Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1026 9. 7. 2008 9:55

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Zet napsal(a):

Maruško  - jj je to anděl s ďáblem v těle...doslova tongue, ten jeho kukuč a ty lumpačiny k tomu, a mᚠpravdu pecivála bych nechtěla....smile. Jinak si ovšem tedy vybral špatně, neb kolega je ženatý, a z druhýho konce republiky.....
Frigo - jsem mooc ráda, že ho mám wink, právě musím nohou "otvírat a zavírat vrata garáže" ...čučí na monitor a říká kde miminko....to jak mi v avatvaru vyskakuje miminko z kočárku....wink

smile smile smile smile
taky jsem šastná, že je mám, i když bych je někdy s chutí roztrhla.
Zrovna včera.. mladej sebral holce mobil, dělá to furt a ona se nechá vytočit a rvou se. Přišla jsem v nejlepším - vzala na něj tyč od svého sportovního nástroje, samozřejmě, že jí ho vyrval a plácal jí přes peřinu..  přes ručičky.. už to vypadalo, že pojedeme na chýru..  Ječela jsem na oba.. jemu je 17 - rozum jak tatínek, a ona dnes má hrát za repre turnaj...  s pohmožděnejma pazourama.. jsem zvědavá, jak to dopadne..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů