Oznámení

14. května : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14.května : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

20.února : Upečme si spolu lahodný čokoládový průšvih.

#26 29. 1. 2008 16:12

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Re: Vibrátor?!

majkafa napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

no jo Majko, ale to by byl pak pánbůh krutý k těm, kteří nejsou prstíčky a ručičkami ten orgasmus schopny dosáhnout....nepatřím sice mezi ně, ale má kámoška říká, že mimo klasickou soulož (či náhražky v podobě vibrátoru) to může dosáhnout pouze orálním sexem,ale rukou se může snažit jak chce, ale tohle jí nic neříká....
Takže když je bez chlapa, byla by dle Tvého návodu odkázáná být prostě bez...paráda:rock:rock

víš, já u Tebe často poukazuju ne na Tvoji osobu, ne na to, jak to máš ty, ale že strašně soudíš jen podle sebe, svého nastavení za všechny, ale ony to všechny takhle nemají...winksmile

Akorát mě pořádně nečteš. Obvykle nezapomenu zdůraznit, že JÁ to mám tak a jiní jinak. Copak ti to zrcadlím, že furt máš pocit, že soudím? smile
Čím tě tolik irituju, že máš často potřebu komentovat mé psaní? smile

A kde jsi vzala, že mám pocit, že soudíš resp. odsuzuješbig_smile To soudíš, kt. jsem napsala bylo myšleno ve stylu přemítáš podle sebe, svého nastavení, ne, že by jsi někoho odsuzovala za to, že je jinej. Ty si vážně dovedeš představit, jaké mám pocity:) To klobouk dolůsmile
Já si myslím, že nesoudíš, jen že si často nedovedeš představit, že to mají jiní jinak a hlavně že je to v pořádku a normální.....tak jako to tvé teď: "pánbůh nás stvořil jen pro penis a zbytek zvládnou ručičky a prstíčky"....
Jasně, že jsi tolerantní k druhým, že to mohou mít jinak, to vždycky pak dopíšešsmile, ale prosazuješ svou ve stylu, MÁME ručičky, NÁS stvořil, proto to tak má být....., používej 1. osobu vždy, já teda nechci, abys mluvila i za mě (v tom tvém nástongue) a já nebudu reagovat, ale pokud do toho bereš nás (tedy i  mě, tak se nediv, že se ozývám,když nesouhlasím, ikdyž potom zas napíšeš, ale ať si to ostatní mají jak chtějíbig_smile) - to totiž vypovídá sice o toleranci k druhým, ale ne o přijetí té odlišnosti u druhých a to je fakt podle mého velký rozdílsmile) - podle mého to je pak stejné, jak kdybys napsala: "hetero je normál, protože nás pánbůh přivedl na svět kvůli rozmnožování....ale ano, jsem tolerantní k homo, ať si to tak mají, ale já to mám jinak....smile" Ale normálnost přisuzuješ pouze sobě, protože penis patří především do vagíny, proto nás tak pánbůh stvořil žesmiletongue

Neirituje mě to, baví mě to reagovat, já se usmívám nad svou minulostísmile proto to mám potřebu komentovat, když mi vystupuje před obzorem v Tvé podobě,smile
Já jsem v klidu a říkám si, tak už vím, proč mi to, co píšu dnes já tobě, kdysi psali ostatní...smile

Já v Tobě vidím vlastní minulost, ať se tohodle týče, jak prožíváš svůj vztah s ženáčem atd....a jsem ráda, že to na tvém příkladu vidím a mohu tedy zrekapitulovat....neřeším Tebe, ale zpětně zase sebe kdysi a na tom chápu, proč a jak byly mé postoje kdysi totožné, jako máš teď ty:)smile

Upravil(a) Račice dračice (29. 1. 2008 16:51)

18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#27 29. 1. 2008 21:49

majkafa
Host

Račice, júúva, tolik písmenek? Budeš konkurovat Pisateli jak množstvím, tak obsahem? Přiznám se, se mi to ani nechce číst. lol Difný, že ti stojím za tolik písmenek, jsem tě asi hodně nadzvedla. lol

#28 29. 1. 2008 21:51

majkafa
Host

Thák, už jsem přečetla, přece si takovou snůšku... heh... nenechám ujít, jsem baba zvědavá. lol

"pánbůh nás stvořil jen pro penis a zbytek zvládnou ručičky a prstíčky"....

Lhářko, tohle jsem nenapsala. lol Nikde není slůvko NÁS. Honem z5 do školičky a doučit jednotné a množné číslo. wink

A jéje, no jo, to je to, co tě žere, ženáč! lol Některým lidem halt neporozumím. No jo, nemůžeme rozumět fšem.

Upravil(a) majkafa (29. 1. 2008 21:55)

#29 29. 1. 2008 22:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Lhářko, tohle jsem nenapsala. lol Nikde není slůvko NÁS. Honem z5 do školičky a doučit jednotné a množné číslo. wink

To sice ne, Májo, napsala jsi:
"adro, seš ťunťa, na co nám pánbůh dal ručičky a prstíčky?"
...ale množné číslo jsi tam použila big_smile Takže hybaj do školičky s Račicí lollol

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#30 29. 1. 2008 22:34

majkafa
Host

Nás tam není reta A nás pro penis už vůbec ne. lol

Upravil(a) majkafa (29. 1. 2008 22:36)

#31 29. 1. 2008 22:38

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Nás tam není reta A nás pro penis už vůbec ne. lol

To netvrdím, nicméně "nám" je plurál - to mi nevyvrátíš lol
A už se holky nehádejte, a řešte vibrátory lollol

Upravil(a) Mikeš (29. 1. 2008 22:40)

Není tady

#32 29. 1. 2008 22:41

majkafa
Host

Ano, s tím souhlasím. Tož by se měla Račice rejpalka naučit řádně zájmena. big_smile
A já taky! lol
Omlouvám se  za offtopic

Upravil(a) majkafa (29. 1. 2008 22:43)

#33 30. 1. 2008 8:21

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

aspon že omluvt se umíš reta reta

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#34 30. 1. 2008 8:45

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Já beru vibrátor ne jako konkurenci, ale jako pomocníka a hlavně hračku. Jééé, jak já bych si vyhrál lol

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#35 30. 1. 2008 9:09

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

KALIK napsal(a):

Jééé, jak já bych si vyhrál lol

Ty sám s vibrátorem??? big_smile

Není tady

#36 30. 1. 2008 9:40

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

no...já klidně big_smilebig_smilebig_smile  nebo spíš NEKLIDNĚ???? reta reta

Upravil(a) adra (30. 1. 2008 9:41)

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#37 30. 1. 2008 10:26

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu

Motorek z vibrátoru který se znelíbil pohání jedno z mých autíček. Musím říct, že mě uspokoluje wink

Still alive to ride...

Není tady

#38 30. 1. 2008 10:32

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

KALIK napsal(a):

Já beru vibrátor ne jako konkurenci, ale jako pomocníka a hlavně hračku. Jééé, jak já bych si vyhrál lol

Škoda, že si nehraješ, zítra bude na mou cestu škaredě .(

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#39 30. 1. 2008 10:32

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

B-Rider napsal(a):

Motorek z vibrátoru který se znelíbil pohání jedno z mých autíček. Musím říct, že mě uspokoluje wink

Ty máš poskakovací autíčko???????

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#40 30. 1. 2008 10:45

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Mikeš napsal(a):

majkafa napsal(a):

To sice ne, Májo, napsala jsi:
"adro, seš ťunťa, na co nám pánbůh dal ručičky a prstíčky?"
...ale množné číslo jsi tam použila big_smile Takže hybaj do školičky s Račicí lollol

vycházela jsem z  Tvého

offtopic:Kdyby pánbůh chtěl, abychom si milovaly s vibrátorem, nestvořil by mužům penis.

MY bychom se milovaly a určitě jsi nemysla penis jen jeden žewink Tohle není jednotné číslo:D

A nejsem rejpalka:), to že to o někom píšeš, co Ti to zrcadlí??lol o tom, že píšeš o někom, že je ťunťa a spoustu jiných označení, fakt o Tobě svědčí hodněwinkbig_smile

Upravil(a) Račice dračice (30. 1. 2008 10:46)

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#41 30. 1. 2008 10:59

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Co se týče vibrátoru, je to pohodlné, vždy po ruce, (čili v kabelce zejména při cestách, kdy jedu někam sama), možno použít vždy, když je potřeba:Dbig_smiletummenupp

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#42 30. 1. 2008 11:03

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

Heeeeej, preco sa na B v poslednej dobe vsetci len popichuju, osocuju, urazaju, nadavaju ... same negativne prejavy sad
Robi vam to dobre? Skuste si zasukat, mozno zistite, ze to vam robi lepsie tongue
Mne teda robilo, pokial si dobre pamatam lol

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#43 30. 1. 2008 11:06

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Oxi napsal(a):

Robi vam to dobre? Skuste si zasukat, mozno zistite, ze to vam robi lepsie tongue

To je ono, Oxi, holky to dlouho neměly a jsou protivný tummenupp

Není tady

#44 30. 1. 2008 11:08

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Mikeš napsal(a):

Oxi napsal(a):

To je ono, Oxi, holky to dlouho neměly a jsou protivný tummenupp

Kušuj:dumbom:big_smile Neměly asi dost, né že neměly:Dlol

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#45 30. 1. 2008 11:10

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Oxi napsal(a):

Heeeeej, preco sa na B v poslednej dobe vsetci len popichuju, osocuju, urazaju, nadavaju ... same negativne prejavy sad

Souhlas, od teď nepolemizuji (nemyslím, že bych osočovala, urážela, nadávala:)jen mám potřebu rozebírat, blbá vlastnost co:dumbom:big_smilelol) a už jen sexuji. winktummenupp

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#46 30. 1. 2008 11:11

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Ale pro babu v osamění to je dobré, nechrápe to, nic to nechce (krom baterek) a může kdykoliv. Příroda je příroda, ale na toho prevíta nemáme. Je fakt, že nepohladí, nekoukne do očí, ale když je tma..big_smile

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#47 30. 1. 2008 11:11

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Mikeši, už jsem poloprázdnábig_smile (myslím tím svou schránku, tedy schránku tady na Babi:lol:lol)

Upravil(a) Račice dračice (30. 1. 2008 11:11)

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#48 30. 1. 2008 11:29

B-Rider
♥♥-----

Pisatel napsal(a):

B-Rider napsal(a):

Ty máš poskakovací autíčko???????

Neee, několika zkušenými hmaty jsem ho zkrotil a naučil novým pohybům, takže bylo vhodné i pro dceru winklol

Still alive to ride...

Není tady

#49 30. 1. 2008 11:32

B-Rider
♥♥-----

Oxi napsal(a):

Oxi, ono nejen na B, ale skoro fšude. Tvá rada má něco do sebe, ale měl by si pořádně zašukat celej svět, aby to k něčemu bylo:cool:

offtopic blíží se nám prezidentská volba, co takhle aby.....no radši ne, to by bylo hnusný po*no

Still alive to ride...

Není tady

#50 30. 1. 2008 11:49

martinF
♥♥♥♥♥--

Oxi napsal(a):

big_smile skvělej nápad
a nebo je to tim, že tady holky málo hulej.....smile

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí