Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 26. 1. 2008 14:39

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

lakina, kousek volné soboty je super,jen škoda,že taka nefunguje častěji.

Není tady

 

#52 26. 1. 2008 15:00

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Rena napsal(a):

lakina, kousek volné soboty je super,jen škoda,že taka nefunguje častěji.

tak si to s ním domluv..


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#53 26. 1. 2008 22:04

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

lakina, už 4 roky ho naháním,ale nejde to.On snad pořád pracuje,teď to nemyslím nijak ironicky,ale své volné chvíle prostě tráví nějak jinak a moc jich nemá nebo blbě hospodaří s časem.Dnes byl fakt šastnej,když prcka opět viděl,ale hned ho musel malinko zklamat,protože prcek u něj chtěl být do pondělka,ale to prý nejde.Už se tím snažím netrápit,ale je mi manžela nějak líto,protože přichází o hodně moc.

Není tady

 

#54 26. 1. 2008 22:14

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Rena napsal(a):

lakina, už 4 roky ho naháním,ale nejde to.On snad pořád pracuje,teď to nemyslím nijak ironicky,ale své volné chvíle prostě tráví nějak jinak a moc jich nemá nebo blbě hospodaří s časem.Dnes byl fakt šastnej,když prcka opět viděl,ale hned ho musel malinko zklamat,protože prcek u něj chtěl být do pondělka,ale to prý nejde.Už se tím snažím netrápit,ale je mi manžela nějak líto,protože přichází o hodně moc.

prcek má kolik,ty děti tak rychle vyrostou,ti chlapi si to neuvědomí....


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#55 27. 1. 2008 10:26

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Reni, nesmutni. Prcek, až pobere rozum, tak mu to vrátí.  vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#56 27. 1. 2008 15:21

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Frigo, já už jsem ve stadiu,kdy vím,že se mu to vrátí a dokonce ho lituji.No možná se proberu až mi manžílek opět předhodí nějakou podpásovku.

lakina,  prckovi jsou 4 a ještě máme 18letého syna,kterého nevídá snad vůbec a nebo jen minimálně,když kluk přijde za ním do práce.Manžel má představu,že ten velkej má chodit za ním a nikoliv obráceně.

Není tady

 

#57 27. 1. 2008 18:46

shiden
Host

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Frigo napsal(a):

Reni, nesmutni. Prcek, až pobere rozum, tak mu to vrátí.  vissla

A jak víš, že ten chlap zrovna stojí o přítomnost děcek v budoucnu, alespoň bude mít klid stran dědictví a jejich problémů! Beztak se o něj pak budou handrkovat, ale pokud ne tak čest vyjímkám.smile

Upravil(a) shiden (28. 1. 2008 15:48)

 

#58 27. 1. 2008 18:47

majkafa
Host

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

shidene, umíš být hodně hnusnej, že ty si dělᚠšprouchlata?

 

#59 27. 1. 2008 20:05

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

shiden napsal(a):

Frigo napsal(a):

Reni, nesmutni. Prcek, až pobere rozum, tak mu to vrátí.  vissla

A jak výš, že ten chlap zrovna stojí o přítomnost děcek v budoucnu, alespoň bude mít klid stran dědictví a jejich problémů! Beztak se o něj pak budou handrkovat, ale pokud ne tak čest vyjímkám.smile

Nějak jsem nepochopila, proč píšeš o nějaké výšce.  vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#60 28. 1. 2008 8:38

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Frigo, určitě myslí výšku vysokou a neví nic o našich manžílcích.

Není tady

 

#61 28. 1. 2008 8:50

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

U nás zase včera proběhlo hororové vrácení prcka.Prcek se nechtěl odlepit od tatínka stále po něm lezl a opakoval,že pojede s ním do práce.Manžel,jako pravý slaboch mu do očí neuměl říci,že to nejde.Normálně vše nahrával a to vysvětlím já.Kdybych doopravdy mohla,tak mu prcka zabalím a a ho má třeba na měsíc.Nakonec jsem musela manžela nenápadně vystrkat z bytu,protože prcek by se uřval.Když za tatínkem zaklaply dveře,tak jsem byla tak vynervovaná z toho pláče,že jsem zcela nevýchovně šoupla dítku malou hračku a bylo okamžitě po truchlení.Mám doma komedianta a málem jsem se z toho včera zbláznila,jak to umí s rodičema koulet.

Není tady

 

#62 28. 1. 2008 10:36

Zet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 8. 2006
Příspěvky: 1155

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Přeji hezký začátek týdne

Reni - já prcka včera odlákala na "máňek" - tj. v jeho řeči mandarinka. Byl přilepenej na okně, kde odjížděl "táta táta táta autooooo" - ale stojí na topení a to nepovažuji za zrovna bezpečné o výchovným aspektu v tomto momentě ani neuvažuji.... prostě odlákávám pozornost....No a dnes ráno chtěl taky táta autoooo - holt máma auto nemá wink

Shidene - njn takhle by to bylo vůbec nejlepší že rollroll

Není tady

 

#63 28. 1. 2008 12:01

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Zet.. Reni... odpoutat pozornost je naprosto výchovné !!  a lepší než nechat mrně uřvat.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#64 28. 1. 2008 12:48

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

taky rostu ,jak jedu v doprav.prostř. dítě řve a mladá matka čumí jak zdrogovaná,přitom stačí děcku říct,jé podívej co to tu jé?a ukázat třeba na okno posrané od mouchy ,nebo ptáčka venku ,cokoliv....


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#65 28. 1. 2008 12:50

Sirius
Host

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

lakina napsal(a):

taky rostu ,jak jedu v doprav.prostř. dítě řve a mladá matka čumí jak zdrogovaná,přitom stačí děcku říct,jé podívej co to tu jé?a ukázat třeba na okno posrané od mouchy ,nebo ptáčka venku ,cokoliv....

Moje řeč sestřičko.stolt Dnes se málo rodičů dokáže věnovat a zabavit děti.

 

#66 28. 1. 2008 13:00

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Takže nakoupím mandarinky a volovinky do foroty a hurá v sobotu opět k tatínkovi do práce!Prcek líčí úžasné zážitky s milenkou,jak spálila palačinky a také byli v restauraci atd.To vše je OK,jen mi štve,že spěj všichni tři v jedné posteli a prcek tam nemá svoje peřiny a povlečení.
Navíc byl cítit dost kouřem(manža hulí a milenka není zas až tak na pořádek),tak už mu připravuji povlečení,ale peřiny snad zakoupí manžel sám???No pochybuji.Dnes jsem koupila prckovi do tatínkova auta lepší autosedačku,tak snad sobota vyjde.

Není tady

 

#67 28. 1. 2008 13:24

Zet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 8. 2006
Příspěvky: 1155

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

lakina napsal(a):

taky rostu ,jak jedu v doprav.prostř. dítě řve a mladá matka čumí jak zdrogovaná,přitom stačí děcku říct,jé podívej co to tu jé?a ukázat třeba na okno posrané od mouchy ,nebo ptáčka venku ,cokoliv....

gratergraterwink pomoccccccc to se snažím, ale ono to ne vždy funguje, když chce zrovna demolovat autobus........roll

Reni - já neustále řeším autosedačku...dojedu někam busem, pak mě chce někdo hodit autem a obráceně, a kvůli debilní autosedačce to nejde....já bych i koupila ještě jednu, a tu druhou nechala u tatínka v autě, ale říkám si, a si jí koupí tatínek sám, ale zase kdo s tím má problémy??? já. Jinak před mandarinkama u nás letěli rajčata, a taky kys.okurky, ale ty jsem ráda, když si nevzpomene - holt je dítko žravé po mě..na mě myslím, stačilo mávnout čokoládkou, nebo zmrzlinkou rodnarodnarodnarodna a budu poslušná jak psík wink
Zažitky zatím nelíčí, stačí mi, že na štědrý den vyslovil její jméno.....pěknej dárek pro maminku hmm

Není tady

 

#68 28. 1. 2008 13:37

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Zet,autosedaček mám bohužel několik,protože jezdím s kámoškama a také s bráchou,tak jsem všude rozházela takové ty podsedáky.Dnes jsem koupila jeden lepší pro manžela,jelikož tam mám takový sociální po mé kamarádce a sám by si to nekoupil.Jen prcek má jednu drahou autosedačku,která je na delší cesty a tu manžel platil nebo přispěl už nevím.Škoda,že se nevyrábějí nafukovací autosedačky,protože když mě někdo od někud stahuje,tak pokaždé ji u sebe fakt nemám.

Není tady

 

#69 28. 1. 2008 14:02

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

lakina napsal(a):

taky rostu ,jak jedu v doprav.prostř. dítě řve a mladá matka čumí jak zdrogovaná,přitom stačí děcku říct,jé podívej co to tu jé?a ukázat třeba na okno posrané od mouchy ,nebo ptáčka venku ,cokoliv....

lol lol lol  tak tím bych odpoutala dítě určitě.. koukalo by, jak matka zvrací..  vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#70 28. 1. 2008 14:33

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Frigo, já zvracela včera a kupodivu doma a puboš měl co dělat,aby to s ním neseklo,když mne slyšel.

Není tady

 

#71 28. 1. 2008 15:49

shiden
Host

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Frigo napsal(a):

shiden napsal(a):

Frigo napsal(a):

Reni, nesmutni. Prcek, až pobere rozum, tak mu to vrátí.  vissla

A jak výš, že ten chlap zrovna stojí o přítomnost děcek v budoucnu, alespoň bude mít klid stran dědictví a jejich problémů! Beztak se o něj pak budou handrkovat, ale pokud ne tak čest vyjímkám.smile

Nějak jsem nepochopila, proč píšeš o nějaké výšce.  vissla

Možná tě to šokne, ale udělal jsem pravopisnou chybu! smile

 

#72 28. 1. 2008 15:50

shiden
Host

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Zet napsal(a):

Shidene - njn takhle by to bylo vůbec nejlepší že rollroll

Mᚠpravdu, žena a dítě jsou zbytečná zátěž. smile

 

#73 28. 1. 2008 17:05

Zet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 8. 2006
Příspěvky: 1155

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

Frigo napsal(a):

lakina napsal(a):

taky rostu ,jak jedu v doprav.prostř. dítě řve a mladá matka čumí jak zdrogovaná,přitom stačí děcku říct,jé podívej co to tu jé?a ukázat třeba na okno posrané od mouchy ,nebo ptáčka venku ,cokoliv....

lol lol lol  tak tím bych odpoutala dítě určitě.. koukalo by, jak matka zvrací..  vissla

lollollol

Není tady

 

#74 28. 1. 2008 17:06

Zet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 8. 2006
Příspěvky: 1155

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

shiden napsal(a):

Zet napsal(a):

Shidene - njn takhle by to bylo vůbec nejlepší že rollroll

Mᚠpravdu, žena a dítě jsou zbytečná zátěž. smile

lollolloldumbomdumbomdumbom nápodobně.....

no tak jsem se zasmála a jdu se věnovat dítku, než mi tu z toho udělá úmělecké dílo - já blbá roll mu koupila fixky....ale když on na mě takk krásně koukal wink

Upravil(a) Zet (28. 1. 2008 17:07)

Není tady

 

#75 28. 1. 2008 17:07

majkafa
Host

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 3.

shiden napsal(a):

Možná tě to šokne, ale udělal jsem pravopisnou chybu! smile

Ty? Tak dokonalý jedinec? Nevěřím! lol

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů