel, ale bylo to nepříjemné. Pak mě pár hodin bolelo břicho, ale ještě ten den jsem šla na odpolední do práce, takže to nebylo tak hrozné. A  6 neděl jsem špinila. Před zákrokem jsem žádné problémy neměla.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10 1. 2. 2008 11:28

Karin.P
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 16

Re: Zmrazení vřídku na čípku

Judyna:  Ano, od doktora jsem zjistila, že se to provadí ambulantne, ze to trva tak 10 minut. ted beru Amoksiklav a Polygynax, jak to doberu, vysadim prasky a po mesickach znovu na ster a pokud bude v poradku, tak se to zmrazi. jedem s pritelem zanedlouho na dovolenou, tak treba se to u more trochu spravi, ikdyz kdoví.  a mas ted nejake problemy?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů