Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#26 20. 3. 2008 12:41

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

sisa70 napsal(a):

Jsem Střelec / Asc. Vodnář/a moje znamení mi vyhovuje. Jen vůbec nechápu, proč se mnou mají mí blízcí tolik starostí.

Jsem Siso netušila, že jsi má dcera lol

a teda život s váma neni lehký - určitě né pro Pannu (asc.Lev)
"lehkost bytí" mě taky děsí wink

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#27 10. 4. 2008 12:42

sisa70
♥♥♥♥♥--

Jája napsal(a):

sisa70 napsal(a):

Jsem Střelec / Asc. Vodnář/a moje znamení mi vyhovuje. Jen vůbec nechápu, proč se mnou mají mí blízcí tolik starostí.

Jsem Siso netušila, že jsi má dcera lol

a teda život s váma neni lehký - určitě né pro Pannu (asc.Lev)
"lehkost bytí" mě taky děsí wink

Jájo,
tvoje dcera má taky tuhle skvělou kombinaci znamení a Asc? No tak to začínám chápat. Celý život jdu vědomě proti autoritám, dělá mi nevím proč dobře dělat najust všechno jinak, než by se mělo. Asi provokace. A přizpůsobit se? Taky těžká věc a to i přesto, že bych kolikrát měla vše jednodušší.

Tak asi tak......wink

Věřím, že pro tebe jako Pannu je tohle těžké pochopit, můj otec je taky Panna a mezi nám je to o vzájemném nepochopení našich potřeb.

Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

#28 10. 4. 2008 12:46

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

skvělou? já řikám strašlivou lol
a asi nejhorší období bylo, když  jsem se snažila mít u ní autoritu a nastavit hranice  - to byl boj...

tak se teď učim to nechat plynout... jen reagovat na nastalou situaci a jen v tý míře, jak se mě to dotýká...

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#29 10. 4. 2008 13:43

sisa70
♥♥♥♥♥--

Tak Jájo, přeju ti pevný nervy, protože když budu soudit podle sebe, tak dcera se vzpamatuje, až si pořádně nabije čumák. Domluvy podobrém i pozlém jsou zbytečný.  Možná až jednou vpluje sama do života a bude čelit ostatním autoritám ( nejen rodičům), možná vše přehodnotí a třeba taky ne. Třeba bude věčný rebel.  S tím nic nenadělášm, ale to jsi  koukám, už pochopila. tummenupp

Dneska jsem moc ráda, že moje mamka přežila mojí pubertu skurt  A šéfa mám v současné době Vondáře, takže tam ani nemám žádnou potřebu  jít proti němu. Souzním s ním dokonale (teda ve vší počestnosti big_smile)
Jinak s tím nastavení hranic - na mně platí, když mi někdo dá volnost a nic mi nediktuje, to jsem schopná se ohlídat sama. Jak mně ale někdo začne cokoliv diktovat a svazovat mně, je to blbý....

No, Jájo, držím palce !!!

Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

#30 10. 4. 2008 13:59

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Siso, no a na mě všude koukaj, jak na úplně pitomou matku, když jim tvrdim, že na ní neplatí vůbec ale vůbec nic lol
Už naráží na učitele... známkujou i její chování - takže ač teď přinesla výsledky Cermatu (3. na škole v čj a mat) tak má na vysvědčení trojky...

holt si na to musí přijít sama...

Není tady

#31 10. 4. 2008 14:30

sisa70
♥♥♥♥♥--

Jájo, buď v klidu, nikdo Ti nemá co říkat, ty víš asi nejlíp, že je to pravda. Ono je vždycky strašně jednoduchý radit ostatním, no ne ?
Důležitý je, že učení jí jde...... to s chováním nemá nic společnýho, to jsou dvě rozdílný věci, přeci ! Je to holka šikovná a ona se najde, neboj.  stolt

Není tady

#32 10. 4. 2008 14:37

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Siso, to vysvětluj učitelům... lol
jsem nadávala, že na to kašle, že se neučí... nj. jenže když se učitel rozhodne, že jí lepší známku nedá - tak jí prostě nedá...

jinak je pravda, co jsem přestala řešit a přemejšlet a vymejšlet co s tim, tak je to o 1000% lepší...

Není tady

#33 10. 4. 2008 14:59

sisa70
♥♥♥♥♥--

No vidíš tummenupp  Trápila ses tím akorát sama, viď?
Uvidíš, že i dcera se bude jednou obklopovat lidma, kteří jí chápou a kterým svým chováním nezpůsobuje traumata. Já na to taky přišla po mnoha letech lol (viz manžel).  Ale důležitý je, že jsem na to vůbec přišla.  Mám velmi dobrou kamarádku, co je taky Panna a navzájem se máme hodně rády. Navzájem si totiž dáváme to, co té druhé chybí. Ona mně učí  disciplíně a dotahovat věci do konce a já jí zase tomu bezstarostnýmu životu. smile

Není tady

#34 13. 4. 2008 17:54

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Celý život jdu vědomě proti autoritám, dělá mi nevím proč dobře dělat najust všechno jinak, než by se mělo. Asi provokace. A přizpůsobit se? Taky těžká věc a to i přesto, že bych kolikrát měla vše jednodušší.

Siso, hezky jsem si početla big_smile. Napadla mě otázka: jak snášíš partnera, který Ti dělá najust věci obráceně a provokuje? Jak se pak s tím dá žít a něco "vybudovat"? big_smile

Hodněkrát si říkám, že zaplaťpámbu mám aspoň základní povědomí o astrologii, že mě ty vědomosti dělají jaksi shovívavější vůči okolí. Dřív jsem třeba nemohla pochopit, jak je možné, že není možné big_smile se domluvit s jiným člověkem, když slovní zásoba je dobrá... big_smile Dnes je mi naprosto jasné ono známé: "člověk svůj stín nepřekročí". Tak jako já (Býk s Asc. v Panně) nedokážu být naschvál na just provokativní vůči někomu při řešení nějaké vážnější situace, ten někdo nedokáže být zase v té chvíli "zodpovědný" vůči mně... smile Akorát si škodolibě říkám, kéž si najde provokatér k sobě provokatéra big_smile tummenupp.

Tak jak je to u Tebe? Máš partnera vážnějšího nebo taktéž nepřizpůsobivého provokatéra? smile

Není tady

#35 13. 4. 2008 18:01

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Jájo, asi nech opravdu dceru svému osudu smile. Tys jí už vysvětlila, že svým chováním si může zavřít vrátka, ale zase - rozumný učitel ví, že každé dítě není stejné.
V prvních hodinách se ptám na data narození a podle toho, co o astrologii vím, se snažím být ke studentům ohleduplná smile. Ale je taky fakt, že moc dobře vnímám, jak se který student chová. Ono totiž to pravé vzdělání a známka inteligence nejsou jen ty známky, ale taky slušné jednání a vystupování.
Ale Tvoje dcerka všecko určitě zvládne.

Není tady

#36 14. 4. 2008 10:12

sisa70
♥♥♥♥♥--

Tercila napsal(a):

Tak jak je to u Tebe? Máš partnera vážnějšího nebo taktéž nepřizpůsobivého provokatéra? smile

Tercilo,
já vím moc dobře, že život se mnou není snadný. I když už jsem se trochu sklidnila a leccos pochopila a myslím, že nejsem nepřizpůsobivý provokatér, naprosto chápu mého muže.  Můj muž, s kterým jsem 18 let už brzo mým mužem nebude. On je Kozoroh s Asc. ve Lvu. Dost dlouho se mně snažil předělávat a přizpůsobit sobě.  Tvrdil sice, že mu ta moje povaha vyhovovala coby mladému, ale teď že potřebuje jistotu a klid. A já myslím, že i převahu. Asi mu vadilo i to, že mně nemá přečtenou do posledního písmenka, že já pořád někde "vyčuhuju"a  remcám a stále mu unikám ( životní tempo, zájmy...).
Je pravda, že moje nátura asi měla na naše manželství destruktivní dopad, ale v práci to je naopak. Několikrát jsem měla prvotní konfikty se šéfy, když jsem problémy řešila po svém. Stačilo však, abych to obhájila a věcně argumentovala a nakonec byl šéf nucen přiznat, že moje řešení je dobré. A tak jsem byla ráda,že jsem uznání dosáhla právě takhle a ne vlezdoprdelkovstím.

A provokatéra prosím pěkně raději ne !!!!
Vím, že na mně platí klidnější sebevědomý člověk, který mně nechá dýchat a nebude mít z mého chování mindrák. Protože já se bouřím, jen když nemám životní prostor.

Není tady

#37 14. 4. 2008 10:27

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Siso, já věřim, že kamarádka Panna pro tebe může bejt přínosem - pro mě jsou přínosem právě naopak kamarádky nejlépe ve vzdušných znameních... dávaji mi to co nemám já...
horší je to ve vztahu rodič-dítě... mmch moje máma je taky Střelec dumbom

Není tady

#38 14. 4. 2008 10:40

sisa70
♥♥♥♥♥--

Jája napsal(a):

Siso, já věřim, že kamarádka Panna pro tebe může bejt přínosem - pro mě jsou přínosem právě naopak kamarádky nejlépe ve vzdušných znameních... dávaji mi to co nemám já...
horší je to ve vztahu rodič-dítě... mmch moje máma je taky Střelec dumbom

lollol:lol:Teda Jájo, mamka i dcera Střelci, to je fičák smile

Je fakt, že rodiče a přátelé, to je rozdíl. Přátelé nás většinou nemají potřebu vychovávat a to předávání funguje tak nějak nenásilně.

Není tady

#39 14. 4. 2008 10:44

Nick3594
Host

Moje mamka je taky střelec, já lev a ségra beran reta. Docela slušný ohnivý arzenál reta.

#40 14. 4. 2008 10:48

sisa70
♥♥♥♥♥--

lvice napsal(a):

Moje mamka je taky střelec, já lev a ségra beran reta. Docela slušný ohnivý arzenál reta.

Ahoj břicháčku,
tak vás tři bych chtěla zažít při "diskuzi" lol

Není tady

#41 14. 4. 2008 10:54

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

sisa70 napsal(a):

Teda Jájo, mamka i dcera Střelci, to je fičák smile

no a pak se div, že to těžko rozdejchávám... když slyšim od dcery to co nemůžu rozdejchat od mámy...

obě dělaji to, že neřeknou co chtěji a pak jsou dotčený, že jsem jim to nevyčetla z očí lol
a obě se hrozně diví, když to vzbudí mýho Lva lol

Není tady

#42 14. 4. 2008 10:58

sisa70
♥♥♥♥♥--

Jájo,
no comment.....lolvissla

Není tady

#43 14. 4. 2008 11:03

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

a takhle si žijeme... tongue

Není tady

#44 14. 4. 2008 11:27

Nick3594
Host

Síso, lol kolotočáři hadr vissla.

#45 14. 4. 2008 11:34

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

lvice, malej bude taky lvíček?

Není tady

#46 14. 4. 2008 13:22

sisa70
♥♥♥♥♥--

.... a víte, co je zajímavý? Jak tu mnoho z vás mluví o tom, jak je právě Střelci vytáčí ... Býci, Panny wink
Já to tak teda nemám, nemůžu říct, že mně nějaký znamení extra vytáčí. Mívám konflikty se Lvy (po prvtním ajfru), ale nestěžuju si a snažím se si z těchto setkání něco odnést.  Každý jsme originál a kdyby všichni byly jako já a chovali se tak, jak očekávám, bylo by to fakt divný usch. Chce to víc porozumění. Život je barevnej a proto je tak krásnej. hjarta

Není tady

#47 14. 4. 2008 13:27

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

nj vytáčej... taky neni divu, když jsou tak nepochopitelný a nelogický a vůbec až já přijdu na to, co mi maj říct - teda zatim nemám pocit, že bych se od nich učila "lehkosti bytí" - spíš mě víc držej na zemi, jak se je pokoušim uhlídat lol

Není tady

#48 14. 4. 2008 13:31

Nick3594
Host

Jáji, jojo, prcek bude lvíček, taková malá lví rodinka vissla.....

#49 14. 4. 2008 13:57

sisa70
♥♥♥♥♥--

Jája napsal(a):

nj vytáčej... taky neni divu, když jsou tak nepochopitelný a nelogický a vůbec až já přijdu na to, co mi maj říct - teda zatim nemám pocit, že bych se od nich učila "lehkosti bytí" - spíš mě víc držej na zemi, jak se je pokoušim uhlídat lol

No jo, to je pak těžký něco radit lol .......tak přestaň dělat hlídače a uleví se vám všem. Střelci se tak chovaj právě proto, že bytostně potřebují  prostor, volnost a svobodu rozhodování.  Neboj, i když na to nevypadáme, odpovědnost za sebe samé (ovšem bez svrchní kontroly) zvládáme smile  Proč myslíš, že máš Střelce mámu i dceru ? wink  Nebóój, to přijde a až konečně nebudeš mít pocit, že je musíš stále kontrolovat, zažiješ taky ten báječnej pocit "lehkosti bytí". par

Není tady

#50 14. 4. 2008 16:13

x256987
Host

Přítel je Střelec a charakteristiky znamení na něj sedí sotva napůl. Na jednu stranu je přímý, v dobrém slova smyslu nekomplikovaný, nedá se svázat ani nemá majetnické sklony (v tomhle si vyhovujeme, taky je pro mě volnost důležitá a tu jeho je pro mě přirozené respektovat), na druhou stranu je hodně domácky založený, velmi ctí tradice, hierarchii pozic v zaměstnání... Ascendent má v Panně a Měsíc v Býku, tak to bude tím. Hodně planet má ve Štíru, i nějaké Ryby a Rak tam jsou...

NÁŠ TIP:

Zápatí