Oznámení

22. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

22.června : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 23. 1. 2008 14:11

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy

Podestylka

Chtela bych se zeptat, s jakou podestylkou jste spokojeni?!
Ja mam hobliny od truhlare, skoro neprasi, krasne sajou, morcatku je v nem fajn. Ale obavam se, ze je to jedno z moznych rizik chyceni nejakeho parazita. Koukala jsem na netu na kukuricnou podestylku, mate s ni zkusenosti?
Dekuji.

cool

Není tady

#2 23. 1. 2008 14:38

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Re: Podestylka

Když jsme ještě měli morčata, používali jsme jenom hobliny (buď od truhláře nebo ze zverimexu - i s vůní smile ). Ta kukuřičná podestýlka se jim nelíbila - připadala jim tvrdá a nepohodlná. Takže pokud se hobliny tvému morčátku líbí, podestýlku bych neměnila...

Není tady

#3 24. 1. 2008 10:12

křepelka
♥♥♥♥---

My používáme hobliny od truhláře a zatím s tím nebyl nikdy problém naopak morčata i osmáci si v čistých hoblinách úplně libují a hlavně ty hobliny nepráší. Malé riziko parazitů tu asi je ale my zatím neměli problém. Kukuřičnou podestýlku jsem nikdy nepoužila.

Není tady

#4 29. 3. 2008 22:44

Sfings
♥♥-----
Místo: Praha 6

U hoblin u truhláře může být dost vysoké riziko přenosu nemocí - např. svrab atd. S kukuřičnou podestýlkou jsem byla spokojená do té doby, než z ní moji miláčci (morče a  potkan) onemocněli právě svrabem. Potkánek mi  na to málem uhynul, protože se do toho dostala druhotná infekce... takže za mě kukuřičná podestýlka nee.. Ale je možné, že jsem měla jeden vadný balík z tisíce. smile

mně sena morče osvědčila podestýlka Cats Best - jsou to dřevěné válečky, něco jako kočkolit. Když to morče počůrá, tak se válečky rozpadají. opravdu paráda.

Není tady

#5 8. 7. 2008 23:32

fretynka
♥------
Místo: Praha
Web

Take doporucuji drevene valecky (nam se osvedcil cesky JONAS).
Jinak k te kukurici - jednou mi z ni v kleci 2. den po nasypani nove podestylky zacaly rust houbicky! Navic byla velmi rychle citit.

Není tady

#6 23. 8. 2008 12:45

Evča11
♥------

Souhlasím se Slvinkou. Já mám doma králíčka a používám výhradně ty dřevěné válečky (Jonáš, Cats Best). Sají, pohlují pach. Zkoušela jsem jednou tu kukuřičnou podestýlku... a už ji nikdy nekoupím. Nejenže nemá absorbční schopnosti, ale také s pachem moči si neporadí... Myslím, že i morčátku by se válečky mohly líbit. Navíc se vybere vždy jen počurané  místo (pokud morčátko chodí do rohu) a je to... smile

Není tady

#7 23. 8. 2008 20:42

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Evča11 napsal(a):

Souhlasím se Slvinkou. Já mám doma králíčka a používám výhradně ty dřevěné válečky (Jonáš, Cats Best). Sají, pohlují pach. Zkoušela jsem jednou tu kukuřičnou podestýlku... a už ji nikdy nekoupím. Nejenže nemá absorbční schopnosti, ale také s pachem moči si neporadí... Myslím, že i morčátku by se válečky mohly líbit. Navíc se vybere vždy jen počurané  místo (pokud morčátko chodí do rohu) a je to... smile

Jonáše jsme dávali našemu morčeti do klece a pak jsme velmi dlouho morčeti léčili otlačené tlapky, už nikdy více.

Není tady

#8 5. 9. 2008 20:27

Evča11
♥------

... je pravda, ze morčecí a králicí tlapičky se vůbec nedají srovnat. Navíc králík má Jonáše jen v záchůdku a jinak se pohybuje mimo... Morčátka od kamarádky však na granulích žijí spokojeně, tlapičky neléčí... Takže je to asi různé, musí se odzkoušet. Mě obecně u pilin vadilo, že se z nich prášilo - a pokud je morčátko v kleci (a ne např. v akváriu či teráriu), tak jsou ve velkém množství i mimo ni...

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí