Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 1. 2008 12:11

zuzzik
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 27

nevěra po netu??

Nevím jak to lépe popsat,ale v dubnu jsem se vdala,už dříve se stalo,že si manžel psal na můj vkus intimní maily se slečnami,které poznal na netu. ano stalo se,že jsem znala heslo jeho mailu a neodolala...sama za sebe se stydím a vím,že bych si ušetřila spoustu trápení,kdybych nechala ruce pryč od jeho soukromé pošty. nicméně měsíc po svatbě se stalo to o čem píšu, vlezla jsem manželovi do mailu,když mě požáda o vyzvednutí nějakých info a já našla mail s jeho bývalou přítelkyní...jestli se to tak dá říci. s láskou vzpomínal na to, co prožili a vůbec se z jeho mailu zdálo,že by se nebránil setkání možná něčemu víc...možná jsem si to špatně vysvětlila. V tu chvíli jsem byla opravdu zklamaná a naštvaná, nasledovala scéna,kdy jsem manželovi přiznala co jsem udělala a po dlouhé debatě i on uznal,že s těmi maily přestřelil. z toho,že jsem mu lezla do mailu nadšený nebyl. myslela jsem že je to za námi. ALE
šla jsem na manželův notebook,protože on byl na PC. měl tam otevřené ICQ,kde si psal s nějakou slečnou,které zprostředkoval loni brigádu. mimo jiné tam psal,že by se mu líbilo mít milenku a posílali si pusinky. četla jsem opravdu jen kousek.
Jsem zoufalá ze sebe,že nedokážu odolat "špehování" a hlavně z manžela,že si nedokáže to dopisování se slečnami v intimním duchu odpustit i když ví moc dobře,jak mě to zraňuje a vadí mi to. samozřejmě se o tom nikdy nezmíní a když se zeptám,tak lže. už se to stalo,že jsem mu řekla,že vím o jeho lhaní. on mi na to řekl.že to dělá jen proto,aby zabránil scénkám z mé strany.
Chtěla jsem se jen vypovídat,protože je mi z toho fakt smutno. čekám,že mi spousta lidí vynadá,kam jsem lezla.

Není tady

 

#2 19. 1. 2008 13:15

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: nevěra po netu??

Žes tam lézt neměla už víš. Ublížila jsi hlavně sama sobě.

Nepíšeš ale vůbec nic o vašem vztahu. Jestli jsi jinak (byla) spokojená nebo ne. Píšeš pouze o manželově dopisování si s jinými ženami. Takže možná bys mohla doplnit něco víc o vašem vztahu.

Není tady

 

#3 19. 1. 2008 13:28

zuzzik
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 27

Re: nevěra po netu??

s manželem budem spolu v dubnu 5 let. měli jsme před 3 lety asi půl roční období krizové a dokonce jsme se na 2 měsíce rozešli. Nicméne potom jsem se dali znovu dohromady, hodně o věcech mluvili a letos v dubnu jsme se vzali. Mně je 30 a manželovi 25.
Kromě občasných epizod,kdy si manžel s někým dopisoval jsem spokojená, myslím že jsme oba tolerantní a vyhovujeme si. je fakt,že manžel je povahou spíš extrovert a hodně společenský,ale vždy jsme se dovedli dohodnout na kompromisu.
jen v této oblasti asi nechápe,jak moc mi to jeho dopisování vadí...nebo to ví,ale nevidí na tom nic špatného.,,to netuším.
Jinak spolu žijem v jednom bytě už 2 roky,plánujem rodinu (Ne ihned) a společnou budoucnost.
Proto asi nechapu,proč tu potřebu dopisování má. Říkám si,jestli nedělám něco špatně. Nebo spíš,jestli nemá nějaký problém,který se mnou nechce řešit a proto se obrací jinam.

Není tady

 

#4 19. 1. 2008 13:45

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: nevěra po netu??

Myslím, že tvůj manžel nemá žádný problém .... opravdu žádný :-), takže se mu děje to, co mnohým dalším, a je jim 25, 40 nebo 50. Prostě se nudí. Život je stereotyp. Mít milenku je jednak v módě, jednak dobrodružství a zpříjemnění jednotvárného života. Milenky si většinou nepořizují muži, kteří jsou plně zaměstnaní prací, stavěním domu nebo sportem či náročným koníčkem.
Počítej s tím, že když bude mít příležitost, využije ji.
Na druhé straně - začala jsi chodit s 20letým klukem, nemohl mít moc zkušeností, ani větší vztah před tebou. Že to jednou bude mít potřebu dohnat, s tím jsi měla počítat. A se založením rodiny bych dost váhala, i když je mi jasné, že ty už mᚠnejvyšší čas. Mám stejně starého syna - je to prostě ještě kluk.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#5 19. 1. 2008 15:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nevěra po netu??

Zuzzik, priznám sa, že hoci som bola v dlhodobom vzahu šastná a až na jednu výnimku aj verná, občas ma desilo pomyslenie, že budem až do smrti všetko robi len s týmto jeidným mužom(bože, aká som bola naivná a nič netušiaca!) a keby vtedy existoval a bol dostupný internet, tak za seba neručím... Proste fantázie sú fantázie, pomáhajú zvláda niekedy ažko zvládnutežnú skutočnos a sú VŽDY krajšie než ona. To je zákonitos fantázií a skutočnosti. Nebrala by som to tragicky, kým by sa tie fantázie nerealizovali...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 19. 1. 2008 18:46

zuzzik
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 27

Re: nevěra po netu??

samozřejmě s tím,že vzhledem k jeho věku nemá dost "zkušeností" a možná bude mít potřebu je dohnat jsem počítala....ale zažít to v reálu je něco trošku jiného. Má celkem náročnou práci, občas si přivydělá jako DJ a chce si pořídit kulečníkový stůl, trénovat na něm u nás doma. takže si myslím,že má co dělat...Faktem je,že ty svoje fantazie jak píše Selima nerealizoval a chová se ke mně báječně. jen jsem prostě měla potřebu to s někým probrat. navíc já doufám,že to jsou opravdu jen hry - myslím to psaní po netu. nikdy se s nikým nesešel.tak prostě nebudu pátrat...ale ten červíček přece jen občas zahlodá....

Není tady

 

#7 19. 1. 2008 18:54

majkafa
Host

Re: nevěra po netu??

Byla jsem manželova první. Bylo mu 19 a mně 21. Když mu bylo 21 a mně  23, narodilo se nám první dítě, za necelé tři roky druhé. Asi jen málokdo, a muž nebo žena by ustál to, že nemá než jedinou zkušenost. Ani můj manžel to neustál. Bylli jsme manželé 20 let, když se zamiloval do mladé kolegyně a odešel. Až dodatečně jsem zjistila, že ona nebyla první, se kterou měl poměr.

 

#8 19. 1. 2008 19:26

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: nevěra po netu??

Jééé, že Ty ses provdala za mého bývalého??? big_smile Já vím, není to zas taková sranda, když už je po svatbě. Jen se tu připojím k něčímu názoru, že s tímhle klenotem bych rodinu nezakládala, promiň.

Salen : "Myslím, že tvůj manžel nemá žádný problém .... opravdu žádný :-), takže se mu děje to, co mnohým dalším, a je jim 25, 40 nebo 50. Prostě se nudí. Život je stereotyp."
Pod tohle se podepisuju!!!!!         ...............................................................................      JINĚNKA


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#9 19. 1. 2008 20:50

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: nevěra po netu??

Můj kamarád si píše už asi dva roky silně erotické maily s různými ženami. Se žádnou nespal, aspoň to tvrdí, a já nemám důvod mu to nevěřit (lhát může manželce, ale kámošovi nemusí). Ty maily mu kupodivu pomáhají v v "domácím sexu" - rozrajcuje se u PC a pak hupsne na svou (ne moc přítažlivou - pozn. Mikeš) manželku. Spokojenost na všech stranách, a bez nevěry big_smile
Takže - pouze z mailů či SMS se nedá vyčíst nic - to můj názor...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#10 19. 1. 2008 23:55

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: nevěra po netu??

Mikeš napsal(a):

Můj kamarád si píše už asi dva roky silně erotické maily s různými ženami. Se žádnou nespal, aspoň to tvrdí, a já nemám důvod mu to nevěřit (lhát může manželce, ale kámošovi nemusí). Ty maily mu kupodivu pomáhají v v "domácím sexu" - rozrajcuje se u PC a pak hupsne na svou (ne moc přítažlivou - pozn. Mikeš) manželku. Spokojenost na všech stranách, a bez nevěry big_smile
Takže - pouze z mailů či SMS se nedá vyčíst nic - to můj názor...

big_smilebig_smiletummenupp

Není tady

 

#11 21. 1. 2008 10:23

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: nevěra po netu??

lol No a pak se vdej - vždy je to pořád ten samej scénář lol 

Proč jste se vlastně brali - když je tak " ukázkově" nevybouřenej ? vissla gloria

Můj názor - otázka času, než z té klávesnicové teorie přistpoupí k praxi...


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#12 21. 1. 2008 11:57

zuzzik
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 27

Re: nevěra po netu??

díky všem za názory. mně tedy šlo spíše o to,jak se sama v sobě vypořádat s pocity "žárlivosti". Brali jsme se po 4 letech vztahu,protože jsme citili že to tak chceme. možná jsem nechtěla slyšet názory typu "otázka času než přistoupí k praxi"...spíš jak s ním o tom mluvit a jestli vy by jste takovou věc partnerovi tolerovali.
je faktem,že manžel si nepiše erotické maily..a že se s žádnou slečnou nesešel, stalo se to jen asi třikrát.
až na tu konverzaci po netu jsem v podstatě spokojená,ale tohle je snad jediná věc co mně trápí. nemyslím,že je to důvod k rozvodu spíš k diskusi ne?

Není tady

 

#13 28. 1. 2008 22:36

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: nevěra po netu??

zuzzik napsal(a):

díky všem za názory. mně tedy šlo spíše o to,jak se sama v sobě vypořádat s pocity "žárlivosti". Brali jsme se po 4 letech vztahu,protože jsme citili že to tak chceme. možná jsem nechtěla slyšet názory typu "otázka času než přistoupí k praxi"...spíš jak s ním o tom mluvit a jestli vy by jste takovou věc partnerovi tolerovali.
je faktem,že manžel si nepiše erotické maily..a že se s žádnou slečnou nesešel, stalo se to jen asi třikrát.
až na tu konverzaci po netu jsem v podstatě spokojená,ale tohle je snad jediná věc co mně trápí. nemyslím,že je to důvod k rozvodu spíš k diskusi ne?

Nevím, zda bych tolerovala. Po zkušenostech musím říct, že bych hlavně ráda nic takového nezjistila a nezjišovala.

Nemyslím, že je to důvod k rozvodu. Ale na druhou stranu nevím, jestli je co k diskusi. Chceš mu dát ultimátum - zbytečné; chceš ho sledovat i dál - cesta do pekel; chceš mu věřit, že je to jen internet - fajn, ale se vším všudy, tzn. neslídit. Nedá se nic poradit. S mým temperamentem bych bouchla a křičela, tím pádem bych na sebe vykecala, že jsem sledovala, tím pádem už by to bylo na pytel.

Ale nejsem asi správný rádce - mám za sebou první rozvodové stání... smile

Není tady

 

#14 28. 1. 2008 22:41

petra72
Host

Re: nevěra po netu??

Nabuko - to je fofr.... Tak držím palečky. Jinak vše OK?

 

#15 29. 1. 2008 9:30

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: nevěra po netu??

petra72 napsal(a):

Nabuko - to je fofr.... Tak držím palečky. Jinak vše OK?

Ahoj Péo, v rámci možností ok. Jen mám nemocného synáčka - astma (minulý týden jsme proleželi v nemocnici). Jinak mám strašný fofr - končilo mi zkouškové, firma se rozjíždí, chodím do práce, Venca ... Nemám pro sebe ani minutu času. :-)

Není tady

 

#16 29. 1. 2008 10:06

petra72
Host

Re: nevěra po netu??

Nabuko, alespoň ti čas a bolestné období rychle utíká. A tak to má být. Na smutek je nejlepší činnost a zábava. PAPA

 

#17 29. 1. 2008 11:22

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: nevěra po netu??

Nabuko - první stání? Ono to jde soudní cestou a ne dohodou? A co přítel, vydržel? :-)


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#18 29. 1. 2008 15:34

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: nevěra po netu??

Salen napsal(a):

Nabuko - první stání? Ono to jde soudní cestou a ne dohodou? A co přítel, vydržel? :-)

Jde to dohodou. Asi jsem to špatně nazvala. První bylo o svěření Venci do mojí péče a alimenty. A to vše bylo schváleno soudem dle dohody.

Přítel zatím drží, je fajn, ale nějak vím, že je to na dobu určitou.

Není tady

 

#19 29. 1. 2008 15:53

x62358
Host

Re: nevěra po netu??

Nabuko mám pocit, že si hodně rychle dospěla.....držím ti palec - anebo oba dva hjarta

 

#20 29. 1. 2008 22:11

x21365
Host

Re: nevěra po netu??

Ahoj nabuko, je fajn že se mᚠdobře a taky přeju vše nej hjarta

 

#21 29. 1. 2008 22:24

majkafa
Host

Re: nevěra po netu??

Nabuko, ráda tě čtu a držím palečky. pussa

 

#22 30. 1. 2008 18:45

shiden
Host

Re: nevěra po netu??

Odpověď je, že to žádná nevěra není. Lézt jiným do jejich pošty, PC atd? Někteří lidi jsou opravdu parádní dárečci! Nohy na ramena a pryč.

 

#23 30. 1. 2008 22:02

tlapička
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2007
Příspěvky: 58

Re: nevěra po netu??

Můj manžel mě taky podvedl s ženou, co se seznámili na netu a proto se rozvádíme. Poznal díky ní že nežije jak by chtěl a tak se to teď snaží dohnat, prosedí dost času na netu a pak jede na výlet a já vím, že si jen nepovídají, na to dost dobře vím, co pro něj sex znamená. Užívá si a rodina ho jen brzdí, tak co s ní.


Kdo si myslí,že dělá, co sám chce, dožije se dne, kdy pozná, že udělal, co nikdy nechtěl.

Není tady

 

#24 30. 1. 2008 22:25

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: nevěra po netu??

tlapička napsal(a):

Můj manžel mě taky podvedl s ženou, co se seznámili na netu a proto se rozvádíme. Poznal díky ní že nežije jak by chtěl a tak se to teď snaží dohnat, prosedí dost času na netu a pak jede na výlet a já vím, že si jen nepovídají, na to dost dobře vím, co pro něj sex znamená. Užívá si a rodina ho jen brzdí, tak co s ní.

Nevim, co to je, o čem vy, vdané ženy, co vᚠmuž sedí na netu a "píše si", mluvíte..., jsem asi ta "z druhé strany", t.j. ta, s kterou je "psáno si"...

Neberu je jako "trpitele"...
Nevidím je jako "strádající"...
Nechápu je jako "oběti"...
Poslouchám (rsp. "čtu") je ráda, ptz. tim, že se ozvali, dali najevo, že CHTĚJÍ BÝT VYSLECHNUTI...)
Nikdy bych si je nechtěla ukrást pro sebe, ač se s postupem času stává, že je začínám milovat... grater

Není tady

 

#25 31. 1. 2008 7:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: nevěra po netu??

Tlapička: "Můj manžel mě taky podvedl s ženou, co se seznámili na netu a proto se rozvádíme. Poznal díky ní že nežije jak by chtěl..."
...a rozkoše nadpozemské big_smile

Tak ho hned nevyháněj Tlapko, máte spolu 3 děti, není to škoda, hned všechno bourat? Nebo on chce odejít sám?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů