Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#51 26. 4. 2008 20:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Můj syn je Střelec. Neustále v pohodě, naprosto nekonfliktní, zato já se můžu zbláznit z toho jeho klidu. Neustále chodí až na poslední chvíli, do školy chodívá pozdě -  nějakým zvláštním způsobem mu to kantoři tolerují, přístup k povinnostem je hrozný (vlastně není žádný). Já, která musím mít na všechno čas jsem z toho pěkně vynervovaná. Nejhorší na tom je, že mu to všechno vychází, všechno to nakonec nějak dopadne a já nemůžu ani říct - vidíš, já jsem Ti to říkala...

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#52 26. 4. 2008 21:08

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Můj syn je Střelec. Neustále v pohodě, naprosto nekonfliktní, zato já se můžu zbláznit z toho jeho klidu. Neustále chodí až na poslední chvíli, do školy chodívá pozdě -  nějakým zvláštním způsobem mu to kantoři tolerují, přístup k povinnostem je hrozný (vlastně není žádný). Já, která musím mít na všechno čas jsem z toho pěkně vynervovaná. Nejhorší na tom je, že mu to všechno vychází, všechno to nakonec nějak dopadne a já nemůžu ani říct - vidíš, já jsem Ti to říkala...

Šťastný člověk.
Jen žít s ním musí být vyčerpávající. Ale inspirující, to každopádně.tummenupp

Není tady

#53 26. 4. 2008 21:41

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Hmmm, o Střelcích, které znám, říkám: "typy ode zdi ke zdi".
Jeden je zarytý voják a přitom hluboce věřící, pravidelně navštěvující kostely..
Druhý své manželce dělá jedno dítě za druhým a z práce volá na seznamky.
Třetí je gambler.
Čtvrtý říká, jak moc je rodina důležitá a doma se neohřeje.
Pátá se "se zlým manželem" rozvedla, aby se děti měly líp, a nechala je manželovi (trochu se zapomněla u milence).
Něco na nich pořád nechápu smile
Jo, další neřekne manželce jinak než ku, pi, krávo, ale když podala žádost o rozvod, brečel tak, že potřeboval injekci.
Mně to opravdu připadá zajímavé. Ale neznám jejich ascendenty a postavení ostatních planet...

Upravil(a) Tercila (26. 4. 2008 21:45)

Není tady

#54 26. 4. 2008 21:44

Vladena
♥♥♥♥♥♥-

Hlásím se také k znamení Střelec.Souhlasím s tím,že Střelci se tak chovaj právě proto, že bytostně potřebují  prostor, volnost a svobodu rozhodování.  Neboj, i když na to nevypadáme, odpovědnost za sebe samé (ovšem bez svrchní kontroly) zvládáme   Já mám ještě jednu vadu, když někam jdu,hledám zkratku.Nerada chodím stejnou cestou,ráda prozkoumávám :DJinak naše dobré vlastnosti,alespoň u mne,že máme ve vínku naprostý smysl pro spravedlnost (nelze nás uplatit), ochranitelské pudy pro slabší a upřímnost.
S těmi penězi je to u mne stejné,majetek až na posledním místě.Hlavně osobní svoboda,nerada se podřizuji,ale pokud zjistím,že ten člověk mě v poznatcích ,,přerostl",ráda se podřídím.

Není tady

#55 26. 4. 2008 21:48

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Tak Vladi, věřím Ti, že jsi zodpovědná TY. Ale u těch Střelců, co znám, tu zodpovědnost ze svého pohledu Býka s asc. v Panně tedy nějak nevidím. Snad kromě toho věřícího vojáka, ten by i kojil, kdyby mohl. smile
A hezky jsi napsala, že majetek je u nich na posledním místě - to je zřetelné obzvlášť u toho gamblera, ale tam ta zodpovědnost taky nějak chybí. Tak nevím.
Ono to bude tím uspořádáním dalších planet určitě.

Není tady

#56 26. 4. 2008 22:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Damilo, je to někdy fakt o nervy, ale přesto musím říct, že máme nadstandartně dobrý vztah.

S tím majetkem to u synáčka taky sedí. Neustále něco někde nechává a zapomíná. Ani hračky si jako malé dítě nehlídal. Absolutně mu nevadilo, když si je někdo od něj bral. A ještě je neskutečně nepořádný. Ach jo. Ale všechno se na znamení nedá svádět. Beru to, že je prostě takový.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#57 26. 4. 2008 22:56

Matali
♥♥♥♥---
Místo: Teplice

Chtěla bych se zeptat........narodila jsem se 17.12.,abych zjistila ascendent musím asi znát hodinu narození,že?Myslím,že jsem se narodila kolem druhé hodiny ranní,ale nevím to určitě...
Jinak mám problém,když se někdy pohádáme s přítelem je to lev...,jdu v hádkách "od zdi ke zdi",tak se raději snažím konfliktům vyhnout.Nerada se také podřizuji a jsem docela bordelář a mám problém,někdy se topím v maličkostech a celek mi jaksi uniká... a někdy bych nejraději od všeho utekla někam daleko...ale to asi každý...

https://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/6wM9E24.jpghttps://lb1f.lilypie.com/6wM9p2.png

https://lbyf.lilypie.com/FXs9p2.png

Není tady

#58 27. 4. 2008 4:57

Vladena
♥♥♥♥♥♥-

S tím majetkem jsem to myslela jinak. Pokud se mi podaří nahromadit více peněz, okamžitě přemýšlím co druhému koupím (převážně dětem).Dopadá to tak,že pokud si jdu něco hezkého koupit na sebe, přijdu domů s balíčkem, kde je ,,krásné" tričko pro syna a pro mne nic. Výsledkem je,že tak ,,krásné tričko" synátor nechce. :DZe šperků se mi nejvíce líbí jantarové věci,které nevlastním. yikes

Upravil(a) Vladena (27. 4. 2008 4:58)

Není tady

#59 27. 4. 2008 10:36

Matali
♥♥♥♥---

Holky poradila bysme mě některá ....narodila jsem se 17.12. mezi druhou a třetí hodinou ranní,přesněji to už nezjistím jak budu vycházet s dětmi.Matyášek je narozený v 10:21 13.10. ve znamení Vah a naše malá je narozená  v 7:08 24.12. ve znamení Kozoroh a konečně také můj přítel je narozený 4.8. ve znamení Lva.Odpovíte mi některá,mooc prosím.

https://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/6wM9E24.jpghttps://lb1f.lilypie.com/6wM9p2.png

Není tady

#60 28. 4. 2008 11:16

sisa70
♥♥♥♥♥--

Ahoj Matali, já jsem taky 17.12. reta

Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

#61 28. 4. 2008 12:48

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Matali, kdyby Ti měl někdo fundovaně odpovědět, musel by udělat vrozbory všech horoskopů a pak dva srovnávací horoskopy. i pro profesionála práce na několik hodin. S výsledkem nejistým. Ve skutečnosti totiž neexistují dva lidé, kteří by spolu nemohli vyjít. Záleží, jak se oba snaží, jestli je dobrá vůle, vydrží spolu kdokoliv.
Když se Ti narodily právě takové děti, stejně je nevyměníš, že? smile

Soustředila bych se na to, jaké mají potřeby a povahu, a snažila bych se k tomu ve výchově přihlížet. To už reálné je. Nicméně bez roku narození jsou data zcela bezcenná, a pokud chceš přesný horoskop vč. ASC, musíš udat i místo. Pak se dá Tvůj dotaz zodpovědět i tady na Babinetu, v podobě krátkého popisu každého dítka.

Není tady

#62 28. 4. 2008 22:28

Matali
♥♥♥♥---

Ahojky Siso tak to jsme dvě smile teda tady a myslíš,že mám Asc taky Vodnáře,když jsme ve stejný den?
Damilo,tak jak píšeš tak to  také myslím....Tak já se tedy odkryju...narodila jsem 17.12.,mezi druhou a třetí hodinou ranní 1974 v Jablonci nad Nisou.Matyáš se narodil 13.10, v 10:21 2005 a Šárka 24.12. v 7:08 2007 obě děti v Ústí nad Labem.Děti určitě vyměnit nechci  smile

Upravil(a) Matali (28. 4. 2008 22:32)

Není tady

#63 29. 4. 2008 9:01

sisa70
♥♥♥♥♥--

Matali napsal(a):

Ahojky Siso tak to jsme dvě smile teda tady a myslíš,že mám Asc taky Vodnáře,když jsme ve stejný den?
Damilo,tak jak píšeš tak to  také myslím....Tak já se tedy odkryju...narodila jsem 17.12.,mezi druhou a třetí hodinou ranní 1974 v Jablonci nad Nisou.Matyáš se narodil 13.10, v 10:21 2005 a Šárka 24.12. v 7:08 2007 obě děti v Ústí nad Labem.Děti určitě vyměnit nechci  smile

Matali, ascedent lze určit jen na základě přesného data, času a místa narození. Takže i dvojčata mohou mít odlišný ascedent. Zkus zjistit čas svého zrození přesněji a pak není problém Asc. určit.

Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

#64 29. 4. 2008 9:20

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Matali, tak na ascendent u tebe stačí takhle nekonkrétní čas - jsem to zkoušela a máš ascendent ve Vahách

Pro 13.10.2005 - 10:21 h - Ustí nad Labem - slunce: Váhy, ascendent: Štír
Pro 24.12.2007 - 07:08 h - Ustí nad Labem - slunce: Kozoroh, je ascendent: Střelec

v těhle základních bodech máš s oběma dětma něco společného - takže bys je asi měla pochopit
- můj laický názor

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#65 29. 4. 2008 9:35

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Jája napsal(a):

Matali, tak na ascendent u tebe stačí takhle nekonkrétní čas - jsem to zkoušela a máš ascendent ve Vahách

Pro 13.10.2005 - 10:21 h - Ustí nad Labem - slunce: Váhy, ascendent: Štír
Pro 24.12.2007 - 07:08 h - Ustí nad Labem - slunce: Kozoroh, je ascendent: Střelec

Tak jsem to právě taky chtěla napsat. :-)

Jinak doplním
Matali má Lunu ve Vodnáři,
Matyáš ve Vodnáři,
Šárka v Raku
Luna ukazuje naši duši, naše emoce, ale také to, jak vnímáme svou matku (hlavně v dětství), ranné období života, u žen pak bývá i naznačením, jakou mámou sama bude...

Šárčin horoskop je lahůdka.  Fakt zajímavý. Osobnost.
Nejen, že se narodila na štědrý den, ale navíc v úplňku a za takového nakumulování planet v 1. domě...velký potenciál. Nudit se s ní nebudete. Tady ale není prostor pro rozbory, jsme na návštěvě u Střelců...

Upravil(a) Damila (29. 4. 2008 18:21)

Není tady

#66 29. 4. 2008 17:21

Matali
♥♥♥♥---

Holky Jájo,Siso a Damilo mooc děkuju smile hjarta.
Tak jsem váhavý střelec to je kombinace smile
Damilo a u mě asi nelze zjistit postavení luny,když nevím přesný čas narození, a jak myslíš,že mě vnímají a budou vnímat jako mámu podle postavení luny? A strašně si mě zaujala s tím Šárčiným horoskem,mohla bys mi odpovědět třeba trochu víc soukroumou zprávou,díky.

Není tady

#67 29. 4. 2008 18:20

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Matali napsal(a):

Holky Jájo,Siso a Damilo mooc děkuju smile hjarta.
Tak jsem váhavý střelec to je kombinace smile
Damilo a u mě asi nelze zjistit postavení luny,když nevím přesný čas narození, a jak myslíš,že mě vnímají a budou vnímat jako mámu podle postavení luny? A strašně si mě zaujala s tím Šárčiným horoskem,mohla bys mi odpovědět třeba trochu víc soukroumou zprávou,díky.

Dobře, napíšu víc přes SZ.

Jinak, šmarjá, jsem to popletla (jméno), ta Luna ve Vodnáři byla Tvá. Jdu to opravit. Popletla jsem vám jména. Od Sisy postavení Luny neznám...fakt sorry oběma.sad

Není tady

#68 30. 4. 2008 15:06

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Damila napsal(a):

Jinak, šmarjá, jsem to popletla (jméno), ta Luna ve Vodnáři byla Tvá. Jdu to opravit. Popletla jsem vám jména. Od Sisy postavení Luny neznám...fakt sorry oběma.sad

To máš z toho že polykáš s plnou pusou lol lol lol vissla

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#69 30. 4. 2008 15:25

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Pisatel napsal(a):

Damila napsal(a):

Tebe to ještě drží? smile
No co já, já mám dnes "splněno", ale Tvé partnerce bychom měli domluvit, že jsi tak neukojený, co?big_smile
Hele, měli bychom založit lechtivé vlákno, ať nelezem jiným s polykáním do témat.
offtopic

Není tady

#70 30. 4. 2008 18:38

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Damila napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Damila napsal(a):

Tebe to ještě drží? smile
No co já, já mám dnes "splněno", ale Tvé partnerce bychom měli domluvit, že jsi tak neukojený, co?big_smile
Hele, měli bychom založit lechtivé vlákno, ať nelezem jiným s polykáním do témat.
offtopic

Mě ne! Byl to jako včera pro tebe nějaký spouštěcí mechanismus lol lol lol lol lol lol lol lol
Jo lol lol Mám se zeptat? lollol gloria
No tak to nevím, tu osobu znáš tak se můžeš realizovat  v domlouvání přeji úspěšné jednání gloria

Jsem pro lol tongue gloria reta
Tak a konec a do dalších dnů pěkný Lásky čas  hjarta

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#71 30. 4. 2008 21:14

Michal
♥------

Tak já jsem taky Střelec. Moje žena Váha, jedna dcera Vodnář, druhá Býk.
Já s manželkou? Už jsme spolu 13 let a posledních asi 12 let žijeme na rozhraní: manželé - kamarádi - před rozvodem - manželé smile , ale v celku vzato já bych neměnil a ona? Nemůžu mluvit za ní, ale podle mě 70 % zůstat, 30 % odejít.

Dcera Býk (13) - pohodová, nekonfliktní, výborné výsledky ve škola, koníčky, sport

Dcera Vodnář (9) - taky pohodová, ale úplně jinak, ke škole nepřekonatelný odpor, co by měla domat dělat zásadně nedělá,        myšlenkama neustále někde jinde, zadané úkoly zásadně nedělá, po dobrém, po zlém, nic. Ale na druhou stranu vyniká v keramice, malování. Nojo, ale to jí známky ve škole neopraví. smile Manželka to dost těžce nese, ale už rezignujeme. kapitulationsmile

Upravil(a) Michal (30. 4. 2008 21:15)

Není tady

#72 30. 4. 2008 21:49

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Michal napsal(a):

Dcera Vodnář (9) - taky pohodová, ale úplně jinak, ke škole nepřekonatelný odpor, co by měla domat dělat zásadně nedělá,        myšlenkama neustále někde jinde, zadané úkoly zásadně nedělá, po dobrém, po zlém, nic. Ale na druhou stranu vyniká v keramice, malování. Nojo, ale to jí známky ve škole neopraví. smile Manželka to dost těžce nese, ale už rezignujeme. kapitulationsmile

Ti Vodnářci z 99. roku jsou teda svérázná čísla. Taky mám jednoho doma. smile
Vyniká v něčem jiném, než vaše dcera, ale se školou to má stejně. Hlavní je svoboda, tu jim nikdo nevezme...

Není tady

#73 30. 4. 2008 22:07

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Michal: "Tak já jsem taky Střelec. Moje žena Váha, jedna dcera Vodnář, druhá Býk."

Víš, co mě po přečtení jakožto Býka napadlo? Chudák ta druhá dcera - v takovém rodinném astrologickém složení žít big_smile - nééé, dělám si srandičky, ale...

"Dcera Býk (13) - pohodová, nekonfliktní, výborné výsledky ve škola, koníčky, sport
"Dcera Vodnář (9) - taky pohodová, ale úplně jinak, ke škole nepřekonatelný odpor, co by měla domat dělat zásadně nedělá,        myšlenkama neustále někde jinde, zadané úkoly zásadně nedělá, po dobrém, po zlém, nic. "

Jo, tak kromě sportu to na Býka sedí, neměla jsem nikdy trojku. Můj sourozenec Býk přesně tak a sestra Vodnář - úkoly psávala vestoje nebo na zemi, jen tak ledabyle, aby s tím neztratila příliš času big_smile... školy nemá, ale je s ní sranda smile.

Upravil(a) Tercila (30. 4. 2008 22:07)

Není tady

#74 30. 4. 2008 22:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Jestli vono to není běžná praxe, Terci? My v rodině to sice nemáme na znamení sluneční, ale na Asc.....Já Panna, muž Kozoroh a starší dcera Býk....a mladší Lef rollsmile

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#75 30. 4. 2008 22:14

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

lupina montana: "Jestli vono to není běžná praxe, Terci? My v rodině to sice nemáme na znamení sluneční, ale na Asc.....Já Panna, muž Kozoroh a starší dcera Býk....a mladší Lef rollsmile "

Jojo, Lupi, máš pravdu, já už taky některé věci přestávám považovat za paradoxy. smile
Ale Panna, Kozoroh a Býk - to by mělo nějak fungovat, ne? No a Lefík se na vás bude dívat tak nějak shora smile.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí