Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#76 30. 4. 2008 22:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Na bázi Asc to fakt funguje...když dojde na použití Sluncí, nebo nedejbože Lun (to ale vypadá blbě va ) to už je jiná lol Lefík Asc má naštěstí  Slunce v Kozorohu a Lunu v Panně lol

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#77 30. 4. 2008 22:52

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

ahoj holkýýýýý... storstark tak jak na to tak koukám ...va ... jsem taky střelec s asc ve štíru... nejlépe "mě" vystihla sisa...sisinko smilesmile...to je zajímavé tummenupp  že se tak všichni umíte pozorovat a víte co a jak....va  godlike
já zaznamenala ještě jednu zajímavou vissla  věc, ted nevím kdo to tady už napsal - a sice to že taky nerada chodím stejnýma cestama a hledám pokažné jinou..jak autem tak pěšky:) big_smilebig_smile
v jednom horoskopu jsem měla napsané že  sova zemřu v nepořádku - nebo na neporádek...??? to ted nevím ale zatím to ...  dumbom ehm sedí....pořádná moc nejsem - přijde mi to takový přízemní furt jen uklízet - něco uklidíš a za chvlíli to tam je znova... dumbom
a taky ta dochvilnost to jë prostě děsný offtopic ...to už si ale někdy - často  -připadám jako masochysta.... dumbom protože se vědomě někde zdržuju va...vím že mám být někde v tolik a tolik  potkám třeba  kamarádku  wink a prostě povídám a povídám..a v hlavě mi bliká kontrolka  supermario že UZ UZ bych TAM měla být ale ještě to musím dopovídat a pak když přidju na smluvenou schuzku se omlouvám...a mám zvláštní pocit - uhoněnosti - nebo já nevím jak to popsat...prostě vědomě se zdržuju a "schválně"  sad  a příště to udělám znova...nedokážu se včas "odlepit" offtopic
lunu mám ve znamení raka -  smile popravdě nevím přesně va  co to  znamená.., ale ta :lehkost bytí" vissla vissla ....to je překrásný  godlike hjarta ...to sedí....na druhou stranu se dokážu tak vynervovat... mad brrrrrrrrr....jak to psala....no... musím se podívat zpět....

Matali to psala smilesmilesmile

Upravil(a) adra (30. 4. 2008 22:56)

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#78 30. 4. 2008 23:04

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

lupina montana: "Na bázi Asc to fakt funguje...když dojde na použití Sluncí, nebo nedejbože Lun (to ale vypadá blbě va ) to už je jiná lol Lefík Asc má naštěstí  Slunce v Kozorohu a Lunu v Panně lol "

No tak to je ale moooc pěkný tummenupp U mně je to tak, že tam, kde mám Slunce, má dcera Měsíc a obráceně. Ascendent máme vzdálený zřejmě o jeden nebo dva stupně. Byla mi prostě "dána".
Manžela si nějak podrobně nepamatuju big_smile, ale mají s dcerou stejný den narození.

Není tady

#79 1. 5. 2008 1:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Jo.....smile je to podobné, jako když si holky vykládají o tarotu smile nebo jako ta úchvatná mozaika, co nám na Budoár hodila Poletucha....má to skoro...tělesný rytmus, žejo? smile Takový organický....

Není tady

#80 1. 5. 2008 11:33

Vladena
♥♥♥♥♥♥-

Adro, o těch cestičkách a zkratkách jsem psala já.Bohužel, někdy to není vůbec zkratka big_smile,ale příště to udělám zase...Jinak je vidět,že jsi  jako já upřímná,ale o tom nepořádku já bych přeci jen pomlčela hmm,je pravda,že nemám šuplíky tak pečlivě složené jako ostatní .:PJinak ,na rozdíl od Tebe jsem dochvilná a raději přijdu všude s předstihem, ráda cestuji a mám trošku literární vlohy.Myslím,že jsem tyto umělecké sklony četla ve všech horoskopech.Jak je to u Tebe? Miluji zvířata a pokud si mám vybrat štěně mezi výstavním kouskem a maličkým uzlíčkem,vždy šahám po tom nedochůtčeti.Nepotrpím si na hadry,značky ani na to ,,co řeknou ostatní lidi".Někdy jdu proti proudu a jsem spíše solitér.Tak jen taková malá výpověď. Třeba Tě potěší na 1.máje.

Není tady

#81 1. 5. 2008 12:22

sisa70
♥♥♥♥♥--

Adro, zdravím smile,
tak já jsem teď doma sama, a kdybyste viděli, jak si vegetím, určitě byste mi záviděli. Dopřávám si luxus házet všechno tam, kam to nepatří, nádobí nemeju, protože myčka je moc daleko lol, zvířata se mnou spí v posteli. No prostě úžasný. Až budou mít přijet děti, přehodím program , uklidím, a budu zase děti klofcovat kvůli nepořádku.

A s tím sledování sama sebe.... to jsem až poslední dobou začala přemýšlet, proč se vlastně rozcházíme s manželem .....a člověče, není to ani tak o tý nevěře, ale o tom, že mě neumí brát takovou, jaká jsem a já jako osoba ho neustále něčím vytáčím. On má pocit, že mě musí pořád kontrolovat (no jo, Kozoroh).  A to se nedá. Takže rada všem, kteří žijí se Střelci a mají s tím potíže: NECH BROUKA  ŽÍT.... a to budete koukat, jak se vám i jemu uleví stolt

Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

#82 1. 5. 2008 13:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Hlásím, že to platí nejen o těch, kdo mají ve Střelci Slunce, ale i o těch, kdo tam maj Lunu! (O těch možná ještě víc, protože Luna symbolizuje duši plus emoce smile )

Není tady

#83 1. 5. 2008 13:56

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

Milá Vladeno, tak já k tomu pořádku - vždycky si porovnám skříně a šuplíky..a vydrží to pár dní tongue
s tou dochvilností jak jsem psala - až sadomaso jak jsem nedochvilná:-))
literární vlohy  vidíš - opravda - to já jak tak vzpomínám tak tky - 2x jsem posílala nějaký články do časáku a bylo to otištěno tongue to se teda musím pochváli vidíš to reta
no ale zvířátka - ty mi vubec nic neříkají....!!!! přiznávám se bez mučení - na kočky - čtyřnohé mám dokonce alergii .. ale i tak zvířata prostě n e m u s í m ....tohle opravdu na mě nesedí... v horoskopech se hodně píše že střelci jsu milovnící zvářat -a  to já prostě nejsem.... sad
ale zase na druhou stranu na ty hadry teda ulítlá jsem - ne na značkový to vubec - ale raději levnější a víc kusu...protože miluju když mužu mít na sobě každý den něco jiného ale stačí mi jen kolikrát vyměnit třeba aspon barvu pásku nebo si vzít jinou kabelku... ale jít dva dny po sobě UPLNE ve
stejným...brrrrrrrrrrrrr  dumbom
no takže asi tak smilesmile
Sisi, já doma dnes sice sama nejsem ale .... včera jsem do půlnoci čučela do PC a ráno to dpsávala... a ted jsme teprve obědvali lol lol

Upravil(a) adra (1. 5. 2008 13:58)

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#84 1. 5. 2008 14:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

MILOVNÍCI ZVÍŘAT? A to jako fakt? va Tak to by mě zajímalo, jak na to kdo přišel....tipla bych si, že to kdesi kdosi plác a teď se to papouškuje roll Nenapadá mě nic, proč by Střelec měl být polem pro milovnictví zvířat - zato s časem  mám taky potíže ( jsem Blíženec s Lunou ve Střelci ) veliké potíže....vlastně ho nevnímám jako takový a když už musím, je to pro mě cizí element. cool Řekla bych, že Střelec a Blíženec vůbec k tomu mají sklony, když má někdo obsazená obě tahle znamení, tak se to zesiluje a čím víc a čím přesněji, tím spíš. A když nemá člověk nic v Raku ani Kozorohu, tak už vůbec nemůže tušit, co se slovem "čas" myslí va

Není tady

#85 1. 5. 2008 14:14

Vladena
♥♥♥♥♥♥-

Sisi, já doma dnes sice sama nejsem ale .... včera jsem do půlnoci čučela do PC a ráno to dpsávala... a ted jsme teprve obědvali 
...hele,to na mne taky sedí!!! lol

Není tady

#86 1. 5. 2008 14:21

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

sisa70 "tak já jsem teď doma sama, a kdybyste viděli, jak si vegetím, určitě byste mi záviděli. Dopřávám si luxus házet všechno tam, kam to nepatří, nádobí nemeju, protože myčka je moc daleko lol, zvířata se mnou spí v posteli. No prostě úžasný. Až budou mít přijet děti, přehodím program , uklidím, a budu zase děti klofcovat kvůli nepořádku. "

Jéé, Sisi, taky si teď vegetím, tudíž nezávidím big_smile. Manžel odjel do firmy, pes tvrdě usnul, nevyžaduje venčení, rybičky si klidně plavou, nečekáme žádnou návštěvu... Nááádhera. big_smile Teda já si vegetím s dcerou - jsme spolu v pokojíčku, každá u svého PC a kapučínkujeme. Binec tu je, že bych se hanbou propadla, kdyby někdo zazvonil, ale je VOLNÝ DEN!!! big_smile Naordinovala jsem si na dnešek pohodu, vyspala se do desíti, a nejpohodověji mi je, když je se mnou doma mé drahé smile dítě.

Sisi, na manžela se za jeho "špatné" vnímání Tvé svobody nezlob, víš, někteří lidi to takhle prostě nemůžou "vzít" a nechat brouka žít. Není jim dáno. Stejně jako Tobě není dáno být někým omezovaná. Já bych třeba taky asi moc nedokázala žít s člověkem, který by si prosazoval extra svobodu. Ať si ji prosadí, ale s někým jiným, na to s ním nemusím sdílet jednu domácnost. smile Určitě bych si ho jako člověka vážila, neublížila bych mu, mohla bych ho za něco obdivovat, ale partnersky by pro mě byl vzduch, nepoužitelný. Potřebuju na základě mých představ o soužití dát nějaké rozumné mantinely a buď je akceptuje nebo spolu nejsme. Ovšem dávám mantinely přísně i sobě. smile

K tomu pořádku, jak tu psala Adra - z toho si nic nedělej, jako Býk s Asc. v Panně zbožňuji komínky ve skříni, ale zdaleka to neznamená, že mi tam vydrží... smile To je "normální" big_smile.

Není tady

#87 1. 5. 2008 14:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Lupina: "- zato s časem  mám taky potíže ( jsem Blíženec s Lunou ve Střelci ) veliké potíže....vlastně ho nevnímám jako takový a když už musím, je to pro mě cizí element. cool "

No jo, Lupi, ale pro mého tatínka Býka s Asc. ve Štíru bylo tříhodinové zpoždění, kdy na něj čekala rodina třeba i v zimě, naprosto normální big_smile. Což taky bylo příčinou rozvodu, mamina Býk s Asc. ve Střelci to už po několika desetiletích soužití tolerovat nemohla big_smile.
Jo, to když já tatínkovi řeknu, že přijedu ve tři a brzdím u jeho baráku ve čtyři, to je řečí o tom, že nedokážu držet slovo big_smile. (Ale to už je takový rejpavý floklór s úměvy na obou stranách).

Není tady

#88 1. 5. 2008 14:30

Matali
♥♥♥♥---
Místo: Teplice

Lupino montano-tak s tím časem mám taky velký problém,přijít někde v čas a když přišly děti tak ještě víc se s nimi někam dostat v určitý čas je pro mě velmi a velmi těžký  a moje mamka je blíženec a jedna z mála věcí co máme společný je,že také pořád honila čas jinak máme mezi sebou docela špatný vztah.
Vladeno já také nerada chodím stejnou cestou,ráda chodím zkratkama,které pak třeba vůbec zkratkama nejsou a co se týká věcí na sebe tak také nemusím značkové hadry.
A co se týká vztahu,žiju s přítelem už 7 rok a je to lev,když se pohádáme tak mám pocit,že je hned konec hned vše vidím černě a pakkdyž se udobříme tak na to úpně zapomenu

https://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/6wM9E24.jpghttps://lb1f.lilypie.com/6wM9p2.png

https://lbyf.lilypie.com/FXs9p2.png

Není tady

#89 1. 5. 2008 14:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Tercile:

Tak to by chtělo z tatínka nenápadně vytáhnout víc - podle toho, jak říkáš, to mohl být čistě prudící prostředek roll Já totiž fakt ten čas nějak blbě vnímám, takže mi nevadí, čekat na někoho dvě hodiny, zejména, když jsem doma wink
Přisuzuju to obsazené ose relace (Blíženec-Střelec) takže i ten čas vnímám....no relativně lol

Matali - děti vnímají všeobecně jinak čas...přece, vždyť ho maj móře coollol a matky se jim musejí přizpůsobit, takže to spíš bude tím.

Upravil(a) lupina montana (1. 5. 2008 14:36)

Není tady

#90 1. 5. 2008 15:10

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

"Tak to by chtělo z tatínka nenápadně vytáhnout víc - podle toho, jak říkáš, to mohl být čistě prudící prostředek roll "

Jo, rozumím Ti, ale vzhledem k tomu,že jeho vlastní "soukromé" časové posuny smile jsem vnímala celé roky, od dětství až sem - nemyslím si, že by prudil - on totiž na naschvály moc není. My Býci jsme na naschvály líní. Zřejmě. Lépe řečeno, překvapilo by mě to u něj.
Popravdě řečeno, když organizuji odjezd, tak mu záměrně řeknu, že se MUSÍ odjet o hodinu dřív, protože vím, že on se na čas prostě nevypraví. big_smile Mám ho nesmírně ráda, pozoruji ho dostatečně... Spíš to přisuzuji možné "nedbalosti" směrem k některým! potřebám druhých, přetože jinak je citlivý až moc.

Není tady

#91 1. 5. 2008 15:12

Matali
♥♥♥♥---
Místo: Teplice

Lupi,dětičky jsou ještě hodně malý,hlavně Šárka je ještě mimčo a když jsem říkala,že sama chodím často pozdě tak s dětmi to už vůbec nestíhám,ale myslím,že je to hlavně můj problém,děti za to nemůžou.Ještě bych chtěla připsat,že jsem hodně nerozhodná asi to bude tím ascendentem ve Vahách a přítel lev mi často pomáhá to rozseknout,ale nesnáším,když mi chce chvílema poroučet to fakt nesnáším...
Měla jsem Kozoroha jako vedoucího a byl hrozný pedant,pořád mu nic nebylo dobré.

https://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/6wM9E24.jpghttps://lb1f.lilypie.com/6wM9p2.png

https://lbyf.lilypie.com/FXs9p2.png

Není tady

#92 1. 5. 2008 15:29

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Terci - a má nějak (jakkoli) obsazenou osu času? (Kozoroh - Rak)
Matali - tak to možná ale nebude poměrem k času, ale spíš nerozhodností? va To o čem mluvím já, není takový to, že člověk se zpozdí, protože se nemůže rozhodnout, jestli tyhle botičky, nebo tamty, nebo "se zapomene" a dojde pozdě do práce, protože má cosi zajímavějšího....nebo se vůbec zpožďuje, protože se mu něco nechce....já třeba jsem schopná přijít i o půl hodiny DŘÍV a když se mluví o tom, jak je někomu už 40(50, 60) let a jak to cítí, tak jsem naprosto mimo mísu. Vím, kolik mi je, protože jsem se narodila ve výrazný den - a to je všechno hmm A u druhých totéž.... a seřazuju dost nepříčetně věci chronologicky, protože když to neudělám, dočista se v tom ztratím rolllol
Zrovna dneska jsem z těchto důvodů strávila tři hodiny nad poštou grater Jenže jsem k tomu Asc na Panně, takže to nemůžu jen tak seřadit....musí to bejt pintlich gratergrater

Není tady

#93 1. 5. 2008 16:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Lupina : "Zrovna dneska jsem z těchto důvodů strávila tři hodiny nad poštou grater Jenže jsem k tomu Asc na Panně, takže to nemůžu jen tak seřadit....musí to bejt pintlich gratergrater

Pro stromy někdy nevidíme les, vid? To znám. smile
No, na tu osu času se musím někdy podívat, nepamatuji si to a odbíhám odsud dělat jiné věci... Ale díky za pokec o těchto věcech, je to fajn.

Není tady

#94 25. 1. 2009 22:42

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

Tak jsem našla i svoje znamení ,hláším se jako další Střelec-střelenej....aspoň tak to  o mě tvrdí manžel ..přece se nebudeme nudit ,,Tu opravdu nesnáším.. lol
No něco sedí ,něco né...Jsem nedochvilná..to je fakt..,Budu se připravovat dvě hodiny a stejně mám co dělat ,abych nepřišla pozdě..Zvířata miluji,....Mám dceru Pannu.syna Blžence.a manžel je Vodnář..
volnost tu mám ,nedovedu si představit ,že by mě někdo zavřel do zlatý klece. wink..

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí