Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 1. 2008 20:14

Muffy
♥♥-----
Registrovaný: 17. 8. 2007
Příspěvky: 43

Ty příbalové letáčky...

Chtěla jsem se zaptat, jak mám chápat příbalový letáček, jestli nemáte někdo zkušenosti (neptali jste se doktorky, ...). Zapoměla jsem si vzít tabletku a všimla jsem si toho dneska večer, tzn. vzala jsem si 2 naráz. V letáčku je napsané, že pokud ji vezmu do 12ti hodin je vše OK, když déle, musím použít po 7 dní něco dalšího (kondom...). Takže se nemusím bát, že bych mohla za 8 dní otěhotnět, pokud budu předchozích 7 používat kondom? Díky moc.

Není tady

 

#2 21. 1. 2008 21:36

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Ty příbalové letáčky...

Většinou záleží v jakém jsi týdnu užívání,v prvním by ses měla ještě týden chránit,ve druhém to neva. Ale pokud už bereš HA dýl a víceméně pravidelně,tak bych se být tebou nestresovala. Taky už jsem si kolikrát brala tabletku až večer a mimi zatím nemám

Není tady

 

#3 29. 1. 2008 1:11

jetelík
♥♥-----
Registrovaný: 28. 1. 2007
Příspěvky: 99

Re: Ty příbalové letáčky...

Ach jo, zapomněla jsem na pilulku ve třetím týdnu - brala jsem jí skoro po těch 12 hodinách (tuším 11 a 3/4). Pro další platíčko si musím k lékaři a tam se teď nedostanu. Myslíte, že na antikoncepci můžu spoléhat i v dalším měsíci? Abych nebyla nechráněná i další měsíc, kvůli tomu, že jsem měla začít brát další hned a ne až po menstruaci. (beru regulon) dudlik

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů