Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 1. 2008 15:38

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Střelci a Střelkyně ... :o)

Jsem Střelec / Asc. Vodnář/a moje znamení mi vyhovuje. Jen vůbec nechápu, proč se mnou mají mí blízcí tolik starostí. Nedávno se setkal můj muž s mojí velmi dobrou kamarádkou a padli si do noty, jak je to se mnou občas děsný, že jsem taková freeeeee... lépe řečeno, že si nepřipouštím starosti, jsem lehkovážná, peníze mi nic neříkají, žiju ze dne na den, chodím všude pozdě, atd.
No, já tohle o sobě vím taky, ale rozhodně mně to nestresuje smile


A co vy, ostatní Střelci zde, jak se vám žije s ostatními znameními, které nemají "lehkost bytí" ve vínku ?


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#2 22. 1. 2008 15:41

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

smile
Opravdu typický střelec.
Všichni mají kolem infarkty, jak musí likvidovat následky střelecké lehkovážnosti (protože jim to prostě nedá), ale Střelec si projde středem, udiven, co všichni blázní. Dy se nic neděje.
Ano ano, pořád freeeee. To je přesné.

Není tady

 

#3 22. 1. 2008 16:58

Somaia
Host

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Mě těžkopádného býka ... přivádí  lidé s lehkostí bytí.... do stavu absolutní zuřivosti, pokud se musím vedle nich vyskytovat delší čas.... nechápu je, nerozumím jim... beru všechno jako útok na  svou vlastní osobu. Vím o čem mluvím... celoživotní lehkost bytí vedle mě reprezentovala nevlastní maceška-  blíženkyně , která mě dokázala vytočit , kdykoliv se jí zlíbilo. big_smile Jednou za život cca v mých 13 letech jsem dostala hysterický záchvat zuřivosti a hádejte kdo byl iniciátorem... do té doby klidné a mírumilovné dítě, které chodilo všude včas a ze školy nosilo vyznamenání a jeho  domácí koníčky byly vesměs velmi introvertní (malování , psaní a čtení ) se válelo po zemi a nepříčetně řvalo lol, rodiče mě polili studenou vodou... hihi.... Pak už mi to nikdy nikdo další nezpůsobil... lol

Upravil(a) Somaia (22. 1. 2008 16:59)

 

#4 22. 1. 2008 18:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Hmmm..siso, tušíš, o čem tu Som mluví???
No.... při pohledu na můj účet mne lehkost bytí sice opouští - že by ten Štír v ascendentu zapracoval???? - ale nakonec co, ono to nějak dopadne smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#5 22. 1. 2008 18:32

Somaia
Host

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Pan, já jsem to hodila asi na špatný link. Ono nejde o střelce jako takové... jako spíš o osudový Sisin  slovní obrat "lehkost bytí", který otevřel starou ránu a zafungoval jako regresní spoušeč big_smile
Ty i já máme ASC ve štíru, a takových nás je tu víc, takže máme pro sebe vzájemné pochopení... já zkusím ještě někde zapátrat, co to konkrétně znamená a obnáši big_smile. Rozhodně mi to nepřipadá jako náhodný jev ty naše štíři ASc.
Haloooo Damilko, nemᚠk tomu inteligentní komentář???

 

#6 22. 1. 2008 19:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Som,
klííídek, to byl pokus o ftip smile))
Já jen, že mi dnes Alča poslala astro prezentaci, kde je Střelec hodnocen jako MISIONÁŘ, bez taktu a diplomacie (ha ha) a kterého není třeba vůbec poslouchat.... sad Tak ti nevím Máňo, jak s tím naložit, zda do okurek nebo to  radši dát k ledu smile))


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#7 22. 1. 2008 19:32

Somaia
Host

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Tak o tom budu muset Pan ještě vážně popřemýšlet.... jistý reálný základ to má lol lol

 

#8 22. 1. 2008 19:46

Kazalin
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 796

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

sisa70 napsal(a):

Jsem Střelec / Asc. Vodnář/

Je vidno Siso, pokud je tam alespoň trochu vodnáře, že jsi na nejlepší cestě ve svém životě. Vše se ti bude dařit, myslím, že další zkoumání horoskopu tím pádem není třeba.
To je nestranný návod big_smilebig_smile Střelec by se měl Vodnáři samozřejmě podřídit.


Let Your Soul Be Your Pilot...

Není tady

 

#9 22. 1. 2008 20:18

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Kazalin napsal(a):

Střelec by se měl Vodnáři samozřejmě podřídit.

No to je věta! Hned to jdu děcku oznámit. lol


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#10 22. 1. 2008 23:01

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Somaia napsal(a):

P Rozhodně mi to nepřipadá jako náhodný jev ty naše štíři ASc.
Haloooo Damilko, nemᚠk tomu inteligentní komentář???

Téda, Štíří ASC, to je maso! To nebude na inteligentní komentář. Vedle Štírů si připadám totiž naprosto neinteligentní.big_smile
Já se štírů bojím, a vůbec jim nerozumím. Stíří ASC jsou tak mystické, zvláštní, neproniknutelné, temné a hluboké, že já nevím co si mám o nich myslet. No ale Střelec se Štířím ASC, to už je něco. Vrchol mystiky, spoustu věcí vnímají víc a hlouběji, než ostatní, tak nějak pod povrch.
Štíří ASC má svůj svět. Oni "vědí", anebo jsou o tom aspoň přesvědčeni. Ostatní jen nechápavě kroutí hlavou.
Jsem z nich v rozpacích, protože mám ráda věci jasné a zřetelné. A tohle mi člověk se Štírem na ASC nikdy nemůže splnit.

Není tady

 

#11 23. 1. 2008 8:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Damila napsal(a):

Jsem z nich v rozpacích, protože mám ráda věci jasné a zřetelné. A tohle mi člověk se Štírem na ASC nikdy nemůže splnit.

No Dam... a jsme doma wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#12 23. 1. 2008 9:16

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Kazalin napsal(a):

sisa70 napsal(a):

Jsem Střelec / Asc. Vodnář/

Je vidno Siso, pokud je tam alespoň trochu vodnáře, že jsi na nejlepší cestě ve svém životě. Vše se ti bude dařit, myslím, že další zkoumání horoskopu tím pádem není třeba.
To je nestranný návod big_smilebig_smile Střelec by se měl Vodnáři samozřejmě podřídit.

No já si myslím, že ti dva si docela rozumějí, jen  ve mně oba  podporují  tu volnomyšlenkářskou povahu a je pak těžké být alespoň trochu praktická. Můj muž Kozoroh si  léta mysel, že jeho životním posláním je mě převychovat v šetrnou hospodyni a vštípit mi zásady konzumního života, které postrádám. Už asi pochopil , ale pořád mě "hlídá". Ale je tu i jedna pozitivní věc, že a se snaží, jak se snaží, začíná přejímat moje zvyky...přestává si šetřit věci i zážitky napotom a užívá si je hned.  Huráááá

Jo Štíři, to je fakt nářez, Jeden  mě ovládal hodně moc let, i když už žil na jiném kontinentu. Nejsem si jistá, co bych dělala, kdybych ho teď potkala....asi bych v tom zase lítala tongue

Pan, s tím prázdným kontem jde o to, že to zatím vždycky nějak dopadlo , tak proč to prožívat. Když je nejhůř, většinou přibude na účet nečekaná odměna, či nějaký přeplatek a je zase dobře.


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#13 23. 1. 2008 11:48

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

taky se hlásí jedna Střelkyně s ASC ve Štíru tummenupp

jsem jen chtěla říct, že jsem si léta myslela, že na mě ty horoskopy moc nesedí, spíš jsem byla taková zodpovědná, a vůbec jsem měla spíš opak typických Střeleckých vlastností.

ALe pak jsem zjistila, že jsem jen potlačovala svoji přirozenost, začala jsem víc poslouchat svoje potřeby a rázem to na mě všechno včetně free přístupu k životu sedí a muím potvrdit, že se mi tak nějak dýchá líp.


Už jsem to tu psala, ale nedá mi to nenapsat znovu. Můj muž je Štír s ASC ve Štíru.

O téhle partnerské kombinaci jsem se mimo jiné dočetla od jednoho astrologa:

Chtěl bych být při tom, když tihle dva jsou spolu v posteli... vissla  no on ten sex jednotlivých znamení horoskopu taky není špatné téma, kdo s kým a jak  smile

Není tady

 

#14 23. 1. 2008 13:59

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Vanil, Siso, holky moje střelený, se mi po vás nějak zastesklo..... smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#15 23. 1. 2008 14:05

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Vanilka69 napsal(a):

Chtěl bych být při tom, když tihle dva jsou spolu v posteli... vissla  no on ten sex jednotlivých znamení horoskopu taky není špatné téma, kdo s kým a jak  smile

Tak to by mě taky zajímalo lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#16 23. 1. 2008 14:20

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Hani napsal(a):

Vanil, Siso, holky moje střelený, se mi po vás nějak zastesklo..... smile

Hanííí, sestro moje miglá, šak mně se po tobě taky stejská ...graterhjarta


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#17 23. 1. 2008 16:11

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Hani napsal(a):

Vanil, Siso, holky moje střelený, se mi po vás nějak zastesklo..... smile

no tak buď v klidu, často jsi se mnou v mojí mysli, vzpomínám na to, co jsi mi řekla nebo přemýšlím, co bys zrovna na mým místě dělala Ty. ALe tedy to platí o víc babinetkách tady, jste už moje virtuální rodina hjarta

Není tady

 

#18 23. 1. 2008 18:17

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Vanilka69 napsal(a):

no tak buď v klidu, často jsi se mnou v mojí mysli, vzpomínám na to, co jsi mi řekla nebo přemýšlím, co bys zrovna na mým místě dělala Ty. ALe tedy to platí o víc babinetkách tady, jste už moje virtuální rodina hjarta

sisa70 napsal(a):

Hanííí, sestro moje miglá, šak mně se po tobě taky stejská ...graterhjarta

Mic, mic, mic, muchly muchly, šak já za váma dojedu... hjartapussastorstark


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#19 23. 1. 2008 20:07

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

no Střelci, ty teda jsou čísla! takový nic neřešící rozjetý čísla.
a tady na babi samí lepší smile

Není tady

 

#20 23. 1. 2008 22:25

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Míša Kulička napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

Chtěl bych být při tom, když tihle dva jsou spolu v posteli... vissla  no on ten sex jednotlivých znamení horoskopu taky není špatné téma, kdo s kým a jak  smile

Tak to by mě taky zajímalo lol

Zrooovna tuhle jsem o tom přemítala rodna chyběl mi tam Střelec,Kozoroh a Beran- takže k těm se vyjadřovat nebudu lol Ale z toho zbytku to byla jednoznačně největší paráda se Štírem..............jééé...........to jsem si tak vzpomněla......... rodnalollol

Upravil(a) lupina montana (23. 1. 2008 22:27)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#21 24. 1. 2008 8:43

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Hani napsal(a):

[Mic, mic, mic, muchly muchly, šak já za váma dojedu... hjartapussastorstark

Chňu chňu chňůůůů .... přijeď !! stolt


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#22 20. 3. 2008 0:22

Ivik
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 148

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Damila napsal(a):

Somaia napsal(a):

P Rozhodně mi to nepřipadá jako náhodný jev ty naše štíři ASc.
Haloooo Damilko, nemᚠk tomu inteligentní komentář???

Téda, Štíří ASC, to je maso! To nebude na inteligentní komentář. Vedle Štírů si připadám totiž naprosto neinteligentní.big_smile
Já se štírů bojím, a vůbec jim nerozumím. Stíří ASC jsou tak mystické, zvláštní, neproniknutelné, temné a hluboké, že já nevím co si mám o nich myslet. No ale Střelec se Štířím ASC, to už je něco. Vrchol mystiky, spoustu věcí vnímají víc a hlouběji, než ostatní, tak nějak pod povrch.
Štíří ASC má svůj svět. Oni "vědí", anebo jsou o tom aspoň přesvědčeni. Ostatní jen nechápavě kroutí hlavou.
Jsem z nich v rozpacích, protože mám ráda věci jasné a zřetelné. A tohle mi člověk se Štírem na ASC nikdy nemůže splnit.

Ahoj Dami...a co štír s ASC štír s pěti jedničkami v datu narození...???


GNÓTHI SEAUTÓN!
POZNEJ SÁM SEBE!

Není tady

 

#23 20. 3. 2008 11:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Se tak jen tvářej, Dami gloria ....vždy je to "jen" Asc storstark A co v něm maj slunce se taky tak tvářej, ale ti mají jasno aspoň v jednm - FAKT okamžitě přijdou na to, že "někde něco smrdí" - ve všech smyslech toho slova! Když má dojít moje starší dcerka, gruntuju lednici a špajz - například lol A musej šourat, neb š(í)ouravost je jejich podstatou - proto vypadaj, jakože všechno vědí vissla


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#24 20. 3. 2008 12:11

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Mᚠpravdu.
Jenže já jsem tak nějak jednodušší a přímočará, že mě to jejich "něco víc, něco nad" děsí.
Bojim bojim, nerozumím. sad

Není tady

 

#25 20. 3. 2008 12:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Střelci a Střelkyně ... :o)

Dobře bojiš.....kouše to lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů