Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 1. 2008 13:56

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Pes versus kočka

http://www.novinky.cz/clanek/131231-opi … aceli.html

četla jsem tento článek, na konci jsme marně přemýšlela jak bych reagovala, kdyby to bylo moje dítě
jistě v první řadě bych měla myslet na chyby ve výchově, ale co to musí být za chybu, že má takovéhle nálsedky?
co vyrůstá z takových mladých? Nevím, nemám kolem sebe takové lidi. Je mi z toho smutno.

Není tady

 

#2 21. 1. 2008 14:00

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Pes versus kočka

Taky jsem to četla. Nevědí roupama coby. Žádná povinnost, žádná odpovědnost, žádná práce. Jen vymýšlení hloupostí. Kdyby to aspoň hlouposti byly... Ale tohle už v nich je. Nejpřísnější trest a kabát z ostudy! Polešili by se odpracováním x hodin v útulku? Nebo pořádným výpraskem? Styděla bych se, mít takové dítě doma!

Není tady

 

#3 21. 1. 2008 14:01

Vanda
Host

Re: Pes versus kočka

Neúcta k životu, a to jakémukoliv, i vlastnímu.

Upravil(a) Vanda (21. 1. 2008 14:02)

 

#4 21. 1. 2008 14:01

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Pes versus kočka

Já jsem z toho byla úplně na zvracení, ty mladé nikdo nevychovává, pár zásad vštípených v dětství udělá v dospělosti zázrak.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#5 21. 1. 2008 14:06

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Pes versus kočka

Také bych se styděla mít takové dítě doma
Vůbec nechápu z čeho to v těch dětech je, kde se tohle učí
prostě nevím vůbec co si myslet

Není tady

 

#6 21. 1. 2008 14:06

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Pes versus kočka

Ne pes verzus kočka. Člověk verzus život. Tím to to začíná a např. Zelenkou to končí. Ten pes i ta kočka /ve vší téé hrůze/ za to nemohou. Ono kdyby se to stalo v běžném lese asi by jsme neprotestovali je to přirozený běh věcí. Ale za této situace je to hrůza, Co zavřít, nalít a nechat pokoustat nebo jak je psáno, kdo čím ...


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#7 21. 1. 2008 14:07

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Pes versus kočka

V lese, pisateli prohrává ten slabší, tam by kočka pokud by byla zdravá, psovi zdrhla na strom

Není tady

 

#8 21. 1. 2008 14:08

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Pes versus kočka

cilka napsal(a):

V lese, pisateli prohrává ten slabší, tam by kočka pokud by byla zdravá, psovi zdrhla na strom

Cilko, mnohdy se stane že prohraje ten silnější. To nechme na přirozeném běhu věcí. Jde nám o to co ta banda, a kam jsme to dopracovali.....


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#9 21. 1. 2008 14:10

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Pes versus kočka

Zrovínka teď, než jsem klikla na Babinet, jsem na to narazila na netu. Ani jsem to nedočetla, dělá se mi zle, chce se mi ne brečet, ale řvát. Co to je proboha za lidi, kdo tohle může udělat, co je to asi za rodinu, která vychová takovou lidskou zrůdu? To se mi honí hlavou a je mi z toho děsně smutno. Je to primární neúcta k životu a každému z nich se to vrátí.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#10 21. 1. 2008 14:15

Nick3594
Host

Re: Pes versus kočka

Hnus, hnus, hnus. Tuhle mládež mám chu zpráskat devítiocasou kočkou na nahá záda, aby sami okusili, co je bolest. dumbom. A zjistit, že takhle se baví můj potomek, tak ho osobně seřežu páskem tak, že si min. týden nesedne.....

Upravil(a) lvice (21. 1. 2008 14:17)

 

#11 21. 1. 2008 14:15

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Pes versus kočka

řekla bych ale že ta rodina nemá asi ničem tucha, dokud se něco takového nestane. Neumím si představit, kdybych měla doma dítko, více či méně problémové, jednoho dne mi doma zaklepali policajti a ukázali mi takové video.... asi bych se nezmohla vůbec na nic, netuším co bych dělala

Není tady

 

#12 21. 1. 2008 14:16

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Pes versus kočka

Neskutečný článek a ještě neskutečnější realita mad Takovýto dnešní " fakani " neznají žádnou povinnost a práci, zajímá je jen násilí , PC , sex apod....
Myslím, že kdybych " nějaké takové monstrum" měla doma vezmu na něho " bejkovec " a v případě, že " tito lidé " dovršili 18 let , nesměl by mě překročit práh domu.... U nás se říkávalo : " jak se chovᚠke zvířatům, chovᚠse k lidem " !!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#13 21. 1. 2008 14:18

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Pes versus kočka

Je to hnus....
...to se  nudili?Docela by mě zajímalo, co by na to řekli psychiatři.....

Není tady

 

#14 21. 1. 2008 14:20

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Pes versus kočka

HNUS!!!

Není tady

 

#15 21. 1. 2008 14:21

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Pes versus kočka

Mé dítě asi v osmi letech vlezlo bez mého vědomí do nějakého výkopu pro špinavého smrdutého ježka a došlo domů s rozzářenýma očima nadšením. Boty a oblečení od bahna, ale ta radost! Tři dny jsem doma poslouchala, jak to dalo fušku, ale hlavně že ježkův život byl zachráněn. Vzala jsem to výchovně a chválila soucit se zvířetem. Tu špínu vyprala a děkovala Bohu, že se třeba zemina nesesypala...Jen tak mimochodem jsem ale poprosila, až se zase příště bude zachraňovat, aby u toho byl někdo dospělý, kdo dítě vytáhne či po úrazu k doktorovi dotáhne.

Není tady

 

#16 21. 1. 2008 14:22

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Pes versus kočka

lvice napsal(a):

Hnus, hnus, hnus. Tuhle mládež mám chu zpráskat devítiocasou kočkou na nahá záda, aby sami okusili, co je bolest. dumbom. A zjistit, že takhle se baví můj potomek, tak ho osobně seřežu páskem tak, že si min. týden nesedne.....

Lvice, to nebí řešní. Možná právě to, ti kluci zažívali celý život doma. Možná je to důsledek takové rodičovské "lásky".


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#17 21. 1. 2008 14:26

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Pes versus kočka

neřekla bych že všichni ti mladí byli doma biti karabáčem...
mně jako dítě taky mlátili kudy chodili a tohohle schopná fakt nejsem, to je nějaká moda vše svádět na bití v dětství???

Není tady

 

#18 21. 1. 2008 14:31

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Pes versus kočka

cilka napsal(a):

neřekla bych že všichni ti mladí byli doma biti karabáčem...
mně jako dítě taky mlátili kudy chodili a tohohle schopná fakt nejsem, to je nějaká moda vše svádět na bití v dětství???

Cilko, myslím, že to není móda, ale holý fakt. Já jsem byla doma jako dítě taky bita a dobře si pamatuju ty pocity šílené bezmoci. Dnes už vím, že to můj otec jinak neuměl, ale jinak jsem měla hezké dětství a rodiče se mi věnovali. Ale jsou rodiny, kde bití, alkoholismus, nezájem a další hrůzy, jsou na denním pořádku. Co pak z toho vznikne, je vidět na tom videu.
Ještě bych dodala, že to všechno je většinou ve spojení z nízkým IQ a naprostou absencí EQ.

Upravil(a) lueta (21. 1. 2008 14:32)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#19 21. 1. 2008 14:36

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Pes versus kočka

nemyslím, že se to týká všech, protože i ti bití a věř, že nejen to, mají na výběr... nakonec mají na výběr

Není tady

 

#20 21. 1. 2008 14:38

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Pes versus kočka

cilka napsal(a):

nemyslím, že se to týká všech, protože i ti bití a věř, že nejen to, mají na výběr... nakonec mají na výběr

Ale já taky mluvila o většině a ne o všech. Já jsem si taky vybrala smile
A koneckonců, třeba ti kluci, až to uvidí za střízliva ( a za pár let) se budou stydět sami za sebe. Anebo taky ne a budou za pár let v kriminále za vraždu. Bůhví...

Upravil(a) lueta (21. 1. 2008 14:40)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#21 21. 1. 2008 14:40

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Pes versus kočka

člověk, který je v dětsví řezaný má nakonec dvě volby --- buď si řekne, že jeho tkoukli a tak bude stejný a bude se mstít.... druhá možnost je, že sám na děcko v životě nesáhne.....
mají výběr.... tohle mi ze zkušenosti kdysi vyprávěl šéf....

k tématu (aby mě někdo nenapráskal a nezabanoval), ty děcka postrádají minimum slušnosti, lidskosti, výchovy..... a taky podle mě si neuvědomují, že život není stupidní střílečka na PC


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#22 21. 1. 2008 14:43

Nick3594
Host

Re: Pes versus kočka

Luet, máma je kantorka a za svůj život se setkala s různými příběhy. Já osobně jsem názoru, že to nejsou bité děti, ale děti, které mají příliš mnoho peněz od rodičů, příliš mnoho volného času a příliš málo zájmu od rodičů, a tak se baví, jak se dá. Já osobně jsem byla bitá velmi málo, ale ve stylu škoda každé rány, která padne vedle. Vzhledem k tomu, že jsem byla zlaté dítko big_smile, tak jsem bitá téměř vůbec nebyla.
A nevěřím tomu, že celá skupina mladých lidí, kteří se takto bavili, byli biti. To mi připadá hodně nepravděpodobné.

 

#23 21. 1. 2008 14:45

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Pes versus kočka

Špína všech špín, a co udělaj takovýhle monstra příště? Vezmou malý děcko?Zavřít a nenechat je dokonce života vylézt a a si to za sebe pěkně zaplatí. Šméééédi. Na to není co říst,to nikdo "normální" nemůže udělat... Ani opilej. Pokud je "člověk" normální,tak má hranice i v opilosti...

Není tady

 

#24 21. 1. 2008 14:48

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pes versus kočka

Tak to je tedy hnus fialovej!
Myslím, že agresi v člověku nejde vychovat, ta v něm už musí být. Neúcta k životu. Krutost.

Bože, jak je tohle možné???

Mám doma hyperaktivní dítě, umí říkat hnusné věci, ale když jde o zvířata (a kočky obzvl᚝), nikdy, nikdy, nikdy by nedopustil, aby jim bylo ublíženo. Kočka je jediný tvor, jemuž nikdy neřekl křivého slova a bránil by je svým tělem. Tohle se nedá naučit, to musí být už v člověku, stejně jako opačný pól-násilí, agresivita.

Nevím, co bych dělala s dítětem, co má v sobě tolik krutosti. To se nedá ani vymlátit...

Není tady

 

#25 21. 1. 2008 14:50

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Pes versus kočka

Taky mě napadla jistá podobnost s heparinovým vrahem...
V obou případech to byly lidé s pokrouceným myšlením,
kteří vzali někomu právo na boj o život.
Zato jiným bytostem věnovali bídnou smrt.

Chjo...

To ani nemá cenu komentovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů