Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 22. 1. 2008 12:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přitahují vás starším muži?

No aby měl tatík v rodině vrstevníka, chodili spolu na pivko a rozebírali, kterej kloub je bolí víc tonguebig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 22. 1. 2008 12:44

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Přitahují vás starším muži?

L_aura napsal(a):

Pisateli, já neslintám, já mám ted chlapů/chlapa až nad hlavu wink A navíc strašně moc práce, a taky mi ještě dojíždí ta choroba, tak jsem ještě dost unavená....  Předpokládám, že s mým životním tempem budu v padesátce, jestli se dožiju,  spíš krmit labutě v parku, na nic jiného už nebudu mít chu ani náladu kapitulation

Ale trošku k tématu... můj táta se mi posledních několik měsíců snažil vnutit myšlenku, že bych si skutečně měla najít nějakého o dost straršího muže, nejmíň šedesátiletého (je mi třicet), vůbec jsem to nepochopila.

Dožiješ neboj ty se dožiješ stovky,  a tys psla o slintání já jen parafrázoval:)
A k tématu, jestli to není tím, že skutečně bys měla mít oporu v muži ne abys byla ty opopru mladým. Není to ale o tom že musíš viset na krku....


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#53 22. 1. 2008 12:47

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Přitahují vás starším muži?

Pisatel napsal(a):

L_aura napsal(a):

Pisateli, já neslintám, já mám ted chlapů/chlapa až nad hlavu wink A navíc strašně moc práce, a taky mi ještě dojíždí ta choroba, tak jsem ještě dost unavená....  Předpokládám, že s mým životním tempem budu v padesátce, jestli se dožiju,  spíš krmit labutě v parku, na nic jiného už nebudu mít chu ani náladu kapitulation

Ale trošku k tématu... můj táta se mi posledních několik měsíců snažil vnutit myšlenku, že bych si skutečně měla najít nějakého o dost straršího muže, nejmíň šedesátiletého (je mi třicet), vůbec jsem to nepochopila.

Dožiješ neboj ty se dožiješ stovky,  a tys psla o slintání já jen parafrázoval:)
A k tématu, jestli to není tím, že skutečně bys měla mít oporu v muži ne abys byla ty opopru mladým. Není to ale o tom že musíš viset na krku....

No ano, třeba se holt bojím, že mi bude někdo šéfovat život;)

Není tady

 

#54 22. 1. 2008 12:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přitahují vás starším muži?

Hm a ty si myslíš, že stejně starej chlap ji nemůže být oporou va řekla bych, že to není o věku, ale o lidech va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 22. 1. 2008 12:49

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Přitahují vás starším muži?

PPavlaa napsal(a):

Hm a ty si myslíš, že stejně starej chlap ji nemůže být oporou va řekla bych, že to není o věku, ale o lidech va

Souhlas, znám dost padesátiletých chlapů, které jejich ženy stále musí vodit za ručičku, sami by nepřežili snad jediný měsíc.

Není tady

 

#56 22. 1. 2008 12:51

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Přitahují vás starším muži?

L_aura napsal(a):

Pisatel napsal(a):

L_aura napsal(a):

Pisateli, já neslintám, já mám ted chlapů/chlapa až nad hlavu wink A navíc strašně moc práce, a taky mi ještě dojíždí ta choroba, tak jsem ještě dost unavená....  Předpokládám, že s mým životním tempem budu v padesátce, jestli se dožiju,  spíš krmit labutě v parku, na nic jiného už nebudu mít chu ani náladu kapitulation

Ale trošku k tématu... můj táta se mi posledních několik měsíců snažil vnutit myšlenku, že bych si skutečně měla najít nějakého o dost straršího muže, nejmíň šedesátiletého (je mi třicet), vůbec jsem to nepochopila.

Dožiješ neboj ty se dožiješ stovky,  a tys psla o slintání já jen parafrázoval:)
A k tématu, jestli to není tím, že skutečně bys měla mít oporu v muži ne abys byla ty opopru mladým. Není to ale o tom že musíš viset na krku....

No ano, třeba se holt bojím, že mi bude někdo šéfovat život;)

Šéfovat jaký si to udělaš takový to budeš mít. A šéfovat budeš ty to si piš. on bude jen ten kdo nastaví....


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#57 22. 1. 2008 12:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přitahují vás starším muži?

No on si chlap někdy, když je o dost starší myslí (ne všichni) že všechno musí vědět líp, právě proto, že je starší va a má někdy tendence všechno plánovat a jednat s babou jako s malou holkou hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#58 22. 1. 2008 12:54

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Přitahují vás starším muži?

Jaký si to ta ženská udělá, takový to bude mít. Stačil jeden náznak poučování a hned jsem řekla, že to takhle prostě nebude a nechci. Že ještě v době,kdy on natřásal sukně mamce, tak já jsem už bouchala sama za sebe. No a bylo po debatěsmile))
Jeden vzorec nejde přesně stanovit.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#59 22. 1. 2008 13:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Přitahují vás starším muži?

PPavlaa napsal(a):

No on si chlap někdy, když je o dost starší myslí (ne všichni) že všechno musí vědět líp, právě proto, že je starší va a má někdy tendence všechno plánovat a jednat s babou jako s malou holkou hmm

No nevím možná je to pravda, ale spíš bych řekl že dětštíme a že spíš potřebujeme opatrování :-)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#60 22. 1. 2008 13:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přitahují vás starším muži?

Pisatel napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

No on si chlap někdy, když je o dost starší myslí (ne všichni) že všechno musí vědět líp, právě proto, že je starší va a má někdy tendence všechno plánovat a jednat s babou jako s malou holkou hmm

No nevím možná je to pravda, ale spíš bych řekl že dětštíme a že spíš potřebujeme opatrování :-)

No záleží, o kolik je starší, můj exman byl o deset let a občas na mě zkoušel takový to já to vím líp, páč když já jsem ... tys ještě tahala kačenku za sebou usch
Ale myslím, že o moc starší chlap není dobrý, představa, že by si jednou moje děti hrály s jeho hadičkama od infuze va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#61 22. 1. 2008 13:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přitahují vás starším muži?

Klubko napsal(a):

Jaký si to ta ženská udělá, takový to bude mít. Stačil jeden náznak poučování a hned jsem řekla, že to takhle prostě nebude a nechci. Že ještě v době,kdy on natřásal sukně mamce, tak já jsem už bouchala sama za sebe. No a bylo po debatěsmile))
Jeden vzorec nejde přesně stanovit.

Tak to asi jo ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#62 22. 1. 2008 13:17

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Přitahují vás starším muži?

PPavlaa napsal(a):

Pisatel napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

No on si chlap někdy, když je o dost starší myslí (ne všichni) že všechno musí vědět líp, právě proto, že je starší va a má někdy tendence všechno plánovat a jednat s babou jako s malou holkou hmm

No nevím možná je to pravda, ale spíš bych řekl že dětštíme a že spíš potřebujeme opatrování :-)

No záleží, o kolik je starší, můj exman byl o deset let a občas na mě zkoušel takový to já to vím líp, páč když já jsem ... tys ještě tahala kačenku za sebou usch
Ale myslím, že o moc starší chlap není dobrý, představa, že by si jednou moje děti hrály s jeho hadičkama od infuze va

Ano Pavlo na straně druhé bude vždy v tom "starším muži" i otec, vidící v mladší ženě, onu holčičku a pokud jsště sjte měli dceru pak je to jen přenos jedné lásky k někomu na druhou osobu. Nefím osobně bych tak nějak viděl onen rozdíl mezi mužem a ženou oscilující okolo 5 let. Záleží na vnitřní moudrosti obou a v zájemné toleranci


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#63 22. 1. 2008 13:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přitahují vás starším muži?

Pisatel napsal(a):

L_aura napsal(a):

Pisateli, já neslintám, já mám ted chlapů/chlapa až nad hlavu wink A navíc strašně moc práce, a taky mi ještě dojíždí ta choroba, tak jsem ještě dost unavená....  Předpokládám, že s mým životním tempem budu v padesátce, jestli se dožiju,  spíš krmit labutě v parku, na nic jiného už nebudu mít chu ani náladu kapitulation

Ale trošku k tématu... můj táta se mi posledních několik měsíců snažil vnutit myšlenku, že bych si skutečně měla najít nějakého o dost straršího muže, nejmíň šedesátiletého (je mi třicet), vůbec jsem to nepochopila.

Dožiješ neboj ty se dožiješ stovky,  a tys psla o slintání já jen parafrázoval:)
A k tématu, jestli to není tím, že skutečně bys měla mít oporu v muži ne abys byla ty opopru mladým. Není to ale o tom že musíš viset na krku....

Ja mám oporu v prvom rade v sebe a podobné čakám aj od muža... Ale symbolická opora môže by aj niekto maldší odo mňa, menší, atď., etc...o tom to nie je.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 22. 1. 2008 13:49

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Přitahují vás starším muži?

Me napsal(a):

Zajímalo by mne, jestli je normální, že se mi v mých 23 letech líbí převážně starší muži, tak kolem 40, někdy dokonce i k 50ce.Když mi bylo -náct, vždycky se mi líbili muži tak přes 30, teď už se to zvýšilo. Asi potřebuji určitý věkový "odstup". Jenže bohužel muži v tomto věku bývají často ženatí, rozvedení se závazky/dětmi/, anebo ti svodobní jsou nějakým způsobem úchylní nebo divní. Říkám si,že bych si měla najít někoho v mém věku, ale ti kluci-tedy mladí muži- mi většinou připadnou hrozně psychicky nevyzrálí, připadá mi, že s těma staršíma se mám víc o čem bavit. A takový zachovalý charismatický 40-50ník mě přitahuje i fyzicky...

Je to normální (protože všechno je normální).
Normální je také, že skvělí chlápci kolem 40 bývají ženatí - chytré ženy (jedno, jestli těm ženám je jako tobě cca 25 nebo 45) si takové fajn chlápky rozeberou.

Tvá naděje tkví v tom, že se v 50% případů (což přeloženo znamená každý druhý pár) v ČR manželství rozpadají a dvojice se rozvádějí.
Tím pádem se na partnerských trh vracejí jak ženy, tak i muži. A právě ti 40cátníci (i když s dětmi) jsou pak volní!!! To je přeci skvělá zpráva, no ne? :-)))
Další kategorie jsou věční kluci, kteří kolem 40ky dospějí. A rozejdou se právě po dlouhodobém vztahu. A ty budeš čekat za rohem a takového chlápka klofneš.

Vidím to velmi, velmi pozitivně.

PS: to, že se blížím k věku 40, nehraje v tomto příspěvku žádnou roli :-)

Není tady

 

#65 22. 1. 2008 13:51

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Přitahují vás starším muži?

Nicolas napsal(a):

Me napsal(a):

Zajímalo by mne, jestli je normální, že se mi v mých 23 letech líbí převážně starší muži, tak kolem 40, někdy dokonce i k 50ce.Když mi bylo -náct, vždycky se mi líbili muži tak přes 30, teď už se to zvýšilo. Asi potřebuji určitý věkový "odstup". Jenže bohužel muži v tomto věku bývají často ženatí, rozvedení se závazky/dětmi/, anebo ti svodobní jsou nějakým způsobem úchylní nebo divní. Říkám si,že bych si měla najít někoho v mém věku, ale ti kluci-tedy mladí muži- mi většinou připadnou hrozně psychicky nevyzrálí, připadá mi, že s těma staršíma se mám víc o čem bavit. A takový zachovalý charismatický 40-50ník mě přitahuje i fyzicky...

Je to normální (protože všechno je normální).
Normální je také, že skvělí chlápci kolem 40 bývají ženatí - chytré ženy (jedno, jestli těm ženám je jako tobě cca 25 nebo 45) si takové fajn chlápky rozeberou.

Tvá naděje tkví v tom, že se v 50% případů (což přeloženo znamená každý druhý pár) v ČR manželství rozpadají a dvojice se rozvádějí.
Tím pádem se na partnerských trh vracejí jak ženy, tak i muži. A právě ti 40cátníci (i když s dětmi) jsou pak volní!!! To je přeci skvělá zpráva, no ne? :-)))
Další kategorie jsou věční kluci, kteří kolem 40ky dospějí. A rozejdou se právě po dlouhodobém vztahu. A ty budeš čekat za rohem a takového chlápka klofneš.

Vidím to velmi, velmi pozitivně.

PS: to, že se blížím k věku 40, nehraje v tomto příspěvku žádnou roli :-)

Proč si přidávᚠ?? lol


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#66 22. 1. 2008 13:58

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Přitahují vás starším muži?

Protože se mi to zrovna hodilo do krámu :-))
U mě je to jedno, pořád vypadám stejně mladě :-)

Není tady

 

#67 22. 1. 2008 14:16

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Přitahují vás starším muži?

Jasněěěěě i v 60ti budou říkat,hošíku,viď? smile


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#68 22. 1. 2008 14:34

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Přitahují vás starším muži?

Konečně pořádný téma, Me a taurus zdravim :-)))))

Není tady

 

#69 22. 1. 2008 15:20

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Přitahují vás starším muži?

Pisatel napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Pisatel napsal(a):


No nevím možná je to pravda, ale spíš bych řekl že dětštíme a že spíš potřebujeme opatrování :-)

No záleží, o kolik je starší, můj exman byl o deset let a občas na mě zkoušel takový to já to vím líp, páč když já jsem ... tys ještě tahala kačenku za sebou usch
Ale myslím, že o moc starší chlap není dobrý, představa, že by si jednou moje děti hrály s jeho hadičkama od infuze va

Ano Pavlo na straně druhé bude vždy v tom "starším muži" i otec, vidící v mladší ženě, onu holčičku a pokud jsště sjte měli dceru pak je to jen přenos jedné lásky k někomu na druhou osobu. Nefím osobně bych tak nějak viděl onen rozdíl mezi mužem a ženou oscilující okolo 5 let. Záleží na vnitřní moudrosti obou a v zájemné toleranci

Pisateli, tohle není o fyzickém věku. Malou, neschopnou holčíčku ze mě dělal u můj poslední partner, který byl skoro o šest let mladší než jsem já.

Není tady

 

#70 22. 1. 2008 15:26

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Přitahují vás starším muži?

L_aura napsal(a):

Pisatel napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


No záleží, o kolik je starší, můj exman byl o deset let a občas na mě zkoušel takový to já to vím líp, páč když já jsem ... tys ještě tahala kačenku za sebou usch
Ale myslím, že o moc starší chlap není dobrý, představa, že by si jednou moje děti hrály s jeho hadičkama od infuze va

Ano Pavlo na straně druhé bude vždy v tom "starším muži" i otec, vidící v mladší ženě, onu holčičku a pokud jsště sjte měli dceru pak je to jen přenos jedné lásky k někomu na druhou osobu. Nefím osobně bych tak nějak viděl onen rozdíl mezi mužem a ženou oscilující okolo 5 let. Záleží na vnitřní moudrosti obou a v zájemné toleranci

Pisateli, tohle není o fyzickém věku. Malou, neschopnou holčíčku ze mě dělal u můj poslední partner, který byl skoro o šest let mladší než jsem já.

Ale jistě jsou staří dětci kteří budou pořád klukama a mladí co jsou staří a i desetiletej udělá z tebe onu "......" ale to jsou ty mezní situace. Bavím se o nějakém to středu společnosti a vztahových mezích


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#71 22. 1. 2008 15:38

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Přitahují vás starším muži?

Ale zase je na druhou stranu pravda, že právě mužové "pro mě", tedy 30+, je právě ta sorta, která moc není. Když nejsou momentálně zadaní, pak jsou po životních peripetiích tak vysátí a zklamaní životem, rezignovaní, pesimističtí morousové.... Do "normálu" se hážou zase až tak ve 40+ :-))))

Není tady

 

#72 22. 1. 2008 15:40

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přitahují vás starším muži?

blablabla, poznam ich par ... mozno nepar big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#73 22. 1. 2008 15:47

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Přitahují vás starším muži?

L_aura napsal(a):

Ale zase je na druhou stranu pravda, že právě mužové "pro mě", tedy 30+, je právě ta sorta, která moc není. Když nejsou momentálně zadaní, pak jsou po životních peripetiích tak vysátí a zklamaní životem, rezignovaní, pesimističtí morousové.... Do "normálu" se hážou zase až tak ve 40+ :-))))

offtopic Na jedné starně jsou to muži vysátí stejně starými ženami a nebo naopak muži jež zjistili že ze staršími to není to pravé. CO je správně to nevím. Nějak mi to nemyslí.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#74 22. 1. 2008 16:23

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Přitahují vás starším muži?

Pisatel napsal(a):

L_aura napsal(a):

Ale zase je na druhou stranu pravda, že právě mužové "pro mě", tedy 30+, je právě ta sorta, která moc není. Když nejsou momentálně zadaní, pak jsou po životních peripetiích tak vysátí a zklamaní životem, rezignovaní, pesimističtí morousové.... Do "normálu" se hážou zase až tak ve 40+ :-))))

offtopic Na jedné starně jsou to muži vysátí stejně starými ženami a nebo naopak muži jež zjistili že ze staršími to není to pravé. CO je správně to nevím. Nějak mi to nemyslí.

To je ostatně stejně smyluplná otázka jako:

umí mladší žena staršího muže vysát lépe než starší žena mladšího muže? Či mladší žena vysaje lépe stejně mladého a starší žena stejne starého muže? :-))

Hovořím samozřejmě o or.ál.ním sexu.

Není tady

 

#75 22. 1. 2008 16:24

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Přitahují vás starším muži?

Nicolas napsal(a):

Pisatel napsal(a):

L_aura napsal(a):

Ale zase je na druhou stranu pravda, že právě mužové "pro mě", tedy 30+, je právě ta sorta, která moc není. Když nejsou momentálně zadaní, pak jsou po životních peripetiích tak vysátí a zklamaní životem, rezignovaní, pesimističtí morousové.... Do "normálu" se hážou zase až tak ve 40+ :-))))

offtopic Na jedné starně jsou to muži vysátí stejně starými ženami a nebo naopak muži jež zjistili že ze staršími to není to pravé. CO je správně to nevím. Nějak mi to nemyslí.

To je ostatně stejně smyluplná otázka jako:

umí mladší žena staršího muže vysát lépe než starší žena mladšího muže? Či mladší žena vysaje lépe stejně mladého a starší žena stejne starého muže? :-))

Hovořím samozřejmě o or.ál.ním sexu.

Nicolasi, ted jsi me dostal big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů